Reklama

SP4: Uczniowie zakończyli rok szkolny [FOTO]

Dziś wszystkie szkoły oficjalnie zakończyły rok szkolny 2025/2026. To był czas pełen nauki, wyzwań, sukcesów i wielu pięknych wspomnień. Podczas uroczystego apelu w "Czwórce" wręczono nagrody i wyróżnienia uczniom, którzy osiągnęli sukcesy w nauce, sporcie oraz innych dziedzinach.

W Szkole Podstawowej nr 4 w Zambrowie odbyło się dzisiaj uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Oficjalny apel podsumował minione miesiące pracy i zapoczątkował okres letniego wypoczynku dla dzieci oraz młodzieży.

Podczas uroczystego spotkania wręczono nagrody i wyróżnienia uczniom, którzy w zakończonym roku giełdy szkolnej osiągnęli najwyższe wyniki w nauce. Dyrekcja oraz nauczyciele uhonorowali także osoby reprezentujące placówkę w zawodach sportowych oraz innych konkursach tematycznych.

Reklama

Kolejnym punktem wydarzenia była krótka część artystyczna, którą przygotowali uczniowie zambrowskiej szkoły. Po występach przekazano oficjalne podziękowania kadrze pedagogicznej, pracownikom administracji i obsługi, a także rodzicom, których zaangażowanie wspierało funkcjonowanie placówki przez cały rok.

Po zakończeniu głównego apelu uczniowie udali się do klasowych gabinetów, gdzie odebrali świadectwa z rąk swoich wychowawców i oficjalnie pożegnali się przed przerwą urlopową.

Przed wyjazdem na wypoczynek nauczyciele apelują do podopiecznych o rozwagę i zachowanie zasad bezpieczeństwa nad wodą, w lasach oraz w ruchu drogowym, tak by wszyscy wrócili do zambrowskich ławek zdrowi we wrześniu.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Zambrow.org




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości