:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?samorząd, Kampania społeczna wizerunkami dzieci [foto] - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 10/05/2019 15:23

Na ogrodzeniu wzdłuż ulicy Piłsudskiego w Zambrowie zawisły dziś duże banery z wizerunkami dzieci w wieku 5-7 lat oraz hasłami: „Jak widzisz siebie w Zambrowie za kilkanaście lat” i „A Ty? Kim chcesz być?”. To element kampanii społecznej realizowanej przez miejski magistrat, który ma budować pozytywny wizerunek naszego miasta.

 

Ruszyła kampania społeczna realizowana przez Urząd Miasta Zambrów. Jej odbiorcami mają być mieszkańcy naszego miasta.

 

- „W kwietniu bieżącego roku odwiedziliśmy wszystkie przedszkola w mieście i zapytaliśmy dzieci, jak widzą siebie w Zambrowie za kilkanaście lat. Przedszkolaki z zaangażowaniem opowiadały o swoich planach na przyszłość.” - informuje Karolina Ilczuk z Biura Promocji Urzędu Miasta Zambrów.

 

W ramach akcji powstało mnóstwo inspirujących zdjęć, z których, za zgodą rodziców lub opiekunów, z każdej placówki wybrano „twarze” zambrowskiej kampanii. Kolorowe banery, które mają wzbudzić u każdego przechodnia i przejezdnego uśmiech na twarzy, już dzisiaj zostały zawieszone na ogrodzeniu wzdłuż ul. Piłsudskiego w Zambrowie.

 

Jak przekazują urzędnicy, kampania społeczna ma na celu budowanie pozytywnego wizerunku miasta Zambrów, a także wzmocnienie tożsamości lokalnej, zwłaszcza wśród dzieci.

 

Podoba Wam się? Czekamy na opinie w komentarzach pod artykułem!

Reklama

Kampania społeczna z wizerunkami dzieci [foto] komentarze opinie

 • gość 2019-05-10 15:57:33

  bardzo dobry pomysl! sa jednak pewne 'ale' :> 1. te zdjecia wklejone w bilboardy sa jak obrabiane w paincie ;d mozna bylo troche sie lepiej postarac o jakas [bardziej?] profesjonalna obrobke, a nie tylko wyciecie dzieci z jakichs losowych zdjec :> 2. szkoda, ze to tylko na jednej dlugosci ulicy. mozna bylo porozwieszac w 4-5-6 miejscach i bylaby duzo fajniejsza kampania, ktora na pewno trafilaby do szerszej publiki : ) ale sama kampania naprawde mi sie podobywowuje : ) peace!

 • gość 2019-05-10 16:28:16

  Bo Zambrów to najlepsze miejsce, żeby zostać celebrytą D:

 • gosienka36 2019-05-10 17:46:39

  Gościu , ideą kampanii nie było lansowanie celebrytów ."Wszystkie dzieci ,są Nasze i mają marzenia ". Ja jako mieszkanka Naszego Miasta ,życzę Im ,oby Ich dziecięce marzenia spełniły się .Wówczas My wszyscy będziemy należeć do grona celebrytów ,szczycąc się osiągnięciami Naszych rodzimych Gwiazdek .Wszystkim Dzieciaczkom z Zambrowa ,tym maleńkim i tym już dorosłym życzę wytrwałości w dążeniu do obranych celów .Jesteście Naszą nadzieją :)

 • gosienka36 2019-05-10 17:46:53

  Gościu , ideą kampanii nie było lansowanie celebrytów ."Wszystkie dzieci ,są Nasze i mają marzenia ". Ja jako mieszkanka Naszego Miasta ,życzę Im ,oby Ich dziecięce marzenia spełniły się .Wówczas My wszyscy będziemy należeć do grona celebrytów ,szczycąc się osiągnięciami Naszych rodzimych Gwiazdek .Wszystkim Dzieciaczkom z Zambrowa ,tym maleńkim i tym już dorosłym życzę wytrwałości w dążeniu do obranych celów .Jesteście Naszą nadzieją :)

 • Gość - niezalogowany 2019-05-10 18:08:10

  Fajna kampania. Duże i małe dzieci razem, zgodnie. Jurgiel chce być europosłem. A Ty kim chcesz być A. Mioduszewski? A Ty M. Prusiński kim chcesz być?

 • gość 2019-05-10 22:33:00

  Dobra kampania. Taka pozytywna i motywująca.

 • gość 2019-05-10 22:41:41

  tiaaaa moja mama sprzątaczką w SP3, tata pracuje na budowie i nadużywa alkoholu,ale ja będę lekarzem, albo dyrektorem banku... zwłaszcza w Zambrowie, bo to miasto równych szans....buahahahhahahhaa chyba sami twórcy banerów w to nie wierzą ;) :D

 • Miriam - niezalogowany 2019-05-10 23:22:13

  Pieniądze w błoto. Niech miasto da lepiej pieniądze szkołom na papier ksero czy toaletowy bo brakuje...ale tu taka polityka, łabądki postawić, fontannę odpalić a naprawy na placach zabaw po zimie same się zrobią. Połamane sprzęty w księżym lasku to plac zabaw dla przedszkola nr 5. Ktoś to wogóle sprawdza? Niech zarządzi kontrolę jak w innych miastach są robione. Zamiast robić gale rozdania złotego cielca w MDK niech zatrudni ludzi, którzy są w stanie cokolwiek zorganizować dzieciom w ferie i wakacje...

 • gość 2019-05-11 07:11:42

  Gościu Szanowny, który napisałeś o rzekomym kumoterstwie w Zambrowie! Dziecko nie jest winne tego, że jego tata nadużywa alkoholu, ale Twoją winą jest, że nadużyłeś mojej cierpliwości. Wobec czego powiem wprost : idiota jesteś. Dlaczego? Ponieważ swoją wypowiedzią zdyskredytowałeś takie zawody jak sprzątaczka czy pracownik na budowie.... Ponieważ poniżasz rodziców wielu dzieci ... Fakt, że na tych banerach żadne dziecko nie marzy o tym, by zostać sprzątaczką - może jedynie świadczyć o tym, że w swoim środowisku nie jesteś odosobniony - od najmłodszych lat budowana jest wśród Was hierarchia zawodów w której wyznacznikiem wartości człowieka jest jego zawód, a wyznacznikiem wartości zawodu - MAMONA , WŁADZA , SŁAWA... - obszary - dzięki rzekomemu kumoterstwu - zarezerwowane dla nielicznych. Czy tak jest? Jest Was garstka, więc widzicie najlepiej. Ja pracuję w środowisku mniejszym (za granicą) , tak obrzydliwie "skumoteryzowanym". aż rzygać się chce na sam widok opasłych świń czerpiących profity z bycia w uprzywilejowanej sytuacji, jednak - raczej nie chciałabym znaleźć się w ich gronie. Więc jeśli możesz, to pozwól mieć dzieciom marzenia takie, jakie chcą, a gdy dorosną, sami przekonają się, jakie środowisko i jaką przyszłość wybrać dla siebie.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-11 08:45:29

  A na tych kamerach to nie dzieci radnych?

 • Gość - niezalogowany 2019-05-11 11:29:35

  Kto robił casting, że to te właśnie a nie inne dzieci Uważam, że właśnie dzieci z rodzin biednych powinny być wybrane, żeby inni, którzy im dokuczaja zazdroscili im. Takie jest moje skromne zdanie.

 • gość 2019-05-11 15:02:13

  Nie mam zdania. Ale w to, że w wyborze zdjęć kierowano się zasobnością rodzin - chociaż trudno mi, ale mogę uwierzyć. Jednak mimo wszystko mam nadzieję, że dzieciom starsi takich świństw nie robią.

 • gość 2019-05-11 15:27:40

  No ja na tego Jurgiela z wykorzystaniem dzieci - w tak opisanym świetle - głosować na pewno nie będę, a inni jak sobie chcą.

 • gość 2019-05-11 15:28:42

  Jeśli celem kampanii było zniechęcenie, to się powiodło. Gratuluję!

 • Gość - niezalogowany 2019-05-11 16:10:15

  Bardziej przydało by się uzupełnić piasek dla dzieci w piaskownicach i naprawić zepsute zabawki na placach zabaw :(

 • gość 2019-05-11 20:04:51

  zapraszamy na place zabaw na wsi place sa tylko dzieci nie korzystają bo po co zbedny wydatek pieniedzy

 • Gość - niezalogowany 2019-05-11 20:41:33

  Fajny pomysł i miły dla oka

 • Mirosław . 2019-05-12 16:17:48

  Dopatrywać domyślać się ,tylko po co?takie podejście, zdrowiu szkodzi. Ilu z Was jak byliście w wieku tych dzieciaczków chciało być policjantem, strażakiem, listonoszem, kolejarzem, kierowcą.Można by długo wyliczać tylko po co, zdarzało się że jakiś młodzian planował zostać śmieciarzem. Fach bardzo potrzebny acz nie zaszczytny. Dziewczęta być pielęgniarką, sklepową, a księżniczką prawie każda być chce. Wyobrażnia i marzenia dobra sprawa oby się spełniały.

 • gość 2019-05-12 17:16:11

  Padły takie poglądy na temat demokratycznego społeczeństwa - jakoby panuje w nim kumoterstwo, które jak by nie było ,sprzeczne jest z podstawową zasadą ustroju demokratycznego mówiącą iż " podstawową cechą demokracji jest zdolność jednostki do pełnego i nieskrępowanego uczestnictwa w życiu swojej społeczności"....Nepotyzm jednak jest skrępowaniem i to mocnymi węzłami dziergany. Co innego pytać dziecko o to, co chciałoby otrzymać od św. Mikołaja, a co innego - kim chce zostać w przyszłości - szczególnie jeśli w tym społeczeństwie istnieją grupy uprzywilejowane i dyskryminowane... , więc nie dla psa kiełbasa? Może tak nie jest? Ale jednak takie banery w połączeniu z panem Jurgielem komuś gorzkie stwierdzenia przywodzą na myśl...., a jeśli - jak ktoś napisał - doszło do segregacji dzieci ze względu na rodziców - to już w ogóle lepiej żeby te plakaty nie wisiały! i nie narażały dzieci na takie perfidne myśli dorosłych.

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

FOLIA POWER STRETCH - ROLNIK

W OFERCIE FOLIA: POWER STRETCH 750 POWER STRETCH 500 ENSIBAL 750 ENSIBAL 500 I WIELE INNYCH FOLIA I SIATKA NA PRYZMĘ - WSZYSTKIE WYMIARY WORKI..


Zobacz ogłoszenie

CHCESZ SPRZEDAC AUTO DZWON MY

Skup aut od 500 do 15.000zl przeprowadzamy w sposób profesjonalny i bezpieczny. Finalizując transakcję odkupu samochodu jako priorytet stawiamy..


Zobacz ogłoszenie

FOLIA, SIATKA, Maszyny, części

Zapraszamy do sklepu rolniczego „ROLNIK”.. Sklep znajduje się przy ul. Białostockiej 38 w Zambrowie (posesja ze stawem; wjazd od ulicy Wiśniowej -..


Zobacz ogłoszenie

Kupię działkę rekreacyjną z

Witam kupię działkę rekreacyjną z domkiem zagospodarowaną


Zobacz ogłoszenie

Księgowa oraz Pracownik

Primarol Robert Grzymała Paproć Duża 84 poszukuję pracownika na stanowisko księgowej. Wymagania: znajomość podstaw rachunkowości, umiejętność..


Zobacz ogłoszenie

Opieka nad starszą panią 2

Praca dla miłej i uczciwej pani z podstawową znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Praca w okolicach Stuttgartu polegająca na opiece nad..


Zobacz ogłoszenie

SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Zobacz ogłoszenie

Pomocnik kucharza sushi

Restauracja Ashi Sushi w Zambrowie zatrudni osobę na stanowisko: pomocnik kucharza sushi. Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego nauczymy ;)..


Zobacz ogłoszenie

sprzedam komplet wypoczynkowy

Sprzedam prawie nowy komplet wypoczynkowy w modnym morskim kolorze, meble były kupionre rok temu w sklepie Agata Meble, kanapa + fotel + duża pufa...


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam działkę

Sprzedam atrakcyjną działkę położoną we wsi Nowe Wierzbowo (ok. 5 km od Zambrowa) o powierzchni 3000m2. Wydana decyzja o warunkach zabudowy na..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

MIESZKANIE 3 POKOJE UL.

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie w Zambrowie na ul. Pułaskiego (nowe osiedle) na trzecim pietrze o powierzchni 54,5m2. w skład którego wchodzą..


Zobacz ogłoszenie

TELEWIZJA BEZ OPŁAT!!!!!

EKSTRAKLASA POWRACA!!!! PRZYJDŹ DO SALONU NC+ W ZAMBROWIE I SKORZYSTAJ Z NAJLEPSZYCH OFERT W OKOLICY!TYLKO TERAZ PAKIET EXTRA DO 6MCY ZA 0ZŁ! A DLA..


Zobacz ogłoszenie

PIASEK ŻWIR CZARNOZIEM

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. Sprawna obsługa i szybka dostawa to nasze priorytety. Zadzwoń: tel...


Zobacz ogłoszenie

IDEALNA DZIAŁKA POD INWESTYCJE

Sprzedam działkę o powierzchni 0,67 ha, która znajduje się przy węźle Kołaki Kościelne. Idealna pod inwestycje, utwardzony wjazd, linia elektryczna..


Zobacz ogłoszenie

Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Zobacz ogłoszenie

Działka Wola Zambrowska

Sprzedam działkę z warunkami zabudowy o powierzchni 1000m2 ( 25x40) w Woli Zambrowskiej bezpośrednio położona przy drodze asfaltowej. Teren suchy i..


Zobacz ogłoszenie

KLIMATYZACJA napełnianie,

Oferujemy usługę nabijania oraz odgrzybiania klimatyzacji samochodowych. Bardzo atrakcyjne ceny! Odgrzybianie (bardzo skuteczne) już od 40 zł...


Zobacz ogłoszenie

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, DOSTAWCZYCH, BUSÓW 9-OSOBOWYCH ORAZ PRZYCZEP I LAWET. WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY - MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY W..


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

FOLIA, SIATKA , SZNUREK DO

SKLEP HAPROL ZAPRASZA W NASZEJ OFERCIE M.IN -FOLIA DO SIANA I SŁOMY- BIAŁA, ZIELONA, CZARNA I PRZEZROCZYSTA STRETCH, 500 LUB 750 -SZNUREK DO PRAS I..


Zobacz ogłoszenie

PRACOWNIK PRODUKCJI

Firma MONOLIT poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI Zakres obowiązków: - praca fizyczna w dziale produkcji..


Zobacz ogłoszenie

SPRZEDAM GOLFA GOAL

rok produkcji - 2006 pojemność - 1,4 benzyna ******* WERSJA GOAL ******** /////////////// 2 KOMPLETY KÓŁ //////////////// //// FELGI Z..


Zobacz ogłoszenie

Profesjonalny Serwis Sprzętu

Zapraszamy Do Serwisu Mieszczącego się na ul.Aleja Wojska Polskiego 11(wejście od szczytu). Oferujemy Profesjonalne Naprawy W Przystępnych Cenach :..


Zobacz ogłoszenie

Studentka szuka praktyk

Szukam czterotygodniowych praktyk związanych z kierunkiem studiów zarządzanie sprzedażą. Najchętniej od lipca. Jeśli to możliwe byłabym..


Zobacz ogłoszenie

Rozbiórka wyburzenie budynku w

Świadczymy kompleksowe usługi rozbiórek i wyburzeń domu, obory, budynku gospodarczego, użytkowego i innych obiektów. Działamy w tych miastach: -..


Zobacz ogłoszenie

Ekogroszek Extra transport hds

Zapraszamy do zakupu węgla EKOGROSZKU EXTRA. Parametry ekogroszku: -zawartość popiołu 5,5% - wartość opałowa 25-27 MJ/kg Węgiel suchy magazynowany..


Zobacz ogłoszenie

Działka 7315m2, Jabłoń

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 7315m2 położona w miejscowości Jabłoń Kościelna, gmina Nowe Piekuty,..


Zobacz ogłoszenie

Działka 6000 m2 Wdziękoń

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 6000m2 położona w miejscowości Wdziękoń Pierwszy, gm. Zambrów...


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dom w malowniczej

Sprzedam dom jednorodzinny -dworek wolnostojący z poddaszem użytkowym, położony w Wiśniewie w bliskiej odległości od Zambrowa (4 km). Posiadłość..


Zobacz ogłoszenie

Specjalista ds. obsługi

Do naszej fabryki okien w Starym Laskowcu poszukujemy kandydatów do pracy jako: Specjalista ds. obsługi klienta: Do głównych zadań osoby..


Zobacz ogłoszenie

Ozonowanie klimatyzacji,

Zapraszam do skorzystania z usługi odgrzybiania klimatyzacji samochodowej. Odgrzybianie metodą ozonowania. Metoda bardzo skuteczna. Koszt od 40 zł...


Zobacz ogłoszenie

Naprawa i regeneracja

Oferujemy Państwu zakup oraz naprawę alternatorów i rozruszników. Wysoką jakość usług gwarantuje dziesięcioletnie doświadczenie w branży..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Zobacz ogłoszenie

Drukarnia opakowań poszukuje

Drukarnia opakowań poszukuje pracownika na stanowisko operatora drukarki fleksograficznej. Wymagane wykształcenie minimum średnie, najlepiej..


Zobacz ogłoszenie

Dyskretny zarobek !

! Hej popatrz, niby dlaczego nie miałabyś zarobić dla siebie Pieniędzy w lekki, miły i przyjemny sposób w całkowitej tajemnicy przed całym światem?..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"