W okolicach Miejsca Obsługi Podróżnych Ostrożne doszło do próby siłowego starcia grup pseudokibiców. Dzięki sprawnej akcji mundurowych nie doszło do eskalacji agresji na drodze ekspresowej w powiecie zambrowskim.
Jak informuje Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku, zamaskowana grupa kilkudziesięciu osób próbowała doprowadzić do konfrontacji z kibicami ze Szczecina. Fani szczecińskiej drużyny podróżowali autobusem na mecz ligowy do Białegostoku.
Agresorzy próbowali sforsować siatkę zabezpieczającą trasę S8, aby dostać się w pobliże pojazdu, który zatrzymał się na jezdni. Na miejscu znajdowały się jednak znaczne siły policyjne, które zabezpieczały przejazd kolumny.
Funkcjonariusze z białostockiego oddziału prewencji natychmiast zareagowali na zachowanie napastników. Mundurowi skutecznie zablokowali grupę i nie dopuścili do bezpośredniego starcia między zwaśnionymi stronami. Dzięki zdecydowanym działaniom służb sytuacja została opanowana.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze