:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?teraz 7°C
powietrze Dobre

W Kołakach Kościelnych odsłonięto tablicę pamięci Przemysława Gosiewskiego [foto]

uroczystości obchody, Kołakach Kościelnych odsłonięto tablicę pamięci Przemysława Gosiewskiego [foto] - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 12/05/2019 20:00

„Wiceprezesowi Rady Ministrów, Posłowi na Sejm RP, który zginął w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem 10.04.2010 r.” - tak brzmi epitafium z tablicy, którą odsłonięto dziś na budynku Izby Pamięci Przemysława Gosiewskiego w Kołakach Kościelnych. W uroczystości wzięli udział m.in. europoseł Karol Karski, wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński, Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski, a także posłowie i działacze PiS z regionu.

 

Dziś w Kołakach Kościelnych z inicjatywy rodziny tragicznie zmarłego pod Smoleńskiem świętokrzyskiego posła, wicepremiera RP w rządzie Jarosława Kaczyńskiego - Przemysława Gosiewskiego, w domu jego rodziców, gdzie znajduje się jego Izba Pamięci, uroczyście odsłonięto i poświęcono tablicę ku jego czci. Okazją do tego była 55. rocznica urodzin tragicznie zmarłego dziewięć lat temu posła.

W uroczystościach udział wzięła rodzina, poczty sztandarowe, wielu zaproszonych gości, wśród których byli politycy Prawa i Sprawiedliwości: europoseł Karol Karski, Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński, posłowie na Sejm RP Bernadeta Krynicka, Dariusz Piontkowski i Lech Antoni Kołakowski, Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski, lokalni działacze PiS, a także przedstawiciele służb mundurowych, na czele z komendantem głównym Państwowej Straży Pożarnej gen. brygadierem Leszkiem Suskim.

 

Podczas uroczystości europoseł Karol Karski, który podkreślał, że ś.p. Przemysław Gosiewski był jego przyjacielem, odczytał listy wystosowane na tę okazję przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, Marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego, Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, ministra Mariusza Błaszczaka oraz ks. bp. Tadeusza Bronakowskiego. List na ręce rodziców ś.p. Przemysława Gosiewskiego przekazał także, w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy, szef jego gabinetu Krzysztof Szczerski.

 

Przybyli na dzisiejszą uroczystość goście mówili m.in., że odsłonięcie tablicy ś.p. Przemysława Gosiewskiego w 55. rocznicę jego urodzin to ważny moment dla całej społeczności lokalnej. Podkreślano, że „z wielką troską przez całe swoje polityczne życie zabiegał on lepszą przyszłość Polski”. Ojciec tragicznie zmarłego posła Jan Gosiewski mówił, że jego syn pełniąc na przestrzeni życia różnorakie funkcje państwowe, zabiegał nieustannie i niestrudzenie o „budowanie Polski silnej, suwerennej, solidarnej, takiej, w której wszyscy są równo traktowani, w której zwyciężać ma uczciwość.”

 

Odsłonięta i poświęcona dziś tablica znajduje się na budynku Izby Pamięci Przemysława Gosiewskiego, którą w 2010 roku utworzyli jego rodzice - Jadwiga i Jan Gosiewscy. Powstała ona w rodzinnej miejscowości Kołakach Kościelnych, w ich domu. W Izbie zgromadzono pamiątki z dzieciństwa, z czasów szkolnych oraz te związane z działalnością polityczną tragicznie zmarłego posła PiS, w tym wiele przedmiotów z jego biura poselskiego w Kielcach.

Po uroczystym odsłonięciu tablicy wszyscy udali się do pobliskiego kościoła, gdzie została odprawiona msza św. za dusze ś.p. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki, ś.p. Przemysława Gosiewskiego oraz innych ofiar katastrofy smoleńskiej. Liturgię koncelebrował ks. Bogdan Malinowski.

Reklama

W Kołakach Kościelnych odsłonięto tablicę pamięci Przemysława Gosiewskiego [foto] komentarze opinie

 • gość 2019-05-12 23:46:13

  Piękny gest rodziny

 • gość 2019-05-12 23:50:29

  Czy ktoś odpowie na pytanie kiedy skończy się era pana R jak długo będziemy oglądać tego pana dziękujemy panu

 • gość 2019-05-13 00:19:07

  PISowska kampania wyborcza. Na trumnie Gosiewskiego Karski chce wjechać do PE. Żałosne. W czasie obecnej kadencji jego oszczędności na rachunkach bankowych wzrosły do 7,5 mln zł. Zarobił 3 mln, ale zaoszczędził 7 mln. Po prostu cud. I jeszcze mu mało.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-13 05:55:55

  Cyrk na kółkach.! To jakieś jaja normalnie. Pan Wojt z Kolak to normalnie celebryta. Chyba nie ma innego miasta w Pl gdzie tyle Pisiorów przyjeżdża! Kołaki na stolicę województwa!!! A ta obłudna paskudna partia pisiorowska każdą okazję wykorzysta aby mamić tępy naród i siać propagandę!!! Aby do jesieni i się zdziwią...

 • gość 2019-05-13 06:32:09

  Do przedmówcy! Tak się składa, że znam bardzo dobrze jedną osobę, która tak samo - aż chorobliwie wręcz - zarzuca tej partii obłudę. Przytakuję jej, żeby nie drażnić z racji jej wieku i charakteru. Ale tak prawdę powiedziawszy jest ona - ta osoba - tak fałszywa, zakłamana i potrafiąca zdeptać innych oraz obrzucić ich łajnem swoich wytworów psychicznych - że szkoda słów na jakąkolwiek próbę dyskusji. Mówię więc : tak, no straszni obłudnicy, paskudni, no tacy obrzydliwie zakłamani, że patrzeć na nich nie można. A kiedy w trakcie tego paskudnego myślenia o paskudnikach zerknę przypadkowo do lustra - to mało zawału nie dostanę, jaką paskudną mam minę. Polecam więc Przedmówcy przyjrzenie się sobie! Jako najlepszą terapię na wyjście z obłudy!

 • Gość - niezalogowany 2019-05-13 06:42:07

  Pomnik byłby lepszy. Miejsce jest na pomnik więc niewiem czemu nie pomnik.

 • gość 2019-05-13 07:05:55

  Kiedy się skończy ta czerwona zaraza wiem jedno że już nigdy nie będziecie rządzić tylko PIS jest wstanie powstrzymać ich wiec idźcie do głosowania nie pozwólcie zniszczyć swej tozsamosci bo oni by sprzedali nawet swą Markiem nie mówiąc już Polsce

 • Gość - niezalogowany 2019-05-13 07:34:11

  Jest interes.......
  Cymesik

 • gość 2019-05-13 07:43:58

  A tak na marginesie - do Redakcji Portalu - nie wiem , jaka jest tego przyczyna, ale tu na tej stronie, gdy dłużej trzymam ją otwartą, nagle włączają się jakieś stacje francuska na przemian z rosyjską, a ja nigdzie nie mogę znaleźć wtyczki, aby je wyłączyć... po prostu nie wiem, co się dzieje - czy to ja jestem na celowniku tych stacji, czy Wy się w ich zasięg jakoś dostaliście? Tajemnicza propagacja :/

 • gość ZAMBROWSK - niezalogowany 2019-05-13 08:00:26

  Ciemnotę,ślepców trzeba pielęgnować.Stara metoda bolszewicka.Kołaki to zagłębie
  ciemnOty.dawniej zagłębie buraków.
  Karskiego zbaczyliśmy jak zbliżają się wybory. Wiem na kogo zagłosuje to bogate wiejskie społeczeństwo tej gminy.Jeszcze dwie kadencje i po ptokach,będzie jak po SLD.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-13 08:09:05

  Premier ogłosił zero tolerancji dla pedofili. Ciekawy jestem czy tych sławnych z naszego powiatu trafią gdzie trzeba.

 • Jaro - niezalogowany 2019-05-13 08:52:32

  Tablica to jakaś kpina chyba, ta znacznie za mało jak dla tak wielkiego człowieka. Lepszy byłby np ... łuk (taki tryumfalny). Pięknie by się prezentował nad wlotem do miasta Kołaki. Może na 60 rocznicę rodziną przy pomocy partii zadziała by pamięć po Edgarze G przetrwała po wsze czasy

 • gość 2019-05-13 09:55:36

  Z jakiego zagłębia Waść pochodzisz, który chcesz swoją ciemnotę pielęgnować? :) Pytam tak z grzecznej ciekawości, ponieważ pasjonują mnie gniazda rodowe i wnikliwiej się im przy każdej okazji przyglądam. (Sama - jak to z kobietami bywa - zagnieździłam się nie na swoim, na mężowskim gnieździe, gdzie też różni przygodni, nieproszeni - paskudzą na różne sposoby, tfu! Trzeba niestety po nich sprzątać!) (Ostatnio o własnej sąsiadce dowiedziałam się, że tak mnie obsrała, że chyba czymś ją chlusnę - świrniętą dziadygę!) Waść masz widzę podobny impet w paskudzeniu czyichś miejsc - więc - jeśli łaska, proszę napomknąć - skąd Waść rodem?

 • Gość - niezalogowany 2019-05-13 10:58:41

  Ale odważni..
  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/msz-wizyta-delegacji-izraelskiej-zostala-odwolana/qycdbm4

 • Gość - niezalogowany 2019-05-13 11:06:03

  A ja widzę wiele nowych pseudo-zwolenników PIS, którzy do niedawna PISem gardzili i w ogóle nie wiedzieli kim był ś.p. Przemysław Gosiewski, a teraz rżną patriotów.
  Taki na przykład wójt Kołak, z tego co wiem olewa na co dzień P. J. Gosiewskiego. Ale jak wielkie nazwiska przyjechały, to dobrze się ogrzać w ich blasku.
  Że nie wspomnę o dwóch innych wójtach.
  Oraz o wielu, wielu inych osobach które pchają się ostatnio na afisz w powszechnie wiadomym celu. • Gość - niezalogowany 2019-05-13 11:29:33

  I znów odezwał się tadeusz d. Wieki patriota. Bahaaaaa

 • Gość - niezalogowany 2019-05-13 11:32:09

  Tadek za pięć lat będziesz mógł znowu wychylić łeb. Czekaj cierpliwie.

 • gość 2019-05-13 11:42:35

  Delegację PiSu z miasta, jakby też stanowiły "osoby które pchają się ostatnio na afisz w powszechnie wiadomym celu".

 • Gość - niezalogowany 2019-05-13 11:44:54

  Widzę ze i generałowie byli .A co to za przywódcą tak sztywno prowadził ?

 • Gość - niezalogowany 2019-05-13 11:48:25

  A tak na marginesie - do Redakcji Portalu - nie wiem , jaka jest tego przyczyna, ale tu na tej stronie, gdy dłużej trzymam ją otwartą, nagle włączają się jakieś stacje francuska na przemian z rosyjską, a ja nigdzie nie mogę znaleźć wtyczki, aby je wyłączyć... po prostu nie wiem, co się dzieje - czy to ja jestem na celowniku tych stacji, czy Wy się w ich zasięg jakoś dostaliście? Tajemnicza propagacja :/


  Ze ci sie chce takie rzeczy pisac zacznij sie trzepac na innych stronach t

 • Gość - niezalogowany 2019-05-13 11:48:49

  Wszystkie pisiory i pseudo sie zebrali na lansik

 • gość 2019-05-13 12:09:51

  Weż się odczep ode mnie, trzep sie na innych komentarzach! Trepie!

 • gość 2019-05-13 12:11:38

  Napisałam to do Redakcji, nie do Ciebie . Przede wszystkim nie czytaj, jeśli zaadresowane nie do Ciebie!!!!!!! Bo chyba takim trzepałkowskim obciachem nie chcesz się podszywać pod Redakcję?

 • gość 2019-05-13 12:19:59

  Artykuł jest o tablicy upamiętniającej jednego z wielu Działaczy Politycznych, który dążył do budowania Polski lepszej. Bardzo to chwalebne i godne czci. A ja nie napisałam niczego hańbiącego wspominając o jakiejś dziwnej propagacji, jaką dziś wyjątkowo mam na tej stronie. Lecą głównie przeboje, nawet fajne. A co ten gość się do mojego komentarza uczepił? Jakiś podtekst odczytał. Chore!!!! Chyba Ci się od tej walki o stołki w głowie poprzewracało!!!!!! Noga stołkowa! "Trzep się" - wymyślił debil!!!!!

 • gość 2019-05-13 12:20:59

  Zdaje się, że wiem, kim jesteś, znawca trzepania szmat jedwabnych!!!!!!

 • gość 2019-05-13 12:31:54

  Naprawdę z naszych tutaj ziem podlaskich, z okolic Zambrowa, Mazowiecka - pochodzi wielu znamienitych ludzi, mimo że ziemie te od zarania zasiedlone były przez różnych gwałtowników utrudniających życie innym, napastliwych i takich zgiełkliwych, z zaburzeniami i obsesjami , a jednak ... udało się wielu osobom nie zhańbić narzucaną przez dzicz podłością! Oni godnie reprezentują ten region. I to jest najważniejsze.

 • gość 2019-05-13 12:33:56

  Tak! I trzeba ciągle o tym pamiętać, by się nie dać sprowokować tym dziadygom obsrywającym cudze gniazda!!!!

 • Gość - niezalogowany 2019-05-13 13:19:05

  PIS już nigdy nie bedzie taki jaki był zanim te Osoby zginęły.
  Teraz tam pełno politykierów i ludzi liczących na profity z bycia w partii, z byłym starostą i jwgo świtą na czele.
  Razem na zdjęciach, a za plecami jeden na drugiego nadaje.

 • gość 2019-05-13 14:11:16

  A skad PiS czy inna partia ma nabrać ludzi normalnych - kiedy wszyscy jestesmy takimi samymi pleciugami. Ja tę stara wiedźmę, swoją sąsiadkę będę teraz oczerniać na każdym kroku za to, co się dowiedziałam, jak mnie szkalowała. Pijana małpa!

 • Gość - niezalogowany 2019-05-13 17:48:10

  Trochę słabo że warty honorowej niema przy tym obrazie . Widziałbym warte harcerzy i druhów z osp.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-13 18:14:14

  O Tak, z Kołak, Krusz...

 • gość 2019-05-13 18:58:12

  Czym się zasłużył Gosiewski Kołakom i Ziemi Zambrowskiej? NICZYM. Czym się zasłużył krajowi? Budową dworca kolejowego w pewnej mieścinie, we Włoszczowie. Za to był wybitnie rodzinnym człowiekiem - zostawił po sobie dwie wdowy, przez co po jego śmierci obie dostały sute odszkodowania z naszych podatków. Obie zrobiły w PIS-ie wielką karierę, tuż po jego śmierci jedna została senatorem druga posłem i tak doją nas do dzisiaj.

 • gość 2019-05-13 18:59:53

  Gosiewskiemu, posłowi nie ziemi podlaskiej, gratulujemy pośmiertnie stacji Włoszczowa.
  Inteligentnie to wybudował
  Zaslużył się niczym wiec ten cały wiec dla plebsu nie jest warty zlamanego paznokcia.
  Jeżeli jest cos takiego jak życie po śmierci to on i uczestnicy tego marszu tego nie dostąpią.

 • gość 2019-05-13 19:54:52

  Pan R znów się promuje - wychodzi na przód by foto go objęło, lubi wchodzić w koalicję z lokalnymi lisami farbowanymi. PSL=PZPR lokalny też wychodzi na przód czyżby farbę będą zmieniać?

 • Gość - niezalogowany 2019-05-13 20:12:06

  A co miał stację kołaki otworzyć? Raz zamknięte niech zarasta

 • Gość - niezalogowany 2019-05-13 21:51:50

  A kim on był? Czy ktoś zna dobrze jego rodzinę?

 • Gość - niezalogowany 2019-05-13 21:53:17

  Jeden udami tylko przebieral

 • Gość - niezalogowany 2019-05-13 23:34:27

  Żenada patrzeć na tych farbowańców.

 • gość 2019-05-14 09:20:44

  Nie dam rady czytać tego słowa "żenada" - wiem, że to taki nawyk słownikowy, ale pisałam wiele razy, że to słowo samo w sobie jest obciachowe, jest modą sprzed ćwierć wieku i natrętnie stosowaną przez jakichś nadętych bufonów.(mnie się kojarzy z długim, leżącym, leniwym cwaniaczkiem, który zgrywa hrabiego - sam nic nie robi, a o innych mówi żenada! Skoro tyle razy o tym pisałam, a ten ktoś non stop pisze "żenada" - to myślę, że robi to celowo mi na złość. Bo nie wierzę, że nie umie wypowiedzieć się głębiej i normalnie na temat swoich frustracji - tylko "żenada" jak stary skrzypiący patefon. No żenada!!!!! Przestań być patefonem, a napisz coś więcej - bo sam na takiego farbowańca wyglądasz!

 • Gość - niezalogowany 2019-05-14 11:45:59

  Żenujące jest patrzeć na osoby nagle pałające miłością do PIS - to farbowańce. Dziś w PIS, a od października będą kochać PO.
  Żenada
  Żenada
  Po trzykroć Żenada!

 • gość 2019-05-14 12:15:33

  E tam, dla mnie PiS czy PO to jedno i to samo. Tak że trzy razy NIE NIE NIE> żadna żenada - rzeczywistość!

 • gość 2019-05-14 12:18:35

  Boże! Dlaczego te wszystkie wyrazy na "ż" są takie okropne: żmija, żenada, żdrada, mąż - to "ż" w ogole powinno być wyrugowane z języja i byłoby oke. Zenada prze samo z kojarzy się z Zenkiem , całkiem nieźle by brzmiało. Nawet w polityce Zenków nie ma za wielu!

 • Gość - niezalogowany 2019-05-14 12:33:04

  Szczerze to znam to tylko z katastrofy lotniczej. Ale nie przeszkadza mi to co robią ,powiem więcej ten wizerunek powinien być co miesiąc do gminy przekazany gdzie jest wójt pisowski i powinien z tym wizerunkiem na szyji nosiić, a jak nikt nie widzi to co czyścić i całować. Nikt nie mówił że będzie lekko..... ale śmiesznie może być.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-14 12:40:59

  Wójt to najbardziej farbowany.
  A te jego kręcenie się przy byle okazji przy wszelkiej maści politykach PIS to dopiero potrójna żenada.
  No ale kołakowski lud ma tak jak głosuje.
  Przy okazji wyborów hurtowo głupieją, a mądrzeją niesteyty tylko detalicznie.

 • gość 2019-05-14 12:42:18

  Wójtowie na szyi zwykle noszą to, co mu żony zawieszą - czyli krawat najczęściej, no chyba, że ... Mnie irytuje i zastanawia jedno - dlaczego tu na Podlasiu tak mało kobiet w samorządach??? Nawet obiło mi się o uszy, że sama pani senator Anders z nas zrezygnowała? Facetom wiodącym prym na tych terenach powinny jakieś specjalne służby się przyjrzeć i to najlepiej - nie te rodzime, które z tradycji są też męskie, a wiadomo, swój za swoim ciągnie - ale międzynarodowe.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-14 13:24:35

  Wojt z Rutek niedał sie i znalazł u siebie w gminie kogoś żeby wmurowac w ścianę. Szkoda tylko że niewie o tym człowieku wszystkiego.

 • gość 2019-05-14 14:30:04

  Cały czas uwaga kierowana jest na płeć męską. No seksizm, czysty seksizm! A przecież kobiety tak super wyglądają na fotkach, dziewczyny extra orkiestra!

 • gość 2019-05-14 16:35:27

  Wyglada jak Rudi Schubert

 • Gość - niezalogowany 2019-05-14 16:36:43

  Wyglada jak Rudi Schubert

 • Gość - niezalogowany 2019-05-14 17:47:37

  Ale Czy rodzina tej statuetki z brązu wie że gdzieś na dalekim północno wschodnim regionie Mazowsza jest taka akcja?

 • Gość - niezalogowany 2019-05-14 17:51:23

  Jaka akcja?

 • Gość - niezalogowany 2019-05-14 19:56:43

  Chyba chodzi o tą w kolejkach kościelnych z tym szubertem.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-14 21:09:05

  A dlaczego Jurgiela nie było???
  Był Karski, Zieliński, a podlaskiego posła Jurgiela zabrakło?

 • Gość - niezalogowany 2019-05-14 21:46:29

  Bo żrą się . Temu niebylo. Oficjalnie to niewiem..

 • Gość - niezalogowany 2019-05-15 08:24:39

  Z kim żrą się?
  Karski z Jurgielem się żre?
  Skoro Karski był to tym bardziej Jurgiel powinien być.
  Poseł ziemi suwalskiej był, łomżyńskiej byli, a białostockiej nie? Nawet Karski, nie nasz , też był.
  Wszyscy posłowie ziemi podlaskiej oprócz Jurgiela byli, a Kołaki na Podlasiu.
  Jurgiel popierał w kampanii wyborczej kandydata Jaworowskiego, a teraz do niego nie przyjechał na tak ważne wydarzenie?
  Ciekawe ilu z Kołak zagłosuję na Jurgiela, za to, że ich olał.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-15 10:08:28

  Nieznam się ale niema tam miłości.

