Nietypową niespodziankę z okazji kończącego się roku szkolnego przygotowali nauczyciele i pracownicy SP5. Wydarzenie przyniosło zgromadzonym na sali uczniom wiele uśmiechu.
Nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Zambrowie przygotowali dla swoich uczniów niespodziankę z okazji zbliżającego się końca roku szkolnego. W środę, 24 czerwca, na szkolnej scenie wystawili niespodziewane przedstawienie teatralne.
Spektakl pod tytułem "Pół żartem, pół serio zamykamy rok szkolny" przyniósł zgromadzonym wiele uśmiechu i humoru. Poprzez tę inicjatywę zambrowscy pedagodzy chcieli pokazać, że placówka to nie tylko codzienne lekcje, obowiązki i sprawdziany, ale także przestrzeń do wspólnej zabawy, integracji i budowania życzliwych relacji.
Na zakończenie wydarzenia wszyscy zebrani wspólnie zatańczyli, co stworzyło wyjątkową atmosferę i symbolicznie zakończyło kolejny rok pracy dydaktycznej. Społeczność szkolna przekazała podziękowania kadrze oraz pracownikom za zaangażowanie, pasję i kreatywność przy przygotowaniu tego widowiska.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze