Dziś wszystkie szkoły oficjalnie zakończyły rok szkolny 2025/2026. To był czas pełen nauki, wyzwań, sukcesów i wielu pięknych wspomnień. Podczas uroczystego apelu w "Czwórce" wręczono nagrody i wyróżnienia uczniom, którzy osiągnęli sukcesy w nauce, sporcie oraz innych dziedzinach.
W Szkole Podstawowej nr 4 w Zambrowie odbyło się dzisiaj uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Oficjalny apel podsumował minione miesiące pracy i zapoczątkował okres letniego wypoczynku dla dzieci oraz młodzieży.
Podczas uroczystego spotkania wręczono nagrody i wyróżnienia uczniom, którzy w zakończonym roku giełdy szkolnej osiągnęli najwyższe wyniki w nauce. Dyrekcja oraz nauczyciele uhonorowali także osoby reprezentujące placówkę w zawodach sportowych oraz innych konkursach tematycznych.
Kolejnym punktem wydarzenia była krótka część artystyczna, którą przygotowali uczniowie zambrowskiej szkoły. Po występach przekazano oficjalne podziękowania kadrze pedagogicznej, pracownikom administracji i obsługi, a także rodzicom, których zaangażowanie wspierało funkcjonowanie placówki przez cały rok.
Po zakończeniu głównego apelu uczniowie udali się do klasowych gabinetów, gdzie odebrali świadectwa z rąk swoich wychowawców i oficjalnie pożegnali się przed przerwą urlopową.
Przed wyjazdem na wypoczynek nauczyciele apelują do podopiecznych o rozwagę i zachowanie zasad bezpieczeństwa nad wodą, w lasach oraz w ruchu drogowym, tak by wszyscy wrócili do zambrowskich ławek zdrowi we wrześniu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze