:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C bezchmurnie

Sezon rowerowy 2018 oficjalnie rozpoczęty [foto]

Rowerzyści z naszego miasta i okolic zainaugurowali tegoroczną akcję „Zambrów na rowery”. Do przejechania mają dzisiaj ok. 50 kilometrów. Miejscem docelowym jest Czerwony Bór.

Wyruszył pierwszy w tym roku otwarty rajd rowerowy pod hasłem „Zambrów na rowery 2018” organizowany przez Urząd Miasta i Stowarzyszenie Sportowe SPORTEAM. Rowerzyści wystartowali dziś o godzinie 10:00 z targowicy miejskiej. Do pokonania mają trasę o długości około 50 km w obie strony. Miejscem docelowym jest Czerwony Bór.

Cykliści przejadą przez Wądołki Bućki, Wądołki Stare, Krajewo Korytki, Krajewo Łętowo, Krajewo Borowe, Krajewwo Ćwikły i Tabędz. Z powrotem będą jechać przez Czerwony Bór, Tabędz, Krajewo Ćwikły, Krajewo Borowe, Krajewo Budziły, Ostrożne, Grzymały i Wądołki Bućki. Zakończenie rajdu nastąpi między godz. 14:00 a 15:00 przy kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie.

Dzisiejsza wycieczka jest pierwszym rajdem w ramach tegorocznej akcji „Zambrów na rowery”. Kolejna wyprawa z tego cyklu odbędzie się 3 czerwca. Jej miejscem docelowym będą Rutki. Jeszcze w tym roku rowerzyści pojadą do Rosochatego Kościelnego, Szumowa i Andrzejewa. Na dłuższe wyprawy (ok. 100 km i więcej w obie strony) organizatorzy proponują Jabłoń Kościelną, Szulborze czy Grodno. W planach są też wyścigi, maraton i pielgrzymka.

Szczegółowy harmonogram tegorocznych rajdów rowerowych znajduje się >>>TUTAJ<<<.

 


Miejsce zdarzenia mapa Zambrów


Sezon rowerowy 2018 oficjalnie rozpoczęty [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się