Reklama

Uczniowie klas ósmych z SP4 pożegnali szkołę. Bal Ósmoklasisty 2026 [FOTO]

Ósmoklasiści z SP4 bawili się na tradycyjnym balu ósmoklasisty. W uroczystości udział wzięli absolwenci, ich rodzice, a także dyrekcja, wychowawcy i grono pedagogiczne.

Uczniowie klas ósmych Szkoły Podstawowej nr 4 w Zambrowie wczoraj, 22 czerwca wzięli udział w tradycyjnym balu ósmoklasisty. W uroczystym pożegnaniu szkoły uczestniczyli uczniowie kończący naukę, ich rodzice, a także dyrekcja, nauczyciele i wychowawcy.

Spotkanie rozpoczęło się od oficjalnych przemówień. Głos zabrał dyrektor placówki, który skierował do młodzieży życzenia sukcesów na dalszych etapach edukacji i podsumował lata spędzone w murach zambrowskiej szkoły. Podziękowania za trud włożony w wychowanie i naukę złożyli także przedstawiciele rady rodziców oraz sami uczniowie.

Reklama

Po zakończeniu części oficjalnej ósmoklasiści zainaugurowali zabawę na parkiecie. Zgodnie z tradycją młodzież wspólnie odtańczyła "belgijkę". Dynamiczny taniec zintegrował wszystkich uczestników i rozpoczął nieoficjalną część wieczoru.

Wydarzenie upłynęło pod znakiem wspólnej zabawy, wspomnień oraz pożegnań z rówieśnikami przed nadchodzącym zakończeniem roku szkolnego.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Zambrow.org




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości