:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  2°C pochmurno z przejaśnieniami

Uwaga podróżujący do Białegostoku! S8 zablokowana [aktualizacja]

wypadki drogowe , Uwaga podróżujący Białegostoku! zablokowana [aktualizacja] - zdjęcie, fotografia

Krajowa "ósemka" zablokowana po wypadku drogowym w okolicach miejscowości Rzędziany w powiecie białostockim. Dla podróżujących w kierunku Białegostoku policja wyznaczyła objazdy.

Dziś około godziny 6:30 na drodze krajowej nr 8 w okolicy miejscowości Rzędziany w powiecie białostockim doszło do zdarzenia z udziałem dwóch aut osobowych i ciężarowego. Prawdopodobną przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przy zmianie pasa ruchu.

W wyniku zderzenia jedna osoba została ranna – 23-letni pasażer, którego śmigłowcem przetransportowano do szpitala.

Droga w kierunku Białegostoku jest zablokowana. Na miejscu wciąż pracują służby ratunkowe.

W korku powstałym w wyniku tego zdarzenia doszło do kolejnego wypadku. W tył stojącej osobowej toyoty uderzył kierujący volkswagenem. Prawdopodobnie kierowca tego auta zagapił się i nie wyhamował. Według wstępnych ustaleń dwie osoby (małżeństwo z toyoty) zostały poszkodowane.

Jak udało nam się dowiedzieć, utrudnienia na drodze mogą potrwać kilka godzin.

 

Możliwe są objazdy:

- dla samochodów ciężarowych – z Zambrowa drogami krajowymi 66 i 19 przez Wysokie Mazowieckie i Bielsk Podlaski lub drogami krajowymi nr 63, 61 i 65 przez Łomżę, Szczuczyn, Grajewo i Mońki,

- dla samochodów osobowych – z Jeżewa Starego drogą wojewódzką nr 671 przez Tykocin, a następnie drogami lokalnymi.

 

Ruch w kierunku Warszawy odbywa się bez utrudnień.

 

Aktualizacja z godz. 13:02

Ruch na drodze krajowej nr 8 w obydwu kierunkach odbywa się bez utrudnień.

Uwaga podróżujący do Białegostoku! S8 zablokowana [aktualizacja] komentarze opinie

 • gość 2018-09-10 12:07:33

  Im więcej jeżdżę po Polsce to tym bardziej dostaje szału, wszędzie blokady, korki... Ostatnio chociaż ściągnąłem yanosika to trochę lepiej, bo pokaże gdzie się nie da przejechać, ale co chwile coś jest na drodze gdzieś nie tak i trzeba kombinować.

 • gość 2018-09-10 13:32:27

  Bo na drogach pełno idiotów, szczególnie młodych i niedoświadczonych, którym wydaje się, że są mistrzami kierownicy na torze wyścigowym. Na ten przykład droga do Łomży - mało gdzie można wyprzedzać, bo zakręty, ukształtowanie terenu ograniczające widoczność, kilka wsi po drodze, więc na większości trasy jest podwójna ciągła. Mimo to pełno durni, co nie bacząc na zakaz wyprzedzają, żeby ostatecznie jechać 20 czy 100 metrów przed wyprzedzanym. A cała droga to tylko dwadzieścia parę km, więc nie ma większego znaczenia, czy dojedzie się minutę wcześniej, czy trzy min. później. Ale wolą ryzykować życiem swoim, i co najgorsze, innych uczestników ruchu drogowego.

 • gość 2018-09-10 13:37:23

  Jak się każdy gapi w smartfon a nie na drogę to tak jest

 • Gość - niezalogowany 2018-09-10 22:23:39

  Nie masz pojęcia, to się nie wypowiadaj.

 • Gość - niezalogowany 2018-09-11 07:50:05

  Do kogo ta mowa ?

 • Gość - niezalogowany 2018-09-11 09:19:50

  Nie napinaj sie tak

 • gość 2018-09-11 10:31:55

  Do gościa który narzeka na Polskie drogi (korki) to jedź do niemiec, tam to jest na porządku dziennym. U nas to się odpoczywa od tego

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org