:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?Rada Powiatu Zambrowskiego radni, Radna rezygnuje mandatu Będzie trzeci wakat Radzie Powiatu Zambrowskiego - zdjęcie, fotografia
27/07/2018 15:42

Radna powiatowa Agnieszka Brulińska-Skarżyńska zrzekła się mandatu radnej. Jako powód podaje m.in. protest „przeciwko upolitycznieniu samorządu, układom lokalnego środowiska, prowadzeniu gier i intryg politycznych oraz atakom na jej osobę”. Poniżej publikujemy oświadczenie radnej przesłane do naszej redakcji z prośbą o publikację.


                                     Oświadczenie

 

Jako wyraz protestu przeciwko upolitycznieniu samorządu, układom lokalnego środowiska, prowadzeniu gier i intryg politycznych oraz atakom na moją osobę, w związku z nieformalnie rozpoczętą tegoroczną kampanią wyborczą, składam rezygnację z mandatu radnej powiatu zambrowskiego.

 

Jednocześnie dziękuje swoim Wyborcom za zaufanie i oddane na mnie głosy. Zachęcam do udziału w nadchodzących wyborach samorządowych, bo tylko Państwa aktywność może wprowadzić dobra zmianę w lokalnej polityce. W szczególności zachęcam do głosowania na nowe osoby, których nazwiska nie przewijają się od lat w zambrowskim samorządzie.

 

Dodatkowo informuje, iż Biuro Interwencyjne, które prowadzę nieprzerwanie od 2013 r. pod szyldem radnej powiatu zambrowskiego, przestaje istnieć. Natomiast nadal będę społecznie udzielać pomocy mieszkańcom, w związku z czym jestem do dyspozycji w każdą sobotę w godzinach 08:00-10:00 oraz w dni powszednie po godz. 19:00, przy ul. Ostrowskiej 1 (lokal zakładu fryzjerskiego), po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem tel. 796 409 796.

 

Na koniec chciałabym złożyć podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w budowanie naszej lokalnej społeczności w powiecie. W pierwszej kolejności podziękowania należą się wszystkim pracownikom Starostwa Powiatowego oraz jednostek organizacyjnych powiatu, w szczególności obsłudze Rady Powiatu, za ciężką pracę, cierpliwość, wytrwałość i wkład w funkcjonowanie samorządu.

 

W dalszej kolejności dziękuję kolegom radnym, zaś najbliższym współpracownikom podziękuję osobiście.

 

                                                                                                                                                                                     Z poważaniem

                                                                                                                                                                          Agnieszka Brulińska-Skarżyńska

 


Agnieszka Brulińska-Skarżyńska w ostatnich wyborach samorządowych startowała do rady powiatu w okręgu numer 1 (miasto Zambrów) z listy KWW Razem. W wyborach otrzymała 243 głosy.

 

Będzie to już kolejny zaistniały w ostatnim czasie wakat w Radzie Powiatu Zambrowskiego. Przypomnijmy, że 26 czerwca dotarła przykra informacja o śmierci Przewodniczącego Rady Powiatu Józefa Dąbrowskiego. Na początku lipca natomiast Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Sławomir Baran został wybrany nowym dyrektorem Zespołu Szkół Nr 1 w Zambrowie. Biorąc pod uwagę fakt, że organem prowadzącym dla szkół ponadgimnazjalnych jest Powiat, chcąc pełnić funkcję dyrektora ZS1 będzie on musiał zrzec się mandatu radnego.

 

Sytuacja w Radzie Powiatu staje się zatem dość nietypowa. Zgodnie z ordynacją miejsca w Radzie po ś.p. Józefie Dąbrowskim, Sławomirze Baranie oraz Agnieszce Brulińskiej-Skarżyńskiej powinni zająć kandydaci z tych samych list z kolejną liczbą głosów. Prawo stanowi jednak, że jeśli do kolejnych wyborów pozostaje mniej niż pół roku, to w radzie mogą pozostać wakaty.

 

Przypomnijmy, że podobny problem zaistniał niedawno w Radzie Miasta Zambrów. W czerwcu z mandatu radnej zrezygnowała bowiem Edyta Marchelska-Groszfeld.

Reklama

Radna rezygnuje z mandatu. Będzie trzeci wakat w Radzie Powiatu Zambrowskiego? komentarze opinie

 • gość 2018-07-27 16:57:01

  Mieszka w Białymstoku więc musiała zrezygnować z mandatu. Teraz to wszyscy są winni ale nie ja. Ach ta moralność.

 • xyz 2018-07-27 17:34:15

  partia razem uwaliła swojego

 • Gość - niezalogowany 2018-07-27 18:01:09

  Tez sie jej nie dziwie. Stara klika trzyma władze, co ci młodzi mogą zrobić... nic... szkoda życia na użeranie sie z nimi

 • gość 2018-07-28 15:17:00

  ZAMBRÓW TO CIEMNOTA KLIKA KACZORA

 • Gość - niezalogowany 2018-07-28 17:03:45

  Hehe. A to ciekawe. Ciekawe dlaczego zrezygnowała na 2 miesiące przed upływem obecnej kadencji, a nie dwa miesiące po jej rozpoczęciu. Oj chytrusek! ;)

 • gość 2018-07-28 22:52:44

  " (...) miejsca w Radzie po ś.p. Józefie Dąbrowskim, Sławomirze Baranie oraz Agnieszce Brulińskiej-Skarżyńskiej powinni zająć kandydaci z tych samych list z kolejną liczbą głosów." Na miejscu Pana Sławomira i Pani Agnieszki bym Was pozwał.

 • Gość - niezalogowany 2018-07-29 19:41:51

  Byc moze przyszedl czas na wieksze miasto

 • gość 2018-07-29 22:24:34

  A pooglądajcie sobie kilka ostatnich sesji powiatu. Wielce moralna Pani Agnieszka jest tylko do pierwszej przerwy. Potem znika - pewnie na znak protestu (ha ha ha). Ale listę podpisała i dieta jest w kieszeni.

 • gość 2018-07-30 08:35:12

  "Jako wyraz protestu przeciwko upolitycznieniu samorządu, układom lokalnego środowiska, prowadzeniu gier i intryg politycznych oraz atakom na moją osobę, w związku z nieformalnie rozpoczętą tegoroczną kampanią wyborczą, składam rezygnację z mandatu radnej powiatu zambrowskiego.[...]" Nieprawdziwe są te wyjaśnienia, gdy chodzi o zarzut jakoby radna była atakowana. Całą kadencję przesiedziała spokojnie, nikt się jej nie czepiał a można było już wcześniej ruszyć ten temat, jak sprawuje swoją funkcję i gdzie faktycznie! mieszka. Z tego co kojarzę, tylko raz (chyba pod jednym z artykułów) był poruszony temat pani radnej. Skąd wiec zarzut ataków? No cóż, trzeba zrobić z siebie ofiarę i męczennika, by przed sobą zachować twarz..., ale czy prawdziwą? A porównując rezygnacje radnej z powiatu i radnej z miasta, to trzeba przyznać, że z prawdziwą klasą uczyniła to radna Edyta Marchelska- Groszfeld.

 • gość 2018-08-01 09:07:49

  Kaczogród w 100 % A nasze państwo niedługo zmieni nazwę na PiSlandię a stolicą będzie PiS[wulgaryzm usunięty] nie dajmy się

 • gość 2018-09-26 20:55:32

  Treść komentarza...

 • gość 2018-09-26 20:56:36

  Tak muszą kończyć zdrajcy

 • gość 2018-10-08 17:49:59

  Jak to rodzina tego niedorozwinietego "chrisa" to wyjdzie miastu na dobre

 • gość 2018-11-06 10:04:20

  ten krys to jej wujek potwierdzam prostak i zlodziej

 • Gość - niezalogowany 2018-11-18 20:33:43

  niedorozwinieci nieudaczni oszusci i zlodzieje bez jaj nie maja odwagi nawet sie przestawic a juz nie wiedza analfabeci jak pisze sie Chrys

 • gość 2018-11-21 08:16:23

  tak

 • gość 2018-11-27 14:05:08

  Goście napisali prawdę, każdy Zambrowiak ze znanego miejsca w NJ to potwierdzi, a przekręcenie imienia to zapewne ironia środowiska emigracyjnego

 • gość 2019-02-02 10:26:16

  Ktos w koncu ruszyl temat tego pajaca krysa. Doloże pare faktów: mag tools wziął narzedzia za pokazna sume i zwiał nierozliczajac sie ze sprzedajacym, pożyczanie od ludzi pieniedzy i nigdy nie umial sie rozliczyc, z tego zreszta jest tu w NJ znany, a do tego zwykły pospolity burak

 • gość 2019-02-02 18:57:58

  Nie było zdaniem komentatorów ataków? Czarno na białym widać, że są - i to te z najgorszej półki! na rodzinę, a w takiej sytuacji nawet nieważne, czy imiennie i publicznie wymieniona osoba jest rodziną. Zambrów - małe miasteczko - wszyscy się znają, jeśli nie - to wytykanego palcem poznają. Szkalowana osoba nie ma szans, by się obronić. Ja pani Agnieszki nie znam, ale znam dom, którego adres podała w swoim oświadczeniu. Dom ten zawsze był jednym z najświetniejszych w Zambrowie. Pani Agnieszka, pracując od lat w departamencie Kultury w Białymstoku i tak długo wytrzymała w środowisku politycznych starć, które to środowiska (wszędzie!) więcej może mają z kulturystyką wspólnego - niż z kulturą... Moim zdaniem szkoda, że zrezygnowała. Jestem jedną z bardzo licznych osób zaglądających ciekawie do Zambrowa i oczekujących na - .... jak to nazwać? - .... na jakąś rewolucję w sferze kultury...., a w sferze tej dzieje się dużo .... Nie wiem, co jest nie tak :/

 • gość 2019-02-02 19:47:13

  Odgrzew(b)any temat . W jakim celu? Czyżby powiat, a raczej jego przewodniczący, planował stanowisko dla byłej radnej? Taka piękna laurka ma czemuś zapewne służyć. Zapewne ociepleniu wizerunku, by zambrowska i powiatowa gawiedź zapomniała, że owa pani kulturalnie brała przez całą kadencje dietę radnej, choć pracowała i mieszkała na stałe w Białymstoku.

 • gość 2019-02-02 20:35:20

  Od kiedy PRAWDA nazywa się laurką? Ręce opadają. To jakaś plazma po komunizmie, bielmo, poprzez które jedyną i słuszną Prawdą jest wszystko to co oszczercze, szkalujące, ohydne.................. Rozumiem, kiedy takie warianty piszą ludzie starsi - z racji wieku i przeżyć roją się w głowie różne szkaradztwa, ale polityka uprawiana przez ludzi w pełni sił powinna być fair play! - samorząd musi coś z tym zrobić, aby dokonać samooczyszczenia z naleciałości, jakie wymieniła w swoim oświadczeniu pani Radna.

 • gość 2019-02-02 22:07:27

  ... pociągnę temat zarzutów: "upolitycznienie samorządu, układy lokalnego środowiska, prowadzenie gier i intryg politycznych " .... Słyszałam, że ostatnia kampania wyborcza odbyła się w sposób kulturalny ------- wnioskować można, że m.in dzięki protestowi pani Radnej Agnieszki.... Ciekawa też jestem, czy pan Janusz Kulesza bacznie obserwuje toczącą się rzeczywistość i obserwacje te wnikliwie opisuje w formie tak interesującej, jak Most do przeszłości - by i przyszłym pokoleniem w miarę wiarygodną kładkę podrzucić ;) ? PS, Panie Januszu, jak coś, to te intrygi byłyby ciekawym tematem ...

 • gość 2019-02-03 08:14:03

  Pani ma wielkie wyobrażenie o znaczeniu i działalności radnej Brulińskiej- Skarżyńskiej. Przyjeżdżała na krótko na sesje powiatu. Siedziała do pierwszej przerwy, jeśli były dłuższe obrady i szybko znikała. W dziedzinie kultury też nie wniosła czegokolwiek, bo radni powiatu nie mają takich możliwości, jak radni miasta czy radni gminy. Wybory były spokojniejsze, bo nałożyło się na to wiele czynników, o których tutaj pisać nie będę. Nie wiem, w jakim celu odgrzała Pani temat o tej radnej, ale domyślać się można, że być może było ( i jest) zapotrzebowanie na odbudowanie jej wizerunku, bo coś tam (w domyśle wysokie stanowisko w powiecie) w przyszłości obecny przewodniczący powiatu, a nie starosta, chce jej powierzyć. Nie wierzę, że ot tak Pani sama z siebie pisze takie laurki i próbuje dowartościować jej osobę. Intrygi grubymi nićmi szyte to dzieją się teraz....

 • gość 2019-02-03 17:26:30

  Oświadczenie Pani Radnej brzmi :"Jako wyraz protestu przeciwko upolitycznieniu samorządu, układom lokalnego środowiska, prowadzeniu gier i intryg politycznych oraz atakom na moją osobę, w związku z nieformalnie rozpoczętą tegoroczną kampanią wyborczą, składam rezygnację z mandatu radnej powiatu zambrowskiego."... To nie ja odgrzałam temat. Ktoś odgrzebał artykuł sprzed kilku miesięcy, przypominając kogoś z rodziny Pani Radnej i nazywając tę osobę "niedorozwiniętą" ... Mój wpis nie był - jak ktoś usilnie stara się to wmówić - laurką - ale protestem, aby SKOŃCZYĆ wreszcie wysługiwać się rodziną ------ w .... no właśnie - w czym? Napisałam też, że ataki na osobę Pani radnej są , chociażby tutaj, kiedy szarga się Jej rodzinę!!!!!! Gierki? A chociażby wmawianie, że moje wpisy to laurki i że mam "wielkie wyobrażenie o znaczeniu i działalności radnej" - to są gierki! - Napisałam wyraźnie, że pani Radnej nie znam, ani nie znam środowiska, w którym pracowała.... , a ktoś usilnie stara się z moich komentarzy zrobić laurkę i wielkie wyobrażenie. Poza tym oświadczenie Pani radnej nie zawiera zarzutów wymierzonych w konkretne osoby - nie wynika z niego, kto prowadzi gierki i intrygi, i kto upolitycznia samorząd. Jestem spoza tego środowiska, ale już żałuję, że w ogóle cokolwiek tu napisałam. Mam wrażenie, że nie tylko Pani Radna, ale więcej osób jest zastraszanych. Ja należę do pokolenia, które doświadczyło różnych form represji , a z wiekiem - jak pisałam wcześniej - o lęki i niepokoje - nietrudno, Dlatego kończę już ten temat i proszę tę osobę, która mi wmawiała nieprawdę, aby przestała już mnie tymi manipulacjami nękać!

 • gość 2019-02-03 19:13:22

  Z artykułów w sieci wynika, że sytuacją radnych powiatowych w Zambrowie zainteresował się wojewoda podlaski, Bohdan Paszkowski, który był także przez kilka miesięcy wojewodą w roku 2007, a ten właśnie rok - ja osobiście zapamiętałam jako najgorszy w całym moim długim życiu..... teraz co gorszego może spotkać? Śmierć. To, że osobiste życiowe klęski wiąże się z osobami, które w tym samym czasie pełnią władzę, nie jest niczym nowym. Jeśli te nieszczęścia dotyczą garstki osób, to pyłek w kosmosie nie wart uwagi... ale jeśli takich ludzi jest lub będzie więcej .... ? Pani Agnieszka napisała oświadczenie, z którego wynika, że naprawdę obawia się o siebie. Rzeczywistość pokazuje, że są podstawy do lęku o bezpieczeństwo własne lub najbliższych. Terroryści ponoć tak działają, że zastraszają wszystkimi wydarzeniami, którymi można przestraszyć i wykorzystują wszystko, szczególnie rodzinę - do tego terroru. Jak długo to jeszcze będzie trwać? Spotykam wiele osób, bojących się o siebie, o najbliższych, to jest okropne. A naiwnie wydawało się przez jakiś czas, że komunizm minął, że nareszcie wolność..... No , może to wszystko jest, tylko nie dla każdego. Dla mnie jest więzienie dożywotnie! I to nie z winy władzy, a systemów, w ramach których trzeba funkcjonować.

 • gość 2019-02-03 23:01:26

  Oświadczenie Pani Radnej brzmi :"Jako wyraz protestu przeciwko upolitycznieniu samorządu, układom lokalnego środowiska, prowadzeniu gier i intryg politycznych oraz atakom na moją osobę, w związku z nieformalnie rozpoczętą tegoroczną kampanią wyborczą, składam rezygnację z mandatu radnej powiatu zambrowskiego."... ...............................Właśnie pani ówczesna radna cicho siedziała pobierając dietę za funkcję, której nie powinna była pełnić z racji niemieszkania na terenie powiatu, w którym była radną. Nikt pani radnej nie ruszał, ale oberwała rykoszetem za ruchy polityczne własnego ugrupowania, które mieszało wśród radnych miasta. Kogo winić? Swoich jedynie. A ponadto bardzo głośno było o tym, jakie plany zatrudnienia ma "kadrowy" tego ugrupowania. Słychać było o planach, w których pani radna miała pełnić wysoką funkcję w starostwie. I tu wychodzi podstawowa rzecz, jeśli się robi porządki, to trzeba je zacząć od siebie, bo właśnie brudy z własnego podwórka pierwsze wychodzą na jaw. Nie znam pani radnej i nie prowadzę żadnych gierek, ale mieszkam w Zambrowie i co nieco słyszę o rożnych politycznych zagraniach tutejszych ugrupowań i partii. A ponowne przypomnienie osoby pani radnej przypomniało właśnie ten czas i zdarzenia, które miały miejsce.

 • gość 2019-02-04 05:49:34

  "oberwała rykoszetem za ruchy polityczne własnego ugrupowania, które mieszało wśród radnych miasta" - są więc i intrygi, i upolitycznienie, ponieważ z tego zdania wynika, że gdyby Pani Radna do tego ruchu politycznego nie należała albo gdyby ten ruch polityczny nie mieszał wśród radnych - to by się Pani Radnej nie oberwało. Co więcej!!!! I to mnie najbardziej boli .... Nikomu innemu "przyłożyć " się nie dało? Tylko akurat tej Pani Radnej, która - jak napisane jest w komentarzu - siedziała cicho, niejako najsłabsza była, cicha i w dodatku kobieta - łatwo było zrobić popisowe uderzenie? Ktoś inny mógłby oddać rykoszetem z nawiązką???? Wskazanie Pani radnej winnych - "swoich" - też polityczne posunięcie, bo co można zgodnie z taką wskazówką czuć do "swoich", którzy namieszają, popatrzą, jak się "pozbywa" człowieka i nawet nie obronią...siedzą cicho - sami może mają niejedno na swoim sumieniu...? .... Może za daleko posunęłam się, nadinterpretacja? Bardzo możliwe, ale w świetle nowych wydarzeń, jakie miały miejsce w ataku na Magdalenę Ogórek - i w dodatku komentarzy niektórych kibiców damskiego bokserstwa!!! (ohydnych, więc ich tu nie napiszę) - widać, do czego takie postawy mogą doprowadzić i to jest ewidentne dążenie płci męskiej do WYELIMINOWANIA płci żeńskiej z polityki, a pozostawienia jedynie takiej, która nie będzie niczemu zawadzać! Pochlebczej, naskakującej, uległej. Tak to widzę! Piękne zdanie : " I tu wychodzi podstawowa rzecz, jeśli się robi porządki, to trzeba je zacząć od siebie, bo właśnie brudy z własnego podwórka pierwsze wychodzą na jaw." A nie macie Państwo w Zambrowie tak, że na własne czyste podwórka jakaś "chołota" nawrzuca Wam brudów.... posprzątacie,a za jakiś czas znowu! To sprzątanie czyichś brudów po ludziach bez kultury - trwa non stop, nieprzerwanie i zapowiada się, że będzie trwało w nieskończoność. Czy w takim świetle brudy do uprzątnięcia są rzeczywiście ważniejsze, czy zajęcie się tymi brudasami?Aby wreszcie nauczyli się nieco kultury i nie produkowali kolejnych pokoleń brudasów? paskudzących nie swoje podwórka???????

 • gość 2019-02-04 06:36:35

  A moja koleżanka siedziała w samolocie obok Koreańczyka, który bąki puszczał w siedzenie - i była z tego powodu bardzo zadowolona, bo sama przy okazji też parę puściła :))))

 • gość 2019-02-04 08:27:44

  Szanowna Pani, swoimi opiniami i roztrząsaniem, jaką to ofiarą rozgrywek została pani radna, rozmywa Pani jej odpowiedzialność za nieuczciwe postępowanie. Jeszcze raz przypominam, że to jej ugrupowanie próbowało namieszać wśród radnych PiS z miasta. Niestety, u siebie miało większy powód nieuczciwości niż pomawiani przez nich radni miejscy. Nie pomogły pisma oskarżające, zarzuty za niesłusznie pobierane diety przez owych radnych. Prawnie byli w jak najlepszym porządku, uczciwi, jak orzekły wyższe instancje. A pani radna Brulińska- Skarżyńska nie była tak hejtowana, tak opisywana po forach w internecie, jak radni miejscy. Napisała oświadczenie i zamieściła je na tym portalu, tym sposobem chciała się oczyścić i odwrócić uwagę od własnej nieuczciwości. Nie przeprosiła wyborców za swoje nieuczciwe postępowanie. A co najbardziej boli wyborców, w tym też mnie, nie zwróciła niesłusznie pobieranych diet. Ogłosiła się ofiarą intryg i pomówień .... Ręce się zaciskają w pięść, gdy czyta się i słyszy, tak przewrotne tłumaczenia. Weszła w retorykę obecnej nowomowy, w której nic nie jest już jasne, że prawdę pokazuje się jako przewrotność. W pamięci wyborców zostanie jako "chytra baba z Radomia". Słuszne spostrzeżenie Pani napisała, z którym się trzeba zgodzić: "To sprzątanie czyichś brudów po ludziach bez kultury - trwa non stop, nieprzerwanie i zapowiada się, że będzie trwało w nieskończoność. Czy w takim świetle brudy do uprzątnięcia są rzeczywiście ważniejsze, czy zajęcie się tymi brudasami?Aby wreszcie nauczyli się nieco kultury i nie produkowali kolejnych pokoleń brudasów? paskudzących nie swoje podwórka??????? "........ Nie jest to uderzenie w rodzinę pani radnej, ale opisuje całe jej środowisko, w którym była, które intryguje i miesza cały czas w naszym kochanym mieście. Mieszkając dziesiątki lat poza Zambrowem nie widzi i nie słyszy się, jak na codzień wygląda życie jego mieszkańców, jak działają miejskie urzędy i spółki, jak rozwiązywane są ich problemy. I tu radzę się przyjrzeć Szanownej Pani.

 • gość 2019-02-04 09:11:50

  Kolejny raz moje zdanie zostało wykorzystane jako cios ! Wcześniej jako laurka, teraz jako cios.... Po prostu cokolwiek człowiek napisze, zostanie natychmiast podchwycone i użyte w swoim celu --------- pisząc o brudasach zaśmiecających czyjeś podwórka miałam na myśli brudasów zaśmiecających czyjeś podwórka, meneli pijących po kątach alkohol i czort wie co, dzikich lokatorów wyrzucających śmieci gdziekolwiek, gdzie się da, obszczymurków pod Mazurem na szczęście już nie ma, gdzie śmierdziało na kilometr! NICZEGO nie rozmywam, a to Szanowny Pan napisał "oberwała rykoszetem", a ja tylko zacytowałam. Dla Pana Szanownego "oberwała rykoszetem" to metafora, ale - zapewniam Pana - ze istnieje mnóstwo damskich bokserów i bokserków - którzy chętnie by niejednej kobiecie fizycznie pokazali (i może pokazują!) , co znaczy oberwać rykoszetem!!!!!!! Czy to takie trudne i wodniste??????do zrozumienia .......

 • gość 2019-02-04 10:16:52

  (oni nawet niejeden nie wiedzą, co to jest rykoszet! a zadając cios - jak jeden konsultant z państwowej placówki - piszczą: sama pani tego chciała!!!!!) Nie wiem, co będzie dalej i jak długo te ciosy będą zadawane... ale oświadczam, że chociaż nie wiem, kim jest ten konsultancik! na usługach - to gdy będę miała wolną chwilę, podejmę się starego sposobu zwalczania takich bokserów : ulepię tegoż ludzika i będę go dziobać, może poskutkuje i drań odpowie za swoje : sama pani tego chciała. Nie ma go tu, ale niejeden inny podobnie myślący się znajdzie, więc może takie czary mary - pomogą, aby draństwo nauczyć, że nikt sam ciosów otrzymywać nie chce! szczególnie słabsi ....

 • gość 2019-02-04 10:21:11

  Jeśli uderzasz w słabszego - to poniosło cie, masz skruchę, żałujesz, ale jeśli mówisz mu - sam tego chciałeś - to jesteś OHYDNYM SADYSTĄ - a takich nie powinno się zatrudniać do wykonywania brudnej roboty. jednak są zatrudniani z całą premedytacją!!!! Dla mnie obecna atmosfera w kraju przypomina tę przed wprowadzeniem stanu wojennego, kiedy wszelkie chuligaństwo korzystając z zamieszek grandziło do woli i strach było wyjść na ulicę.

 • gość 2019-02-04 10:25:08

  Proszę Pani, proszę ze zrozumieniem przeczytać tytuł artykułu. To nie jest temat o ogólnych brudach, ale temat związany z osobą pani radnej. Niestety Pani zmienia lub podmienia temat rozmowy a potem narzeka, że nie jest Pani zrozumiana. Dlatego jeszcze raz proszę o czytanie ze zrozumieniem i wypowiadanie się na temat. Na forum ogólnym tego portalu, może Pani założyć temat tej sprawy, o której tu Pani pisze.

 • gość 2019-02-04 10:54:21

  Czy zdaniem Pana Radni nie mają wpływu na stan kultury i czystości w powiecie?

 • gość 2019-02-04 10:57:06

  Artykuł jest o kobiecie, która zrezygnowała z mandatu i napisała oświadczenie - dlaczego. Wszystkie te wymienione powody - wynikają moim zdaniem m.in. z braku kultury i życia w śmieciach, jakimi się zaśmieca czyjąś prywatność!

 • gość 2019-02-04 11:02:09

  Boże!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ile trzeba cierpliwości! Ja narzekam, że nie jestem zrozumiana? W którym miejscu narzekam. ja nie narzekam, ja się oburzam, że moje teksty są wykorzystywane do prywatnego celu, zupełnie niezgodnego z tym, co one znaczą, a że te moje teksty są doskonale zrozumiane i celowo wykorzystane - nie mam najmniejszej wątpliwości, Proszę Pana!

 • gość 2019-02-04 11:08:29

  Tak wyglądają te słynne rykoszety na spotkaniach rady? ja wychodzę z siebie, rece mi opadają, nie mam sił, wszystko, co powiem, jest odwrócone do góry nogami, a pan sobie spokojnie: proszę czytać ze zrozumieniem, pani zmienia temat, radzę się przyjrzeć, proszę zmienić..... itd. ..... Nie ma możliwości porozumienia - dwie garście grochu i dwie ściany.. :)

 • gość 2019-02-04 11:09:38

  (... Koreańczyk puszczajacy bąki w stołek) xD

 • gość 2019-02-04 11:43:55

  Poczucie żalu widać z obu stron: jedna osoba odchodzi na znak protestu wobec tego, co jest złe, druga osoba jako wyborca czuje się zawiedziona, oczekuje przeprosin i - powiedzmy wyjaśnienia, czy wynagrodzenie brane z tytułu bycia radną było sprawiedliwe.... Uważam, że wyjaśnienie ze strony władz mających kompetencje powoływać i odwoływać - bo pismo (anonimowe?) do nich wpłynęło i to oni zadecydowali o wygaśnięciu mandatu - należy się samorządowi i wyborcom - nie powinno pozostawać niedomówień i pola do wypełniania tych niedomówień plotkami. Takie jest moje zdanie. Ja widzę w świetle tych niedomówień pokrzywdzoną Panią Radną.

 • gość 2019-02-04 14:05:27

  pokrzywdzoną??? dobre...............

 • gość 2019-02-04 14:16:07

  Dlaczego dobre?

 • gość 2019-02-04 18:41:10

  Przeczytałam na forum sprzed czterech lat dziewięć stron podobnych ataków na Panią Radną... Bycie atakowaną jakimiś zarzutami bezsensownymi w obcesowy sposób - nie jest niczym takim, po czym można spokojnie żyć, pracować, działać. Jeszcze w obecnej sytuacji kraju, kiedy byliśmy świadkami zbrodniczego ataku na prezydenta Gdańska, a przedwczoraj karygodnego ataku na Magdalenę Ogórek - każdy jest świadomy tego, że słowa Pani Radnej o atakach na jej osobę - to nie przelewki! I że obawy o własne bezpieczeństwo są uzasadnione. Mam do czynienia przez szereg długich lat z recydywistą uzależnionym od alkoholu. Jego ataki słownego bełkotu są mniej więcej podobne do tych wylewanych na forum! Tłumaczenie lub próba podjęcia dyskusji albo dialogu z kimś takim - nic nie dają, Grochem o ścianę... szkoda poszarpanych nerwów , łez i przeżywania oraz myślenia- co ja mu takiego zrobiłam! Ten bełkot po prostu musi się przelać ... Zambrów jest miasteczkiem, w którym opinia społeczna z bełkotem ma do czynienia, więc nie traktuje go jako opiniotwórczego ....Uważam, że przez nową Radę Powiatu protest Pani Agnieszki powinien być wnikliwie i dogłębnie rozpatrzony i powinno być coś zrobione w tym kierunku, aby opinia społeczna nie spoglądała na samorząd jak na klikę prowadzącą gry i intrygi polityczne....

 • gość 2019-02-04 23:58:45

  Ależ Pani upierdliwie nie czyta ze zrozumieniem, a wybielanie radnej byłej kadencji mija się z celem. Wyborcy pamiętają, pamięć nie ginie, szczególnie w internecie, więc ile by Pani nie pisała, internet przypomni, że była taka radna co nie przeprosiła, że nieuczciwie brała dietę, która jej według przepisów wcale nie przysługiwała. A to, że maniakalnie pisze Pani cały czas na ten temat, prawie wybielając jej osobę, potwierdza domysły, że coś jest na rzeczy, czyli szykuje obecny jeszcze przewodniczący rady powiatu funkcję dla tej pani.

 • gość 2019-02-05 05:33:21

  Nie, proszę Pana, jest odwrotnie - ja we wszystkich osobliwych odmianach i odcieniach staram się naświetlić sytuację przedstawioną w artykule sprzed pól roku zatytułowanym : "Radna rezygnuje z mandatu. Będzie trzeci wakat w Radzie Powiatu Zambrowskiego?" , a to Pan , posługując się Pańskimi kolokwializmami, "upierdliwie nie czyta ze zrozumieniem" i w kołko "maniakalnie" powtarza Pan to samo "że była taka radna co nie przeprosiła, że nieuczciwie brała dietę, która jej według przepisów wcale nie przysługiwała"................... Napisałam już wcześniej, że od lat mam do czynienia z podobnymi nieustępliwymi "pierdolamentami" człowieka uzależnionego od alkoholu, recydywisty, więc niejako uodporniona jestem na tego rodzaju napastliwą nieustępliwość. Jeśli zarzuca mi Pan to, że nie czytam ze zrozumieniem, to odwdzięczę się zarzutem, że Pan w ogóle niczego nie rozumie: nie rozumie Pan tego, że jest Pan w jakimś marazmie? Moim zdaniem - dopóki uważasz Pan siebie za GŁOS wyborców, w imieniu których Pan piszesz swoje komentarze, co więcej - za głos Internetu (napisał Pan w imieniu Internetu :"Internet przypomni") - nie jest jeszcze z Panem tak tragicznie.... Kiedy zaczniesz Pan uważać siebie za GŁOS Boga - wtedy naprawdę proszę zaniepokoić się o siebie.... Póki co, te Pańskie zarzuty pisane anonimowo niby w imieniu Wyborców i Internetu - są zwykłym, publicznym szkalowaniem osoby publicznie znanej. Kim Pan jesteś, żeby takie osądy wydawać, orzekać o czyjejś winie? I oczekiwać przeprosin? To, że w moich tekstach dopatruje się Pan "wybielania" i jakiegoś spiskowego działania przewodniczącego rady powiatu - potwierdza jedynie moje przypuszczenie, że ... być może ... jest Pan o krok od jakiejś obsesji? Zgadzam się z Panem w tej jednej kwestii: ile bym nie pisała, niczego to nie zmieni, Pan będzie trwał przy swoim: "brała, a nie powinna była brać i nie przeprosiła". Proszę pokazać orzeczenie sądu bądź jakiejś komisji, potwierdzające te zarzuty, które Pan czyni wobec byłej Pani Radnej. Dopóki ich Pan nie ma, wszystkie te zarzuty są szkalowaniem. Mam nadzieję, że wynikają z jakiegoś osobistego rozgoryczenia, a nie z politycznej premedytacji? Proponuję zakończyć temat i nie wgłębiać się w nieskończoność, z której wyjścia nie ma. A jeśli ma Pan osobiste pretensje, Pani Agnieszka w oświadczeniu podała adres, pod ktorym przyjmuje interesantów, prosze się z pretensjami pod ten adres udać, a nie udawać, że jest pan Głosem Wyborców i Głosem Internetu . Pozdrawiam serdecznie.

 • gość 2019-02-05 08:02:18

  Skoro ten Internet tak o wszystkim pamięta, to napiszę pewną ciekawostkę zw. z dietami - z własnego podwórka. Przed wielu laty, kiedy to nowy ustrój naszego państwa dopiero się formował, należałam do setek osób, które także od pewnej instytucji łomżyńskiej otrzymały dietę - dieta niewielka, ale chociaż w części rekompensowała poniesione wydatki.W połowie lat, na jakie ją przyznano, szef tej instytucji dietę cofnął- widocznie jego zdaniem (cwaniaczka) dieta ta nam się nie należała. Trudno. Nie to nie. Ale były osoby, które cwaniaczkowi nie dały się wycwanić i wniosły sprawę do sądu. Wygrały. Przywrócono im dietę i jeszcze - tego nie jestem pewna - otrzymały zadośćuczynienie. Suma summarum cwaniaczek łomżyński zbłaźnił się takim nieuczciwym postępkiem, ale wielu takich jak ja, machnęło na niego i jego dietę ręką - mówiąc sobie : czort z nim. Z Łomży cwaniaczek został przeniesiony na szersze forum, gdzie były szersze możliwości wykorzystania jego umiejętności , nie będę pisała gdzie, bo nie on jeden tam powędrował..... a ja... cóż mam tyle pogardy dla tego rodzaju ludzi, że nawet nie zamierzam szukać w pamiętającym wszystko Internecie, jak on się nazywał i jak potoczył się dalszy jego los...... Ale - dlaczego o tym napisałam? Bo gdyby mi tej diety nie odebrał, a teraz lamentował, że brałam niesłusznie - to bym mu tak samo powiedziała: idź pan do diabła! Natomiast będąc osobą znaną publicznie obawiałabym się takiego nieobliczalnego i nawiedzonego cwaniaka - złożyłabym gdzieś jakieś zawiadomienie, że jestem atakowana.

 • gość 2019-02-05 08:05:40

  Pani rozmywa temat, robiąc zgrabne wycieczki na pobocze tematu. Nadal myślę, ze ma Pani na celu wybielenie osoby byłej radnej.

 • gość 2019-02-05 09:00:04

  Dziwne, bo ja staram się akurat wybielić Pana osobę.

 • gość 2019-02-05 13:41:07

  Nie potrzebuję wybielenia, bo akurat jestem w porządku wobec siebie i innych ludzi. Mogę spojrzeć do lustra i popatrzeć ze spokojem na twarz człowieka uczciwego :). Proszę dbać o swój własny wizerunek.

 • gość 2019-02-05 14:03:21

  Tak się składa, że niekiedy spotykam na swej drodze ludzi, którzy własny wizerunek we własnym lustrze widzą niemal z aureolą świetlistą nad swą głową. Bywa też , że właśnie tacy "święci samouświęceni" wręcz genialnie potrafią zachlapać wizerunki innych, tak oczernić, opluć, zgnoić - aż nie do wiary! Dlatego wierzę w końcową Pana przestrogę, bym na swój własny wizerunek uważała. I chociaż patologia, z jaką mam na co dzień do czynienia już tak mi mój wizerunek spaprała, że bardziej chyba się nie da, to wierzę, że Pan jest w stanie zrobić to jeszcze dokładniej! Umykam więc z pola tej walki na wizerunki! Nie mam szans , ale może znajdzie się kiedyś ktoś , kto Pana wybieli na tyle, byś Pan nie atakował kobiet, zanim pod osłoną przyłbicy zamieni się Pan w Goliata.

 • gość 2019-02-05 15:17:16

  Zgadzam się z tobą, ponieważ czasami możesz poświęcić tyle czasu i energii na sprawę, a to nie wystarczy. Kiedy czas odejść, musisz podjąć najlepszą decyzję dla siebie. Myślę, że nie była to ciężka bitwa. To wszystko jest doświadczeniem edukacyjnym.

 • gość 2019-02-05 15:19:12

  Dobry artykuł. Jednym z największych wyzwań jest śledzenie wszystkich zmian zachodzących w życiu zawodowym członków rady - awansów, zmian stanowisk etc., poszerzania terytorium, fuzji, przejęć, relokacji - życie się dzieje.

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

DEKODER 4K ZA 1ZŁ/MIES!

ZAPRASZAMY DO SALONU NC+ NA OFERTY W ZWIĄZKU Z 1. DNIEM WIOSNY!!!! DEKODER 4K ZA 1ZŁ/MIES! TYLKO W SALONIE PREMIUM W GALERII BEM W ZAMBROWIE!..


Zobacz ogłoszenie

taras balkon schody kamienny

Posadzki żywiczne,garaż ,kotłownia,magazyn,biuro,dom ,mieszkanie,tarasy,balkony,schody - 100 zł Łomża Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej..


Zobacz ogłoszenie

Segment 160m2, ul. Jantarowa

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Segment handlowo-usługowo-mieszkalny o powierzchni całkowitej 160m2 położony w Zambrowie przy..


Zobacz ogłoszenie

Pracownik produkcji -

Zambrowska Fabryka Okien szuka pracowników do pracy przy linii montażowej. Praca w centrum Zambrowa; II zmianowy system pracy; 8 h..


Zobacz ogłoszenie

AGREGATY PODORYWKOWE, BRONY

SKLEP HAPROL ZAPRASZA DO ZAKUPU MASZYN ROLNICZYCH FIRMY LAND STAL PRODUKUJĄCEJ MASZYNY BARDZO WYSOKIEJ JAKOŚCI. W SPRZEDAŻY M.IN AGREGATY..


Zobacz ogłoszenie

Specjalista ds sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..


Zobacz ogłoszenie

Dom 200m2, działka 2511m2, gm.

Dom o powierzchni użytkowej 200m2 ( powierzchnia zabudowy 105m2) położony we wsi Gunie-Ostrów, gmina Kołaki Kościelne. Budynek mieszkalny w całości..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów Pogotowie

> Darmowa Diagnoza na miejscu w firmie > Kompleksowa Naprawa i Modernizacja Komputerów PC i Laptopów > Czyszczenie i Konserwacja >..


Zobacz ogłoszenie

Dodatkowa praca z dyskretnym

Hej! Chciałabyś spróbować jakby to było być super potajemną masażystką? Interesują mnie regularne spotkania i wspiercie na każdym spotkaniu. Rodzaj..


Zobacz ogłoszenie

Kierowca C+E na 1/2 etatu

Szukam kierowcy który chce dorobić weekendy lub w różne dni od poniedziałku do piątku , zestaw chłodniczy , szczegóły pod tel 518627490


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

MASZYNY ROLNICZE, DOSTĘPNE NA

SKLEP HAPROL ZAPRASZA DO ZAKUPU WŁÓKI ŁĄKOWO-POLOWEJ, RÓŻNE ROZMIARY 4M, 5M, 6M, 8M, ROZKŁADANE HYDRAULICZNIE, NA CZTERECH RZĘDACH ZĘBÓW. MALOWANE I..


Zobacz ogłoszenie

Wynajmę lokal

Wynajmę lokal użytkowo-handlowy 58m2 w Zambrowie przy ulicy Wyszyńskiego 13. Lokal składa się z 3 pomieszczeń użytkowych i ubikacji. Może być..


Zobacz ogłoszenie

dostępne od ręki - ZBIORNIK NA

ROLNIK SKLEP UL. BIAŁOSTOCKA 38, WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) ZBIORNIK NA PALIWO DWUPŁASZCZOWY Dane techniczne: * Wysokość: 1990 mm *..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmiemy do pracy kierowce

Przyjmiemy dyspozycyjnego kierowcę na dowozy w lokalu gastronomicznym. Bardzo dobre warunki pracy. Po więcej informacji zapraszamy do naszego lokalu..


Zobacz ogłoszenie

Maszyny, części - wszystko dla

Zapraszamy do sklepu rolniczego „ROLNIK”.. Sklep znajduje się przy ul. Białostockiej 38 w Zambrowie (posesja ze stawem; wjazd od ulicy Wiśniowej -..


Zobacz ogłoszenie

Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia lokal przy ul. Świętokrzyskiej 9.


Zobacz ogłoszenie

Montaż kamer, alarmów,

Zambrów, Łomża, Białystok i okolice Oferujemy: - montaż kamer - montaż alarmów - montaż wideodomofonów - montaż automatów do bram - montaż..


Zobacz ogłoszenie

Praca biurowa

Szukam pracy biurowej. Pracuje obecnie jako pomoc księgowej,w trakcie studiów podyplomowych kadry i płace.


Zobacz ogłoszenie

Sprzedawca stacja paliw Lotos

Stacja Paliw Lotos w Zambrowie ul. Mazowiecka 2a od 01.04.2019 r. poszukuje pracownika na stanowisko: - kasjer/sprzedawca, Doświadczenie nie jest..


Zobacz ogłoszenie

Działka budowlana 1553m2 w

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1553m2 położona w Czyżewie obręb Złote Jabłko. Nieruchomość zgodnie z..


Zobacz ogłoszenie

Pożyczka na wiosnę

Pożyczka na wiosnę na korzystnych warunkach! Bez BIK, Bez sprawdzania historii kredytowej, Bez zaświadczeń. Teraz nawet 20 000 zł! Możliwa spłata w..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmę zlecenia remontowe.

Przyjmę zlecenia; szpachlowanie ,malowanie, adaptacja poddaszy,panele remonty mieszkań. Gwarantuję jakość wykonania usług. numer telefonu: 784..


Zobacz ogłoszenie

ZBIORNIKI DWUPŁASZCZOWE NA

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU ZBIORNIKÓW DWUPŁASZCZOWYCH NA PALIWO. W OFERCIE POSIADAMY ZBIORNIKI O POJEMNOŚCI 2000L l 2500L. ZBIORNIKI STANDARDOWO..


Zobacz ogłoszenie

Praca przy produkcji kołder.

Przyjmę osoby do pracy przy produkcji kołder. Nie potrzebna umiejętność szycia. Tylko osoby ze zdolnościami manualnymi. Osoby energiczne i..


Zobacz ogłoszenie

Opieka nad starszym panem

Praca dla milej i uczciwej pani z podstawowa znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Praca w okolicach Stuttgartu polegająca na opiece nad..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmę na staż

Przyjmę na staż w charakterze sprzedawcy w sklepie, przy ul. Raginisa 4.


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"