:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Rutki rozstrzygnięty

tenis ziemny tenis stołowy badminton, Turniej Tenisa Stołowego Puchar Wójta Gminy Rutki rozstrzygnięty - zdjęcie, fotografia
28/01/2019 11:29

Dom Kultury w Rutkach-Kossakach, w ramach swojej oferty feryjnej, zorganizował Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Rutki. W rywalizacji uczestniczyło w sumie 16 osób. Najlepsi zostali nagrodzeni pucharami.

W minioną niedzielę, 27 stycznia w Domu Kultury w Rutkach-Kossakach odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Rutki. Do imprezy zgłosiło się 16 zawodników w kategorii „open”.

 

Rywalizacja toczyła się systemem pucharowym do dwóch przegranych. Zawody były zacięte i zakończyły się zwycięstwem Dominika Ogrodnika, drugie miejsce zdobył Cezary Kotowski, a trzecie - Paweł Gosiewski.

 

Za pierwsze trzy miejsca uczestnicy otrzymali puchary. Pozostałym zawodnikom wręczone zostały dyplomy. Nagrody, w imieniu Wójta Gminy Rutki Dariusza Sławomira Modzelewskiego, wręczył dyrektor Domu Kultury w Rutkach-Kossakach Grzegorz Banach.

Reklama

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Rutki rozstrzygnięty komentarze opinie

Dodajesz jako: |