Dwóch poszukiwanych mężczyzn zatrzymali zambrowscy policjanci. 25-latek i 62-latek mieli odbyć kary pozbawienia wolności za nieopłacone zasądzone grzywny.
Zambrowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy byli poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości. Obaj mieszkańcy regionu mieli trafić do aresztu, jednak po opłaceniu zaległych należności finansowych odzyskali wolność.
Jako pierwszy w ręce funkcjonariuszy wpadł 25-letni mieszkaniec Zambrowa. Mundurowi zauważyli go na jednym z osiedli mieszkaniowych na terenie miasta. Po sprawdzeniu danych w policyjnych systemach potwierdziło się, że mężczyznę poszukuje Sąd Rejonowy w Zambrowie. 25-latek miał do odbycia karę 24 dni pozbawienia wolności za popełnione wykroczenia porządkowe.
Drugiego poszukiwanego mundurowi zatrzymali na terenie gminy Zambrów. Był to 62-letni mieszkaniec powiatu zambrowskiego. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Zambrowie do odbycia kary 16 dni pozbawienia wolności za wycinkę drzewa bez wymaganego pozwolenia.
Ostatecznie żaden z zatrzymanych nie trafił do zakładu karnego. Obaj mężczyźni skorzystali z możliwości uwolnienia się od kary więzienia i opłacili zasądzone grzywny, po czym zostali zwolnieni.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze