W Zambrowie uruchomiono instalacje chłodzące, które mają pomóc mieszkańcom w walce z letnimi upałami. Dzieci już się z nich bardzo cieszą. Niektórzy młodzi mieszkańcy miasta chłodzili się dzisiaj również w zalewie.
W trakcie fali gorących dni, w najbliższy weekend Zambrowianie mogą szukać wytchnienia od słońca. Instalacje rozpylające orzeźwiającą mgiełkę wodną cieszą się dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród rodzin z dziećmi.
Pierwsza z kurtyn wodnych została uruchomiona w Zambrowie niedaleko zalewu miejskiego. To popularne miejsce spacerów i wypoczynku zyskało dzięki temu dodatkowy punkt chłodzący w najbardziej upalne godziny.
Kolejna dobra wiadomość dotyczy nowej lokalizacji na mapie miasta. Druga konstrukcja pojawiła się niedawno na skwerku przy Szkole Podstawowej nr 3 w Zambrowie. Dzięki temu mieszkańcy przebywający w tej części miasta również zyskali przestrzeń do szybkiego schłodzenia organizmu.
Obie kurtyny wodne będą dostępne dla mieszkańców przez cały sezon letni w dniach, kiedy temperatura powietrza będzie osiągać wysokie wartości.
Warto wspomnieć, że dzisiaj rozpoczęło działalność miejskie kąpielisko [LINK].
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Te strazniki z poswiotnego w koncu beda mogli sie umyc
Oba baseny na czas upałów powinny być dla Zambrowiaków za darmo !!! Urzędasy dają za darmo ukraińcom a My Polacy mamy płacić i na dodatek dużo.Tak Nam Polakom podziękowała ukraina : https://www.youtube.com/watch?v=fVaXSVhDXxQ
Te strazniki z poswiotnego w koncu beda mogli sie umyc
Oba baseny na czas upałów powinny być dla Zambrowiaków za darmo !!! Urzędasy dają za darmo ukraińcom a My Polacy mamy płacić i na dodatek dużo.Tak Nam Polakom podziękowała ukraina : https://www.youtube.com/watch?v=fVaXSVhDXxQ