:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C bezchmurnie

Interpelacje radnych: Eugeniusz Kaczyński pyta m.in o wydatki Powiatu i wypłacone nagrody

interpelacje radnych, Interpelacje radnych Eugeniusz Kaczyński wydatki Powiatu wypłacone nagrody - zdjęcie, fotografia

Dziś w ramach cyklu „Interpelacje radnych” zamieszczamy trzy interpelacje radnego Rady Powiatu Zambrowskiego Eugeniusza Kaczyńskiego, które w ostatnim czasie złożył w Starostwie Powiatowym.

Radny Rady Powiatu Eugeniusz Kaczyński przekazał do wiadomości czytelników Zambrowskiego Portalu Internetowego www.zambrow.org trzy swoje interpelacje. Wszystkie te pisma trafiły do Biura Rady Powiatu 17 maja.

W pierwszej interpelacji radny Kaczyński pyta, dlaczego do tej pory nie wykonano przejścia dla pieszych na ulicy Prymasa Stefana Wyszyńskiego. Radny twierdzi, że znajdujące się na tej ulicy przejścia dla pieszych są od siebie znacznie oddalone, co powoduje przekraczanie jezdni w miejscach niedozwolonych.

W kolejnym piśmie, skierowanym do Przewodniczącego Rady Powiatu Józefa Dąbrowskiego, radny Eugeniusz Kaczyński pyta, ile i za jakie kwoty w ciągu ostatnich ośmiu lat zostało opracowanych dokumentacji technicznych na różne inwestycje powiatowe. Radny chce również wiedzieć, ile z nich zostało zrealizowanych, a ile przepadło i z jakich powodów.

W trzeciej interpelacji radny Kaczyński poruszył kwestie nagród i premii wypłaconych w latach 2014-2018 kadrze kierowniczej Starostwa Powiatowego w Zambrowie oraz kierownikom jednostek podległych starostwu. Pytania radnego dotyczą: Starosty Zambrowskiego, Wicestarosty Zambrowskiego, sekretarza, naczelników wydziałów i ich zastępców, kierownika Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, dyrektora Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych, dyrektor Bursy Szkolnej Nr 1, dyrektor ośrodka w Długoborzu, dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy, dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy oraz prezesa zambrowskiego szpitala. Radny pyta także o wysokość odprawy, jaką otrzymała była dyrektor Zespołu Szkół Nr 1.

Pisma radnego Eugeniusza Kaczyńskiego dostarczone do naszej redakcji prezentujemy poniżej.


Interpelacje radnych: Eugeniusz Kaczyński pyta m.in o wydatki Powiatu i wypłacone nagrody komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się