Reklama

Jechał 213 km/h po drodze S8. Mandat był wysoki [VIDEO]

29/04/2026 09:25

Funkcjonariusze z podlaskiej grupy SPEED zatrzymali do kontroli kierowcę Volkswagena, który drastycznie przekroczył prędkość na trasie ekspresowej S8. Mężczyzna pędził 213 km/h w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 120 km/h.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 25 kwietnia w okolicach miejscowości Złotoria na drodze ekspresowej S8. Kamera policyjnego wideorejestratora zarejestrowała samochód poruszający się z prędkością 213 km/h. Oznacza to, że kierujący przekroczył dopuszczalny limit o 93 km/h.

Pojazd został natychmiast zatrzymany do kontroli drogowej. Za kierownicą Volkswagena siedział 42-letni mieszkaniec Białegostoku. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych. Dodatkowo na jego konto trafiło 15 punktów karnych.

Reklama

Policjanci przypominają, że nadmierna prędkość wciąż pozostaje jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Dobra nawierzchnia i mniejszy ruch na trasach szybkiego ruchu często skłaniają kierowców do brawury, która może zakończyć się tragedią. Funkcjonariusze apelują o zachowanie rozsądku i przypominają, że bezpieczeństwo na drodze zależy od odpowiedzialnych decyzji każdego uczestnika ruchu.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Podlaska Policja Aktualizacja: 29/04/2026 10:29
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    łagr - niezalogowany 2026-04-29 21:43:25


    Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Zambrow.org




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości