:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  8°C pochmurno z przejaśnieniami

Portrety graficzne oraz batiki Darii Michalskiej niebawem w Galerii „Labirynt”

Kiedy: 2018-09-21 , godzina: 18:00 | Gdzie: Galeria Sztuki „Labirynt”, ul. Wyszyńskiego 2a, Zambrów

wernisaże spotkania, Portrety graficzne batiki Darii Michalskiej niebawem Galerii „Labirynt” - zdjęcie, fotografia

Prace Darii Michalskiej zagoszczą na wystawie Galerii Sztuki „Labirynt” Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie. Po półtorarocznej pracy nad batikami i projektami graficznymi Daria pokaże je mieszkańcom naszego miasta i okolic.

 

21 września o godzinie 18 w Galerii Sztuki „Labirynt” Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie odbędzie się wernisaż prac Darii Michalskiej. Na wystawie zaprezentowane zostaną portrety graficzne oraz batik w wykonaniu mieszkanki Zambrowa.

 

Światło dzienne ujrzą wszystkie prace Darii, jakie wykonała odkąd zaczęła swoją przygodę z batikiem. Wśród nich liczne portrety znanych osobistości, jak i jej najbliższych, pejzaże oraz inspiracje z życia.

 

Na wystawę portretów graficznych oraz batików Darii Michalskiej zapraszamy w piątek, 21 września o godzinie 18:00 w Galerii Sztuki „Labirynt” w zambrowskim Centrum Kultury przy ul. Wyszyńskiego 2a.

 

Wstęp wolny!

 


Miejsce zdarzenia mapa Zambrów


Portrety graficzne oraz batiki Darii Michalskiej niebawem w Galerii „Labirynt” komentarze opinie

  • gość 2018-09-16 12:03:49

    Nic ciekawego

  • Patryk 2018-09-20 16:10:43

    W przeciwieństwie do przedmówcy, uważam że batiki mogą być jednak ciekawe, zwłaszcza te których tematem będą pejzaże - o ile takie będą. Myślę że jednak warto będzie przyjść i docenić talent ambitnej artystki. Pozdrawiam

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org