Pięciu zawodników Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin w sobotę, 20 czerwca walczyło w Mistrzostwach Austrii. W rywalizacji udział wzięło ponad 320 zawodników z 18 krajów, a dodatkowym wyzwaniem była wysoka temperatura na hali, która sięgała niemal 40°C.
Reprezentanci Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin odnieśli duży sukces podczas międzynarodowych zawodów w Austrii. W minioną sobotę, 20 czerwca, pięcioosobowa ekipa z Zambrowa wywalczyła dwa medale podczas otwartych Mistrzostw Austrii, które odbyły się w Wiedniu.
W rywalizacji sportowej na wiedeńskich matach wzięło udział ponad 320 zawodników reprezentujących 18 państw. Oprócz wysokiego poziomu sportowego, dodatkowym wyzwaniem dla startujących były trudne warunki panujące na obiekcie. Temperatura powietrza na hali sięgała blisko 40°C. Mimo tak uciążliwego upału, zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.
Zambrowscy karatecy wrócili z turnieju z dwoma krążkami:
Bardzo dobre walki w kategorii seniorów stoczył także Gabriel Lutostański. Pozostali reprezentanci zambrowskiego klubu, Malika Youssfi oraz Ignacy Mieczkowski, odpadli w początkowej fazie turnieju. Obydwoje w swoich pierwszych walkach eliminacyjnych trafili na zawodników, którzy ostatecznie wygrali całe swoje kategorie wagowe.
Ogromne gratulacje dla wszystkich zawodników za serce do walki, determinację i wspaniałą postawę na macie.
Wyjazd zambrowskiej ekipy na turniej do Wiednia nie byłby możliwy bez pomocy sponsorów. Na łamach naszego portalu przedstawiciele Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin składają oficjalne podziękowania lokalnym przedsiębiorcom: firmie Artcar, której właścicielem jest Artur Przeździecki, za umożliwienie transportu na zawody, a także firmie Metal-Technik kierowanej przez Jarosława Adamskiego za udzielone wsparcie finansowe.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze