Reklama

Pożegnanie maturzystów w ZSA [FOTO]

25/04/2026 06:21

Uroczyste zakończenie roku szkolnego najstarszych uczniów Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie odbyło się wczoraj, 24 kwietnia. Teraz przed nimi najważniejszy egzamin - matura.

Podczas pożegnalnego apelu docenieni zostali uczniowie, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce oraz wyjątkowo angażowali się w życie szkolnej społeczności. Dyplomy otrzymali absolwenci z sukcesami edukacyjnymi, reprezentujący szkołę w konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych. Podziękowania z rąk dyrektor Ewy Faszczy oraz nauczycieli otrzymali także działacze Samorządu Uczniowskiego, Szkolnego Koła Wolontariatu i inne osoby zaangażowane w organizację wydarzeń szkolnych. 

Reklama

Został zamknięty ważny rozdział w życiu maturzystów w ZSA. To był czas pełen wyzwań, nauki, śmiechu i niezapomnianych chwil. Każdy dzień w szkole przybliżał ich do tego momentu – momentu, w którym żegnają szkolne mury, by ruszyć w świat dorosłości, marzeń i nowych możliwości.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: fot. Starostwo Powiatowe w Zambrowie
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Zambrow.org




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości