:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?edukacja, piątku zapisy zambrowskich przedszkolach - zdjęcie, fotografia
27/02/2019 11:38

Chcesz zapisać swoją pociechę do jednej z placówek przedszkolnych w Zambrowie? Nie zwlekaj! Za dwa dni rozpoczyna się rekrutacja w zambrowskich przedszkolach.

 

1 marca rozpoczyna się rekrutacja w zambrowskich placówkach przedszkolnych. Rodzice, którzy chcą zostawić swoją pociechę pod opieką w placówce przedszkolnej, muszą wypełnić kwestionariusz i złożyć go w budynku przedszkola, do którego dziecko ma uczęszczać. Rekrutacja trwa do 15 marca. Formularze rekrutacyjne dostępne są w każdym przedszkolu.

 

W Zambrowie funkcjonuje obecnie pięć przedszkoli publicznych: Miejskie Przedszkole Nr 1 „Akademia Malucha”, Miejskie Przedszkole Nr 3, Miejskie Przedszkole Nr 4 „Biedronki”, Miejskie Przedszkole Nr 5 oraz Miejskie Przedszkole Nr 6.

 

W postępowaniu rekrutacyjnym do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2019/2020 obowiązują kryteria określone w ustawie o systemie oświaty, tzw. kryteria ustawowe. W przypadku zambrowskich przedszkoli mają one jednakową wartość. Wśród punktowanych kryteriów są następujące pozycje: wielodzietność rodziny, niepełnosprawność kandydata, niepełnosprawność jednego z rodziców kandydata, niepełnosprawność obojga rodziców kandydata, niepełnosprawność rodzeństwa kandydata, samotne wychowywanie kandydata w rodzinie, objęcie kandydata pieczą zastępczą, miejsce zamieszkania na terenie miasta Zambrów.

 

W przypadku równorzędnych wyników uzyskanych w pierwszym etapie postępowania rekrutacyjnego lub jeżeli po zakończeniu tego etapu dane przedszkole dysponuje nadal wolnymi miejscami, to komisja przeprowadzi drugi etap postępowania rekrutacyjnego lub postępowanie uzupełniające. Wówczas o przyjęciu będą decydować kryteria określone przez samorząd Miasta Zambrów. Są to: status zatrudnienia rodziców lub opiekunów prawnych (oboje rodziców pracujących lub prowadzenie działalności gospodarczej, jeden rodzic pracuje lub prowadzi działalność gospodarczą), lokalizacja przedszkola (najbliżej miejsca zamieszkania, najbliżej miejsca pracy jednego z rodziców) oraz posiadanie przez dziecko rodzeństwa korzystającego z usług danego przedszkola.

 

Wstępne listy kandydatów przyjętych do zambrowskich przedszkoli zawisną 5 kwietnia na tablicach informacyjnych każdego przedszkola. Wówczas rodzice dzieci przyjętych do danego przedszkola będą musieli potwierdzić, w postaci pisemnego oświadczenia, wolę korzystania z opieki danej placówki (do 12 kwietnia). Następnie komisja rekrutacyjna poda do publicznej wiadomości listę kandydatów przyjętych i nie przyjętych (16 kwietnia).

 

W przypadku, gdy po przeprowadzeniu podstawowej rekrutacji przedszkole będzie nadal dysponowało wolnymi miejscami, w dniach 14 – 16 maja placówka będzie miała obowiązek przeprowadzenia postępowania uzupełniającego. Po nim, 30 maja, placówka ogłosi listę dzieci przyjętych i nieprzyjętych. Wówczas rodzice będą musieli potwierdzić, w postaci pisemnego oświadczenia, wolę korzystania z opieki danej placówki (do 10 czerwca). Ostateczne listy przyjętych dzieci do danego przedszkola zostaną podane do publicznej wiadomości 14 czerwca.

Reklama

Od piątku zapisy w zambrowskich przedszkolach komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2019-02-27 22:05:12

  Jagodki padły to teraz bedą rodzice walić na miejsca w publicznych przedszkolach

 • Gość - niezalogowany 2019-02-28 08:56:25

  Nawet jeśli padły to jest 5 publicznych przedszkoli. Nie wierzę żeby nie było miejsc.

 • Gość - niezalogowany 2019-02-28 14:11:27

  W MP6 jest tylko 17 miejsc a w Akademii Malucha w związku z zamknięciem filii dyrekcja nie prowadzi rekrutacji z powodu braku miejsc.

 • Gość - niezalogowany 2019-02-28 14:57:09

  Jakis wyz czy co zaraz w sp4 bedzie z 2000 kryjankow

 • Gość - niezalogowany 2019-02-28 18:59:32

  W Biedronkach jest tylko 25 miejsc.

 • Gość - niezalogowany 2019-03-01 05:59:48

  MP 5 też tylko 121 dla nowych dzieci bo reszta kontynuacja

 • Gość - niezalogowany 2019-03-01 18:32:14

  Skąd informacja, że Jagódki padły? Czy to potwierdzone?

 • gość 2019-03-01 19:57:48

  Mp3 dwanaście miejsc i to tylko dla 3-latków, jakiś żart!

 • Gość - niezalogowany 2019-03-02 08:42:14

  Dyrektorka juz meble sprzedaje, Jagodki tylko do czerwca

 • Gość - niezalogowany 2019-03-03 22:29:10

  Jagodki do czerwca bo właściciel budynek sprzedaje, nie przedłuża umowy wynajmu. Szkoda bo widać, że zaczęło się tam w końcu kręcić.

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia lokal przy ul. Świętokrzyskiej 9.


Zobacz ogłoszenie

dostępne od ręki - ZBIORNIK NA

ROLNIK SKLEP UL. BIAŁOSTOCKA 38, WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) ZBIORNIK NA PALIWO DWUPŁASZCZOWY Dane techniczne: * Wysokość: 1990 mm *..


Zobacz ogłoszenie

Praca przy produkcji kołder.

Przyjmę osoby do pracy przy produkcji kołder. Nie potrzebna umiejętność szycia. Tylko osoby ze zdolnościami manualnymi. Osoby energiczne i..


Zobacz ogłoszenie

Dodatkowa praca z dyskretnym

Hej! Chciałabyś spróbować jakby to było być super potajemną masażystką? Interesują mnie regularne spotkania i wspiercie na każdym spotkaniu. Rodzaj..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedawca stacja paliw Lotos

Stacja Paliw Lotos w Zambrowie ul. Mazowiecka 2a od 01.04.2019 r. poszukuje pracownika na stanowisko: - kasjer/sprzedawca, Doświadczenie nie jest..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmiemy do pracy kierowce

Przyjmiemy dyspozycyjnego kierowcę na dowozy w lokalu gastronomicznym. Bardzo dobre warunki pracy. Po więcej informacji zapraszamy do naszego lokalu..


Zobacz ogłoszenie

Montaż kamer, alarmów,

Zambrów, Łomża, Białystok i okolice Oferujemy: - montaż kamer - montaż alarmów - montaż wideodomofonów - montaż automatów do bram - montaż..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów Pogotowie

> Darmowa Diagnoza na miejscu w firmie > Kompleksowa Naprawa i Modernizacja Komputerów PC i Laptopów > Czyszczenie i Konserwacja >..


Zobacz ogłoszenie

AGREGATY PODORYWKOWE, BRONY

SKLEP HAPROL ZAPRASZA DO ZAKUPU MASZYN ROLNICZYCH FIRMY LAND STAL PRODUKUJĄCEJ MASZYNY BARDZO WYSOKIEJ JAKOŚCI. W SPRZEDAŻY M.IN AGREGATY..


Zobacz ogłoszenie

Dom 200m2, działka 2511m2, gm.

Dom o powierzchni użytkowej 200m2 ( powierzchnia zabudowy 105m2) położony we wsi Gunie-Ostrów, gmina Kołaki Kościelne. Budynek mieszkalny w całości..


Zobacz ogłoszenie

Wynajmę lokal

Wynajmę lokal użytkowo-handlowy 58m2 w Zambrowie przy ulicy Wyszyńskiego 13. Lokal składa się z 3 pomieszczeń użytkowych i ubikacji. Może być..


Zobacz ogłoszenie

Czy już nas odwiedziłeś?

NOWY ROK - NOWE WYDATKI? Opłata rachunków, wydatki rodzinne, może jakiś wyjazd, kupno samochodu, remont? Nieistotne, na co potrzebujesz. Zadzwoń,..


Zobacz ogłoszenie

Zajęcia muzyczno - ruchowe z

Rozpoczynamy kolejne zajęcia! Terapia muzyczno – ruchowa w połączeniu z bajkoterapią - zajęcia grupowe! Serdecznie zapraszam na zajęcia, które..


Zobacz ogłoszenie

Działka budowlana 1553m2 w

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1553m2 położona w Czyżewie obręb Złote Jabłko. Nieruchomość zgodnie z..


Zobacz ogłoszenie

Specjalista ds sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..


Zobacz ogłoszenie

taras balkon schody kamienny

Posadzki żywiczne,garaż ,kotłownia,magazyn,biuro,dom ,mieszkanie,tarasy,balkony,schody - 100 zł Łomża Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej..


Zobacz ogłoszenie

BUDOWNICTWO- poszukujemy

Zatrudnimy pomocników oraz murarzy. Praca w Zambrowie przez cały rok. Мы будем нанимать помощников и каменщиков. Работаем в Замбруве целый год.


Zobacz ogłoszenie

Pożyczka na wiosnę

Pożyczka na wiosnę na korzystnych warunkach! Bez BIK, Bez sprawdzania historii kredytowej, Bez zaświadczeń. Teraz nawet 20 000 zł! Możliwa spłata w..


Zobacz ogłoszenie

Maszyny, części - wszystko dla

Zapraszamy do sklepu rolniczego „ROLNIK”.. Sklep znajduje się przy ul. Białostockiej 38 w Zambrowie (posesja ze stawem; wjazd od ulicy Wiśniowej -..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmę na staż

Przyjmę na staż w charakterze sprzedawcy w sklepie, przy ul. Raginisa 4.


Zobacz ogłoszenie

MASZYNY ROLNICZE, DOSTĘPNE NA

SKLEP HAPROL ZAPRASZA DO ZAKUPU WŁÓKI ŁĄKOWO-POLOWEJ, RÓŻNE ROZMIARY 4M, 5M, 6M, 8M, ROZKŁADANE HYDRAULICZNIE, NA CZTERECH RZĘDACH ZĘBÓW. MALOWANE I..


Zobacz ogłoszenie

Pracownik produkcji -

Zambrowska Fabryka Okien szuka pracowników do pracy przy linii montażowej. Praca w centrum Zambrowa; II zmianowy system pracy; 8 h..


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

Dom 140m2, działka 583m2, ul.

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Dom wolnostojący, I-piętrowy o powierzchni 140m2 (powierzchnia zabudowy 105,83m2) położony w..


Zobacz ogłoszenie

SKUP AUT Nr 1. w Twojej

SPRZEDAJ SWÓJ SAMOCHÓD SZYBKO, A CO NAJWAŻNIEJSZE legalnej FIRMIE KTÓRA WIDZISZ.Kupujemy auta w stanie bardzo dobrym,uszkodzone, powypadkowe, bez..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmę zlecenia remontowe.

Przyjmę zlecenia; szpachlowanie ,malowanie, adaptacja poddaszy,panele remonty mieszkań. Gwarantuję jakość wykonania usług. numer telefonu: 784..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"