:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?teraz -3°C
powietrze B. dobre

Poseł Lech Antoni Kołakowski interweniuje ws. południowo-wschodniej obwodnicy Zambrowa

interpelacje, Poseł Antoni Kołakowski interweniuje południowo wschodniej obwodnicy Zambrowa - zdjęcie, fotografia
 • Fotka nr 0 z 3
 • Fotka nr 1 z 3
 • Fotka nr 2 z 3
Portal zambrow.org 02/04/2019 17:39

Poseł na Sejm RP Lech Antoni Kołakowski kolejny raz poruszył problemem braku tzw. południowo-wschodniej obwodnicy Zambrowa. W tej sprawie wystosował do Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka interpelację.

 

- „W jakim terminie możliwe jest zatwierdzenie przez Ministra Infrastruktury zadania polegającego na rozpoczęciu przygotowawczego, zmierzającego do wybudowania tzw. południowo-wschodniej obwodnicy Zambrowa oraz kiedy mogłoby to nastąpić? W jakim terminie możliwa jest aktualizacja Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2014-2023 (z perspektywą do 2025 r.), w kierunku ujęcia w nim dokończenia budowy tzw. południowo-wschodniej obwodnicy Zambrowa?” - tak brzmią pytania posła na Sejm Lecha Antoniego Kołakowskiego z PiS, skierowane w interpelacji do Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka.

 

Przypomnijmy, że wraz z obwodnicą Zambrowa i Wiśniewa projektowana była, a w części nawet została wykonana, obwodnica miasta wzdłuż drogi krajowej nr 63 z połączeniem jej z drogą nr 66. Jak podkreśla w interpelacji poseł Kołakowski, niestety zaniechano realizacji tzw. południowo-wschodniej obwodnicy Zambrowa.

 

- „Przerwanie w połowie prac sprawiło, że ruch samochodów, także ciężarowych jadących tranzytem drogami krajowymi nr 63 i 66, wciąż wprowadzany jest do środka miasta. Chcę tu podkreślić, że przebiegające przez Zambrów droga krajowa nr 63 łączy miejscowość Perły, gdzie ma powstać przejście graniczne Perły-Kryłowo z Rosją (obwód kaliningradzki) z przejściem granicznym Sławatycze-Domaczewo z Białorusią i droga krajowa nr 66 są łącznikiem od drogi ekspresowej S8 do przejścia granicznego z Białorusią w Połowcach.” - czytamy w dokumencie.

 

Poseł podkreśla, że przy drodze krajowej nr 66 lub w jej pobliżu zlokalizowane są m.in. Bielsk Podlaski i Wysokie Mazowieckie, gdzie funkcjonują duże zakłady, które swoje wyroby w znacznej części transportują właśnie tą drogą. Jak zauważono w interpelacji, z przeprowadzonego w 2015 roku Generalnego Pomiaru Ruchu wynika, że średni dobowy ruch pojazdów na obu tych drogach przy wjeździe do Zambrowa wynosił około 12000 pojazdów.

 

- „Pragnę zwrócić uwagę, że realizację inwestycji związanej z budową południowo-wschodniej obwodnicy Zambrowa przerwano zaledwie na 3,5 km przed końcem. To jest właśnie ten odcinek, który trzeba wybudować, aby spiąć te obie drogi krajowe ze zbudowanym już w 2012 roku fragmentem tej obwodnicy na odcinku Nagórki-Jabłoń – ul. Ostrowska i bezkolizyjnym wpięciem ich do ekspresowej drogi S8 Białystok–Warszawa.” – napisał w interpelacji poseł Kołakowski.

 

Problem z natężonym ruchem samochodów ciężarowych jest często zgłaszany przez mieszkańców naszego miasta bezpośrednio do posła Lecha Antoniego Kołakowskiego w jego biurze poselskim w Zambrowie. Doskonale zdaje on sobie sprawę z uciążliwości tej sytuacji. Południowo-wschodnia obwodnica Zambrowa na pewno zniwelowałaby hałas i zanieczyszczenia, z jakimi obecnie muszą się mierzyć zambrowianie.

 

 

Poniżej treść interpelacji posła Lecha Antoniego Kołakowskiego.

Reklama

Poseł Lech Antoni Kołakowski interweniuje ws. południowo-wschodniej obwodnicy Zambrowa komentarze opinie

 • gość 2019-04-02 09:00:39

  Okres wyborczy Poseł sobie przypomniał o Zambrowie... Panie Pośle gdzie był pan wcześniej?

 • kokos123 - niezalogowany 2019-04-02 09:15:19

  za dużo jest "waznych" osób posiadających grunty i działki po planowanej trasie budowy drogi by to wypaliło . ta droga powinna już dawno powstać

 • gość 2019-04-02 09:39:18

  Taaaak??? Moim zdaniem to wina pana Ministra! Ma za dużo znajomych-kolegów, a każdy z nich naciska pana Ministra na swój interes!!!!! Po prostu nikt z zambrowian nie zadbał o dobre znajomości w Infrastrukturze, chociaż okazje były! - to teraz musicie się męczyć z tymi kolubrynami jeżdżącymi i po Waszych asfaltach i zasmradzającymi wam czyste powietrze! Wszystko w tym kraju - po znajomości, po kolesiostwie, po nie wiadomo - czym!!!!!!!!

 • gość 2019-04-02 10:27:08

  bardzo dobra inicjatywa

 • gość 2019-04-02 10:31:32

  "Takie rzeczy trzeba załatwiać. Trzeba umieć jakoś ze sobą zetknąć " tych tutaj, którzy są aktywni i tych tam - którzy mają pomysły i mają kapitał" ------- tak wyjaśniał zambrowianom (i chyba nie tylko) istotę wszelkiej działalności w obecnej rzeczywistości prezes Jarosław Kaczyński .............................. Podobnie zresztą tłumaczy mi mój mąż, kiedy nie potrafię osiągnąć jakiegoś celu, mówi: "taka uczona, a głuypiej krowy wydoić nie potrafi." Nie wiem jak inni, ale ja jestem załamana stanem polityki w tym kraju! Na stare lata doić się nie nauczę, więc pozostaje mi patrzeć o suchym pysku na to, jak doją inni i opływają mlekiem ... no i miodem w tej krainie nimi płynącej!

 • Gość - niezalogowany 2019-04-02 10:31:47

  Niewiem o Co Chodzi.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-02 10:50:28

  Mogłaby już ta trasa powstać. Aleja Wojska Polskiego w naszym mieście a dokładnie skrzyżowanie koszmar zwłaszcza rano i po południu.

 • gość 2019-04-02 11:00:47

  jaka troska Pisiaka nagle o Zambrów! i to przed wyborami? no jaki zbieg okoliczności!! może Jarek kazał?

 • gość 2019-04-02 11:15:46

  tych z platformy to zambrów nigdy nie interesował, tusk zakazał?

 • gość 2019-04-02 11:17:25

  Poseł Kołakowski niech by się wziął za drogę 63 Łomża Zambrów koleiny jak ta torze motokrosowym.

 • gość 2019-04-02 11:47:14

  Dokładnie - stękacie tak, że pisior sobie przypomniał o naszej drodze przed wyborami a platfusy nie pamiętały o nas ani przed ani po wyborach. Jarek im zakazał czy Donek?

  Liczę, że jakimś cudem dokończą nam tą małą obwodnicę i będziemy sobie żyli spokojnie bez tranzytu przez centrum miasta.

 • gość 2019-04-02 11:49:07

  A czy ktoś pamięta dlaczego nie ma obwodnicy - projekt był, grunty po części wykupione (od Ostrowskiej po torach do działek ogrodniczych) , ale na drogę łączącą projektowane rondo przy dawnym POM z drogą do Wys. Maz. decyzja środowiskowa była ciągle zaskarżana bo tam na Woli mieszka Pan z-ca Burmistrza. To jest dbałość o swój czubek nosa a nie o dobro wspólne. Spore setki tysięcy zł. zostały wydane i psu na budę. Projekty już dawno nie ważne, trzeba wszystko od nowa począwszy od decyzji wszelkiego rodzaju a ich nie mało, wykupy gruntów a ziemia coraz droższa i ludzie sprytniejsi a co najważniejsze to droga tak tylko dalej ode mnie. A teraz budowa tej drogi to nie Kołakowski tylko takie plany przedwyborcze głosił nasz Pan Burmistrz. Budowa drogi na koszt miasta chyba nie wypali bo za duża kasa w grę wchodzi (koszty budowy wyższe, ludzie więcej zarabiają), więc potrzebne wsparcie rządu - to chyba dobrze że się wraca do ministra. Chyba nie dla siebie tylko dla nas - albo chcemy coś mieć albo pleść trzy po trzy.Do zobaczenia na obwodnicy, pozdrawiam

 • gość 2019-04-02 12:48:16

  Co to za różnica : albo "chcemy mieć" ,albo "pleść trzy po trzy" .... Akurat budowa obwodnicy nie zależy ani od jednego, ani od drugiego. Zależy od tego, czy ktoś ją najzwyczajniej w świecie załatwi. Zobaczymy, jaka będzie odpowiedź ministra na interpelację - nie później niż 21 dni.... W ciągu tych trzech tygodni co mamy robić? Pleść w kołko na forach: Chcemy obwodnicy! chcemy obwodnicy! Chcemy ją mieć!!!! czy pleść trzy po trzy inne rzeczy?????? z których prędzej się chyba coś wyplecie?

 • Gośćrafi - niezalogowany 2019-04-02 14:07:38

  Pan Kaminski!!!
  Wszystko w temacie!
  Jak juz ktos wspomnial posza kasa sie....
  Teraz wszystko od poczatku!

 • Gośćrafi - niezalogowany 2019-04-02 14:10:19

  A Pan Kaminski na emeryturce!!!
  Teraz to mozecie mi......!
  Akurat jestem z Woli....

 • gość 2019-04-02 15:39:04

  już widzę jak Pan Poseł coś załatwi... akurat... a Minister się przejmie jego pismem...
  Pisiory czują, że im się grunt pali, to teraz będą załatwiać, obiecywać, rozdawać nasze pieniądze motłochowi i patolom, żeby tylko zyskać głosy darmozjadów, którym się nie chce pracować, tylko brać PLUSY bo PISlam daje!! porażka!! a PISlam nie daje, tylko zabiera normalnym ludziom! oby na jesieni poszli w pizzz.. bo zniszczą kraj całkiem...

 • gość 2019-04-02 16:43:53

  Tej patologii to PO narobiło, odebrało im, nic nie dało i wypuściło wkraj! gdyby Pis im nie dawał, to całe to patolstwo nienormalne ruszyłoby na nas normalnych ludzi i byłoby po nas! Tyle w temacie.

 • gość 2019-04-02 16:46:30

  Ileż tu mądrości - właśnie te plecenie trzy po trzy, z czego i tak nic nie wynika, "te pisiory niszczą kraj " - proszę wymienić choć jedna rzecz którą zniszczyli w tym kraju. Jest wiele błędów, ale podnieść z ruiny gospodarkę nie jest łatwo. Ostatni temat szkoły i nauczyciele- winna Zalewska bo wprowadzono poważne zmiany w szkolnictwie a najlepiej by było gdyby było tak jak było, tylko pensja np 10 tyś. zł. A pracować na budowie nie ma komu, bo wszystko mgr po studiach prywatnych, bez żadnej praktyki, żadnego technika, spawaczy, mechaników, pielęgniarek itd - prostych zawodów nie uczyło się i nie ma dziś komu pracować. Szpadla nie umie nikt dobrze trzymać w ręku. Większość dostała po 500zł. najniższa płaca podniesiona, ale źle, - tylko kraj niszczą pisiory. Pewnie że się piszczą bo tak jak dawniej bywało za Tuska i Kopacz- powinno się postrzelać do górników, pielęgniarkom dać ochłapy a lekarzom podnieść bo to elita, nauczycielom powiedzieć że nie ma z czego i dalej do przodu, niech jadą uczyć do Niemiec albo Belgii. Lotnisko w Berlinie, autobusy Plusbusy, kolej - zwinęła tory, w szpitalach umieralnie i wszystko gra i buczy, nie ma komu sie poskarżyć i komu zaprotestować. A drogi wybudują Austryjacy, Włosi lub Hiszpanie. Po co nam nasze firmy.

 • gość 2019-04-02 16:53:17

  A co Wam ,,normalnym'' PIS zabrał? Widzę że tzw elycie która dotąd kombinowała na luce VAT czy lewych fakturach a co ,,najkorzystniejsze'' oszukiwaniu wynagrodzenia zatrudnionych na czarno!! A tu nagle część tych niewolników nie musi błagać o pracę i nagle się okazało że to patole czy motłoch. Wstyd w ten sposób kogokolwiek określać a zwłaszcza matki które wybrały opiekę na dziećmi a nie głodowe pensje!! A walka o poprawę bezpieczeństwa w Zambrowie jest zawsze na czasie i to bez względu na zbliżające się wybory. różnica jest tylko taka że teraz jest większa szansa na pozytywne zrealizowanie tej walki. I ostatnia uwaga a gdzie przez ostatnie kadencje rządu PO-PSL(8 lat) były władze Miasta Zambrów i zambrowscy działacze tych partii jak np. Marszałek Stefan K. z PSL aby dokończyć choćby koncepcję Burmistrza połączenia obwodnicy po torach kolejowych do Alei Wojska Polskiego?? Czyżby i tu blokował były wiceburmistrz z Woli? Lepiej zamilczcie bo się jedynie pogrążacie tym krytykanctwem ,,totalni Europejczycy '' !!!!

 • Gość - niezalogowany 2019-04-02 17:17:13

  Przed wyborami aktywni sie robią a tak siedzą cicho

 • gość 2019-04-02 17:19:26

  Napisane było, że PO normalnym zabrało. ( a sobie wzięło!)

 • gość 2019-04-02 17:24:06

  Patologia to patologia - złodzieje, krętacze, oszuści, wyzyskiwacze, wyłudzacze itp «nieprawidłowe zjawiska występujące w życiu społecznym» Nikt tu matek ani wyzyskiwanych robotników nie nazwał patologią. Proszę nie manipulować wypowiedziami.

 • gość 2019-04-02 17:59:30

  Biedne wielodzietne rodziny - to patologia? Złodzieje a niby co oni kradną - należna im pomoc aby nie kradli !! Bo bieda i głód bez nadziei na realną pomoc często zmusza do niegodnych decyzji i czynów. Jeżeli nie chodzi matki czy wyzyskiwanych pracowników którzy zrezygnowali z pracy dzięki środkom 500+ to kto jest tymi patolami, złodziejami i motłochem? I co oni wyłudzą czy kogo wyzyskują? Wstyd za taki bezduszny komentarz !!

 • gość 2019-04-02 18:07:48

  Panie Pośle czy aby Pan przypadkiem nie wspierał Burmistrza Zambrowa w budowie obwodnicy wg koncepcji byłego wiceburmistrza z Woli - głównego hamulcowego budowy południowej obwodnicy Zambrowa zgodnie z zamierzeniami generalnej dyrekcji dróg? Może to realizacji zobowiązań koalicji w powiecie za te stanowiska dla PIS-u warte judaszowe srebrniki!! Bo po mapce z Urzędu Miasta tak należy rozumieć tę interpelacje. Chyba że jest to nadgorliwość redakcji. !!

 • Gość - niezalogowany 2019-04-02 18:33:47

  Duzo pisza typowi wyborcy Pis.. Szczekaja na PO. A to nie ma znaczenia czy Po czy inny czort.Średnio madrzy, bo im sie nalezy i państwo musi dac.. Masakra. Nie kumacie i tyle... Brudna bluzka - wina Tuska nie?

 • gość 2019-04-02 19:12:19

  Obwodnica jest konieczna! To przez te ciężarowce cały Zambrów się trzęsie i ludzie tacy poddenerwowani, niczego nie kumamy, jak napisał przedmówca... słowem do kitu! tak dalej być nie może!

 • Gość - niezalogowany 2019-04-02 19:35:30

  Nie obchodzi mnie czy to z PiS cz PO
  Jak się uda temu Kolakowskiemu ma mój głos bo moje dzieci będą bezpieczniej chodziły do szkoły.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-02 19:41:34

  Jak się uda proponuję rondo przy S8 imieniem Kołakowskiego nazwać

 • gość 2019-04-02 19:58:22

  Tak to jest jak traktorzyści i w-f rządzą!

 • Gość - niezalogowany 2019-04-02 20:35:28

  Pan poseł sobie o Zambrowie przypomnieli razem z Bernadetką.
  Oddam głos na każdego oby nie na tych dwoje!

 • gość 2019-04-02 20:45:59

  Wybory i może znowu zamydlę ludziom oczy i zagłosują. A ludzie jak ludzie pewnie zagłosują. Czy ciemny lud to kupuje?

 • gość 2019-04-02 20:51:34

  Przypominam - jeżeli przy okazji jednych z poprzednich wyborów w Zambrowie mówił, że będzie walczył o budowę drogi dwujezdniowej do Łomży to zapewne dopiero wtedy będzie nowa nawierzchnia - plus minus za 50 lat... Trochę REALIZMU... teraz inne wybory inna droga...

 • Gość - niezalogowany 2019-04-02 20:52:08

  "W jakim terminie..."
  Ale mi interwencja. Długo poseł o tym myślał?

 • gość 2019-04-02 21:30:39

  Czas i pora ruszyć budowę !!!

 • gość 2019-04-02 22:03:45

  1 kwietnia wczoraj był
  Prędzej zabiorą prawa miejskie niż powstanie dokończenie obwodnicy.
  Ludzie mają już dość obietnic od wszystkich polityków i nie ważne z jakiej partii są.
  Przekrzykują się nawzajem czego jedni lub drudzy nie zrobili.Czas pokazać jak jest robiona a nie obiecanki cacanki.Czas pokaże.Wiara jest ale rozum podpowiada że to tylko przedwyborcze obiecanki.Zobaczymy

 • Gość - niezalogowany 2019-04-02 22:23:50

  Brawo Panie Pośle, trzymamy kciuku

 • Gość - niezalogowany 2019-04-02 22:25:05

  Obwodnica jest dla wszystkich mieszkańców więc wszyscy powinni kibicować niezależnie od poglądów.

 • gość 2019-04-02 23:00:54

  Może zamiast biadolić nad brakiem północnej obwodnicy ,to może większy spacerek na przejściach dla pieszych, wzorem innych miast walczących o poprawę bezpieczeństwa na drogach naszego miasta.
  CO WY NA TO ????

 • gość 2019-04-02 23:02:47

  Czas na czyny Panie Pośle!!! Obietnic wystarczy - jestem za!

 • Gość - niezalogowany 2019-04-02 23:45:30

  miasto by odetchnęło, obwodnica potrzbna jest bardzo.

 • gość 2019-04-03 08:09:41

  Na dr63 Łomża Zambrów muldy

 • gość 2019-04-03 08:12:35

  czas na dokończenie obwodnicy

 • gość 2019-04-03 09:25:21

  Wybory powinny być co dwa lata.

 • gość 2019-04-03 10:27:17

  Czekamy na odpowiedź na interpelację. Mam nadzieję, że portal będzie monitorował sprawę.

  Swoją drogą protest z blokowaniem ruchu na przejściach dla pieszych to bardzo dobre rozwiązanie - przynajmniej byłoby słychać w mediach głos obywateli i sprawa nabrałaby rozgłosu.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-03 22:31:56

  Kołakowski zbuduje obwodnicę, a Krynicka linie tramwajową

 • gość 2019-04-03 23:31:27

  Obyś się nie zdziwił, że szybciej powstałaby linia tramwajowa, dzięki pani poseł Krynickiej, niż mała obwodnica Zambrowa, po interpelacji posła Kołakowskiego. Czym się on do tej pory zasłużył będąc tyle lat posłem? On tylko pisze, aby lud ciemny , ślepy i nierozumny kupił, że się ponoć stara. Zapytajcie się osób, które zwracały się do niego w swoich sprawach, czy je rozwiązał? Znam osoby, które do dzisiaj nie mogą odzyskać swoich dokumentów, które mu przekazały, a on sam umywa ręce. Więc bardziej wierzę w tę linię tramwajowa niż obwodnicę "wystaraną" się przez niego. I jeszcze jedno pytanie dlaczego teraz się tak uaktywnił? Bo zbliżają się wybory, chce w Zambrowie pozyskać wyborców, bo w Łomży jest już spalony.

 • gość 2019-04-04 05:46:01

  " lud ciemny , ślepy i nierozumny" ...... ktoś śpi jeszcze w gomułkowskiej malignie? Proszę się obudzić. Taka struktura - jak LUD, a tym bardziej ciemny, ślepy, nierozumny - nie istniała, nie istnieje i nigdy nie zaistnieje! Komuniści stworzyli to pojęcie, by je wciskać do głowy każdemu, komu da się wcisnąć, aby utworzyć z Was, podatnych na wciskanie głupot - homo sovieticusów..... Obwodnica jak najbardziej potrzebna, ale też potrzebna jakaś terapia dla tych śpiących sovieticusów! specjalistów od czegoś, co nie istnieje!

 • gość 2019-04-04 06:27:21

  [...] ale też potrzebna jakaś terapia dla tych śpiących sovieticusów! specjalistów od czegoś, co nie istnieje! [...] Ależ istnieje homo sovieticus, a w Zambrowie jest to powszechnie spotykany gatunek obywatela. Porozmawiaj, głównie ze starszymi mieszkańcami, którzy stanowią trzon naszego mieszczaństwa, albo z klientami MOPSu, a usłyszysz i doświadczysz w rozmowie myślenia PRL-owskiego. Trzeba kilku pokoleń, aby zmieniła się mentalność, a od przemian ustrojowych nie minęło jeszcze jedno - i to pełne - pokolenie ( w naukach społecznych, z zasady, przyjmuje się, że jedno pokolenie to 25 lat) Sprawdź też, jakie korzenie ma nasza lokalna władza, jak sprawuje swój urząd. A kim jest homo sovieticus? Wymienię kilka cech.
  Według "Historii Wszechzwiązkowej Komunistycznej Partii (bolszewików). Krótki kurs." (która była podstawową wykładnią dla polskich komunistów jak wdrażać ideę człowieka sowieckiego. W ZSRR i krajach satelickich było wykorzystywane jako podręcznik do kształcenia ideologicznego) mentalność Homo sovieticus można scharakteryzować następującymi cechami:
  1. człowiek podporządkowany kolektywowi (organizacji partyjnej),
  2. dla jego postawy charakterystyczna jest ucieczka od wolności i odpowiedzialności,
  3. koniunkturalizm, oportunizm,
  4.agresja wobec słabszych, uniżoność wobec silniejszych,
  5.brak samodzielnego myślenia oraz działania,
  6.oczekiwanie że „ktoś coś załatwi”,
  7.zniewolony intelektualnie,
  8. pozbawiony osobowości i godności,
  9. całkowicie podporządkowany władzy,.
  Nie daje to do myślenia i porównania, jak to jest w naszym mieście? Ja widzę wiele cech podobnych.

 • gość 2019-04-04 07:51:11

  Tak, ale z tej definicji nie wynika, że "lud" to wszyscy, którzy myślą mniej więcej podobnie,ale inaczej niż ktoś, kto w szeregi ludu nie da się wcisnąć.Homo sovieticus - podobnie jak "lud" - nie istnieje, istnieją jedynie pojęcia podręczne, na tyle mniej więcej znane, by nimi się posługiwać.Samą postać Człowieka Sowieckiego, radzieckiego w polskim obszarze intelektualnym spopularyzował ksiądz Tischner, który napisał o takiej personie: „był stałym towarzyszem chrześcijanina. Tak jak przenikał w głąb komunistycznej partii, przenikał również do wnętrza kościołów. Tam «konsumował» środki do życia doczesnego, tu «konsumował» środki zabezpieczenia na życie wieczne. Można go było poznać po szczególnym typie nieodpowiedzialności, która nie była prostym brakiem odpowiedzialności, ale nieodpowiedzialnością z pretensjami. Zawsze pełen roszczeń, zawsze gotów do obwiniania innych, a nie siebie, chorobliwie podejrzliwy, przesycony świadomością nieszczęścia […]”. Dlatego przywołałam tego nieszczęśnika, ponieważ - na starość - sama popadam w jakiś sowiecki popęd obwiniania innych, a chcąc się z tej naleciałości wyzwolić (w końcu nie wiadomo zw. z wiekiem, czy z czkawką po socjalizmie) - z miłą satysfakcją zauważam, że nie ja jedna w niej się gnieżdżę!

 • gość 2019-04-05 01:19:00

  Do przedmówczyni, która, jak zwykle, swoimi wywodami rozmywa temat. Proszę, pisz na temat a nie filozoficzne dywagacje oparte o osobiste wrażenia. Został poruszony temat interpelacji posła Kołakowskiego, który, znowu napiszę, jak zwykle, przed wyborami , na kilka miesięcy przed, zaczyna się uaktywniać w Zambrowie. Ja takiego posła nie popieram i nie zagłosuję na niego. A ponadto, to do czego się dopuścił , iż skłócił i podmienił PiS, rękoma wpatrzonego w niego pana O., jest czynem wysoce nieuczciwym, za który powinien ponieść odpowiedzialność. Po prostu nie głosować już na niego.

 • gość 2019-04-05 08:19:16

  Do poprzednika, który jak zwykle swoimi wywodami rozmywa temat. PiS osiągnął historycznie dobry wynik w wyborach samorządowych, a Ty nie znalazłeś się w centrum uwagi nowo wybranych władz PiS. Widzę, że zazdrościsz wyniku i bardzo Ciebie to boli. Stawianie na starą ekipę PiS to skazywanie się na porażkę. Pan R., którego tak wielbisz jak bożka okazał się wydmuszką. A Twój głos nie był, nie jest i nie będzie decydujący, kto został radnym, czy też kto zostanie posłem. Zostają Ci tylko żale, z którymi musisz sobie poradzić.

 • gość 2019-04-05 13:04:03

  Źle interpretujesz. Pan R., którego wywyższanie mi wmawiasz, nigdy nie był moim autorytetem. On nie jest jednoosobowym PiS-em w Zambrowie. PiS tworzą ludzie, a szczególnie Ci, którzy byli od jego początków, tworzyli struktury a zostali brzydko potraktowani przez chytrość pana posła. Nie mają zapędów na karierę czy wyższe stołki, z tego co wiem, to już sporo osób złożyło lub planuje rezygnację, bo w takim PiS-ie siebie nie widzą. Szkoda, że ta niby "nowa" zmiana w Pisie zambrowskim, to podstawieni, podmienieni ludzie, skupieni jedynie na sobie, którym bardziej zależy na wartościach materialnych, a nie na idei dobrej zmiany. I dodam, nie należę do żadnej partii, jednakże kibicowanie PiS-owi było moją odpowiedzią na wszelkie pozytywne zmiany, jakie proponował. Ale to co zaszło w Zambrowie zniechęciło mnie mocno, ukazało prawdziwą twarz niekoniecznie PiS-u, ale ludzi, którzy do niego nalezą, ludzi ze świecznika powiatowego, okręgowego

 • gość 2019-04-05 14:02:02

  a kto ma zapędy na karierę i wyższe stołki? Kto niby te stołki zajmuje? Wymień z nazwiska. Sam jesteś podstawiony i zapatrzony na wartości materialne . Skupiłeś się na korzyściach materialnych, nie wyszło Ci i teraz chcesz rezygnować? Pokazujesz tylko swoją dwulicowość.

 • gość 2019-04-05 15:14:57

  głodnemu chleb na myśli

 • gość 2019-04-05 18:00:43

  Żal czytać, jak piszesz o sobie, insynuując że ja .//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;//;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;//////////////////////////////////////////;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;///////////;/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;/////////////////////////////////////////////;/;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;////;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;////////////;;;;;;;;;;;;;;;;;;/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;///////////////////////////////////////////////////////////////////8./

  Ja stoję z boku, więc nie wmawiaj tego, czego nie robię. Trzymaj się tematu.

 • gość 2019-04-05 18:44:41

  To ja jestem tą przedmówczynią, która rozmywa temat! Jestem intelektualistką, więc nie zamykam żadnej tematyki w sztywnych ramkach jak antyintelektualiści! Poza tym od wielu lat nie mieszkam w Zambrowie, znam Was jedynie stąd! Głosowanie mnie nie dotyczy, gdyby dotyczyło , oczywiście że bym głosowała na posła Kołakowskiego - dawnego mojego znajomego! - to raz, a dwa - jest całkiem przystojny, a głosujące kobiety taki atut też biorą pod uwagę! Interpelacja na razie nie ma większego znaczenia, dobrze że została napisana, zobaczymy, jaka będzie odpowiedź.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-19 22:02:28

  Poseł bezradny

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Bramy Wjazdowe do 13 MB w 3

Bramy wjazdowe idealnie dopasowane do ogrodzenia. Bramy przesuwne lub dwuskrzydłowe z naszej oferty to doskonałe rozwiązanie dla posesji prywatnych..


Peugeot 208 1.4 HDI * Duża

Opis: Sprzedam Peugeot 208 1.4 HDI z 2015 roku. Auto zarejestrowane z aktualne OC i PT. Świeżo po wymianie oleju, filtrów oraz klocków hamulcowych...


Rozbiórki Zambrów wyburzenia

Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki budynków gospodarczych, przemysłowych i rolniczych (w tym obór rolniczych) na terenie Zambrowa, Szumowa, Kołak..


SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - obsługę klienta w oddziale - nawiązywanie i utrzymywanie z klientami długotrwałych..


transport maszyn ciągników

Szukasz oferty transportowej w Zambrowie, w okolicy? Zapewniamy sprawną i szybką usługę transportową maszyn, ciągników, lokalny transport..


Lokal usługowo handlowy

Lokal usługowo handlowy Powierzchnia 110m2.Możliwość podziału na dwa lokale po 55m2.Wszystkie media. Centralne ogrzewanie z ciepłowni..


Kupujemy samochody,my płacimy

kup aut za gotówkę,witamy w legalnej firmie która kupuje samochody w dobrych stanach w przedziale cenowym od 1000zł do 20000zł.Kupujemy także auta..


LAND STAL- AGREGATY

SKLEP HAPROL ZAPRASZA DO ZAKUPU MASZYN ROLNICZYCH FIRMY LAND STAL JESTEŚMY JEDYNYM DYSTRYBUTOREM NA OKOLICĘ, LAND STAL OFERUJE: -AGREGATY UPRAWOWO..


SPRAWDŹ DATĘ BADANIA NA

Stacja Kontroli Opryskiwaczy Haprol, zaprasza na badanie kontrolne opryskiwacza polowego, przypominamy, że badania ważne są trzy lata. Badania..


Mieszkanie 55,60m2, 3-pokoje,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 55,60m2 położone na I piętrze w bloku przy Alei Wojska Polskiego w..


Maszyny, części - wszystko dla

Zapraszamy do sklepu ROLNIK MIODUSZEWSKI przy ulicy Wiśniowej w Zambrowie. Mamy w ofercie maszyny rolnicze kilkunastu producentów, części do maszyn..


Światłowodowy Internet w

Internet bez zawieszania, gwarancja prędkości, szybko, solidnie. Sprawdź nas w blokach: https://arcynet.pl/internet-do-bloku-24m/ albo w domkach..


Na kat.B, B+E

M. 39 l Szukam pracy jako kierowca


Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Zapewnię wsparcie w dyskretnej

Hej. Fajnie, że odwiedziłaś moje ogłoszenie. Mam parę pytań do Ciebie. Czy mimo męża, chłopaka, rodziny czujesz się samotna, niedoceniana, mało..


SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Zaginął pies . Okolica

Zaginął pies . Okolica cmentarza parafii Św. Józefa. Dzieci bardzo tęsknią . Proszę o informację.


Franczyzobiorca sklepu Żabka.

Zacznij prowadzić własny biznes z Żabką! Współpraca oparta na naszym doświadczeniu i Twojej przedsiębiorczości. Nasza oferta franczyzowa..


Usługi koparką Zambrów

Świadczymy usługi koparką oraz koparko ładowarką w Zambrowie, Szumowie, Kołakach Kościelnych i Rutkach oraz okolicy. Cały powiat zambrowski. Nasi..


Działka 8230m2, Głębocz

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie: Działka o powierzchni 8230m2 położona w miejscowości Głębocz Wielki, gmina Szumowo, powiat zambrowski...


Ekogroszek EXTRA PREMIUM +.

Parametry ekogroszku: - wartość opałowa 26 MJ/kg - zawartość popiołu do 5% - zawartość siarki ok 0,5% - uziarnienie 5-25 mm Pakowane w worki 25kg*40..


Regał

Sprzedam regał składający się z pięciu segmentów w dobrym stanie. Cena do uzgodnienia. Po zakupieniu mebli - odbiór własny. Proszę o kontakt tylko..


Rover 75 2.0 full opcja

Sprzedam Rovera 75 2.0 diesel full opcja. Auto z 2002 roku w bardzo dobrym stanie, 2 komplety kół aluminiowych. Więcej info pod nr tel 798012310


Działka rolna 7800m2 Nagoszewo

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka rolna o powierzchni 7800m2 położona w Nagoszewie. Użytki oznaczone jako łąki trwałe..


Działka rolna 1,98 ha Pstrągi

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: ziałki gruntu o łącznej powierzchni 1,987 ha położone w Pstrągach-Gniewotach , gmina Zambrów...


Nowa kablówka telewizja w

Pakiety z Internetem już od 55zł, bez talerza, bez zawieszania się, w pełni cyfrowa kablówka na światłowodach. Sprawdź:..


Ekogroszek EXTRA.

Parametry: - wartość opałowa 24-26 MJ/kg - zawartość popiołu do 7% - granulacja 8-25 mm Możliwość transportu HDS lub winda.Warunki transportu do..


Pomcnik kucharza sushi

Restauracja Ashi Sushi w Zambrowie poszukuje osoby na stanowisko - pomocnik kucharza sushi. Oferujemy atrakcyjne zarobki, ciekawą pracę w młodym i..


Terapia falą uderzeniową

Zapraszam na zabiegi terapii falą uderzeniową. Jest to nieinwazyjne, nowoczesne rozwiązanie do eliminowania przewlekłego bólu występującego w..


PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Handlowiec - sprzedawca

Hurtownia materiałów budowlanych i wykończeniowych Chemix Sp. z o.o. w Zambrowie zatrudni osobę na stanowisko Sprzedawca Od kandydatów na..


OPERATOR MASZYN Greenvit

Firma Greenvit- producent ekstraktów roślinnych poszukuje kandydatów na stanowisko: OPERATOR MASZYN Miejsce pracy: Zambrów Rodzaj pracy: pełny..


Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Piasek Zambrów - transport

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. piach, kruszywa z transportem w Zambrowie, Kołakach, Szumowie, Rutkach i..


Warsztat samochodowy

W ofercie warsztatu mamy: - konserwacja progów i podwozi - naprawa ram w autach terenowych - spawanie konstrukcji pod wciągarki do aut terenowych..


Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zatrudnię

Przyjmę osobę na stanowisko kierowcy. Wymagana kat. B Praca na terenie Polski Wolne weekendy


Opel Vectra C

Sprzedam Opla Vectrę C 2.2 GTS 2002r ważne OC i BT, nie odpala. Więcej info pod nr tel 508554392 - nie odpowiadam na smsy


Działka rolno-budowlana 1,70

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka gruntu o powierzchni 1, 70 ha położona w we wsi Krajewo Korytki, gmina Zambrów...


Rozbiórki, wyburzenia wzamian

Rozbiórki, wyburzenia wzamian za materiał betonowy tel. 694 131 501


Kanapa + 2 fotele

Sprzedam komfortową kanapę rozkładaną (z pojemnikiem na pościel) z dwoma wygodnymi fotelami w dobrym stanie. Cena do uzgodnienia. Po zakupieniu..


Rover 75 2.0 full opcja

Sprzedam Rovera 75 z 2002 roku, dwa komplety kół aluminiowych. Więcej info pod nr tel 798012310


Skoda Fabia 2006r. 1.4 TDI

Skoda świeżo przeglądzie oraz wymianie oleju silnikowego, filtrów oleju oraz powietrza. Wymieniona została również poduszka silnika na nową...


KOMINKI KOMPLEKSOWO

*Sprzedaż i montaż wkładów kominkowych *W ofercie także biokominki i kominki elektryczne-idealne rozwiązanie do mieszkań w bloku i pomieszczeń bez..


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"