Reklama

Absolwenci pożegnali SOSW w Długoborzu [FOTO]

Sześcioro absolwentów grup wychowawczych pożegnało się ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym w Długoborzu.

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Długoborzu odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów grup wychowawczych. Wydarzenie zorganizowano 23 czerwca pod hasłem "Pozostawiacie po sobie ślad". W tym roku placówkę w powiecie zambrowskim opuściło sześcioro wychowanków: Kasia, Daria, Paulina, Weronika, Michał oraz Janek. W uroczystym apelu wzięli udział pracownicy ośrodka, a także rodzice absolwentów, którzy wspólnie z dziećmi przeżywali moment zakończenia nauki.

Jednym z głównych punktów programu była prezentacja filmu ze zdjęciami absolwentów. Materiał przypomniał najważniejsze chwile i wydarzenia z lat spędzonych w placówce.

Reklama

W trakcie oficjalnej części dyrektor wraz z wicedyrektorem wręczyli młodzieży dyplomy, pamiątkowe fotografie oraz drobne upominki. Dyrekcja złożyła również wychowankom życzenia powodzenia, realizacji marzeń oraz wielu sukcesów w dorosłym życiu.

Na zakończenie uroczystości wychowanki ośrodka zaprezentowały układ taneczny z pomponami do utworu "Lato, lato, lato czeka", co oficjalnie wprowadziło całą społeczność szkolną w wakacyjny nastrój.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: SOSW w Długoborzu
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Zambrow.org




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości