W wyniku uderzenia pojazd ciężarowy zjechał z jezdni i wpadł do przydrożnego rowu, uszkadzając przy tym słup energetyczny.
Dzisiaj około godziny 20:00 na skrzyżowaniu ulicy Łomżyńskiej z ulicą Polową w Zambrowie kierowca samochodu osobowego doprowadził do zderzenia z ciężarówką. Kolizja zablokowała ruch na drodze krajowej nr 66.
Kierowca osobowego Volkswagena, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa samochodowi ciężarowemu, który jechał krajową ulicą Łomżyńską. W wyniku uderzenia pojazd ciężarowy zjechał z jezdni i wpadł do przydrożnego rowu, uszkadzając przy tym słup energetyczny.
Na miejscu pracują strażacy i policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Funkcjonariusze zamknęli przejazd i organizują objazdy dla kierowców jadących tą trasą.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Debile zambrowiaczki jeżdżą na pamięć nawet się nie przytrzymają, nie ważne że nie ma znaku stop, to stary dziad wyjechał i pewnie myślał, że zdąży a tu niespodzianka, ubezpieczyciel tak ratę dopie*doli za tą kolizje z tirem, że gość bedzie musial kredyt wziąć. A kierowca tira też nie święty, sprawdzcie mu ile na liczniku miał, jeżdżę do Łomży i na łomżyńskiej na wjeździe do Nagórk potrafią mnie wyprzedzać przy około 80km/h, w terenie zabudowanym jeżdżą po 70 km/h i siedzą osobówkom na zderzaku często wychylając się na sąsiedni pas żeby "pogonić"
Debile zambrowiaczki jeżdżą na pamięć nawet się nie przytrzymają, nie ważne że nie ma znaku stop, to stary dziad wyjechał i pewnie myślał, że zdąży a tu niespodzianka, ubezpieczyciel tak ratę dopie*doli za tą kolizje z tirem, że gość bedzie musial kredyt wziąć. A kierowca tira też nie święty, sprawdzcie mu ile na liczniku miał, jeżdżę do Łomży i na łomżyńskiej na wjeździe do Nagórk potrafią mnie wyprzedzać przy około 80km/h, w terenie zabudowanym jeżdżą po 70 km/h i siedzą osobówkom na zderzaku często wychylając się na sąsiedni pas żeby "pogonić"