:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?Ojciec wbrew sądowi nie chce oddać dziecka matce. Sprawę bada Krzysztof Rutkowski [foto+video]

Od czterech miesięcy Magdalena Kowalik z Zambrowa walczy bezskutecznie o syna. 3,5-letniego chłopca zabrał ojciec. Nie jest wiadome, gdzie przebywa. W poczuciu bezradności matka chłopca, której sąd przyznał opiekę nad dzieckiem, zwróciła się o pomoc do biura detektywistycznego Krzysztofa Rutkowskiego. To samo biuro zajmuje się też zuchwałą kradzieżą, która miała miejsce we Wdziękoniu Drugim. Dziś obie te sprawy były omawiane podczas specjalnej konferencji prasowej w Zambrowie.

 

Młoda mieszkanka Zambrowa z postanowieniem sądowym, przyznającym jej opiekę nad dzieckiem, zwróciła się o pomoc do znanego detektywa Krzysztofa Rutkowskiego w poczuciu całkowitej bezradności. Od 4 miesięcy nie ma ona bowiem kontaktu ze swoim 3,5-letnim synkiem. Próby odebrania dziecka od ojca okazały się nieskuteczne.

 

Opis sytuacji pani Magdaleny Kowalik, a także swoje ustalenia w tej sprawie, detektyw Krzysztof Rutkowski omawiał w Zambrowie podczas konferencji prasowej. Spotkanie odbyło się dziś w Fabryce Jedzenia przy ul. Piłsudskiego 5.

 

- „Takie działania, jak męża Magdy, są zjawiskiem dość częstym, jednak dajemy sobie z tym doskonale radę. Wiele dzieci wraca do swoich matek o pod opiekę przyznaną przez sąd, ponieważ postanowienia sądu rodzinnego wielokrotnie nie są respektowane (…) Myślę, że niebawem dojdzie do sytuacji takiej, że matka będzie miała dziecko z powrotem u siebie. Dla nas absolutnie nie ma taryfy ulgowej. Będziemy szukać ojca dziecka dotąd, dopóki znajdziemy. Policja próbowała odnaleźć ojca dziecka, niemniej jednak w miejscu zamieszkania gdzie był, uciekł tzw. tylnym wyjściem.” - mówił Krzysztof Rutkowski.

 

Według relacji matki chłopca, ojciec od początku postanowienia sądu, dotyczącego przydzielenia jej opieki nad synem, nie stosował się do niego. Mówiła, że potrafił wyrywać jej dziecko z rąk na przykład na spacerze. Mówiła też, że zgłaszała uprowadzenia na policji i w prokuraturze, a nawet zgłaszała sprawę Rzecznikowi Spraw Dziecka.

 

- „9 listopada otrzymałam od Sądu Okręgowego w Łomży infrmację, że Robert ma nakaz oddać mi dziecko. Niestety, ja dalej nie mam dziecka. Tego samego dnia poszłam z policją pod bramę jego domu. Była ona zamknięta na kłódkę, więc się wycofali. Postanowiłam, że kłódkę otworzę sama. Wezwałam znów policję, ale ona nie przeszukała domu. Weszłam tam sama i tam były wszystkie rzeczy mojego syna. Dopiero po jakimś tygodniu albo dwóch dowiedziałam się od jakiegoś sąsiada, że były mąż uciekł bokiem przez pole z dzieckiem bez kurtki. Walczę o kuratora w Sądzie Rodzinnym w Zambrowie, ale sprawa jest bardzo ciężka.” - mówiła Magdalena Kowalik, matka uprowadzonego dziecka.


Pani Magdalena czytała też wnioski po badaniach biegłych sądowych, dotyczących ojca dziecka. Są tam stwierdznia takie jak: „nie liczy się z innymi ludźmi”, „małoletnie dziecko pozostaje pod wpływem ojca”, „ojciec manipuluje dzieckiem, nastawia i izoluje je nie tylko od matki, ale od dzieci w przedszkolu”, „realizuje bezwzględnie własne cele”.

 

Za uprowadzenie dziecka i pozbawienie go wolności na okres powyżej 7 dni grozi kara od 1 roku do 10 lat.

 

Podczas dzisiejszej konferencji poruszono także temat zuchwałej kradzieży skuterów wodnych, motocykli, samochodu i przyczepy, która miała miejsce rok temu w miejscowości Wdziękoń Drugi pod Zambrowem. Pokrzywdzeni oszacowali wartość skradzionych przedmiotów na około 300 tys. zł.

 

Z relacji pokrzywdzonych wynika, że do kradzieży mogło dojść 22 listopada 2017 roku między godziną 2:30 a 5:00 rano. Do działań mających na celu odzyskanie skradzionych maszyn i zatrzymanie sprawcy bądź sprawców kradzieży włączyli się agenci Krzysztofa Rutkowskiego, którzy zabezpieczają materiał dowodowy w tej sprawie.

 

O kulisach tej sprawy opowiedział nie tylko detektyw Rutkowski, ale też sami poszkodowani - Sebastian i Emil Mieczkowscy.

 

- „Po kilku miesiącach śledztwo umorzono. Żadnych śladów, żadnych poszlak nie wykryto.” - mówił Sebastian Mieczkowski.

 

Jak relacjonował, po konsultacji z detektywem Krzysztofem Rutkowskim napisany był wniosek o dopuszczenie dowodu. Chodziło o sprawdzenie logowania telefonów komórkowych w danym miejscu i czasie. Został on odrzucony. W związku z tym poszkodowani wystosowali zażalenie na tę decyzję, napisane przez prawnika. Po tym piśmie bracia Mieczkowscy zostali wezwani do prokuratury.

 

- „Zachodzimy do pokoju, tam siedzi prokurator, przy okazji pani sędzia i mogę dosłownie zacytować słowa pani sędzi – to co ten adwokat i Rutkowski napisali to są bajki.” - relacjonował Sebastian Mieczkowski.

 

Za pośrednictwem mediów Krzysztof Rutkowski zwrócił się do osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania uprowadzonego dziecka oraz kradzieży we Wdziękoniu Drugim i miejsca przechowywania skradzionych maszyn proszone są o kontakt pod alarmowym numerem Biura Rutkowski 600 007 007.

