Reklama

Pędził ponad setką w obszarze zabudowanym. 23-latek stracił prawo jazdy

26/06/2026 10:01

Zambrowscy policjanci zatrzymali kierowcę, który rażąco przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym na drodze krajowej nr 63. Zbyt szybka jazda drogo kosztowała 23-letniego mieszkańca powiatu zambrowskiego.

Funkcjonariusze z zambrowskiej drogówki prowadzili kontrole prędkości, sprawdzając, czy kierowcy stosują się do obowiązujących limitów. W trakcie działań mundurowi zatrzymali do kontroli Volkswagena. Miernik prędkości wykazał, że samochód poruszał się z prędkością 101 km/h. Tym samym 23-latek przekroczył dopuszczalną na tym odcinku prędkość o 51 km/h.

Mężczyzna stracił już prawo jazdy. Policjanci ukarali go mandatem karnym w wysokości 1500 złotych, a na jego konto wpłynęło 13 punktów karnych.

Zambrowscy policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn wypadków. Przypominają także, że kierowców przekraczających prędkość można zgłaszać lokalnym służbom za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: KPP Zambrów
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Zambrow.org




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości