:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C rozproszone chmury

Rozpoczęły się XXII Dni Zambrowa [foto]

Brzozowski, Kwiatkowski, Ziółko i FaPki zagrali dzisiaj wieczorem na targowicy miejskiej. Jutro kolejne koncerty z okazji XXII Dni Zambrowa.

 

Rozpoczęły się XXII Dni Zambrowa. Dla mieszkańców naszego miasta i okolic przygotowano wiele ciekawych propozycji na miłe spędzenie wolnego czasu.

O godzinie 10:00 przy ul. Lipowej odbyły się wyścigi rowerowe o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów (>>ZOBACZ FOTO<<).  O tej samej godzinie w budynku Centrum Kultury rozpoczęła się akcja MotoSerce, podczas której 58 osób oddało łącznie ponad 26 litrów krwi. Każdy chętny mógł również zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku (>>ZOBACZ FOTO<<). Ponadto w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej zorganizowano Noc Bibliotek (>>ZOBACZ FOTO<<).

Głównym punktem sobotniej części tegorocznych Dni Zambrowa były wydarzenia odbywające się na targowicy miejskiej przy ul. Wyszyńskiego. Wesołe miasteczko przyciągnęło dzieci i głodną ekstremalnych wrażeń starszą część społeczeństwa. Zainteresowaniem cieszyły się również stoiska z watą cukrową, balonami i zabawkami. Wielbiciele zwierząt natomiast mogli porozmawiać o swoich pupilach i wspomóc bezdomne czworonogi przy stanowisku Fundacji dla zwierząt „Jedno Serce Nie Da Rady”.

Wieczorem zaś na scenie wystąpili Dawid Kwiatkowski, Mateusz Ziółko, Rafał Brzozowski i zambrowski zespół FaPki. Zgromadzona licznie publiczność bawiła się znakomicie przy znanych przebojach gwiazd.

Zachęcamy do obejrzenia fotogalerii z sobotniej części XXII Dni Zambrowa. Niebawem opublikujemy również skrót video.

Jutro, w ramach święta naszego miasta, o godz. 16:00 na targowicy zaprezentują się formacje taneczne działające w MOK w Zambrowie, a od 17:30 zagrają zespoły disco polo: Top Girls, Cliver i Playboys.


Rozpoczęły się XXII Dni Zambrowa [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się