Młode tancerki z Koła Baletowego Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie zachwyciły jury XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Tanecznego im. Aliny Janikowskiej "Magia Tańca" swoimi umiejętnościami, wrażliwością artystyczną oraz doskonałym przygotowaniem.
Koło Baletowe Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie odniosło sukces podczas ogólnopolskich zmagań tanecznych. Zambrowskie tancerki przywiozły nagrody z XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Tanecznego im. Aliny Janikowskiej "Magia Tańca", który odbył się w dniach 20-21 czerwca 2026 roku w Ostrowie Wielkopolskim.
Podopieczne instruktorki Natalii Ohorodnyk rywalizowały z uczestnikami z całego kraju. Młode artystki zachwyciły komisję konkursową swoimi umiejętnościami technicznymi, przygotowaniem oraz wrażliwością artystyczną, co przełożyło się na wysokie oceny jury.
Reprezentantki zambrowskiej placówki kulturalnej wywalczyły czołowe lokaty w swoich kategoriach startowych. Sukces jest tym większy, że w wydarzeniu brały udział zespoły o wysokim poziomie artystycznym z różnych regionów Polski.
Zambrowskie koło baletowe wywalczyło następujące lokaty:
I miejsce w kategorii taniec klasyczny i neoklasyczny (grupa wiekowa 9-11 lat)
Wyróżnienie w kategorii inne formy tańca (grupa wiekowa 9-11 lat)
Dyrekcja Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie podkreśla, że zdobyte laury to bezpośredni efekt ciężkiej pracy zespołu, systematycznych treningów oraz ogromnej pasji młodych tancerek i prowadzącej zajęcia Natalii Ohorodnyk.
Gratulujemy sukcesów!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze