:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?Nowy dyrektor ZS1. Komisja postawiła na Sławomira Barana

edukacja, dyrektor Komisja postawiła Sławomira Barana - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 06/07/2018 18:09

W Starostwie Powiatowym w Zambrowie obradowała komisja konkursowa, której zadaniem było wybranie nowego dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 w Zambrowie. Najwięcej głosów członków komisji otrzymał Sławomir Baran.

 

Od kilku miesięcy, po przejściu na emeryturę dotychczasowej dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Zambrowie Maryny Łotysz, pełniącym obowiązki dyrektora tej placówki jest Ireneusz Rudnicki - wicedyrektor szkoły. Tę funkcję będzie pełnić do końca sierpnia, a od września szkołą kierować będzie nowy dyrektor.

W celu wyłonienia kandydatury nowego dyrektora w starostwie zebrała się dziś komisja konkursowa, w składzie której znaleźli się przedstawiciele: starostwa, kuratorium oświaty, związków zawodowych, rady pedagogicznej ZS1 oraz rady rodziców szkoły. W sumie 15 osób.

Do konkursu zgłosiło się 2 kandydatów: Ireneusz Rudnicki - wicedyrektor „Czerwoniaka” i nauczyciel informatyki w tej szkole oraz Sławomir Baran – także nauczyciel informatyki w ZS1. Po analizie formalnej dokumentacji komisja konkursowa przeprowadziła z nimi rozmowy kwalifikacyjne. Obaj kandydaci zaprezentowali koncepcje funkcjonowania i rozwoju szkoły oraz odpowiadali na pytania komisji. Po wysłuchaniu kandydatów członkowie komisji w tajnym głosowaniu większością głosów wybrali na dyrektora ZS1 Sławomira Barana.


- „Organ prowadzący, w tym przypadku Zarząd Powiatu, nie ma prawa odmówić wyboru komisji. Dlatego od dnia 1 września powołamy wybranego kandydata na okres 5 lat.” - powiedział nam Starosta Zambrowski Robert Maciej Rosiak.

 

Co ciekawe, Sławomir Baran pełni obecnie funkcję Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Zambrowskiego. Biorąc pod uwagę fakt, że organem prowadzącym dla szkół ponadgimnazjalnych jest Powiat, chcąc pełnić funkcję dyrektora ZS1 będzie on musiał zrzec się mandatu radnego. Sytuacja w Radzie Powiatu staje się dość nietypowa. Przypomnijmy, że 26 czerwca dotarła przykra informacja o śmierci Przewodniczącego Rady Powiatu Józefa Dąbrowskiego. W związku z tym na najbliższej sesji Rady Powiatu ma być wybrany nowy Przewodniczący.

Zgodnie z ordynacją miejsca w Radzie po ś.p. Józefie Dąbrowskim i Sławomirze Baranie powinni zająć kandydaci z tych samych list z kolejną liczbą głosów. Prawo stanowi jednak, że jeśli do kolejnych wyborów pozostaje mniej niż pół roku, to w radzie mogą pozostać wakaty.

Reklama

Nowy dyrektor ZS1. Komisja postawiła na Sławomira Barana komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-07-06 23:23:38

  Czemu mnie to nie dziwi że Baran został Dyrektorem. Dzięki że nie mam tam dziecka uczącego się.

 • Gość - niezalogowany 2018-07-06 23:28:45

  Pan Rudnicki powinien zostać Dyrektorem tej szkoły. Ale polityka ehhhb

 • Gość - niezalogowany 2018-07-06 23:31:03

  Pan Rudnicki powinien zostać Dyrektorem tej szkoły. Na szczęście moje dziecko tam się nie będzie uczyć.

 • Gość - niezalogowany 2018-07-06 23:32:48

  Żenada

 • Gość - niezalogowany 2018-07-06 23:33:01

  Żenada

 • Jaro - niezalogowany 2018-07-07 06:29:53

  Pis obsada swoimi ludźmi i to jest polityka Pisiorów - dobrą linię ma nasza partia

 • Gość - niezalogowany 2018-07-07 07:32:19

  Ja też nie mam tam dziecka,ale wiem,że Pan Baran jest wspaniałym nauczycielem i będzie też takim dyrektorem. I nie ma tu nic do rzeczy polityka. To człowiek,który z pasją uprawia swój zawód i ma mnóstwo ciekawych pomysłów, a w końcu o to chodzi. No i skąd ta teza,że PIS osadza swoich? Przecież on nie jest z PiS-u!

 • Gość - niezalogowany 2018-07-07 09:16:21

  A ja mam tam uczące się dziecko i uważam Pana Barana za wspaniałego nauczyciela. Młodzież ma bardzo dobry kontakt z nim. Bardzo dobrze, że został dyrektorem i życzę mu powodzenia na nowym stanowisku.

 • Gość - niezalogowany 2018-07-07 15:07:08

  Dlaczego wiążecie stanowisko pracy z polityką?Jeżeli ktoś jest dobry w swojej pracy czemu ma nie awansować. Dajmy Mu szansę wykazać się. Zarówno On i Jego kontrakadydat są ludźmi z pasją, niestety dyrektor jest jeden. Życzę Panu Sławkowi powodzenia.

 • Kacper - niezalogowany 2018-07-08 11:35:51

  Jestem uczniem "Czerwoniaka" dlatego wiem, że Pan Baran jest nauczycielem mającym świetny kontakt z uczniami, jest też szczególnie zaangażowany w różnego rodzaju kursy, szkolenia, staże czy praktyki przyuczających do przyszłego zawodu. Życzę wielu sukcesów na stanowisku Dyrektora.

 • Paweł - niezalogowany 2018-07-08 14:52:38

  Witam, jako były uczeń "Czerwoniaka", uczeń Pana Sławomira Barana , jestem bardzo zadowolony z tej decyzji. Uczęszczałem do technikum informatycznego i wiem, że dzięki pomysłom i zaangażowaniu Pana Barana szkoła szła w bardzo dobrym, innowacyjnym kierunku. Minęło kilka lat i ciężko mi powiedzieć jakim człowiekiem jest w tej chwili ale myślę, że dzięki zaangażowaniu w politykę, jego pomysły i ambicje nie przygasły a wręcz mogą być w pełni realizowane. . Pozdrawiam Paweł

 • gość 2018-07-08 17:05:47

  PSL ostatkiem tchu obsadza sowich w instytucjach. Mierny, bierny ale wierny.

 • gość 2018-07-08 22:04:44

  Rudnicki to pilnuje tylko swoich interesów. Mam nadzieję że Pan Sławek będzie dobrze wykonywał swoją pracę.

 • gość 2018-07-08 23:35:24

  Oba takie same.

 • Gość - niezalogowany 2018-07-09 00:28:06

  I tym przaśnym, ale jakże naszym, akcentem zakończymy dyskusję. Dobranoc.

 • Gość Marcia - niezalogowany 2018-08-18 00:29:39

  Super Panie Sławku. Cieszę się z pańskiego Sukcesu. Teraz należy przeprowadzić selekcję wśród nauczycieli a właściwie wśród NAUCZYCIELEK. Rudnicki do zsypu to człowiek chorągiewka dobrze mu tak.

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Dom 120m2, działka 2038m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem o powierzchni 120m2 położony w Czyżewie przy ul...


Zobacz ogłoszenie

Działka 3005m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 3005m2 położona w miejscowości Grochy-Pogorzele, gmina Zambrów. Media:..


Zobacz ogłoszenie

Przydomowe oczyszczalnie

Oferujemy: *oczyszczalnie drenażowe *oczyszczalnie biologiczne *oczyszczalnie SBR *studnie chłonne *drenaże *sprzedaż, montaż zbiorników..


Zobacz ogłoszenie

NOWOŚĆ W OFERCIE- MASZYNY

Zgrabiarka dwu karuzelowa Enorossi ENODUO 780 PRO Wersja ciągana - szer. robocza 780cm - zgrabianie do środka pokosu - przekładnia w kąpieli..


Zobacz ogłoszenie

PRACOWNIK DO PRODUKCJI DRZWI

Firma MONOLIT poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko PRACOWNIK DO PRODUKCJI DRZWI (trapezy, koła, kształty nietypowe) Zakres obowiązków: -..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów Pogotowie

> Darmowa Diagnoza na miejscu w firmie > Kompleksowa Naprawa i Modernizacja Komputerów PC i Laptopów > Czyszczenie i Konserwacja >..


Zobacz ogłoszenie

Praca jako doradca klienta!

Zatrudnimy osobę na stanowisko konsultanta ds. obsługi klienta w Salonie Premium NC+ który mieści się w Galerii Bem w Zambrowie! Naszym..


Zobacz ogłoszenie

dostępne od ręki - ZBIORNIK NA

ROLNIK SKLEP UL. BIAŁOSTOCKA 38, WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) ZBIORNIK NA PALIWO DWUPŁASZCZOWY Dane techniczne: * Wysokość: 1990 mm *..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmę zlecenia remontowe.

Przyjmę zlecenia; szpachlowanie ,malowanie, adaptacja poddaszy,panele remonty mieszkań. Gwarantuję jakość wykonania usług. numer telefonu 784 395..


Zobacz ogłoszenie

Działki

Witam Do sprzedania mam kilka działek Działki w tej chwili są ok 30 ar owe ale jest możliwość zakupu działki z kimś do spółki i podzielenia jej na..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

Lokale użytkowe JUŻ od 720 zł

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie wynajmu lokale użytkowe: 1. Al. Wojska Polskiego 40m2, II piętro - 720 zł netto + opłaty/mc 2. Al...


Zobacz ogłoszenie

Maszyny, części - wszystko dla

Zapraszamy do sklepu rolniczego „ROLNIK”.. Sklep znajduje się przy ul. Białostockiej 38 w Zambrowie (posesja ze stawem; wjazd od ulicy Wiśniowej -..


Zobacz ogłoszenie

PRACA W SALONIE NC+ GALERIA

Poszukujemy osoby na stanowisko doradcy klienta w Salonie NC+ mieszczącym się w galerii BEM w Zambrowie. Praca stała, wynagrodzenie podstawowe+..


Zobacz ogłoszenie

KONTROLER JAKOŚCI

Firma MONOLIT poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko KONTROLER JAKOŚCI GŁÓWNE ZADANIA -sprawowanie kontroli nad jakością wyrobów na..


Zobacz ogłoszenie

SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie 3-pokojowe, I

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 58,94m2 położone na I piętrze w bloku z cegły przy Placu..


Zobacz ogłoszenie

Rolety Rzymskie na Wymiar

Szyjemy Rolety Rzymskie i Austryjackie pod wymiar . Wszystko dopasowane do twoich potrzeb . Rolety szyjemy z wielu tkanin . Posiadamy też usługę..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkania do wynajęcia od

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie wynajmu mieszkania: 1. ul. Cmentarna 35m2, 1 pokój + aneks kuchenny, łazienka, I piętro, - 1100 zł +..


Zobacz ogłoszenie

Salon Meblowy Pieer zatrudni

Salon Meblowy Pieer zatrudni pracownika na stanowisku monter mebli/pracownik magazynowy. Wymagania: - chęć do pracy - prawo jazdy kat.B Dobre..


Zobacz ogłoszenie

Działka 1406m2, Nagórki-Jabłoń

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1406m2 położona w Nagórkach Jabłoń, gmina Zambrów. Wydana decyzja o..


Zobacz ogłoszenie

Działka pod inwestycję

Witam Do sprzedania mam działkę dobrą pod inwestycje powierzchnia 1 hektar. Atrakcyjna lokalizacja - obrzeża miasta Zambrów. Cicha, spokojna..


Zobacz ogłoszenie

Rozbiórka wyburzenie budynku w

Świadczymy kompleksowe usługi rozbiórek i wyburzeń domu, obory, budynku gospodarczego, użytkowego i innych obiektów. Działamy w tych miastach: -..


Zobacz ogłoszenie

Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia lokal przy ul. Świętokrzyskiej 9.


Zobacz ogłoszenie

Działka 1,25 ha w Ngórkach

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1,25 ha położona w miejscowości Nagórki-Jabłoń, gmina Zambrów. Grunty..


Zobacz ogłoszenie

Pożyczka na Święta Wielkanocne

Pożyczka na Święta Wielkanocne i nie tylko! Weź pożyczkę nawet do 20 000 zł Pieniądze na koncie nawet w 15 minut na Twoim koncie Zadzwoń


Zobacz ogłoszenie

PIASEK ŻWIR CZARNOZIEM

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. Sprawna obsługa i szybka dostawa to nasze priorytety. Zadzwoń: tel...


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"