 

Do artykułu dołączamy retransmisję z dzisiejszej konferencji prasowej Krzysztofa Rutkowskiego.

Ojciec wbrew sądowi nie chce oddać dziecka matce. Sprawę bada Krzysztof Rutkowski [foto+video] komentarze opinie

 • pavel007 2018-11-27 19:49:19

  Rutkowski ? Nie mylić z Ostrowskim: https://www.youtube.com/watch?v=LMJRyzcMcM0

 • gość 2018-11-27 21:00:13

  22 listopada ,to chyba rok temu,dziś 27 listopada i już umożono

 • gość 2018-11-27 21:27:31

  kotlet gdzie jesteś bo tu kasa ciekawa za ciebie

 • Gość - niezalogowany 2018-11-27 22:12:57

  Czemu dopiero nagłosniła sprawę? Dziecka nie ma tyle miesięcy??

 • Gość - niezalogowany 2018-11-27 22:13:12

  Czemu dopiero nagłosniła sprawę? Dziecka nie ma tyle miesięcy??

 • Gość - niezalogowany 2018-11-27 22:38:09

  No chyba Nie sluchales konferecji, pisala do wszystkim , sadow do min sprawiedliwosci , dziewczyna robila wszystko , takie prawo , !!!!

 • Gość - niezalogowany 2018-11-27 22:40:01

  5 tys zela za cpuna , hazardziste, porywacza , ide szukac kotleta

 • Gość - niezalogowany 2018-11-27 23:36:29

  Jest ktoś chętny na poszukiwanie schaboszczaka?

 • gość 2018-11-27 23:46:23

  Niezła sumka. Za 5 tysi też się rozejrze za kotletem :D drogą nie chodzi..

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 07:57:09

  Współczuje tej kobiecie ale bardziej jej współczuję że korzysta z pomocy pseudo detektywa z wyrokami który przeprowadzi parę konferencji i zgranie pieniądze od tej pani. Osobiście uważam że p. Rutkowski (bez licencji detektywa i skazany prawomocnym wyrokami) jest osobą nie kompetentną.

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 08:22:08

  Rutkowski to juz nie ten sam detektyw co kiedys.

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 08:28:05

  Ja znam ta pania !!! Co wspolczujesz!!!!! , ta Pani latala po sadzie , policji, prokuraturze i po innych niemal dzien w dzien , to normalne ze lapie sie rudkowskiego. , z tego co wiem dzieki niemu setki dzieci wrucilo do matek , ja dla mojego dziecka zrobilabym to samo, trzymam kciuki Pani Magdo

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 08:54:41

  Myślę że daleko szukać go nie trzeba

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 09:14:25

  Na cieciorkach go Nie ma

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 09:30:37

  Ten człowiek nie powinien nic prowadzić

 • gość 2018-11-28 09:44:33

  Krętaczy z Cieciork znał cały Zambrów - kto normalny by się z nimi wiązał? Chyba tylko prokurator.

 • gość 2018-11-28 09:54:38

  On był dokładnie takim samym człowiekiem jak go poznałaś, nic się nie zmieniło od tamtej pory do dzisiaj - gdzie wtedy oczy miałaś?

 • gość 2018-11-28 10:13:29

  Ludzie ! Jak możecie oskarżać tą dziewczynę ,,gdzie oczy miałaś" ? Chyba życie Was nie doświadczyło, miłość jest ślepa i naiwna, ludzie są słabsi psychicznie i są podatni, aby ulegać. Nigdy nikt Was nie skrzywdził ? W związku wszystko ok ? Nigdy nikomu nie dawaliście kolejnej szansy ? Dajcie spokój ! Również łapałabym się wszystkiego co mogę, aby odzyskać dziecko, nie linczujcie, nie krytykujcie ! bo żal mi Was, nie życzę nikomu takiej tragedii, jak nie móc przytulić własnego dziecka, nie ma pojęcia co się z nim działo. Pomyśleliście co ona przechodzi ? w jakim stanie psychicznym jest, a jak spina tyłek i walczy ??? Więc zamilczcie i nie komentujcie !! Bo najmądrzejsi są Ci, co siedzą po drugiej stronie i mama kanapeczki robi na śniadanko. LUDZIE ! inni płaczą i są bezradni. ALE WALCZĄ ! Madzia ! Mam nadzieje, że odzyskasz syna !!!

 • gość 2018-11-28 10:14:03

  nikt święty nie jest, widać to na profilu fb, szkoda tylko dziecka

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 10:47:18

  Jak czlowiek mlody to glupi i Nie widzi dalej jak wlasny rozum , ja Nie wiem jak policjia nic Nie moze robic , Nie dosc ze porwane dziecko z narkomanem bez pracy co zyje z dilerki , z czlowiekem co zdradzal latami swoja zone i katowal ja psychicznie i fizycznie , bil i znecal sie , A polskie prawo to jakas masakra , koszmar sama bylam w takiej sytulacji , Madziu trzymaj sie napewno sie uda !!!!pozdrowienia z holandi bo tu jest spokuj i normalnosc

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 10:49:36

  Każdy dużo pisze a co do czego żeby to jego spotkało ciekawe co by zrobił. Ona walczy z każdych sił skoro policja, sąd itp nie pomaga to prosi każdego z nas o to aby pomóc. Już nie wkrótce synek będzie przy Tobie pomogą wszyscy

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 11:06:32

  Ja Nie rozumnie 4 miesiace mieszkal na Cieciorach A jego matka nic Nie zrobila zeby odal dziecko A wrecz przeciwnie , ja to bym ja tez za skarzyl , o nielegalne udzielanie pomocy

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 11:11:45

  No , A stara kowalikowa jak opowiadala ze Magda niechce dziecka , A oni poprostu ukrywali tego maluszka , Kazdy wie kto to sa kowaliki

 • gość 2018-11-28 11:29:28

  Każdy wie tylko ona biedna nie wiedziała :D Gdzie byli jej znajomi, rodzina, przyjaciele, koleżanki żeby jej odradzić towarzystwo z patologią?

 • gość 2018-11-28 11:55:25

  wejdzcie sobie do kowalika na profil, ona tez taka swieta nie była, oboje siebie warci

 • gość 2018-11-28 11:55:34

  Ludzie!!!!!!! Jesteście straszni!!!! Po co te komentarze!!!! Po co? Komu to potrzebne!!!!

 • Freddy Mercury - niezalogowany 2018-11-28 12:11:06

  show must go on

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 12:16:14

  Każdy w życiu popełnia błędu grunt to w porę sie otrząsnąć, a oceniać może każdy a najbardziej zawsze gadają Ci co sami lepiej nie maja

 • sdkjfasdjkfasdh - niezalogowany 2018-11-28 12:24:30

  Po tym co ojciec ma w publicznej galerii widać, że wesoło tam :D http://tnijurl.com/9a1407faa875/

 • łopaciarz - niezalogowany 2018-11-28 12:25:18

  Czytasz to, Jarek? Wiesz, co Cie czeka za uprowadzenie dzieci? Miej świadomość, że żadna kadencja cie od tego nie uchroni

 • gość 2018-11-28 12:54:16

  oby dziecko się znalazło w porę.....ostatnio dużo w TV o ojcach desperatach którzy za wszelką cenę chcą dziecko, nawet kosztem życia!

 • gość 2018-11-28 13:03:07

  Ale jesteście, ona jak się z nim wiązała była młoda miała około 16 lat.... Dziwi raczej to, że jak przyprowadziła takiego chłopaka do domu( już wtedy wyglądał on podejrzanie ) to jej rodzice nie zrobili z tym porządku. On już wtedy na różnego rodzajach imprez przynosił im wstyd. Jej męża i jego rodzinę zna pół Zambrowa i raczej nie uchodzą oni za cudownych ludzi... Natomiast z tego co wiem ona pochodzi z porządnej rodziny...

 • gość 2018-11-28 13:10:33

  nie lepiej zeby wskazał miejsce jasnowidz Jackowski???

 • prawda - niezalogowany 2018-11-28 13:19:53

  http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,24140352,krzysztof-rutkowski-skazany-za-udawanie-detektywa-nadal-bede.html cała prawda o panu rutkowskim

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 13:39:29

  Kotlet nie daj się złapać

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 13:55:53

  Za 5 tys nagrody ja go zlapie

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 13:57:13

  Nia ja , zaraz zaczynam wystarczy podac gdzie on jest i kasa !!!!!

 • gość12 - niezalogowany 2018-11-28 14:35:45

  straszne to wszystko jest!!! magda serdecznie ci wspolczuje to istny koszmar!!!! glowa do gory bedzie dobrze odzyskasz synka

 • ścigany - niezalogowany 2018-11-28 14:36:04

  Oddech siedzącego mu na karku Rutkowskiego staje się chrapliwy jak u psa myśliwskiego.

 • Ford - niezalogowany 2018-11-28 14:39:27

  Kotlet musi być dziś ostrożniejszy niż bankowcy przy udzieleniu kredytów hipotecznych.

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 14:42:31

  "RUDKOWSKI GO ZLAPIE TO NORMALKA , 1DO 10 LAT POSIEDZI ZA PORWANIE I INNE , WYJDZIE MU NA ZDROWIE , MOZE WRESCIE DO NORMALNEJ PRACY BRYKNIE

 • gość 2018-11-28 14:43:40

  Uważam, że odrobina kultury przydałaby się dla tych co piszą , że tak długo matka czeka na dziecko. Ludzie, jak kto może to proszę pomóc dla matki odzyskać dziecko i jej tylko współczuć.

 • gość 2018-11-28 14:53:37

  Rutkowski w ściganiu kotleta jest nieustępliwy jak Tommy Lee Jones w filmie Ścigany.

 • mickiewicz - niezalogowany 2018-11-28 15:03:11

  Kotlet chowa się przed Rutkowskim jak Pablo Escobar przed Los Pepes.

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 15:10:44

  Kotlet nieuchwytny niczym Zambrowski Pablo Escobar.

 • MS - niezalogowany 2018-11-28 15:28:07

  Dziwię się portalowi, że pozwolił na komentowanie tego typu sprawy. Czy nawet w takim wypadku musi być pogoń za sensacją?

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 15:56:32

  Gdzie to znajde o nagrodzie . Bo narazie nie ma nic oprócz komentarzy

 • gość 2018-11-28 16:22:43

  A ja się nie dziwę portalowi, bo komuna się zakończyła i każdy może komentować co mu się podoba. WOLNOŚĆ DLA KOTLETÓW

 • gość 2018-11-28 16:40:50

  To już w blachotrapezie nie robi

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 16:45:59

  Jak to tak!!! Jeden psychol zabil siebie i swoje dziecko teraz to , gdzie ta policjia to jest chore , czy musi dosc do nastepnej tradegii , zeby swiat sie obudzil, przeciez to narkoman i swir

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 17:46:46

  Narkomani i alkoholicy to dysfunkcyjni "tatusiowie". Mózgi zżarte przez alkohol i dragi. Czego się po takich przyglupach spodziewać. Mają wypaczony obraz świata i dobra własnego dziecka. Zrządzaja dziecku traumę żeby zaspokoić swój chory łeb i co najważniejsze przeciez dokuczyć matce dziecka. Niestety tego typu idiotów na tym świecie i w Zambrowie nie brakuje. Swoje życie zmarnowali. Teraz własnym dzieciom chcą. Niech sie przyglup jeden z drugim zapije albo zacpa albo wreszcie zastanowi co sobą reprezentuje i jak wpływa na dziecko Bo dziecko wychowane w normalnych warunkach z dala od ojca patola ma szansę na bycie normalnym i szczęśliwe życie

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 17:47:36

  Sie tak spinacie a oni się pogodza i zrobio se cureczke

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 18:35:16

  Oddaj dzieciaka i RUN KOTLET RUN!!!

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 18:46:22

  Odaj bo i tak Cie zwina innaczej A potem , run kotlet run

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 19:43:51

  Dlaczego Nie zwina Matke kotleta , przeciez stara wie gdzie jest kotlecik i maly

 • gość 2018-11-28 19:55:52

  odczep się od matki Kotleta. Widać, że nie masz dzieci, bo każda matka pomogłaby swojemu dziecku! A to, że kotletowi nie da się nic przetłumaczyć to już nie jej wina.

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 20:38:21

  Rutkowski nie jest detektywem. Tak naprawde nie wiadomo kim on w ogòle jest

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 20:47:24

  Nawet jeśli niby go zdradziła gdzieś w komentarzach wyczytałam to nie znaczy że ma porwać matce dziecko i nie wpisujcie głupot bo tu chodzi o dobro dziecka , a każdy wie że przy matce najlepiej, nie wierzę w to że była źle matka. Magda mam nadzieję że szybko mały się znajdzie.

 • gość 2018-11-28 20:48:45

  ale matka mu pomaga , ludzie widzą to i owo

 • teresa 2018-11-28 22:04:58

  Treść komentarza...

 • gość 2018-11-28 22:33:37

  Nie ważne kto mu pomaga i co ojciec robi ze swoim życiem,ich życie i sumienie ,Dzieciaczek tęskni za Mamą ,przy Niej powinien być .Miłości dziecka nie zyskasz siłą ... panie K...

 • teresa 2018-11-28 22:35:14

  nie mnie osadzac sytuacje rodzinna malzenstwa,bo jej nie znam , ale malzonka mieszkala gdzie z dzieckiem??? ojciec tez mial takie samo prawo do dziecka??? a czy dobrze robi pani Magda opowiadajac na forum o wszxystkim, kiedys mowiono ze brudy pierze sie w swoim domu, jezeli maz ma problemy z prawem tak twierdzi zona, ??? to nie sadze zeby tak mogl sobie podrozowac z dzieckiem po Europie??? cos mi nie pasuje. pewnych rzeczy sie nie opowiada publicznie i z pewnymi osobami sie rozmawia delikatnie zeby nie bylo problemow>>> ostrzezenie 4 lata po slubie i juz rozwod , po co to wszystko z wielkiej milosci wielka nienawisc!!! smutne te czasy

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 22:37:25

  Nie lepiej było sprawę załatwić po cichu? Wziąść normalnego detektywa bez tego szumu medialnego?

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 22:38:45

  Ostatnio się rozwiedli po miesiącu a 4 lata to niezły wynik

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 23:24:59

  Magda czemu nie opowiesz jak wydymalas kotleta i jego rodzine na hajs? Skąd masz mieszkanie, w którym aktualnie mieszkasz. Byl hajs kowalikow była miłość, hajs się skończył i jest problem... Kotlet zawsze taki był, ale $ ci oczy zaslonily, żałosne.

 • Gość - niezalogowany 2018-11-28 23:49:48

  Ale jaja ludzie lubia sensacje duzo obroncow Pana K.. Wiecie co ? Moze byla bezradna i juz nie wiedziala co robic bo mowila ze byla wszędzie. A z tego co mi wiadomo to on tez dobry hazardzista jest i ona do dzis splaca jego długi. Ale to nie o tym temat.

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 00:10:35

  Wyroki nieprawomocne ma takie same prawo do dziecka jak ty. Ale ten super detektyw ma prawomocny odsiadki, Krzysiu co ty tu robisz?

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 02:20:33

  Że ten kotlet się tak dal wydymac. To że czasem se wąchnie i wpierdoli w stsy to od razu zabrać mu wszystko . Ta cała to też zwichrowany głowa. A po za tym trzeba mieć nasrane żeby brać Rutkowskiego pajaca on jak nawet by wpadł na kotleta to kotlet go przekupi bo ten Rutkowski to chorągiew

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 07:52:37

  A kotlet ma pieniadze , przeciez on nigdy Nie pracowal , niech ktos odbieze te dziecko z tej patologi , narkomanow , pijakow co z tego malego by wyroslo nastepny , patol !

 • gość 2018-11-29 07:53:18

  Tych zambrowskich dilerów i ćpunów powinno się zutylizować w dołach z wapnem. Jak najszybciej.

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 07:56:54

  Ale jaja Ale jaja , kowaliki sami sobie wstawiaja opisy i posty , kotlet odaj dziecko matce bo caly zambrow wie kim jestescie , 4 miesiace go ukrywasz , nawet sad i specialisci uznala Cie za psychola

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 07:57:51

  Psychol to za malo powiedziane

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 07:58:58

  Ooooooo kotlet tez pisze , gdzie kasa zlodzieju

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 08:03:12

  Matka dziecka wylewa lzy , a wy wstydu Nie macie

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 08:07:24

  Obroncy Roberta Hahahaha kowaliki sami sobie pisza , wstydu nie maja

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 08:08:43

  Ojciec kotleta w groined sie przewraca,napewno by za jego zycia czegos takiego nie bylo,kotlet podrzuc tego dzieciaka pod dom matki I spadaj ino szum,tak będzie dla ciebie najlepiej

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 08:12:47

  Ja tego narkomana znajdę za darmo a te 5tys przeznaczę Magdzie,czyżby było 2 pieczenie na jednym ogniu?kotlet podgrzewaj sie

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 08:36:56

  Tvn jechal chyba w strone wojska polskiego ,

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 08:49:41

  A rok puzniej na polsacie ‘kowaliki za kratkami w szczytnie ‘

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 08:53:43

  To rutkowski nie mylić z ostrowskim.

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 08:54:04

  Lepiej odrazu kowalikow do cwelowni:-)

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 09:12:09

  Widac ze on kocha tego dzieciaka rowniez. Czasem pozory myla i zlym okazuje sie ktos kto dobrze gra role ofiary..

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 09:28:14

  Tu Nie chodzi o milosc tylko o zemste , jak by kochal dbal by o zdrowie dziecka , A tak to co ? Cpa, kradnie , Nie pracuje , dziecko Nie chodzi do przeczkola , jest od izolowany od rowiesnikow , wlasnej matki , jest manipulowany , czy to jest milosc , ???? Ten czlowiek Nie szanuje nawet wlasnego syna , A mowic tu o milosci , co on mu Daje ?w nocy handluje prochami A w dzien spi , kazdy to widzi , robert przeztan pisac juz glupoty , masz wyrok zeby leczyc sie psychicznie , odaj Magdzie dziecko i Nie pisz farmazonow

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 09:30:17

  Kotlet odaj dziecko Magdzie , zima jest , narazasz wlasne dziecko na tragedie

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 09:34:34

  Co bedzie z malym kotletem jezeli bedzie wychowywac sie z ojcem ? Patola !!!!

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 09:37:41

  Kotlet lada dzień będzie uwalony i usłyszy (wiesz z kim tańczysz),ale jest strasznie zdesperowany ze sam nie chce oddać dziecka,toc to nie chodzi o kotleta tylko o dobro dziecka,ależ ma zryty sagan szok

 • Ania - niezalogowany 2018-11-29 09:39:58

  Jak to czytam to żal byłoby się nie udzielić. Wiadomo, że nie znamy sprawy do końca, więc po kilku zdaniach można sugerować wiele. Z Magdą studiowałam, mój syn wraz z jej chodzili razem do żłobka w tamtym roku. Mijałam się z Magdą codziennie, syn zadbany, uśmiechnięty, a jak miał gorszy dzień, to siedziała z nim i przytulała na ławeczce przy ciuchach. Ludzie ogarnijcie się ! Matka kocha swoje dziecko i ojciec również kocha swoje dziecko ! Ale narażanie dziecka na utratę zdrowia fizycznego czy psychicznego jest absurdem miłości i zaczyna się problem w głowie człowieka, który nie ma na pierwszym miejscu dobra dziecka - a dobro swoje. Od miłości do nienawiści bardzo krótka droga. Bez względu na wszystko, to co się wyprawia jest porażające. Gdzie instytucje Państwowe, które za wszelką cenę powinny patrzeć na dobro dziecka ! To #tematdlauwagi to powinno iść w świat, kolejna absurdalna sprawa, jak długo się ciągnie, a matka ma ,,związane ręce", bo nikt nic nie robi !!! Wierzę w to co mówi ! Nikt nie jest idealny, popełniamy błędy, ale gdzie zdrowy rozsądek ? Gdzie służby ? A Ty drogi czytelniku wyobrażasz to sobie, żebyś był w takiej samej sytuacji ? Bo ja sobie nie wyobrażam tej bezradności i wiem jedno, że zrobiłabym WSZYSTKO, aby odzyskać dziecko od człowieka, który zagraża jego życiu ! WSZYSTKO ! Czyli nie czepiajcie się to Rutkowskiego..... oby pomógł ! Jedno się nasuwa - jeżeli Rutkowski pomoże, to co służby są warte ? Proszę o rozsądek ! Rozwagę ! i normalne myślenie, bo sytuacja jest przerażająca - przerażająca dla mnie jako matki. Pozdrawiam ,,wszystkich normalnych Zambrowiaków"

 • gość 2018-11-29 09:44:12

  Niech odda matce dziecko a jeśli je naprawdę kocha to niech ma z nim kontakt a matka też przy dziecku nie mówi nic na temat ojca.Co jest między rodzicami to powinno być tylko pomiędzy nimi.Trzeba jej pomóc a prędzej dla dziecka.Nawet rodzina ojca i jego znajomi powinni pomóc jeśli coś wiedzą dla dobra dziecka

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 09:46:44

  Proszę nie komentować jeżeli nie wiecie jaka jest sytuacja i jaka jest prawda bo połowa z tego to pomowienia. Zajmijcie się swoimi dupami i swoimi sprawami bo każdy mądry jak widać wystarczy komentarze poczytać. Kiedyś prawda wyjdzie na jaw. To jest ich własna sprawa. Jeszcze wyjdzie tak że sie pogodza i będzie kolejna sensacja. A od Kotleta matki też z daleka bo to nie jest kobiety wina że jest taka sytuacja jaka jest. Bo obrażanie tej kobiety na forum nic wam nie da

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 10:02:35

  Kowalikowa Nie pisz tu postow tylko mow gdzie maly , co sra sie po girach co ze synus scigany , Magda musiala na glowe upasc zeby znowu wesc w wasza rodzine , mow gdzie kotlet bo jeszcze psychol zrobi cos malemu A ty Nie pij tak duzo !!!!

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 10:26:08

  Ania masz racje i wielki szacunek dla ciebie,sam jestem ojcem po rozwodzie dziecko nic nie wie nic nie widzi zadnej klutni nie slyszal,chociarz nie jestem z zona ale wspolnie pokazujemy ze ma mame I tate,bardzo dobrze to okreslilas bo dziecko to karta przetargowa?ale jeden chlop jest taki drugi taki,chlopy wescie sie opamiatajcie kotlet tu tez bo tu nie chodzi o dume ojca tylko o dobro dziecka,jakie te dziecko ma dziecinstwo?kotlet pomyslales nad tym czy myslisz tylko o sobie I jak dogrysc zonie?chlopie opanuj sie I mowi ci chlop bo ja jestem po rozwodzie ale dziecko chce matki na matkie chce taty ma tate chce razem jest mama I tata,kotlet zrozum to to jest dziecko,umiales zrobic umiej wychowac

 • gość 2018-11-29 10:58:24

  moim zdaniem dziecko cierpi teraz przez oboje rodzicow znali sie dlugo oboje swieci nie byli ona zrobila z niego patola trzeba dojsc do kompromisu ale takiego zeby dziecko nie było pokrzywdzone mialo ojca i matke znam oboje i to jest moje zdanie i w tym kraju ojcowie maja zawsze ciezej

 • gość 2018-11-29 11:00:45

  za kazdego dilera place dyche na podane konto za tego cpuna z jezioran nieudanego muzkanta i ta bladz z wilsona bo te wszystkie nieszcaescia to te biale gowno ryje mozgi a chieny sie ciesza trzymaj sie Magda

 • gość 2018-11-29 11:06:56

  ta zydowska pyta z wilsona i grajek tez maja dzieci nieszczescie i do was zawita cpuny

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 11:32:40

  A ten muzikant tez scigany co Nie ? Wyrok ma ?

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 11:34:25

  Japierdziele!!!!!!! Sama rodzina patoli , trzymaj sie Magda , jak cos zobacze dzwonie do Rutkowskiego

 • hajs - niezalogowany 2018-11-29 12:12:40

  wszystko jest dobrze dopóki kręci się pieniążek

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 12:36:45

  Magda nie czytaj komentarzy tych cponow,bedzie dobrze glowa do gory a kotleta kiedys sama ubijesz na obiad

 • gość 2018-11-29 12:48:58

  Za parę lat dziecko dorośnie, wejdzie na fejsa, wejdzie tutaj, wejdzie na Youtube, obejrzy.. poczyta to wszystko.. INTERNET NIE ZAPOMINA.

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 13:02:26

  A kto Nie pracuje tylko siedzi w narkotykach i w hazardzie i dlugi robi to dupa a nie facet zeby jeszcze zona dlugi splacala , kotlet ty sie Nie odzywaj z tym hajsem i odawaj kase i dzieciaka bo ty mniej niz gowno w moich oczach

 • gość 2018-11-29 13:32:06

  Zyd ty scierwo to przez takich jak ty te nieszczescia DO PIECA a prochy dla kur

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 15:25:13

  https://youtu.be/0yhWGS0aj_s

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 15:54:02

  Hahaha :-)

 • Rychu - niezalogowany 2018-11-29 20:11:56

  Kowalik wiem gdzie jesteś

 • Rychu - niezalogowany 2018-11-29 21:43:31

  i patrzcie cisza. .... Kowalik płacisz albo cię sprzedam ... masz 24 h .

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 21:52:43

  Z kim sie kontaktowac o ta 5-tke za godzinkę podwoze pod adres

 • gość 2018-11-29 22:21:07

  600 007 007

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 22:32:10

  kontakt pod alarmowym numerem Biura Rutkowski 600 007 007.

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 23:31:58

  Ja też wiem gdzie jest i to nawet z synkiem

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 23:35:28

  To Prosze was o pomoc dla Magdy ,,,,

 • Gość - niezalogowany 2018-11-29 23:55:09

  Tak ja powiem a później o kasie ni widu ni slychu będzie, Rutkowski się zawinie w swoje strony i tyle bd w temacie znając życie

 • gość 2018-11-30 06:05:31

  kowalik proponuje dyszke za to ze ktos go nie sprzeda :D to lepsze niz piątka :D a moze dwie pieczenie na jednym ogniu ?

 • Gość - niezalogowany 2018-11-30 06:51:13

  Tak kowalik żeby miał tą dyszke to by się pytal ile Zambrów kosztuje. Jest goły i wesoly w sumie to nie wiem czy jest mu teraz wesolo trzęsie portkami a paznokcie to juz do łokci obgryzl

 • Gość - niezalogowany 2018-11-30 08:27:18

  Kowalik i dyszka on Nie potrafi 100 zl odac , Kotlet gdzie kasa ???? Jak cos Twoja [usunięte] ma rente , wiem ze tam sie bunkrujecie ,,,, [usunięte]

 • Anka - niezalogowany 2018-11-30 08:36:21

  Ku,,,,, ludzie tu chodzi o zycie dziecka ,,,,, to czlowiek o zaburzeniach psychicznych i jeszcze narkoman , przeciez on w kazdej chwili moze zrobic cos temu dziecku albo niedaj boze juz zrobil !!!!!!! a wy glupoty piszecie

 • Gość - niezalogowany 2018-11-30 09:32:45

  Nic nie zrobił dziecko jest całe i zdrowe

 • Gość - niezalogowany 2018-11-30 10:02:20

  No przy okazji dilerzy się ujawniają moze policja by się za robotę wzięła i wyłapała dilerów teraz łatwo ich namierzyć . Policja nie umiecie złapać Roberta ćpuna łapcie dilerów IP macie i nie trudno się domyśleć o kim mowa z ćpunami piszą imienia adresy brać się za robotę. zaraz święta dilerzy I porywacz w pudle a chłopiec w domu z rodziną . Tylko trzeba ruszyć się a nie czekać aż ktoś to zrobi . Udowodnijcie że w naszym mieście możemy na was liczyć.

 • Gość - niezalogowany 2018-11-30 17:00:52

  No i kotlecik usmazony

 • gość 2018-11-30 17:13:13

  złapali go ?

 • Gość - niezalogowany 2018-11-30 20:12:13

  Kurcze drony wszedzie , otoczony pewnie !!! Daje jeszcze czas do poniedzialku kotletowi

 • Gość - niezalogowany 2018-11-30 23:20:13

  Kotlet już na sankach jezdzi

 • Gość - niezalogowany 2018-12-01 12:23:29

  Zlapali go ? Malutki z mama juz ??

 • Gość - niezalogowany 2018-12-01 13:23:25

  A kotleta brat już siedzi czy nadal go szukają?

 • Gość - niezalogowany 2018-12-01 13:28:31

  No wlasnie synek z mama?

 • Gość - niezalogowany 2018-12-01 17:42:12

  [usunięte]

 • gość 2018-12-01 17:57:42

  Kotlet okopał się za linią Maginota.

 • gość 2018-12-01 17:59:08

  Rutkowski w poszukiwaniu kotleta jest szybki jak robotnicy przy budowie mostu na Kościuszki.

 • Bogdan - niezalogowany 2018-12-01 18:15:21

  Chyba wylansuje nowa strone ,,,,, Czyste Zambrowo “ zaczne od [usunięte] !!!!

 • Gość - niezalogowany 2018-12-03 14:05:24

  I jak sytuacja?

 • Gość - niezalogowany 2018-12-03 17:20:21

  Dobrze się Kotlecik schowal..

 • Gość - niezalogowany 2018-12-03 17:44:47

  [usunięte]

 • gość 2018-12-03 20:16:40

  patrze ze kazdy jest mądry więc może zacznijcie pisac bez anonima

 • gość 2018-12-03 23:37:57

  kotlet napisal ze to rutkowski jest mu winny 5000 ;] zrobili szum na caly zambrow niepotrzebny a rutkowski wzial kase i go juz nie ma, pokrecil sie po zambrowie i zawinal kite.

 • Gość - niezalogowany 2018-12-04 08:59:47

  [usunięte]

 • Gość - niezalogowany 2018-12-04 09:00:54

  [usunięte] sam sobie posty wstawia

 • Egon - niezalogowany 2018-12-04 09:02:30

  [usunięte]

 • Gość - niezalogowany 2018-12-04 09:06:29

  Robert jak mowisz ze rutkowski sie zwinol to mniej jaja i wyjdz z nory na ulice ,

 • Gość - niezalogowany 2018-12-04 09:07:58

  [usunięte]

 • Gość - niezalogowany 2018-12-04 09:12:53

  Dostalem cynka , kowaliki zamieszania tez w sprawe skuterow

 • Gość - niezalogowany 2018-12-04 10:31:35

  Kotlet , kozaku wyjdz na ulice , bo anfetamina mi sie konczy ,

 • Gość - niezalogowany 2018-12-04 10:32:27

  Mi tez ,, a kowal ma dobry towar

 • Gość - niezalogowany 2018-12-04 10:34:28

  Najlepszy , te niebieske z gwiazdka najlepsze , kotlet , [usunięte] Wez ty sie Nie swiruj [usunięte]

 • Gość - niezalogowany 2018-12-04 10:58:46

  [usunięte]

 • Gość - niezalogowany 2018-12-04 11:01:06

  Ta z Łomży?

 • Gość - niezalogowany 2018-12-04 11:02:06

  :-))

 • Gość - niezalogowany 2018-12-04 11:06:12

  [usunięte]

 • Gość - niezalogowany 2018-12-04 11:07:41

  [usunięte]

 • Gość - niezalogowany 2018-12-04 11:09:03

  [usunięte]

 • Gość - niezalogowany 2018-12-04 11:10:28

  [usunięte]

 • Gość - niezalogowany 2018-12-04 11:11:08

  [usunięte]

 • Gość - niezalogowany 2018-12-04 17:05:28

  Zwineli juz tego narkomana , czy nasza zabrowska policjia faktycznie do niczego sie Nie nadaje

 • Gość - niezalogowany 2018-12-04 17:10:05

  Ten kotlet to taki jajko niespodzianka ,, 3 w jednym ,,, narkoman, hazardzista i psychopata ,,,, Dobra to 4 w jednym i porywacz

 • Gość - niezalogowany 2018-12-04 17:13:14

  No taki jajo bez jajek

 • gość 2018-12-04 18:04:10

  zambrowska policja jest dobra mandat wypisac w ciemnych okularach pojezdzic i to wszystko co mogo zrobic

 • Gość - niezalogowany 2018-12-04 19:47:27

  To nimoty , sieroty , w przeczkolu te dzieci sa bardziej bezwzgledni jak nasza policjia

 • Gość - niezalogowany 2018-12-05 09:15:42

  Stara kowalikowa robi zakupy pod dziecko , za pomaganie porywaczowi grozi jej do 10 lat ,a wszystkim mowi ze nic nie wie

 • nescafe 2018-12-05 13:00:08

  przeciez on nie jest porywaczem, nie jest poszukiwany,

 • Gość - niezalogowany 2018-12-05 16:42:20

  No jak Nie!!! Jak go szukaja wszedzie i synka Magdy

 • Gość - niezalogowany 2018-12-05 21:11:06

  Moze to troche trwa , Ale wiem napewno !!! Wszyscy pujda siedziec , Madzia trzymaj sie

 • Gość - niezalogowany 2018-12-06 13:35:49

  Ojciec Nie ma praw rodzicielskich czyli porwal , psychol

 • gość 2018-12-06 14:42:06

  Ciekawe kiedy znudzi Wam się komentowanie tego szumnego tematu;) Rutkowski przyjechał, w czapce w okularach słonecznych zrobił konferencję , gwiazda-matka wystąpiła, pożaliła się, że była wszędzie, u posła, u ministra, u prezydenta, pod płotem była i pod bramą była i gdzie to ona jeszcze nie była, a dziecka jak nie widziała, tak nie widziała.. Zambrowski komediodramat z możliwością anonimowego komentowania, obrażania i pisania nazwiska Kowalik z małej litery. Pozdrawiam Kotleta;p i wszystkich zainteresowanych, może lepiej skupić się na tym co pod Waszymi dachami się dzieje.. A swoją drogą, ciekawe w jaki sposób "detektyw" Rutkowski sobie taki żywopłot na głowie tworzy.... To jest dopiero intrygujące..

 • gość 2018-12-06 15:12:13

  co to jest przeczkole? "To nimoty , sieroty , w przeczkolu te dzieci sa bardziej bezwzgledni jak nasza policjia" co to w ogóle za komentarz? po jakiemu to? jakaś w ch...j dziwaczna składnia i odmiany wyrazów;p weźcie się najpierw pisać nauczcie.... a potem wyrażajcie swoje zdanie;p PRZECZKOLE..... całe to wydarzenie i komentarze;p

 • Mirka - niezalogowany 2018-12-06 21:28:58

  A przeciez tu chodzi tylko o jedno, zeby dziecko bylo z matka , a nie z patologia , !!! Oczywiste jest ze dziecko jest porwane , ten robert Nie ma zadnych praw rodzicielskich , Pani Magdo cierpliwosci , !!! Widac dokladnie kto tutaj posty daje , kazdy wszystko wie i widzi , pozdr

 • Gość - niezalogowany 2018-12-06 21:40:25

  Jak ta matka musi sie czuc nie widzac tyle miesiecy swego synka ,,,, masakra :/(((

 • gość 2018-12-07 10:11:01

  Matka warta tyle co ojciec babka się zajęła wnuczkiem ,wiec dla babki trochę więcej szacunku.Żal dupę ściska widząc te wasze wpisy przygłupki.Nie lansować celebrytów.

 • gość 2018-12-07 10:18:26

  każdy wszystko wie i widzi? KTO MI PODA NUMERY W TOTKA?

 • Gość - niezalogowany 2018-12-07 11:27:29

  Z Jakiej paki babka zajmuje sie w nuczkem ukrywajac go przed wlasna mama , zeby nie ta alkocholiczka dziecko dawno wrucilo do matki ale niestety

 • Gość - niezalogowany 2018-12-07 11:30:03

  Prawda babka tak samo winna , porwania , [usunięte] Nie zna granic!!!!

 • Gość - niezalogowany 2018-12-07 11:31:21

  Krzychu za ciebie tez jest nagroda? ,,,

 • Gość - niezalogowany 2018-12-07 11:34:31

  Ciekawe czy dziecko cale i zdrowe , ???przeciez ten robert to cpun i diler ,,,,, nawet biegli to stwierdzili i psychopata ,,,,,

 • Gość - niezalogowany 2018-12-07 11:37:25

  Straszne ,,, nielegalne porwanie dziecka , jestem pewna ze policjia i detektywi przeczesuja cale podlasie

 • Gość - niezalogowany 2018-12-07 11:39:07

  [usunięte]

 • Gość - niezalogowany 2018-12-07 11:40:10

  Nie tylko mu, Hahahaha ,

 • Gość - niezalogowany 2018-12-07 11:41:32

  Hahaha laska zna sie , za kase zrobi wszystko

 • gość 2018-12-07 21:02:46

  kto to grajek?

 • Gość - niezalogowany 2018-12-08 02:48:02

  Ten co gra na flecie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Lokal użytkowo-handlowy 58m2

Wynajmę lokal handlowo-usługowy 58m2. Lokal składa się z 2 pomieszczeń handlowych, pomieszczenia socjalnego i ubikacji. Socjalny można również..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmiemy do pracy w pizzerii

Przyjmiemy do pracy w Pizzerii Perfetto. Bardzo dobre warunki pracy, miła atmosfera. Po więcej informacji prosimy dzwonić pod numer 534 100 525,..


Zobacz ogłoszenie

Trening personalny u Ciebie w

Treningi personalne u Ciebie w domu! Chcesz zacząć ćwiczyć i nie wiesz od czego zacząć? Chcesz zrzucić zbędne kilogramy, ale wstydzisz się iść na..


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

Przyjmiemy do pracy w Pizzerii

Przyjmiemy chętną do pracy dziewczynę. Praca w młodym zgranym zespole. Umowa o pracę, pełen etat - praca na stałe. Po więcej informacji prosimy..


Zobacz ogłoszenie

Dwa segmenty 170m2 oraz 130m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Dwa samodzielnie funkcjonujące segmenty o powierzchni łącznej 300m2: 1. Budynek o..


Zobacz ogłoszenie

Działka 1300 m2 w Długoborzu

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1300m2 położona w Długoborzu, gmina Zambrów. Dojazd drogą gminną...


Zobacz ogłoszenie

Dom 200m2, działka 2511m2, gm.

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Dom o powierzchni użytkowej 200m2 ( powierzchnia zabudowy 105m2) położony we wsi Gunie-Ostrów,..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam opryskiwacz

Sprzedam opryskiwacz 300l sprawny 400zł do neg


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów Pogotowie

> Darmowa Diagnoza na miejscu w firmie > Kompleksowa Naprawa i Modernizacja Komputerów PC i Laptopów > Czyszczenie i Konserwacja >..


Zobacz ogłoszenie

zaginely byczki

zaginęły byczki 2 szt w wadze około 350kg w okolicach Nowego Borku ktokolwiek widział proszę o info


Zobacz ogłoszenie

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW

Wypożyczalnia samochodów dostawczych, busów 9-osobowych, przyczep i lawet. Samochody są maksymalnie kilku letnie i na bieżąco serwisowane, sprawne..


Zobacz ogłoszenie

Montaż kamer, alarmów,

Nasza firma zajmuje się montażem - kamer - alarmów - automatów do bram - domofonów / wideodomofonów - kontroli dostępu Zabezpiecz swoje mienie na..


Zobacz ogłoszenie

zatrudnię do opieki nad

Zatrudnię na kilka godzin dziennie (1-3 godz )do pielęgnacji starszej osoby leżącej


Zobacz ogłoszenie

TYLKO DZIŚ W MIKOŁAJKI!

TYLKO DZIŚ W MIKOŁAJKI! PAKIET COMFORT 12-MCY GRATIS!!!!! UMOWA TYLKO NA 24-MCE! PRZYJDŹ DO SALONU NC+ W ZAMBROWIE W GALERII BEM! PRACUJEMY DO..


Zobacz ogłoszenie

ZBIORNIKI DWUPŁASZCZOWE NA

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU ZBIORNIKÓW DWUPŁASZCZOWYCH NA PALIWO. W OFERCIE POSIADAMY ZBIORNIKI O POJEMNOŚCI OD 1300l DO 5000l. ZBIORNIKI STANDARDOWO..


Zobacz ogłoszenie

KIEROWCA C+E PL

Zatrudnię kierowcę kat. C+E Stałe trasy krajowe, jednoosobowe Przydzielone jedno auto, chłodnia Umowa o pracę Wysokie terminowe wynagrodzenie..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedawca stacja paliw Lotos

Stacja Paliw Lotos 501 w Zambrowie (przy tesco ) od 01.12.2018 r. poszukuje pracownika na stanowisko: - kasjer/sprzedawca, Doświadczenie nie jest..


Zobacz ogłoszenie

Specjalista ds sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..


Zobacz ogłoszenie

ŁADOWACZE CZOŁOWE I OSPRZĘT,

SKLEP HAPROL ZAPRASZA DO ZAKUPU ŁADOWACZY CZOŁOWYCH I OSPRZĘTU DO ŁADOWACZY, ŁYCHY KARBOWANE , TRAPEZOWE, CHWYTAKI, KROKODYLE, ŁYCHO-KROKODYLE,..


Zobacz ogłoszenie

Praca w sklepie Lewiatan

Zatrudnię pracownika na stanowisko kasjer/sprzedawca do pracy w sklepie Lewiatan przy ul. Pileckiego (dawne Podedwornego). Oferuje stałe..


Zobacz ogłoszenie

wyciag hydrauliczny nowy

witam mam do sprzedania nowy wyciąg hydrauliczny firmy alfa laval więcej szczegółów tele


Zobacz ogłoszenie

Działka 1,5 ha w Zuzeli

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka siedliskowa o powierzchni 1,5 ha położona w miejscowości Zuzela, gmina Nur. W planie..


Zobacz ogłoszenie

Lokal 90m2, Aleja Wojska

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Budynek użytkowy parterowy, murowany o powierzchni 90m2 położony w Zambrowie przy Aleji Wojska..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"