:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  1°C całkowite zachmurzenie

Ciężarówka spłonęła na „ósemce”. Droga zablokowana [foto]

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 3:30. W gaszeniu pojazdu wzięło udział łącznie 7 zastępów straży pożarnej. Droga zablokowana - wciąż trwa dogaszanie.

Droga krajowa nr 8 w kierunku Zambrowa zablokowana. Trwa dogaszenie samochodu ciężarowego. Policjanci kierują na objazdy przez Łomżę od Ostrowi Mazowieckiej oraz drogą serwisową.

 

Do zdarzenia doszło dziś, 20 września około godziny 3:30 na wysokości miejscowości Krajewo-Korytki. Jak udało nam się dowiedzieć, kierowca samochodu ciężarowego marki Daf - obywatel Litwy przewoził folię rolniczą. Pojazd spłonął doszczętnie, na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

 

W gaszeniu pojazdu wzięły udział 3 zastępy jednostki ratowniczo-gaśniczej z Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie, 2 z OSP Szumowo i po 1 z OSP Ostrożne oraz Stary Laskowiec.

 

Obecnie funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

 

Ruch w kierunku Warszawy odbywa się bez utrudnień.


Ciężarówka spłonęła na „ósemce”. Droga zablokowana [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org