Ósmoklasiści z SP4 bawili się na tradycyjnym balu ósmoklasisty. W uroczystości udział wzięli absolwenci, ich rodzice, a także dyrekcja, wychowawcy i grono pedagogiczne.
Uczniowie klas ósmych Szkoły Podstawowej nr 4 w Zambrowie wczoraj, 22 czerwca wzięli udział w tradycyjnym balu ósmoklasisty. W uroczystym pożegnaniu szkoły uczestniczyli uczniowie kończący naukę, ich rodzice, a także dyrekcja, nauczyciele i wychowawcy.
Spotkanie rozpoczęło się od oficjalnych przemówień. Głos zabrał dyrektor placówki, który skierował do młodzieży życzenia sukcesów na dalszych etapach edukacji i podsumował lata spędzone w murach zambrowskiej szkoły. Podziękowania za trud włożony w wychowanie i naukę złożyli także przedstawiciele rady rodziców oraz sami uczniowie.
Po zakończeniu części oficjalnej ósmoklasiści zainaugurowali zabawę na parkiecie. Zgodnie z tradycją młodzież wspólnie odtańczyła "belgijkę". Dynamiczny taniec zintegrował wszystkich uczestników i rozpoczął nieoficjalną część wieczoru.
Wydarzenie upłynęło pod znakiem wspólnej zabawy, wspomnień oraz pożegnań z rówieśnikami przed nadchodzącym zakończeniem roku szkolnego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze