:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  3°C bezchmurnie

Zapraszamy na Spotkanie Młodych w Lednicy

Ruch Lednicki Zambrów zaprasza wszystkich chętnych do wspólnego uczestnictwa w XXII Spotkaniu Młodych Lednica 2000, które odbędzie się na początku czerwca.

Mieszkańcy powiatu zambrowskiego, którzy chcą uczestniczyć w tym niezwykłym duchowym wydarzeniu, mogą udać się na Pola Lednickie wspólnie z Ruchem Lednickim Zambrów. Hasło tegorocznej pielgrzymki młodych brzmi: „JESTEM”.

Aktualnie trwają zapisy na tegoroczne spotkanie młodych Lednica 2000:

- w parafii pw. Św. Józefa Rzemieślnika w Zambrowie prowadzone są pod numerem telefonu 500 720 805,

- w parafii pw. Trójcy Przenajświętszej pod numerem 535 872 321.

W obu przypadkach koszt wyjazdu wynosi 90 zł.

 

Organizatorzy informują, że spod kościoła „Józefa” autokar wyjedzie 1 czerwca o godzinie 22:00, natomiast spod kościoła „Trójcy” - z piątku na sobotę o północy. Na wyjazd należy zabrać ze sobą:

  • nakrycie głowy
  • krem do opalania
  • jedzenie na drogę
  • ciepłe ubranie na zmianę
  • kocyk lub karimatę
  • folię termiczną
  • dobry humor

Pola Lednickie to kilkadziesiąt hektarów łąki, na której co roku w pierwszą sobotę czerwca zbiera się prawie 100 tys. ludzi na Spotkaniu Młodych LEDNICA 2000. To tam znajduje się Ośrodek im. Jana Pawła II, w którym odbywają się co tydzień rekolekcje. W Domu Jana Pawła II zgromadzonych jest tam kilkadziesiąt pamiątek po naszym Papieżu Polaku, takich jak odlew ręki, sutanna, szkaplerz, pióro i wiele, wiele innych. Miejsce jest otwarte dla każdego, pozwala wziąć głęboki oddech i zmienić coś w swoim życiu na lepsze.

 

Spotkanie Młodych Lednica stało się trwałym elementem polskiego duszpasterstwa i wychowało setki tysięcy młodych ludzi.


Zapraszamy na Spotkanie Młodych w Lednicy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się