Reklama

Zambrowscy bokserzy wracają z medalami. Sukces zawodników z Hermes Boxing w Gostyniu [FOTO]

27/04/2026 10:59

Ośmioosobowa reprezentacja zambrowskiego klubu Hermes Boxing wzięła udział w Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików w Boksie. Z ogólnopolskiego turnieju w Gostyniu nasi sportowcy przywieźli dwa brązowe krążki.

W zawodach rangi mistrzowskiej o tytuły najlepszych zawodników w kraju rywalizowało blisko 400 bokserów z całej Polski. Zambrowski klub Hermes Boxing reprezentowały 4 zawodniczki oraz 4 zawodników. Poziom tegorocznych zmagań był wyjątkowo wysoki, a droga do podium wymagała stoczenia ciężkich walk.

Z ogromną radością informujemy, że trzecie miejsce w Polsce i brązowe medale wywalczyła Kalina Świerżewska i Antoni Bukowski.

Zawodnicy zaprezentowali wysoki poziom techniczny oraz dużą odporność psychiczną, co pozwoliło im stanąć na podium najważniejszej imprezy krajowej w tej kategorii wiekowej.

Reklama

Warto zaznaczyć, że pozostali reprezentanci klubu Hermes Boxing również pokazali się z bardzo dobrej strony. W walkach ćwierćfinałowych zawodnicy trafili na najtrudniejszych możliwych rywali. Przeciwnikami Zambrowian byli późniejsi finaliści oraz mistrzowie Polski. Mimo ambitnej postawy, w tych starciach do wejścia w strefę medalową zabrakło niewiele.

Udany występ w Gostyniu to podsumowanie ciężkiej pracy treningowej całego klubu. Zambrowscy bokserzy po raz kolejny udowodnili, że potrafią rywalizować z najlepszymi ekipami w kraju, budując silną pozycję klubu Hermes Boxing na sportowej mapie Polski.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Hermes Boxing
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Zambrow.org




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości