:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  15°C lekkie zachmurzenie

Rowerzyści wybrali się do Szumowa [foto]

Rowerzyści z Zambrowa i okolic pojechali w kolejnym rajdzie z cyklu „Zambrów na rowery 2018”. Tym razem celem wyprawy jest Szumowo.

 

Kolejny rajd z cyklu „Zambrów na rowery 2018”, zorganizowany przez Urząd Miasta Zambrów i Stowarzyszenie Sportowo-Rekreacyjne SPORTEAM, odbył się dzisiaj, 5 sierpnia. Rowerzyści wybrali się do miejscowości Szumowo. Do przejechania mają ponad 40 km.

 

Uczestnicy wyprawy wystartowali punktualnie o godzinie 10:00 z targowicy miejskiej w Zambrowie. Następnie pojechali ulicami 71. Pułku Piechoty, Mazowiecką, aleją Wojska Polskiego, Obrońców Zambrowa i Wądołkowską. Po wyjeździe z Zambrowa powiedzie przez miejscowości: Wądołki Bućki, Krajewo Korytki, Ostrożne, Krajewo Budziły i Żabikowo, po czym rowerzyści wjadą do Szumowa. Dłuższy przystanek zaplanowany jest na terenie mini-skansenu, gdzie na uczestników wyprawy będą czekały napoje chłodzące oraz ciepły posiłek regeneracyjny. Tam również będzie możliwość zapisania się na Pielgrzymkę Rowerową do Hodyszewa, która odbędzie się 11 sierpnia. 

 

Droga powrotna będzie prowadzić przez: Szumowo, Żabikowo, Kalinowo, Grzymały i Wądołki Bućki. Rozwiązanie rajdu nastąpi na targowicy miejskiej w Zambrowie.

 

Tegoroczną akcję „Zambrów na rowery” rowerzyści zainaugurowali 13 maja. Wówczas udali się do Czerwonego Boru. 3 czerwca odbył się rajd do Rutek, a tydzień temu bardziej zaprawieni rowerzyści odwiedzili Jabłoń Kościelną. Jeszcze w tym roku miłośnicy dwóch kółek pojadą do: Andrzejewa i Szulborza. W planach jest też pielgrzymka do Hodyszewa.

 

Szczegółowy harmonogram tegorocznych rajdów rowerowych znajduje się >>>TUTAJ<<<.
W ramach akcji „Zambrów na rowery” przed nami jeszcze w tym sezonie:


RAJDY KRÓTKIE - OK. 50 KM W OBIE STRONY

08.09.2018 - Andrzejewo (rajd szlakiem bitwy o Zambrów)


RAJDY DŁUGIE - OK. 100 KM I WIĘCEJ W OBIE STRONY

26.08.2018 - Szulborze


POZOSTAŁE IMPREZY ROWEROWE

11.08.2018 - Pielgrzymka do Hodyszewa


Rowerzyści wybrali się do Szumowa [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się