Uczniowie Zespołu Szkół w Szumowie zakończyli rok szkolny 2025/2026. Oficjalny apel był połączony z pożegnaniem tegorocznych absolwentów klas ósmych oraz podsumowaniem ostatnich miesięcy nauki.
W Zespole Szkół w Szumowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Oficjalny apel był okazją do podsumowania minionych miesięcy nauki oraz pożegnania tegorocznych absolwentów.
W uroczystości wzięli udział przedstawiciele lokalnego samorządu oraz zaproszeni goście. Wśród nich znaleźli się Zastępczyni Wójta Gminy Szumowo Magdalena Michalska, przewodnicząca Rady Gminy Szumowo Ewelina Mieczkowska, proboszcz parafii pw. NMP Częstochowskiej ks. Sławomir Grodecki oraz przewodnicząca Rady Rodziców Marta Zięba. Na sali obecni byli także nauczyciele, rodzice oraz pracownicy obsługi i administracji.
Po oficjalnych przemówieniach rozpoczęła się część artystyczna, którą przygotowali uczniowie klas ósmych. Młodzież zaprezentowała program oparty na podziękowaniach dla kadry pedagogicznej oraz wspomnieniach z lat spędzonych w szkolnych ławkach.
Ważnym punktem apelu było wręczenie świadectw z wyróżnieniem oraz nagród za wysokie wyniki w nauce i aktywną działalność społeczną.
Na zakończenie głos zabrała dyrektor szkoły Małgorzata Sówka, która podziękowała całej społeczności za zaangażowanie w mijającym roku szkolnym. Wszystkim uczniom życzyła bezpiecznych, pogodnych i pełnych wrażeń wakacji, natomiast absolwentom klas ósmych - odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań oraz sukcesów na kolejnych etapach edukacji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze