:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C pochmurno z przejaśnieniami

Zderzenie dwóch tirów na S8 [foto]

Do kolejnego groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś na trasie S8. Tym razem dwie ciężarówki zderzyły się w okolicach Żabikowa.

Dziś rano na trasie S8 w kierunku Zambrowa doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Około godziny 8:25, na wysokości miejscowości Żabikowo (gm. Szumowo), doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych z naczepami.

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jedna z ciężarówek uderzyła w tył naczepy tira znajdującego się przed nim. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

 

W chwili pisania tego artykułu obie ciężarówki znajdowały się na pasie zieleni, a ruch w miejscu zdarzenia odbywał się bez utrudnień. Obecnie funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

 

Przypomnijmy, że wcześniej, około 2 km dalej w kierunku Zambrowa, doszło do innego zdarzenia z udziałem pojazdu ciężarowego z naczepą. Tam ciężarówka przewożąca folię rolniczą doszczętnie spłonęła. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Więcej >>>TUTAJ<<<.

 

Zderzenie dwóch tirów na S8 [foto] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-09-20 17:18:51

    Jechal pewnie brudas na tempomacie z nosem w telefonie. Tiry na tory

  • Gośćartur - niezalogowany 2018-09-20 17:39:21

    Nie tir A ciężarówka. Nawet nie wiecie durnie co tak naprawdę oznacza słowo TIR

  • Gość - niezalogowany 2018-09-20 18:48:22

    Jeden jechał na Rosję miał otwarty karnet a drugi nie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org