Reklama

Społeczność Stowarzyszenia Szansa żegna arcybiskupa Józefa Michalika

04/05/2026 21:13

Pożegnanie

Z wielkim smutkiem i żalem społeczność Stowarzyszenia Szansa przyjęła wiadomość o śmierci Jego Ekscelencji arcybiskupa Józefa Michalika.

Dla podopiecznych oraz pracowników Stowarzyszenia „Szansa” w Zambrowie był On nie tylko Przewodniczącym Konferencji Episkopatu Polski, ale przede wszystkim serdecznym, życzliwym  i bliskim ludziom kapłanem. Jako rodowity Zambrowianin i absolwent zambrowskiego liceum zawsze pozostawał związany ze swoim rodzinnym miastem.

Był prawdziwym Przyjacielem naszego Stowarzyszenia, wspierał nas nie tylko duchowo, materialnie ale również poprzez życzliwe słowa, pamięć i zainteresowanie nasza codzienną działalnością.
Z wdzięcznością i wzruszeniem przyjmowaliśmy kierowane do nas świąteczne życzenia oraz słowa otuchy.  Były one dla nas niezmiennie świadectwem Jego dobroci, wrażliwości i szacunku dla drugiego człowieka.

Reklama

Pozostanie w naszej pamięci jako człowiek wielkiego serca, otwarty na potrzeby innych, niosący nadzieję i umacniający w trudnościach.

Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom Jego Ekscelencji księdza arcybiskupa Józefa Michalika składamy wyrazy głębokiego współczucia oraz szczerego żalu . Łączymy się w modlitwie i dobrych wspomnieniach.

Teresa Szumowska

Prezes Stowarzyszenia „Szansa” w Zambrowie

oraz licealna koleżanka ś.p. arcybiskupa Józefa Michalika

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Zambrow.org




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości