:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?teraz 14°C
powietrze Dobre
pożary i straż, Ostrożne strażacki [foto] - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 13/09/2019 19:51

Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy marki Mercedes Atego został przekazany druhom z jednostki OSP Ostrożne w gminie Szumowo.

 

Oficjalne przekazanie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrożnem miało miejsce dzisiaj, 13 września. W wydarzeniu wzięli udział m.in.: Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz poseł na Sejm RP Jarosław Zieliński, Wicemarszałek Województwa Podlaskiego Marek Olbryś, Podlaski Komendant Wojewódzki PSP nadbryg. Jarosław Wendt, Komendant Powiatowy PSP w Zambrowie bryg. Maciej Krajewski, prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Zambrowie Marek Adam Komorowski, Wójt Gminy Szumowo Jarosław Cukierman, Wójt Gminy Zambrów Jarosław Kos oraz strażacy ochotnicy.

 

Podczas uroczystości głos zabierali zaproszeni goście, którzy w swoich przemówieniach mówili o roli strażaków ochotników w służbie bezpieczeństwu całej społeczności. Podkreślali również pozytywne aspekty nowego sprzętu oraz gratulowali pojazdu. Następnie odbyło się uroczyste przekazanie aktu, kluczyków i dowodu rejestracyjnego nowego wozu strażackiego oraz poświęcenie pojazdu.

 

Pojazd o wartości 852 tys. zł został zakupiony dzięki środkom z Narodowego Funduszu Środowiska, z którego pozyskano 510 tys. złotych i Urzędu Marszałkowskiego, który przekazał 45 tys. zł. Pozostała kwota pochodziła z dotacji celowej z budżetu Gminy Szumowo.

 

Warto dodać, że dwa pojazdy dotychczas używane przez OSP w Ostrożnem zostały przekazane dwóm innym jednostkom działającym na terenie gminy Szumowo. 10-letni średni samochód ratowniczo-gaśniczy marki mercedes trafił do OSP Srebrny Borek, a 15-letni lekki samochód marki renault do OSP Zaręby-Jartuzy.

 

Dzisiejsza uroczystość w Ostrożnem byłą też okazją do wręczenia brązowych medali „Za Zasługi dla Pożarnictwa Powiatu Zambrowskiego” przyznane przez Prezydium Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Zambrowie. Otrzymali je:

 • Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński
 • Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej gen. bryg. Leszek Suski
 • Podlaski Komendant Wojewódzki PSP nadbryg. Jarosław Wendt
 • Wicemarszałek Województwa Podlaskiego Marek Olbryś
 • Komendant PSP w Zambrowie bryg. Maciej Krajewski
 • Wójt Gminy Szumowo Jarosław Cukierman

 

Życzymy, aby nowy pojazd gaśniczy służył strażakom ochotnikom z Ostrożnego bezawaryjnie i jak najdłużej, a jednocześnie, aby był jak najmniej potrzebny!

Reklama

OSP Ostrożne ma nowy wóz strażacki [foto] komentarze opinie

 • gość 2019-09-13 20:58:32

  miło że są zdjęcia strażaków i samochodu a nie tylko dygnitarzy

 • Gość - niezalogowany 2019-09-13 21:03:24

  Co jak co ale Zieliński dba o swój resort,wozy coraz nowsze. Brawo Ty.

 • gość 2019-09-13 21:51:09

  brawo Zieliński !!!

 • Mazur - niezalogowany 2019-09-13 22:17:05

  Pamiętajcie ZIELIŃSKI WAM nie DAŁ ! To są środki z Naszych wypracowanych podatków. PKB. PiS Wam nie daje tylko my POLACY . CZY DOTARŁO !!

 • Gość - niezalogowany 2019-09-14 05:11:56

  Za PO z naszych wypracowanych podatkow nic nie dawalo.

 • Gość - niezalogowany 2019-09-14 05:21:00

  Ja myślałem że Zieliński ma fabrykę wozów strazackich i tak rozdaje sobie to temu . A jedną niema fabryki,A auta rozdaje za podatki ???? To co podatków nieplsciliscie wcześniej ?

 • Gość - niezalogowany 2019-09-14 08:15:39

  Ciemny lud wszystko kupi.
  Ciekawe czy poza województwem podlaskim też Zieliński rozdaje wozy?
  Głąby, czy wy nie rozumiecie, że są wybory i trzeba się pokazać.
  Patriotyzm i odpowiedzialność nie polega na tym, żeby dawać ciągle coś swoim.
  Na innych terenach Polski też giną ludzie w pożarach i też potrzebują sprzętu.
  Dla mnie to nie tylko żenująca postawa Zielińskiego, ale i okrutna, bo chodzi o życie ludzkie.
  A wiem skąd taka sytuacja, bo czytam w internecie, że kondycja straży pożarnej w innych częściach Polski jest opłakana.

 • Gość - niezalogowany 2019-09-14 09:29:00

  Polityka PIS - pokazać innym regionom co tracą nie głosując na PIS.
  Zaczerpnięte z głebokiej komuny.
  Jedna partia, jeden wódz.

 • Gość - niezalogowany 2019-09-14 09:42:24

  A ja się cieszę już, że strażacy z Ostrożnego mają nowy samochód. I tyle w temacie.

 • Gość - niezalogowany 2019-09-14 12:49:41

  Ja też.

 • Mazur - niezalogowany 2019-09-14 13:09:41

  Czytam co niektórych wypociny. No ale jest postęp. KONFETTI nie były sypane z śmigłowca :-) A tak kontrolnie czy dostaliście samochody z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM ?? Zapomnieliście ,że Po same nie rządziło. Był też PAWLAK Szef OSP w POLSCE. Co też stwierdzacie,że nic nie dostawali strażacy .Przypomnę Wam tylko 2 przykłady OSP Szepietowo Nówka SCANIA w 2010 roku najdroższy i najlepszy samochód w woj. Podlaskim. OSP Klukowo 2012 rok. OSP Ciechanowiec Mercedes Atego 2010rok i wiele innych.

 • Gość - niezalogowany 2019-09-14 17:03:40

  Dostali i będą mieć czym jeździć... 50 lat temu zuki były i się cieszono z lekkiego wozu z motopapa,dziś zuki po zlomach się przewalaja a osp potrzebuje nowe ,konkretne sprzęty z dronami i wszelkimi nowinkami.najgorzej jak ktoś dla swoich celów wykorzystuje osp i strażaków?,a jak osiągnie coś dla siebie o strzałach nie pamięta.

 • Gość - niezalogowany 2019-09-14 17:38:04

  Medal za zaslugi dla pożarnictwa? Lepiej by te elewacje ponaprawiał, co się po 5 latach posypały.

 • Gość - niezalogowany 2019-09-14 18:44:00

  Gdzie oni to medale trzymają? ciągle dostają jakieś nagrody wyróżnienia i odznaczenia medale duperele. Ile można?

 • gość 2019-09-14 22:37:22

  zgadam się z przedmówcami. PiS (roz)daje - bo chce rządzić. ludzie za kasę wszystko chwycą.
  przykre "Mazur" ale tak będzie dopóki Polak bedzie żył na wypasie. Spójrzmy na 13 zdjęcie jak co niektórzy zacierają ręce z ........ to jest przykre że zbierają głosy poprzrez takie manewry.

 • gość 2019-09-15 07:09:41

  strażacy z ostrożnego dostali wcześniej noweso mercedesa gdy wstąpili do systemu krajowego.psp im zazdrościli jak był wypadek na 8 to oni zawsze byli więc tu ani po ani pis nic do gadki położenie przy trasie jest kluczem. a że jednostka super to i o nich dbają.

 • Gość - niezalogowany 2019-09-15 09:47:27

  A ja myślę że to nie miejsce na jakiekolwiek pogawędki polityczne.co to za różnica czy Donald czy Jarek dał jednostka ratuje życie i mienie ludzi niejednokrotnie dojeżdżają pierwsi na miejsce zdarzenia. Więc zamiast trolowac tępe Jany jeden z drugim trzasnac baranka w sciane i pomyśleć chwilę co by było jakby to wam trzeba było takiej pomocy. Strażacy ratując życie nie pytają czy Ty głosował na Jarka czy darka niosą pomoc bezinteresownie bez względu na poglądy więc nie tu o polityce cymbalki. A Osp z Ostrożnego super chłopaki i jak najbardziej im się należało.

 • Gość - niezalogowany 2019-09-15 13:11:14

  Janusze się spinaja.

 • Gość - niezalogowany 2019-09-15 19:19:46

  Wole być przekupiony przez PIS niż okradziony przez PO...

 • Gość - niezalogowany 2019-09-15 20:52:21

  Ja i tak widzę że szykują się nowe formacje które jeszcze są w pisie ale czekaja aż będzie okazja i się oderwą.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Mieszkanie 24,34m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 24,34m2 położone na IV piętrze w bloku przy ul. Grunwaldzkiej w..


Węgiel kamienny kostka 640

Posiadamy w sprzedaży węgiel o parametrach -wartość opałowa 24-25 MJ/kg -zawartość popiołu od 6% do 8% Posiadamy samochody samowyładowcze. Warunki..


Ekogroszek EXTRA PREMIUM +.

Bardzo dobrej jakości ekogroszek o parametrach: - wartość opałowa 26-28 MJ/kg -siarka 0,50% - popiół do 5%- części lotne >35%. Warunki transportu..


Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Piasek Zambrów - transport

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. piach, kruszywa z transportem w Zambrowie, Kołakach, Szumowie, Rutkach i..


Usługi koparka volvo 160

Oferuję usługi koparką kołową volvo 160 - wykopy - niwelacja terenu - młot wyburzeniowy - rozbiórki i wyburzenia budynków w zamian za materiał..


Meble na wymiar. Kuchnie,

Producent mebli na wymiar Murawski Furniture m.in kuchnie, szafy, garderoby, meble do samodzielnego składania. Odwiedź naszą stronę..


Mieszkanie 4 pokoje, 71 Pułk

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na IV piętrze w bloku przy ul. 71 Pułku Piechoty w..


Sprzedawca - branża budowlana

Hurtownia materiałów budowlanych i wykończeniowych Chemix Sp. z o.o. w Zambrowie zatrudni osobę na stanowisko Sprzedawca Od kandydatów na..


transport maszyn ciągników

Szukasz oferty transportowej w Zambrowie, w okolicy? Zapewniamy sprawną i szybką usługę transportową maszyn, ciągników, lokalny transport..


Sprzedawca stacja paliw Lotos

Stacja paliw Lotos w Zambrowie ul.Mazowiecka 2a od 01.11,2019r. Poszukuję pracownika na stanowisko: - kasjer/sprzedawca Doświadczenie nie jest..


regały sklepowe

sprzedam regały sklepowe 19sztuk, 215x80x30 wys/szer/gleb/ cena za sztukę 150 zł


Sprzedam na części motorower

Sprzedam na części zarejestrowany motorower Romet Ogar z silnikiem Jawki. Jeśli chcesz aby młodemu kierowcy leciał zniżki na ubezpieczenie auta to..


Franczyzobiorca sklepu Żabka.

Zacznij prowadzić własny biznes z Żabką! Współpraca oparta na naszym doświadczeniu i Twojej przedsiębiorczości. Nasza oferta franczyzowa..


Światłowodowy Internet w

Internet bez zawieszania, gwarancja prędkości, szybko, solidnie. Sprawdź nas w blokach: https://arcynet.pl/internet-do-bloku-24m/ albo w domkach..


Sprzedam Volkswagena LT

Sprzedam Volkswagena LT 28 2,5 D z 1999 r. Auto w bardzo dobrym stanie , doinwestowane . Samochód pracował w hurtowni i zaopatrywał apteki w leki ...


Sprzedam wkład bagażnika

Sprzedam styropianowy wkład bagażnika samochodu TIGUAN (bez koła zapasowego)


Rozbiórki Zambrów wyburzenia

Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki budynków gospodarczych, przemysłowych i rolniczych (w tym obór rolniczych) na terenie Zambrowa, Szumowa, Kołak..


Sprzedam Mieszkanie 72 m2 w

Sprzedam mieszkanie o pow. 72,8 m2 na II piętrze z dużym balkonem w Zambrowie przy ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie ładne i czyste, po remoncie. Gotowe..


Sprzedawca stacji Lotos Kołaki

Stacja paliw Lotos w Kołaki Kościelne Gosie Małe 29a od 25.10.2019r. Poszukuję pracownika na stanowisko: - kasjer/sprzedawca Doświadczenie nie jest..


Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


NOWA CENA !!! Działka

Mam do sprzedania działkę rekreacyjną ok 300 m2 - działka jest żyzna, równa, posiada podłączenie do wody. Działka zagospodarowana, uprawiana od 10..


Nowa kablówka telewizja w

Pakiety z Internetem już od 55zł, bez talerza, bez zawieszania się, w pełni cyfrowa kablówka na światłowodach. Sprawdź:..


PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


NOWA CENA !!! Mieszkanie

NA SPRZEDAŻ ROZKŁADOWE, PRZYTULNE MIESZKANIE 54M2 NA OSIEDLU SADOWA. Nieruchomość posiada 2 pokoje, oddzielną kuchnię, łazienkę oraz balkon. Łączna..


SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Mieszkanie do wynajęcia

Wynajmę mieszkanie (dwa pokoje) umeblowane. Na ul. Grunwaldzkiej


Ocieplanie Poddaszy Pianą Pur

Docieplamy natryskowo pianą otwarto i zamknięto komórkową: poddasza,magazyny, hale,garaże,fundamenty itp. Główne zalety piany to:brak mostków..


OPERATOR MASZYN Greenvit

Firma Greenvit- producent ekstraktów roślinnych poszukuje kandydatów na stanowisko: OPERATOR MASZYN Miejsce pracy: Zambrów Rodzaj pracy: pełny..


Naprawa i regeneracja

Borowo - Naprawa i regeneracja alternatorów i rozruszników, Dorota Sasinowska Oferujemy Państwu zakup oraz naprawę alternatorów i rozruszników...


Mieszkanie 2-pokojowe, parter,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 36,90m2 położone na parterze w bloku przy 71 Pułku Piechoty. Lokal..


Usługi koparką Zambrów

Świadczymy usługi koparką oraz koparko ładowarką w Zambrowie, Szumowie, Kołakach Kościelnych i Rutkach oraz okolicy. Cały powiat zambrowski. Nasi..


Kupujemy samochody,my płacimy

Kupujemy samochody w bardzo dobrym stanie, z mniejszymi lub większymi wadami także auta powypadkowe ,od 1000zł do 20000zł.Auta bez..


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"