 • gość 2019-05-15 12:19:57

  Jejku jak ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Wyraźnie jest napisane, że "z inicjatywy rodziny tragicznie zmarłego pod Smoleńskiem świętokrzyskiego posła, wicepremiera RP w rządzie Jarosława Kaczyńskiego - Przemysława Gosiewskiego, w domu jego rodziców, gdzie znajduje się jego Izba Pamięci, uroczyście odsłonięto i poświęcono tablicę ku jego czci." Z inicjatywy rodziny... Niech wszyscy się przestaną doszukiwać podtekstów politycznych i pozwolą rodzinie upamiętnić zmarłego.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-15 13:31:28

  No wlasnie, można było to zrobić 8 lat temu.teeaz warty honorowe powinny być czynione.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-15 17:48:29

  Z jakiego domu rodzinnego ? Warty honorowe powinny byc

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

SPRZEDAM LAS w KOŁAKI

Mam do sprzedania LAS MIESZANY, o powierzchni 1,21 ha. Zapraszam. Tel. kontaktowy 515 279 804.


Specjalista ds. sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..


Praca na stanowisku doradcy

Poszukujemy doradcy klienta do Salonu Canal+ w Zambrowie na niepełny etat (ok 120-130h miesięcznie). Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+prowizja)...


Usługi koparką Zambrów

Świadczymy usługi koparką oraz koparko ładowarką w Zambrowie, Szumowie, Kołakach Kościelnych i Rutkach oraz okolicy. Cały powiat zambrowski. Nasi..


Dom 100m2, działka 2100m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Dom parterowy, murowany o powierzchni 100m2 położony w wsi Nagórki-Jabłoń, zaledwie kilka..


Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Kupujemy samochody,my płacimy

Kupujemy samochody w bardzo dobrym stanie, z mniejszymi lub większymi wadami także auta powypadkowe ,bez opłat,angliki,motory,przyczepy..


Magazynier - kierowca

Hurtownia materiałów budowlanych i wykończeniowych Chemix Sp. z o.o. w Zambrowie zatrudni osobę na stanowisko Magazynier - kierowca Od kandydatów..


Rozbiórki Zambrów wyburzenia

Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki budynków gospodarczych, przemysłowych i rolniczych (w tym obór rolniczych) na terenie Zambrowa, Szumowa, Kołak..


Nowa kablówka telewizja w

Pakiety z Internetem już od 55zł, bez talerza, bez zawieszania się, w pełni cyfrowa kablówka na światłowodach. Sprawdź:..


transport maszyn ciągników

Szukasz oferty transportowej w Zambrowie, w okolicy? Zapewniamy sprawną i szybką usługę transportową maszyn, ciągników, lokalny transport..


Ekogroszek Eco Power

Wartość opałowa 24-25 MJ/kg, zawartość popiołu ok 7%-9%, uziarnienie 8-25 mm. Pakowany w worki 25kg* 40 sztu/ paleta. Warunki transportu do..


PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Bramy panelowe, palisadowe,

CENTRUM OGRODZEŃ MICHALSKI oferuje kompleksowo ogrodzenia: -panelowe -palisadowe -aluminiowe -betonowe -metalowe zdobione -ze sztachet..


Brama Wjazdowa Przesuwna

Brama wjazdowa przesuwna panelowa o wymiarach 6000 x 2030 mm ocynkowana ogniowo oraz pomalowana proszkowo. Możliwość założenia automatu. Jesteśmy..


Budynek użytkowy 452m2, Aleja

City-Biuro Nieruchomości: Budynek mieszkalno-użytkowo-handlowy o powierzchni użytkowej 452m2 położony przy Aleji Wojska Polskiego w Zambrowie...


SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Sprzedam dom

Sprzedam dom w miejscowości Tybory Olszewo.gotowy do zamieszkania nie wymagający wkładu finansowego, działka ok 15 ar. Na dole kuchnia z salonem,..


Alarmy, domofony, monitoring,

Alarmy, monitoring, automatyka domowa -instalacje alarmowe -instalacje elektryczne -napędy do bram -automatyka domowa -sterowanie z poziomu..


Działka 1,98 ha

Działki gruntu o łącznej powierzchni 1,987 ha położone w Pstrągach-Gniewotach , gmina Zambrów. Grunty z możliwością zagospodarowania na różne cele...


Mieszkanie 4 pokoje, 71 Pułk

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na IV piętrze w bloku przy ul. 71 Pułku Piechoty w..


Sprzedam Mieszkanie 72 m2 w

Sprzedam mieszkanie o pow. 72,8 m2 na II piętrze z dużym balkonem w Zambrowie przy ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie ładne i czyste, po remoncie. Gotowe..


Piasek Zambrów - transport

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. piach, kruszywa z transportem w Zambrowie, Kołakach, Szumowie, Rutkach i..


Terapia falą uderzeniową

Zapraszam na zabiegi terapii falą uderzeniową. Jest to nieinwazyjne, nowoczesne rozwiązanie do eliminowania przewlekłego bólu występującego w..


Dowozy Pizzeria

Potrzebny kierowca do pracy na dowozy w Pizzerii Perfetto. Bardzo dobre warunki pracy. Po więcej informacji prosimy dzwonić pod nr 604 461 261...


Ocieplanie Poddaszy Pianą Pur

Docieplamy natryskowo pianą otwarto i zamknięto komórkową: poddasza,magazyny, hale,garaże,fundamenty itp. Główne zalety piany to:brak mostków..


Węgiel kamienny kostka 640

Posiadamy w sprzedaży węgiel o parametrach -wartość opałowa 24-25 MJ/kg -zawartość popiołu od 6% do 8% Posiadamy samochody samowyładowcze. Warunki..


Meble na wymiar. Kuchnie,

Meble na wymiar. Kuchnie, szafy, garderoby, zabudowy itp. Wysoka jakość wykonania. Bogaty wybór materiałów. Dogodne terminy realizacji. Strona na FB..


WĘGIEL, BRYKIET, PELLET

SKŁAD OPAŁU W WIŚNIEWIE k/ZAMBROWA OFERUJE: * WĘGIEL KOSTKA, ORZECH, * PELLET DRZEWNY EN PLUS A1 CERTYFIKOWANY * PELLET PREMIUM CERTYFIKOWANY *..


Naprawa kominów- rurowanie,

Witam, oferuję państwu profesjonalne, fachowe i rzetelne usługi w zakresie: - rurowania kominów- naprawa kominów - kuchnie kaflowe - piecokominki -..


Sprzedam Mieszkanie

Sprzedam Mieszkanie na ulicy Magazynowej, metraż 70m2, 2 pokoje z kuchnią, mieszkanie na II piętrze. W bloku znajduje się domofon. Mieszkanie w..


Mieszkanie 71,66m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 71,66 m2 położone na VI piętrze w bloku z windą przy ul. Papieża Jana..


Wynajmę lokale użytkowe przy

Oferuję do wynajęcia lokale użytkowe o powierzchni: -226 m2 oraz -232 m2 przy Alei Wojska Polskiego nr 37B. Możliwość indywidualnej aranżacji..


Mieszkanie 56,20m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na parterze w bloku przy ulicy 71 Pułu Piechoty w..


Światłowodowy Internet w

Internet bez zawieszania, gwarancja prędkości, szybko, solidnie. Sprawdź nas w blokach: https://arcynet.pl/internet-do-bloku-24m/ albo w domkach..


Obyspniki na pryzmy - nowa

Sklep ROLNIK Mioduszewski, wjazd od ulicy Wiśniowej Nowa dostawa obsypników na pryzmy Zapraszamy Dodatkowo oferujemy folię na pryzmy, siatkę na..


Przyjmę kierowcę c+e

Zatrudnię kierowcę z kategorią C+E, jazda z naczepą firanką po Polsce. telefon: 666 328 277


Usługi remontowe

Witam prowadzę firmę remontową ,posiadam wieloletnie doświadczenie przy wykończeniach wnetrz .Profesjonalnie wykonam wszelkie prace związane z..


Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Ekogroszek EXTRA PREMIUM +.

Polecamy Państwu ekogroszek o doskonałych parametrach : -wartość opałowa 26-28 MJ/kg - zawartość popiołu do 5% -- siarka 0,50%. Warunki transportu..


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"