Reklama

Policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych. Mężczyźni wpłacili grzywny i uniknęli więzienia

25/06/2026 12:49

Dwóch poszukiwanych mężczyzn zatrzymali zambrowscy policjanci. 25-latek i 62-latek mieli odbyć kary pozbawienia wolności za nieopłacone zasądzone grzywny.

Zambrowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy byli poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości. Obaj mieszkańcy regionu mieli trafić do aresztu, jednak po opłaceniu zaległych należności finansowych odzyskali wolność.

Jako pierwszy w ręce funkcjonariuszy wpadł 25-letni mieszkaniec Zambrowa. Mundurowi zauważyli go na jednym z osiedli mieszkaniowych na terenie miasta. Po sprawdzeniu danych w policyjnych systemach potwierdziło się, że mężczyznę poszukuje Sąd Rejonowy w Zambrowie. 25-latek miał do odbycia karę 24 dni pozbawienia wolności za popełnione wykroczenia porządkowe.

Reklama

Drugiego poszukiwanego mundurowi zatrzymali na terenie gminy Zambrów. Był to 62-letni mieszkaniec powiatu zambrowskiego. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Zambrowie do odbycia kary 16 dni pozbawienia wolności za wycinkę drzewa bez wymaganego pozwolenia.

Ostatecznie żaden z zatrzymanych nie trafił do zakładu karnego. Obaj mężczyźni skorzystali z możliwości uwolnienia się od kary więzienia i opłacili zasądzone grzywny, po czym zostali zwolnieni.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: KPP Zambrów
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Zambrow.org




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości