:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?teraz 7°C
powietrze Dobre
interpelacje, Interpelacje radnych Chętnik rekrutacji pracowników Żłobka Miejskiego - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 25/04/2019 14:24

Dziś w ramach cyklu „Interpelacje radnych” zamieszczamy interpelację radnej miejskiej Anny Chętnik, którą złożyła 23 kwietnia podczas sesji Rady Miasta. Pismo dotyczy incydentów związanych z niewłaściwym jej zdaniem postępowaniem kilku pracowników Żłobka Miejskiego wobec dzieci.

 

Radna Miasta Zambrów Anna Chętnik przekazała do wiadomości czytelników Zambrowskiego Portalu www.zambrow.org interpelację złożoną przed wtorkową VIII sesją. Adresatem pisma jest Burmistrz Miasta Zambrów Kazimierz Dąbrowski.

 

Jak przekazuje w piśmie radna Chętnik, motywacją do napisania interpelacji były niepokojące sygnały od rodziców o nieprawidłowym postępowaniu kilku pracowników Żłobka Miejskiego w Zambrowie wobec dzieci. W związku z tym pyta burmistrza, jak przebiegała rekrutacja pracowników do pracy z dziećmi w tej placówce, a także czy podczas zatrudniania pracowników były uwzględnione kryteria przewidziane pod szczególne stanowiska pracy w żłobku.

 

Interpelację radnej Anny Chętnik prezentujemy poniżej.


Przypomnijmy, że w ramach cyklu interpelacje radnych każdy radny Miasta, Powiatu, czy którejkolwiek z gmin wiejskich (Zambrów, Kołaki, Rutki, Szumowo) może zaprezentować swoje stanowisko w różnych ważnych sprawach społecznych oraz pokazać opinii publicznej treść interpelacji, które składa jako radny w czasie sesji Rady Miasta, Powiatu, czy Gminy. Czekamy na interpelacje rzeczowe, merytoryczne, pokazujące ważny problem społeczny, który dzięki interpelacji może być rozwiązany. Nie interesują nas osobiste antypatie pomiędzy radnymi, czy ugrupowaniami politycznymi, które poza sprowokowaniem kłótni, nie pomagają w rozwiązaniu żadnych spraw społecznych.

 

Każdy radny, jeżeli tylko chce, aby jego wyborcy dowiedzieli się, co robi i jakie inicjatywy podejmuje, może nadesłać do naszej Redakcji drogą elektroniczną lub w dowolny inny sposób (wydrukowane lub napisane odręcznie) swoje interpelacje, które następnie opublikujemy w Aktualnościach Lokalnych Zambrowskiego Portalu www.zambrow.org, w kategorii „interpelacje radnych”. Interpelacje radni miejscy, powiatowi i gminni mogą dostarczać mailowo na adres [email protected], listownie lub osobiście do naszej Redakcji (Redakcja Portalu www.zambrow.org, al. Woj. Pol. 27A lokal 7, 18-300 Zambrów).

 

Warunkiem opublikowania interpelacji jest czytelne podpisanie imieniem, nazwiskiem i podanie nazwy rady oraz zgoda na opublikowanie interpelacji z zastrzeżeniem, że odpowiedzialność za treść dostarczanych i publikowanych interpelacji spoczywa na radnym. Najlepiej aby interpelacja miała formę pisma, które już zostało złożone w biurze rady lub sekretariacie urzędu, z pieczątką potwierdzającą złożenie pisma.

Reklama

Interpelacje radnych: Anna Chętnik ws. rekrutacji pracowników Żłobka Miejskiego komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 14:47:24

  To w takim razie na podstawie jakich kwalifikacji zostały przyjęte obecne opiekunki. Jeśli takie kwiatki wychodzą. Potrzebna telewizja A nie interpelacje.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 14:58:36

  Pracownicom kazano się zwolnić.
  Czy to na pewno wszystkie osoby, które w tej sytuacji powinny ponieść konsekwencje?

 • gość 2019-04-25 15:05:41

  Kazano się zwolnić pracownicom i co? Koniec pieśni? Czy w przypadku kradzieży wystarczy oddać zabraną rzecz, czy może są jeszcze jakieś inne konsekwencje?

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 15:21:59

  Co tam się dzieje, wiecie coś?

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 15:22:25

  Jesteście okrutni chodzicie co niedziela do kościoła a nie brakuje chętnych żeby rzucić kamieniem. Pozoranci i bydło!

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 15:24:52

  Tam się przyjrzeć to raczej po wtykach wszyscy poszli A nie kwalifikacjach.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 15:26:13

  Pozdrawiam panie opiekunki że żłobka wykonują ciężką i niewdzieczną pracę. Dlaczego one jeszcze nie strajkują?

 • gość 2019-04-25 15:28:33

  Pewnie są okrutni bo bronia swoich dzieci, które są ciagane za włosy, drapane albo same wyjdą ze żłobka na ulice! Bardzo smieszne! życzę Tobie takich takich wrażen i ,,przygód,! A co ma kosciół do tego?!

 • gość 2019-04-25 15:31:35

  Jadło też wymaga korekty! Za duzo cukru, za mało warzyw i owoców i woda do picia, a nie ulepki barwione!

 • gość 2019-04-25 15:33:12

  Ale tu nie chodzi o rzucanie kamieniami. Nikt się nie domaga, by wystawiać kogokolwiek na publiczne upokorzenie. Po prostu ktoś to powinien sprawdzić i winni powinni ponieść konsekwencje. Ale odpowiednie do popełnionych czynów, a nie tylko zwolnienie z pracy.
  Zaś rzucanie nazwiskami i plotkami na forum absolutnie nikomu nie pomoże.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 15:36:55

  Temat dla Uwagi

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 16:02:51

  Pani która ma dwójkę dzieci i tak się zachowuje, chociaż ta Pani to zwolniona została, ale jest jeszcze parę takich Pan, które mają same dzieci, a źle traktują inne dzieci, dzieci we żłobku to dzieci małe które niektóre mają nawet po 10 miesiący, takie dzieci nic nie rozumieją, że tu muszą siedzieć, czy cokolwie, to nie są dzieci które mają po 6 lata co wszystko rozumieją. Litosci.. Wysyła się dziecko do żłobka z myślą, że będzie bezpieczne, ufa się, że Panie są mile, niektóre Panie to mają tylko swoich pupilkow a resztę to można inaczej traktować. To są małe dzieci podkreslam. Takie dwie Panie i inne co nie mają doświadczenia zawodowego, bo nigdy z dziećmi nie pracowaly nie powinny być przyjęte do pracy. To powinno być dalej pokaze, co się dzieje w takich placówkach.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 16:09:46

  Kwestia dietetyka też jest do dyskusji. Menu dla dzieci 10 miesięcznych I więcej to np jajko z majonezem czy też w lutym pomidor I ogórek zielony co nie a nic wspólnego o tej porze z ogórkiem! Chemia I nawozy a potem dzieci chore...

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 16:31:56

  Tak dzieci chore nie od odrzywiania tylko jedna z drugą puszczacie dzieci przeziębione, chore a potem się dziwicie że dzieci chorują na pewno od jedzenia. W domu przy jednym dziecku macie tyle cierpliwości że najszybciej wysłać do opieki innym. Powinniście się trochę wstydzić widać jak się opiekujecie swoimi dziećmi na ulicach i w sklepach ,ciagacie za łapę krzyczycie ale innych oceniać to pierwsze jesteście.

 • gość 2019-04-25 16:41:37

  Sa dzieci które mają alergie, nie mylić z chorobą, a objawy są identyczne!

 • gość 2019-04-25 16:51:45

  wiekszosc rodzicow wlancza dziecku bajkie i ma spokoj dzieci nie maja szacunku do ludzi w sklepie zachowuja sie jak chca pozniej jest problem w przeczkolu ale czy rodzice maja swiadomosc ze to ich wina a pani w przeczkolu co moze zrobic napewno nie krzyknie bo to by sie nie podobalo mamusi kochani rodzice uczcie dzieci szacunku grzecznosci a nie cieszycie sie ze dwu letnie dziecko tak wspaniale operuje komorko czy laptopem i nawet sam umie wyszukac bajki

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 17:06:48

  Panie Burmistrzu przyjrzy się Pan również przedszkolom.

 • gość 2019-04-25 17:24:12

  Może konkretnie którym przedszkolom, co by nie zamietli pod dywan z upływem czasu....

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 17:25:09

  "Przeczkolu" ha ha

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 18:26:38

  Jak ktoś musi do pracy, to oczywiście puszcza, po to są zrobione placówki. Ale najlepiej takie żłobki to omijać i jak mniej dzieci wysyłać, bo niewiadomo jak się dzieci traktuje tam.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 19:00:38

  Ludzie jesteście nie sprawiedliwi Wszystkich pracowników pod jedną kreskę podpisaliście Nawet nie zdajecie sobie sprawy że wśród pracowników żłobka są osoby kompetentne, które wkładają serce w pracę , dbają o to żeby dzieci poznawały nowe smaki, jadły dużo warzyw i owoców Same pieką bułeczki i ciasta z marchewką dzięki temu ograniczana i kontrolują zawartość cukru podawaną dzieciom Dlaczego nikt tego nie docenia? Poza tym Panie pracujące na kuchni posiadają wieloletnie doświadczenie pracując w przedszkolu ,mają też wyższe wykształcenie w tym kierunku Jeżeli te argumenty do rodziców nie trafiają to nasuwa się jasna myśl Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 19:06:31

  Gamoniu wyżej, co piszesz o "wlanczaniu" bajek, naucz się wpierw poprawnie pisać i przedstawiać swoje błyskotliwe myśli, a nie instruujesz rodziców, jak należy wychowywać dzieci. W przypadku, gdy oboje rodziców pracuje, czasem nie ma wyjścia jak tylko puścić niespełna roczne dziecko do żłobka. Myślisz, że to przyjemność? Że nie byłoby lepiej z tym dzieckiem posiedzieć w domu? Pewnie, że tak. Tylko nie każdemu chętnie dają zasiłki i zapomogi, jak przedstawicielom patologii.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 19:09:54

  Panie pseudo-nauczycielki robią łaskę, że zajmą się dziećmi?

 • gość 2019-04-25 19:09:59

  Oczywiscie nie można mówić tak o wszystkich pracownikach żłobków/przedszkoli. Są też prawdziwi z powołania... ale tutaj chodzi głównie o żłobek Miejski i problem jaki tam zaistniał... Rodzice pracując chcą dziecko oddać w dobre ręce, gdyż często ich dzieci spędzają tam większość dnia... nie jest miło patrzeć na menu pełne cukru czy też na to że dziecko jest karmione majonezem...z czego w życiu w domu nie miało tego w ustach...lub dowiadując się, że dziecko jest źle traktowane...a między paniami tam pracującymi powstają konflikty

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 20:10:40

  Ludzie dlaczego wy jesteście tacy bez serca dla tych pań, które tam pracują. Wykonują ogromnie ciężką i odpowiedzialną pracę za kiepskie pieniądze. Wypłata nie jest adekwatna do tego jaka spoczywa na nich odpowiedzialiść i obowiązki. Były dwie nieodpowiedzialne osoby , zostały zwolnione. Dziewczyny, które pracują w żłobku nie będą odpowiadały za czyny tych dwóch małp, to nie one ich zatrudniały , dlaczego wrzucać je do jednego wora wszystkich , to krzywdzące.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 20:17:54

  Opiekunki ze żłobka - medal dla was za to jak ciężką pracę wykonujecie , a tamte dwie ukarać.
  Dla niewtajemniczonych - na jedną opiekunkę przypada 8 dzieci , a jeśli ktoś nie masz serca i cierpliwości to nie wytrzyma tam jednego dnia.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 20:44:42

  Niech tematem zajmą się Uwaga! TVN-u , Alarm! TVP czy też Interwencja Polsat.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 21:35:52

  Były dwie, ale i jest jeszcze Pani która źle też traktuje.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 21:56:30

  Co to znaczy źle traktuje? Jeśli jest coś nie w porządku, to trzeba to zgłosić, a nie pisać ogólnikowo na forum. Tam gdzie dzieje się krzywda, trzeba działać szybko i zdecydowanie!

 • gość 2019-04-25 22:03:48

  Lepsze, gorsze te forum, ale ludzie w końcu nie boją się pisać o problemach, które są i to jest ważne,żeby takich sytuacji, takich osób było w takich placówkach co raz mniej, żeby rodzice mogli spokojnie pracować. Większa kontrola nad tymi placówkami, nad zatrudnianymi tam osobami. I rzucanie "kamieniami" nie ma tu nic do rzeczy. Każdy powinien wykonywać swoją pracę rzetelnie, a praca z dziećmi jest wyjątkowa, bo dzieci są takie bezbronne, delikatne.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 22:06:35

  Komentarze pod artykułami służą tylko do oczerniania ludzi. Do niczego więcej.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 22:50:40

  Tym co nie ufają paniom opiekunkom w żłobku i w przedszkolu to może nich wynajmą nianię .Jak oboje pracują to chyba was stać i jeszcze 500+. Taka niania na pewno poświęci tylko waszemu dziecku najwięcej uwagi a jeszcze może posprzątać i ugotować zdrowo dla dziecka.Chcecie jak najlepiej dla dziecka i siebie to niania jest skarbem tylko czy wy podolacie takiemu wyzwaniu czy też będziecie dalej narzekać. A może petycja do burmistrza by dzieci odbierać tylko na weekend to w tedy można by było odpoczą. Trochę zrozumienia kochani rodzice.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 22:55:43

  Trochę zrozumienia do czego? Jeżeli ktoś, opiekunka w przedszkolu, podejmuje się opieki nad dzieckiem to niech robi to dobrze, a nie krzywdzi. Tu nie ma co rozumieć.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 23:01:37

  Osiem dzieci dla jednej opiekunki ,nie zawsze pani nadąży ale stara się opiekować wszystkimi jednakowo czasami nie jest w stanie w jednym czasie poświęcić tyle samo uwagi dla każdego dziecka. Nie wszystkie są złe zawsze trafi się czarna owca to wtedy trzeba interweniować ale tych dobrych jest więcej.

 • gość 2019-04-26 00:14:14

  Opieka nad dziećmi to duża odpowiedzialność. Tylko odpowiedni ludzie powinni wykonywać taką pracę.

 • gość 2019-04-26 06:34:20

  "Odpowiedni ludzie" - w Interpelacji właśnie o to chodzi, czym kierowano się podczas rekrutacji pracowników....

 • gość 2019-04-26 06:49:00

  Przydałoby się ,by wnikliwe oko osób zatroskanych o bezbronne dzieci zajrzało też do szpitali. Nie mam na myśli szpitala zambrowskiego, ale może niektóre matki i tutaj przeszły przez podobne do mojego doświadczenie? Ja po porodzie leżałam w szpitalu prawie miesiąc. Dziecko było wrzaskliwe, nerwowe. Serce mi wysiadało w trosce o to maleństwo, pielęgniarki je ode mnie odbierały, brały do swojego pokoju i dziecko przez jakiś czas było spokojne. Najgorsze zaczęło się po powrocie do domu. Nie było dnia, żebym wyczerpana, nie wytrzymywała psychicznie, siadałam, płakałam, myślałam - nie przeżyję tego. I myślałam - co one mu robiły??? Czym faszerowały????? Jak to wszystko teraz odwrócić?..........Przetrwałam, ale wiem, że nie ja jedna.........Dziecko od samego początku powinno być chronione przed bezmyślnymi i leniwymi- "opiekunkami" - lubiącymi mieć święty spokój osiągany za pomocą jakiejś zagrażającej życiu i zdrowiu dziecka techniki.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-26 08:03:07

  W żłobku powinni założyć LUSTRA WENECKIE. Tak żeby każdy rodzic mógł o każdej pozę zobaczyć co dzieje się z jego dzieckiem , szczególnie w najmniejszych grupach gdzie dzieci nie potrafią powiedzieć ze ktoś ich skrzywdził . Jeśli nie lustra to przynajmniej kamery na sali.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-26 08:19:27

  A ja proponuję założyć lustra weneckie w przedszkolach i urzędach i szkołach

 • gość 2019-04-26 08:51:19

  Na sali z dziecmi powinna byc kamera on-line z ciaglym nadawaniem,wiele prywatnych przedszkoli zezwala na taki podglad -ograniczony haslem dla rodzicow.Ufac znaczy kontrolowac

 • gość 2019-04-26 09:02:42

  I w domach prywatnych - tam też wiele zła wśród czterech ścian się może dziać! W ogóle wszystko powinno być pod lustrem i pod kontrolą!

 • gość 2019-04-26 09:04:08

  .... każdy punkcik - bo napastnik może wciągać ofiarę poza zasięg kamery!

 • Gość - niezalogowany 2019-04-26 09:28:43

  Jaka płaca taka praca... niedługo Noe bedzie komu wam tych dzieci pilnować... kto bedzie to robił za te psie pieniądze... jak paniusie chodzące do MOPSu z 2-3 bahorów wyciągają podwójna „pensyjkę” Pani z przedszkola/ żłobka...

 • Gość - niezalogowany 2019-04-26 09:34:15

  Napiszę wam tak znam jedną opiekunkę z tego żłobka i wiem że dzieciom oddaje serce. I wiem, że nigdy nie zrobiłaby najmniejszej krzywdy żadnemu maluchowi.Takie maluszki w domu mogą być rozdrażnione marudne i zaraz rodzić duma, że to może źle jest traktowane w żłobku no bo przecież jest za małe by zdało relacje co działo się w żłobku. Więc nie generalizujmy. Mam przykre doświadczenie związane z pracą przedszkolanek jak szłam po swoje dziecko wcześniej i posłuchałam czasem pod drzwiami odżywki pan przedszkolanek to dopiero włosy dęba stawały typu :" zamknąć mordy " panie stosowały cywilizowane metody ząb za ząb czyli jeśli ciebie ktoś uderzył to mu oddaj w efekcie pogłębiały agresję i dochodziło do takich aktów przemocy że jeden drugiemu pięścią ząb wybijał . Jak chciałam zawalczyć o swoje dziecko to robiono ze mnie chora i z syna typu wysyłanie od psychiatry do psychologa, po przeprowadzonej analizie i wielokrotnych rozmowach z dzieckiem lekarz wyraźnie stwierdził że dziecko jest w porządku a coś niedobrego dzieje się w przedszkolu wyraźnie mszczą się na dziecku im bardziej będę chciała to wyjaśniać tym bardziej ucierpi dziecko tłumaczono mi że mogę jeszcze bardziej angażować się i badać tę sprawę ale nie wygram bo nie mam nagrań bo nie mam dowodów mimo że dziecko było uznane za 100 wiarygodne musiałam odpuścić bo nie miałam już i sił i zdrowia chodź działy się mrożące krew w żyłach rzeczy. Zdobycze techniki po coś są proszę nagrywać obserwować postać pod drzwiami nikt nie będzie miał powodów do wymówki złapana na gorącym uczynku musi się wytłumaczyć a tak nic nie zrobicie a im bardziej drążyć tym bardziej odcierpieć to wasze dziecko. Coś za coś.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-26 09:46:31

  W żłobku opiekunka zarabia tyle co salowa , opiekunka odpowada za zdrowie ,życie i rozwój dziecka ,musi przeprowadzać zajęcia rozwijające , muzyczne , plastyczne itp. Salowa tylko sprząta nie musi mieć wykształcenie. Obie mają takie same pieniądze. Ludzie skończcie tą nagonkę ,docencie te panie.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-26 10:11:37

  To że one zarabiają tyle co salowe to się w głowie nie mieści

 • Gość - niezalogowany 2019-04-26 11:11:12

  Płace kształtuje pracodawca, w tym przypadku dyrektor przedszkola.
  A że w tym przypadku jest to osoba niemająca pojęcia o zarządzaniu to mamy takie kwiatki.
  Tak będzie w placówkach oświatowych jak będą nimi zarządzać przedszkolanki czy nauczyciele.
  A z tego co wiem, to podstawowe kryterium przy zatrudnianiu na dyrektorskie stanowiska w oświacie to staż nauczycielski.
  Ustawa o oświacie i zarządzenia do ustawy nie są na tyle skomplikowane żeby umysł nienauczycielski nie mógł tego pojąć.
  Ale ustawa prawo pracy już nie dla każdej przedszkolanki jest do pojęcia.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-26 11:50:24

  Teraz jest najlepszy czas na zbieranie podpisów od rodziców dzieci które chodzą do żłobka , puki o sprawie jest głośno to można je wywalczyć. Jeśli znajdzie się ktoś z jajem i zadba że rodzice podpiszą się jednogłośnie pod żądaniem założenia LUSTRA WENECKIEgo albo KAMER na sali .

 • Gość - niezalogowany 2019-04-26 11:52:28

  Tyle dzieciaczków chodzi do żłobka, szczególnie te najmłodsze nie powiedzą że stała się im krzywda, dzięki kamerom rodzice mogliby czuć się spokojnie bo jak życie pokazało strach ZAUFAĆ Pani Dyrektor ze wybierze odpowiedzialna kadrę, nie mówiąc już o nauczycielkach . Księżom tez rodzice ufali i co z tego wyszło ...

 • Gość - niezalogowany 2019-04-26 11:58:15

  Interpelacja powinna być za założeniem KAMER w żłobku po takim incydencie , na zachodzie i większych miastach w Polsce to już prawie standard po tylu aferach . Znam osobiście przypadek gdzie w PRZEDSZKOLU DLA DZIECI AUTYSTYCZNYCH nauczycielka poważnie znęcała się nad dziećmi które i tak SĄ są poszkodowane przez życie ! Niektore Opiekunki nie maja serca ! jeśli Dziecko nie powie to można bić to chociaż będzie cicho siedziało ! Naszczescie tam znalazła się mama która wzięła sprawy w swoje ręce , zwołała rodziców i dopilnowali żeby założyli lustra weneckie w każdej sali. BRAWO

 • Gość - niezalogowany 2019-04-26 12:36:24

  Lepiej działać puki sprawa jest świeża niż czekać aż będzie za późno .

 • Gość - niezalogowany 2019-04-26 14:09:48

  Już prawie dobrze.
  Postaraj się a na pewno wyjdzie Ci bez żadnego błędu.

 • gość 2019-04-26 14:41:25

  Założyć kamery, podnieść pensum dla pań przedszkolanek na 3 tys. i wyeliminować panie sadystki! Pewnie ze są wspaniałe panie w żłobku i szacunek dla NICH i dużo kasy!

 • Gość - niezalogowany 2019-04-26 15:39:11

  Kamery obowiązkowo!!!

 • Gość - niezalogowany 2019-04-26 17:16:55

  Ustalcie dyrzury po dwóch rodziców żeby na zmianę pilnowały Pań to może wtedy zaznacie spokoju, taniej będzie niż lustra weneckie i kamery.

 • gość 2019-04-26 18:27:24

  Najlepiej 500+ przeznaczcie na prywatne niańki a nie na pernamentne makijaże i silikony wtedy będziecie spokojne - a nie wymagania jakby to był prywatny żłobek

 • gość 2019-04-26 19:49:55

  Kompetencje potrzebne i misja bycia przedszkolanką, a nie z ,,łapanki,, po znajomości! Panie które są wspaniałe na pewno nie mają pretensji, chcą tylko więcej zarabiać, a miernotom to zawsze źle!

 • Gość - niezalogowany 2019-04-26 19:57:40

  Puknij Ty się w czoło, sprawdź czy masz mózg

 • Gość - niezalogowany 2019-04-26 21:00:14

  Sami analfabeci komentują ...:D

 • Gość - niezalogowany 2019-04-26 21:58:18

  Kamery obowiązkowo.

 • gość 2019-04-26 22:21:33

  Jakiś "inteligent" napisał tu, żeby podnieść opiekunkom pensum do 3 tysięcy!!!!!
  Czy miernoto wiesz, co to jest PENSUM???!!! Nie używaj słów, których NIE ROZUMIESZ, bo zawsze wyjdziesz na idiotę! Chciał błysnąć, a tu ...bez zapłonu!hahahahahah

 • gość 2019-04-27 09:49:49

  O odezwał się ,,kulturalny,, wybitny ,,inteligent,,!

 • gość 2019-04-27 12:58:17

  o jakie pracownice chodzi co zostaly zwolnione?

 • gość 2019-04-27 14:40:41

  Jeżeli tak bardzo interesuje was ten temat to idźcie do dyrektorki lub burmistrza i wypytajcie o wszystko, po co te bezpłciowe wypociny ????

 • Gość - niezalogowany 2019-04-27 17:47:07


  Mnie interesuje czy osoby odpowiedzialne poniosą odpowiedzialność za nieprawidłowe funkcjonowanie placówki.

  Zwolnienie pracowników to chyba trochę mało.

  Ktoś te niekompetentne pracownice zatrudnił narażając zdrowie fizyczne i psychiczne małych dzieci.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-27 21:53:02

  Podobno w aferze brała udział Zambrowska gwiazda z Pitbulla.Byla policjantka z wyrokiem.

 • gość 2019-04-28 09:11:15

  Ciekawe kto tą byłą policjantkę polecił do zatrudnienia w żłobku ????

 • gość 2019-04-28 10:47:39

  Patryk Vega ;)

 • gość 2019-04-28 11:56:47

  To Ostrów Mazowiecka uważała ją za swoją "gwiazdę". Jest nawet nagranie wywiadu na YouTubie, tego lokalnego portalu, gdzie z nią rozmawiano.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-28 12:10:39

  Więc sprawa się wyjaśniła. Za ten burdel odpowie Vega.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-28 12:17:15

  Hahaha a wracając do tematu dość udawania że sadyzmu nie ma w żłobkach i przedszkolach.

 • gość 2019-04-28 14:06:01

  Zgadzam się z przedmówcą. Dzieci to mali sadyści.

 • gość 2019-04-28 14:54:27

  żłobek przeszedł z przedszkola nr6

 • gość 2019-04-28 22:40:05

  Jak w domu rodzic postępuje, tak jego dziecko się zachowuje....

  Nie nazwałabym każdego dziecka małym sadystą. Dziecko czerpie wzory zachowań z najbliższego otoczenia, naśladuje, więc jest odzwierciedleniem takich zachowań, jakie są w jego najbliższym środowisku. Zdarzają się starcia rodzica dziecka z na przykład zbyt opiekuńczą babcią. Jest bystrym obserwatorem, bo się uczy i swoją małą intuicją już potrafi wykorzystać, by być po wygranej stronie

 • gość 2019-04-29 09:03:33

  a ja to nie rozumiem dlaczego prokurator się jeszcze tym nie zajął!!!

 • Gość - niezalogowany 2019-04-29 11:22:35

  A prawi i sprawiedliwi radni siedzą jak myszy pod miotłą. Boją się własnego cienia. Nie mają odwagi podjąć żadnego ważnego tematu. Siedzą grzecznie żeby się nie narazić. Dobrze, że Pani Chętnik ma odwagę mówić o tym co ważne.

 • gość 2019-04-29 12:06:09

  sprawa powinna być jak najszybciej wyjaśniona, opiekunki ukarane, przepraszam nie opiekunki tylko tyranki, prokurator, jeśli faktycznie miały miejsce rzeczy o których piszecie, lustra weneckie jak w innych krajach

 • Gość - niezalogowany 2019-05-02 17:52:12

  A mnie dziwi co tam jeszcze robi dyrektorka, która odpowiada za bezpieczeństwo dzieci.

 • gość 2019-05-03 07:46:29

  Czy ta dyrektorka faktycznie i samodzielnie przyjmowała pracowników do pracy, bo wieść głosi, że robił to ktoś inny....

 • gość 2019-05-03 09:40:34

  znam to co zwolnili panią K przeciez to taka fajna miła dziewczyna co wy gadacie za głupoty, i niby jak 2 letnie dzieci powiedzialy same ze to sie dzieje

 • gość 2019-05-03 17:47:45

  Popieram przedmówcę - też nie wydaje mi się , że to dyrektorka żłobka sama przyjmowała te pracownice, prawdopodobnie robiła to inna osoba i wszyscy wiedzą która a teraz siedzi jak mysz pod miotłą a wszystkie cięgi zbiera dyrektorka żłobka

 • gość 2019-05-05 10:58:07

  Przede wszystkim same panie powinny przemyśleć, że praca w żłobku, to ciężka praca z misją, a nie zabawa i trzeba konkretnych predyspozycji do tej pracy, czułości, miłości, opiekuńczości, cierpliwości itd. a jeżeli nie ma się takich cech, to nie można podejmować się takiego wyzwania, bo to są kupy, smarki , wymiociny i inne przygody! Te dzieciaczki trzeba kochać jak swoje i dopiero wtedy są efekty! A są tam takie panie kochane, wspaniałe, miłe, profesjonalne! Powinien być czas próbny np. na miesiąc czy opiekunka wywiązuje się z nałożonych obowiązków!

 • gość 2019-05-08 10:27:42

  jak to miał ktoś zatrudniać inny niż dyrektor????
  CYRK CYRK CYRK

 • Gość - niezalogowany 2019-05-08 10:42:19

  Jest odpowiedz p. Dyrektor, że sama zatrudniał. Więc ponosi pełną odpowiedzialność za to co się tam wydarzyło. Burmistrz miasta powinien wyciągnąć konsekwencje również wobec osoby odpowiedzialnej w pierwszej kolejności.

 • Gość - niezalogowany 2019-06-13 23:16:40

  Idąc do żłobka, przedszkola, osoby tam idące zdają sobie sprawę, że tam odpowiedzialność ogromna, i że marny grosz, same się godzą na takie życie, ale nigdzie nie jest napisane, że mogą przez to na małych bezbronnych dzieciach wywałać emocje. albo idziesz z sercem na dłoni po odpowiednich studiach, kursach, albo szukaj innej pracy. bo z dziećmi się nie pracuje, nad nimi się sprawuje opiekę.
  Warszawa, przemoc w żłobku, brak nagrań i dowodów, poza własnymi oczami i uszami.
  Co mam robić??? były już 2 rozmowy z kierownikiem, również z Panią, która stosuje przemoc w żłobku - wszyscy bronią własnych 4 liter, ja postanowiłam bronić dzieci. Jestem sama w tej sytuacji.
  Pomocy!!!
  Praktykant z sercem na ręku

 • gość 2019-06-14 21:00:40

  powinny być testy psychologiczne i tyle w temacie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Budynek użytkowy 452m2, Aleja

City-Biuro Nieruchomości: Budynek mieszkalno-użytkowo-handlowy o powierzchni użytkowej 452m2 położony przy Aleji Wojska Polskiego w Zambrowie...


Usługi koparką Zambrów

Świadczymy usługi koparką oraz koparko ładowarką w Zambrowie, Szumowie, Kołakach Kościelnych i Rutkach oraz okolicy. Cały powiat zambrowski. Nasi..


Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Światłowodowy Internet w

Internet bez zawieszania, gwarancja prędkości, szybko, solidnie. Sprawdź nas w blokach: https://arcynet.pl/internet-do-bloku-24m/ albo w domkach..


Wynajmę lokale użytkowe przy

Oferuję do wynajęcia lokale użytkowe o powierzchni: -226 m2 oraz -232 m2 przy Alei Wojska Polskiego nr 37B. Możliwość indywidualnej aranżacji..


Alarmy, domofony, monitoring,

Alarmy, monitoring, automatyka domowa -instalacje alarmowe -instalacje elektryczne -napędy do bram -automatyka domowa -sterowanie z poziomu..


Terapia falą uderzeniową

Zapraszam na zabiegi terapii falą uderzeniową. Jest to nieinwazyjne, nowoczesne rozwiązanie do eliminowania przewlekłego bólu występującego w..


Dowozy Pizzeria

Potrzebny kierowca do pracy na dowozy w Pizzerii Perfetto. Bardzo dobre warunki pracy. Po więcej informacji prosimy dzwonić pod nr 604 461 261...


Piasek Zambrów - transport

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. piach, kruszywa z transportem w Zambrowie, Kołakach, Szumowie, Rutkach i..


Usługi remontowe

Witam prowadzę firmę remontową ,posiadam wieloletnie doświadczenie przy wykończeniach wnetrz .Profesjonalnie wykonam wszelkie prace związane z..


Mieszkanie 56,20m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na parterze w bloku przy ulicy 71 Pułu Piechoty w..


Magazynier - kierowca

Hurtownia materiałów budowlanych i wykończeniowych Chemix Sp. z o.o. w Zambrowie zatrudni osobę na stanowisko Magazynier - kierowca Od kandydatów..


Przyjmę kierowcę c+e

Zatrudnię kierowcę z kategorią C+E, jazda z naczepą firanką po Polsce. telefon: 666 328 277


SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Meble na wymiar. Kuchnie,

Meble na wymiar. Kuchnie, szafy, garderoby, zabudowy itp. Wysoka jakość wykonania. Bogaty wybór materiałów. Dogodne terminy realizacji. Strona na FB..


PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Nowa kablówka telewizja w

Pakiety z Internetem już od 55zł, bez talerza, bez zawieszania się, w pełni cyfrowa kablówka na światłowodach. Sprawdź:..


Węgiel kamienny kostka 640

Posiadamy w sprzedaży węgiel o parametrach -wartość opałowa 24-25 MJ/kg -zawartość popiołu od 6% do 8% Posiadamy samochody samowyładowcze. Warunki..


Praca na stanowisku doradcy

Poszukujemy doradcy klienta do Salonu Canal+ w Zambrowie na niepełny etat (ok 120-130h miesięcznie). Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+prowizja)...


Sprzedam Mieszkanie

Sprzedam Mieszkanie na ulicy Magazynowej, metraż 70m2, 2 pokoje z kuchnią, mieszkanie na II piętrze. W bloku znajduje się domofon. Mieszkanie w..


transport maszyn ciągników

Szukasz oferty transportowej w Zambrowie, w okolicy? Zapewniamy sprawną i szybką usługę transportową maszyn, ciągników, lokalny transport..


Ekogroszek Eco Power

Wartość opałowa 24-25 MJ/kg, zawartość popiołu ok 7%-9%, uziarnienie 8-25 mm. Pakowany w worki 25kg* 40 sztu/ paleta. Warunki transportu do..


Ocieplanie Poddaszy Pianą Pur

Docieplamy natryskowo pianą otwarto i zamknięto komórkową: poddasza,magazyny, hale,garaże,fundamenty itp. Główne zalety piany to:brak mostków..


Działka 1,98 ha

Działki gruntu o łącznej powierzchni 1,987 ha położone w Pstrągach-Gniewotach , gmina Zambrów. Grunty z możliwością zagospodarowania na różne cele...


Brama Wjazdowa Przesuwna

Brama wjazdowa przesuwna panelowa o wymiarach 6000 x 2030 mm ocynkowana ogniowo oraz pomalowana proszkowo. Możliwość założenia automatu. Jesteśmy..


Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Sprzedam dom

Sprzedam dom w miejscowości Tybory Olszewo.gotowy do zamieszkania nie wymagający wkładu finansowego, działka ok 15 ar. Na dole kuchnia z salonem,..


Ekogroszek EXTRA PREMIUM +.

Polecamy Państwu ekogroszek o doskonałych parametrach : -wartość opałowa 26-28 MJ/kg - zawartość popiołu do 5% -- siarka 0,50%. Warunki transportu..


WĘGIEL, BRYKIET, PELLET

SKŁAD OPAŁU W WIŚNIEWIE k/ZAMBROWA OFERUJE: * WĘGIEL KOSTKA, ORZECH, * PELLET DRZEWNY EN PLUS A1 CERTYFIKOWANY * PELLET PREMIUM CERTYFIKOWANY *..


SPRZEDAM LAS w KOŁAKI

Mam do sprzedania LAS MIESZANY, o powierzchni 1,21 ha. Zapraszam. Tel. kontaktowy 515 279 804.


Naprawa kominów- rurowanie,

Witam, oferuję państwu profesjonalne, fachowe i rzetelne usługi w zakresie: - rurowania kominów- naprawa kominów - kuchnie kaflowe - piecokominki -..


Kupujemy samochody,my płacimy

Kupujemy samochody w bardzo dobrym stanie, z mniejszymi lub większymi wadami także auta powypadkowe ,bez opłat,angliki,motory,przyczepy..


Specjalista ds. sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..


Dom 100m2, działka 2100m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Dom parterowy, murowany o powierzchni 100m2 położony w wsi Nagórki-Jabłoń, zaledwie kilka..


Rozbiórki Zambrów wyburzenia

Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki budynków gospodarczych, przemysłowych i rolniczych (w tym obór rolniczych) na terenie Zambrowa, Szumowa, Kołak..


Mieszkanie 71,66m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 71,66 m2 położone na VI piętrze w bloku z windą przy ul. Papieża Jana..


Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Bramy panelowe, palisadowe,

CENTRUM OGRODZEŃ MICHALSKI oferuje kompleksowo ogrodzenia: -panelowe -palisadowe -aluminiowe -betonowe -metalowe zdobione -ze sztachet..


Sprzedam Mieszkanie 72 m2 w

Sprzedam mieszkanie o pow. 72,8 m2 na II piętrze z dużym balkonem w Zambrowie przy ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie ładne i czyste, po remoncie. Gotowe..


Obyspniki na pryzmy - nowa

Sklep ROLNIK Mioduszewski, wjazd od ulicy Wiśniowej Nowa dostawa obsypników na pryzmy Zapraszamy Dodatkowo oferujemy folię na pryzmy, siatkę na..


Mieszkanie 4 pokoje, 71 Pułk

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na IV piętrze w bloku przy ul. 71 Pułku Piechoty w..


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"