Pływalnia miejska w Zambrowie uruchamia kąpielisko. Pogoda sprzyja, więc już niebawem skorzystamy z basenów zewnętrznych.
Kąpielisko w Zambrowie będzie czynne już od najbliższego piątku, 26 czerwca. Od tego dnia z basenów zewnętrznych będzie można korzystać codziennie od godziny 10:00 do 18:00.
W ubiegłym sezonie opłata za korzystanie z kąpieliska obowiązywała za wejście i nie była ograniczona czasowo . W tym roku bilet normalny będzie kosztował 24 zł - za 120 minut przebywania na terenie kąpieliska. Za każde dodatkowe 5 minut trzeba będzie zapłacić 80 groszy. W weekendy i święta za 2 godziny na kąpielisku zapłacimy 28 złotych i złotówkę za kolejne 5 minut.
Bilet ulgowy za 120 minut wynosi 16 zł, a dopłata 60 gr, natomiast w soboty, niedziele i święta trzeba będzie zapłacić odpowiednio 20 złotych oraz 70 groszy.

Bilety normalne, ulgowe oraz specjalne.
Bilety ulgowe przysługują:
Bilety specjalne przysługują posiadaczom kart:
Wejścia bez opłat przysługują:
Pozostałe opłaty:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze