Reklama
  • monika Magda2026-06-24 21:42:52

    Hej czy ktoś wie może dlaczego przy budynku Zus (biały budynek) codziennie wyje alarm ? Codziennie po 20 i przed 22. Czy orientuje się ktoś, dlaczego jest to codziennie ? Nie ukrywam że teraz przy otwartych oknach latem jest to troszkę irytujące ;)



Reklama
Reklama