:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?Nowy dyrektor ZS1. Komisja postawiła na Sławomira Barana

edukacja, dyrektor Komisja postawiła Sławomira Barana - zdjęcie, fotografia
06/07/2018 18:09

W Starostwie Powiatowym w Zambrowie obradowała komisja konkursowa, której zadaniem było wybranie nowego dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 w Zambrowie. Najwięcej głosów członków komisji otrzymał Sławomir Baran.

 

Od kilku miesięcy, po przejściu na emeryturę dotychczasowej dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Zambrowie Maryny Łotysz, pełniącym obowiązki dyrektora tej placówki jest Ireneusz Rudnicki - wicedyrektor szkoły. Tę funkcję będzie pełnić do końca sierpnia, a od września szkołą kierować będzie nowy dyrektor.

W celu wyłonienia kandydatury nowego dyrektora w starostwie zebrała się dziś komisja konkursowa, w składzie której znaleźli się przedstawiciele: starostwa, kuratorium oświaty, związków zawodowych, rady pedagogicznej ZS1 oraz rady rodziców szkoły. W sumie 15 osób.

Do konkursu zgłosiło się 2 kandydatów: Ireneusz Rudnicki - wicedyrektor „Czerwoniaka” i nauczyciel informatyki w tej szkole oraz Sławomir Baran – także nauczyciel informatyki w ZS1. Po analizie formalnej dokumentacji komisja konkursowa przeprowadziła z nimi rozmowy kwalifikacyjne. Obaj kandydaci zaprezentowali koncepcje funkcjonowania i rozwoju szkoły oraz odpowiadali na pytania komisji. Po wysłuchaniu kandydatów członkowie komisji w tajnym głosowaniu większością głosów wybrali na dyrektora ZS1 Sławomira Barana.


- „Organ prowadzący, w tym przypadku Zarząd Powiatu, nie ma prawa odmówić wyboru komisji. Dlatego od dnia 1 września powołamy wybranego kandydata na okres 5 lat.” - powiedział nam Starosta Zambrowski Robert Maciej Rosiak.

 

Co ciekawe, Sławomir Baran pełni obecnie funkcję Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Zambrowskiego. Biorąc pod uwagę fakt, że organem prowadzącym dla szkół ponadgimnazjalnych jest Powiat, chcąc pełnić funkcję dyrektora ZS1 będzie on musiał zrzec się mandatu radnego. Sytuacja w Radzie Powiatu staje się dość nietypowa. Przypomnijmy, że 26 czerwca dotarła przykra informacja o śmierci Przewodniczącego Rady Powiatu Józefa Dąbrowskiego. W związku z tym na najbliższej sesji Rady Powiatu ma być wybrany nowy Przewodniczący.

Zgodnie z ordynacją miejsca w Radzie po ś.p. Józefie Dąbrowskim i Sławomirze Baranie powinni zająć kandydaci z tych samych list z kolejną liczbą głosów. Prawo stanowi jednak, że jeśli do kolejnych wyborów pozostaje mniej niż pół roku, to w radzie mogą pozostać wakaty.

Reklama

Nowy dyrektor ZS1. Komisja postawiła na Sławomira Barana komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-07-06 23:23:38

  Czemu mnie to nie dziwi że Baran został Dyrektorem. Dzięki że nie mam tam dziecka uczącego się.

 • Gość - niezalogowany 2018-07-06 23:28:45

  Pan Rudnicki powinien zostać Dyrektorem tej szkoły. Ale polityka ehhhb

 • Gość - niezalogowany 2018-07-06 23:31:03

  Pan Rudnicki powinien zostać Dyrektorem tej szkoły. Na szczęście moje dziecko tam się nie będzie uczyć.

 • Gość - niezalogowany 2018-07-06 23:32:48

  Żenada

 • Gość - niezalogowany 2018-07-06 23:33:01

  Żenada

 • Jaro - niezalogowany 2018-07-07 06:29:53

  Pis obsada swoimi ludźmi i to jest polityka Pisiorów - dobrą linię ma nasza partia

 • Gość - niezalogowany 2018-07-07 07:32:19

  Ja też nie mam tam dziecka,ale wiem,że Pan Baran jest wspaniałym nauczycielem i będzie też takim dyrektorem. I nie ma tu nic do rzeczy polityka. To człowiek,który z pasją uprawia swój zawód i ma mnóstwo ciekawych pomysłów, a w końcu o to chodzi. No i skąd ta teza,że PIS osadza swoich? Przecież on nie jest z PiS-u!

 • Gość - niezalogowany 2018-07-07 09:16:21

  A ja mam tam uczące się dziecko i uważam Pana Barana za wspaniałego nauczyciela. Młodzież ma bardzo dobry kontakt z nim. Bardzo dobrze, że został dyrektorem i życzę mu powodzenia na nowym stanowisku.

 • Gość - niezalogowany 2018-07-07 15:07:08

  Dlaczego wiążecie stanowisko pracy z polityką?Jeżeli ktoś jest dobry w swojej pracy czemu ma nie awansować. Dajmy Mu szansę wykazać się. Zarówno On i Jego kontrakadydat są ludźmi z pasją, niestety dyrektor jest jeden. Życzę Panu Sławkowi powodzenia.

 • Kacper - niezalogowany 2018-07-08 11:35:51

  Jestem uczniem "Czerwoniaka" dlatego wiem, że Pan Baran jest nauczycielem mającym świetny kontakt z uczniami, jest też szczególnie zaangażowany w różnego rodzaju kursy, szkolenia, staże czy praktyki przyuczających do przyszłego zawodu. Życzę wielu sukcesów na stanowisku Dyrektora.

 • Paweł - niezalogowany 2018-07-08 14:52:38

  Witam, jako były uczeń "Czerwoniaka", uczeń Pana Sławomira Barana , jestem bardzo zadowolony z tej decyzji. Uczęszczałem do technikum informatycznego i wiem, że dzięki pomysłom i zaangażowaniu Pana Barana szkoła szła w bardzo dobrym, innowacyjnym kierunku. Minęło kilka lat i ciężko mi powiedzieć jakim człowiekiem jest w tej chwili ale myślę, że dzięki zaangażowaniu w politykę, jego pomysły i ambicje nie przygasły a wręcz mogą być w pełni realizowane. . Pozdrawiam Paweł

 • gość 2018-07-08 17:05:47

  PSL ostatkiem tchu obsadza sowich w instytucjach. Mierny, bierny ale wierny.

 • gość 2018-07-08 22:04:44

  Rudnicki to pilnuje tylko swoich interesów. Mam nadzieję że Pan Sławek będzie dobrze wykonywał swoją pracę.

 • gość 2018-07-08 23:35:24

  Oba takie same.

 • Gość - niezalogowany 2018-07-09 00:28:06

  I tym przaśnym, ale jakże naszym, akcentem zakończymy dyskusję. Dobranoc.

 • Gość Marcia - niezalogowany 2018-08-18 00:29:39

  Super Panie Sławku. Cieszę się z pańskiego Sukcesu. Teraz należy przeprowadzić selekcję wśród nauczycieli a właściwie wśród NAUCZYCIELEK. Rudnicki do zsypu to człowiek chorągiewka dobrze mu tak.

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Naprawa i regeneracja

Oferujemy Państwu zakup oraz naprawę alternatorów i rozruszników. Wysoką jakość usług gwarantuje dziesięcioletnie doświadczenie w branży..


Zobacz ogłoszenie

Zakład Stolarski Pieer

Zakład Stolarski Pieer zatrudni pracownika na stanowisku stolarz meblowy. Wymagane prawo jazdy kat.B. Doświadczenie w zawodzie mile widziane. Dobre..


Zobacz ogłoszenie

PelleT WYSOKIEJ jakości

ROLNIK-SKLEP T. MIODUSZEWSKI UL. BIAŁOSTOCKA 38 WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) Oferuje wysokiej jakości granulat drzewny PELLET renomowanego..


Zobacz ogłoszenie

Do wynajęcia powierzchnia

Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - produkcyjna o powierzchni ponad 500 m2. Nieruchomość położona w Zambrowie (woj. Podlaskie) przy ul...


Zobacz ogłoszenie

Cukieteria Galeria Bem Zambrów

Poszukujemy do naszego zespołu miłych i uśmiechniętych osób na stanowisko pracownik kawiarni, miejsce pracy Cukieteria Zambrów, poszukujemy osób z..


Zobacz ogłoszenie

Drzewo Opałowe

Sprzedam drzewo opałowe, suche, gotowe do palenia.


Zobacz ogłoszenie

Skoda Roomster 1,4 TDI 2009r

Witam mam do sprzedania Roomster 1.4 TDI z 2009r,samochód w dobrej kondycji przebieg to zaledwie 217tys km,kupiony w polskim salonie, kolor..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów Pogotowie

> Darmowa Diagnoza na miejscu w firmie > Kompleksowa Naprawa i Modernizacja Komputerów PC i Laptopów > Czyszczenie i Konserwacja >..


Zobacz ogłoszenie

Spawacze

Agencja Work Balance oferuje nowoczesny sposób zarządzania personelem, jakim jest leasing pracowniczy. Dzięki zatrudnianiu pracowników tymczasowych,..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

Kupujemy samochody,my płacimy

Kupujemy samochody,płacimy najwięcej.Auta zadbane,do napraw,powypadkowe,angliki.Od 1000 zł do 10 tys zł.Auta bez opłaty,z opłatami.Dopłacamy gotówkę..


Zobacz ogłoszenie

Pomoc w redagowaniu wzorów

Pomoc w pisaniu wzorów prac dyplomowych. Szeroki zakres tematyczny i bogaty zasób literatury w prywatnych zbiorach pozwala mi redagować prace na..


Zobacz ogłoszenie

WŁÓKI ŁĄKOWO-POLOWE, WSZYSTKIE

SKLEP HAPROL ZAPRASZA DO ZAKUPU WŁÓKI ŁĄKOWO-POLOWEJ, WŁÓKI MALOWANE LUB OCYNKOWANE. DOSTĘPNE ROZMIARY 4M, 5M, 6M, 8M, TRZYRZĘDOWE LUB..


Zobacz ogłoszenie

Lokal 135m2, ul. Cmentarna

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie wynajmu: Lokal w wysokim standardzie o powierzchni użytkowej 135m2 położony blisko centrum Zambrowa przy..


Zobacz ogłoszenie

KIEROWCA C+E - codzienne

Firma z Czyżewa zatrudni kierowcę kat. C+E. Codzienne powroty do siedziby firmy. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny tel:602-616-444


Zobacz ogłoszenie

SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - NAWIGACJI - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH - U NAS..


Zobacz ogłoszenie

Wynajmę lokal

Wynajmę lokal handlowo-użytkowy 58m2 w Zambrowie przy ul.Wyszyńskiego 13. Lokal składa się z 3 pomieszczeń i ubikacji. Posiada dobry dostęp do..


Zobacz ogłoszenie

Działka 1300m2 w Długoborzu

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1300m2 położona w Długoborzu, gmina Zambrów. Dojazd drogą gminną...


Zobacz ogłoszenie

kupie mieszkanie za gotówkę

Witam kupie mieszkanie w Zambrowie za gotówkę, do remontu lub nie, może być zadłużenie, hipoteka, komornik itp.


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam mieszkanie na

Sprzedam mieszkanie(63m2) na pierwszym piętrze w bloku Kosseckiego 4.


Zobacz ogłoszenie

NOWA DOSTAWA ZBIORNIKÓW

Zapraszamy do zakupu zbiorników dwupłaszczowych na paliwo firmy FORTIS. W ofercie posiadamy zbiorniki o pojemności 2000l i 2500l zbiorniki..


Zobacz ogłoszenie

Hala 250m2, Aleja Wojska

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie wynajmu: Lokal produkcyjno - usługowy o powierzchni ok. 250m2 położony na parterze budynku..


Zobacz ogłoszenie

dostępne od ręki - ZBIORNIK NA

ROLNIK SKLEP UL. BIAŁOSTOCKA 38, WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) ZBIORNIK NA PALIWO DWUPŁASZCZOWY Dane techniczne: * Wysokość: 1990 mm *..


Zobacz ogłoszenie

Praca dla dziewczyny

Bar sushi w Zambrowie poszukuje dziewczyny na stanowisko kelnerki. Oferujemy atrakcyjne zarobki, pracę w młodym, zgranym zespole oraz możliwość..


Zobacz ogłoszenie

Usługi zarządzania

Firma Mienie zaprasza do współpracy w zakresie: zarzadzania nieruchomościami, księgowość wspólnot mieszkaniowych, sprzedaż mieszkań. Szczegóły na..


Zobacz ogłoszenie

Szybka pożyczka bez BIK

Szybka pożyczka bez BIK dla zainteresowanych. Jeśli potrzebujesz szybkiej pożyczki bez wychodzenia z domu, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zadzwoń do..


Zobacz ogłoszenie

Specjalista ds sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..


Zobacz ogłoszenie

sprzedam biurko

wymiary 170x70 wys 80 cm


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"