:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?teraz 13°C
powietrze B. dobre
edukacja, Wstęga przecięta Żłobek przedszkole oficjalnie otwarte [foto] - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 08/09/2018 16:34

Miejskie Przedszkole Nr 5 oraz Żłobek Miejski w Zambrowie zostały uroczyście otwarte. Po remoncie budynek przy ul. Obrońców Zambrowa to obiekt na miarę XXI wieku. W 16 kolorowych i wyposażonych salach będzie mogło bawić się i uczyć łącznie około 380 maluchów. Jednak mimo oficjalnego otwarcia oraz trwającego od tygodnia nowego roku szkolnego, żłobkowicze oraz dzieci z najmłodszych grup przedszkolnych na pobyt w wyremontowanym obiekcie będą musiały jeszcze zaczekać ...

Kompleks, który powstał w miejscu byłej siedziby Szkoły Podstawowej Nr 5, przy ul. Obrońców Zambrowa, jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w regionie. Nowoczesna elewacja obiektu i znajdujące się na niej kolorowe napisy przyciągają wzrok. Trudno przejść obok niego obojętnie.

 

Gruntowna przebudowa budynku po byłej Szkole Podstawowej Nr 5 w Zambrowie to największe wyzwanie, z którym przyszło się zmierzyć w tym roku samorządowi Miasta. Po rozstrzygnięciu przetargu, które nastąpiło pod koniec lutego, już na początku kwietnia, czyli jeszcze w trakcie trwania roku szkolnego, wykonawca inwestycji – firma EUROMAX Krzysztof Rokicki – przystąpił do prac. Chcąc dostosować budynek szkoły do potrzeb maluchów, trzeba było wykonać kompletną przebudowę budynku. Wśród robót znalazły się m.in.: wymiana elewacji, instalacji wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, płukanie instalacji C.O. i przebudowa ścian. Konieczne było też wykonanie szybów windowych (budynek został wyposażony w 2 windy osobowe i 3 windy towarowe).

 

W sumie w obiekcie powstało 16 sal do obsługi przedszkola i żłobka. Każda z nich została wyposażona w łazienki, pomieszczenia na leżaki, a sale w części żłobkowej – dodatkowo w pomieszczenie do odpoczynku/leżakowania. Warto podkreślić, że do wszystkich łazienek doprowadzona została nowa instalacja wodno-kanalizacyjna z zastosowaniem mieszaczy wody. Dzięki temu woda w kranach ma stałą, odpowiednią dla małych dzieci temperaturę. Wszystkie sale lekcyjne są także wyposażone w nowoczesny system wentylacji, a także energooszczędne lampy ledowe.

 

Prace prowadzone były także tuż obok budynku od strony ul. Obrońców Zambrowa (od bramy wjazdowej wzdłuż ogrodzenia posesji szkoły). Wykonano tam drogę i miejsca parkingowe.

 

Obiekt miał być gotowy na przyjęcie najmłodszych wraz z początkiem nowego roku szkolnego. Tak się jednak nie stało. Wszystko przez przedłużające się procedury odbioru budynku. W końcu, w dniu 7 września, samorząd otrzymał zgodę na użytkowanie obiektu wydaną przez Państwowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Zambrowie.

 

W związku z tym oficjalne otwarcie wyremontowanego budynku odbyło się dopiero dziś, 8 września. W uroczystości uczestniczyło wielu gości, w tym: Przedstawicielka Kuratorium Oświaty w Białymstoku Jadwiga Pusz, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku Janina Mironowicz, dziekan dekanatu zambrowskiego i proboszcz parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie ks. kan. Zbigniew Choromański, wicedziekan dekanatu zambrowskiego i proboszcz parafii pw. Św. Józefa Rzemieślnika w Zambrowie ks. prał. Marian Olszewski, radny Sejmiku Województwa Podlaskiego Marek Adam Komorowski, właściciel firmy realizującej inwestycję Krzysztof Rokicki oraz Przewodniczący Rady Miasta Zambrów Zbigniew Korzeniowski wraz z przybyłymi radnymi. Obecni byli też rodzice i dzieci.

 

Podczas uroczystości, przed wejściem do żłobka, swoje popisy artystyczne zaprezentowały dzieci z grupy przedszkolnej pod kierunkiem Pani Katarzyny Pomazańskiej. Nie zabrakło symbolicznego przecięcia wstęgi oraz błogosławieństwa dziekana ks. kan. Zbigniewa Choromańskiego i ks. prał. Mariana Olszewskiego, którzy poświęcili krzyże, które zawisną w salach, a także cały obiekt.

 

Podczas uroczystości Burmistrz Miasta Zambrów Kazimierz Dąbrowski podkreślał, że otwarcie nowego przedszkola oraz żłobka rozwiążą problem deficytu miejsc w miejskich przedszkolach.

 

- „Trzeba przyznać, że w ostatnich latach mieliśmy duże problemy z zabezpieczeniem odpowiedniej liczby w naszych przedszkolach. Tylko dzięki zaangażowaniu pań dyrektorek miejskich przedszkoli, a w szczególności pani Elżbiety Bieńkowskiej – dyrektor Miejskiego Przedszkola Nr 6, problem ten na bieżąco był rozwiązywany i miejsc nie brakowało. Jednak dopiero reforma systemu oświaty, której głównym celem była likwidacja gimnazjum i powiększenie szkół podstawowych o klasy VII i VIII, stworzyła dla naszego samorządu nowe możliwości związane z docelowym rozwiązaniem braku miejsc w miejskich przedszkolach.” - mówił burmistrz Kazimierz Dąbrowski.

 

Uroczystość była okazją do wręczenia aktów mianowana na stanowisko dyrektora Miejskiego Przedszkola Nr 5 pani Annie Białej oraz Żłobka Miejskiego pani Elżbiecie Perkowskiej.

 

Głos zabrał także właściciel firmy EUROMAX, która zrealizowała projekt - Krzysztof Rokicki. Złożył on podziękowania wszystkim osobom i przedstawicielom instytucji, którzy służyli pomocą, dobrą radą i doradztwem w realizacji tej wielkiej inwestycji. Ponadto, na ręce dyrektorek obu otwartych dziś placówek, przekazał on w prezencie zestawy sprzątające.

 

Po oficjalnej części goście mogli zobaczyć piękne wnętrza obiektów. Pomieszczenia w wyremontowanym budynku mają jasne i pastelowe kolory. Są w pełni wyposażone, od krzeseł i stolików, po gry planszowe i maskotki. Wszystko robi ogromne wrażenie i nie ma się co dziwić, bo dopracowany jest tu niemal każdy szczegół.

 

Miejskie Przedszkole Nr 5 w Zambrowie ma do dyspozycji 11 sal dydaktycznych i może przyjąć około 275 dzieci. W przedszkolu będzie pracowało ogółem 45 osób. Natomiast Żłobek Miejski w Zambrowie posiada 5 sal dydaktycznych z zapleczem i przyjmie około 110 młodych mieszkańców Zambrowa. Ogółem w żłobku będzie pracowało 21 osób.

 

Umowa przeprowadzenie prac w budynku przy ul. Obrońców Zambrowa opiewała na kwotę 6 mln 389 tys. 259 zł. Burmistrz poinformował jednak, że w trakcie realizacji inwestycji wynikło wiele prac dodatkowych, nieujętych w dokumentacji technicznej oraz przedmiarze robót. Będą one kosztowały budżet Miasta 1 mln 171 tys. zł. Do tego doszły jeszcze koszty wyposażenia obu placówek w kwocie 398 tys. zł. Na realizacje zadania samorząd Miasta otrzymał dofinansowanie z budżetu Wojewody Podlaskiego, w ramach programu „Maluch+”, na utworzenie 34 miejsc w żłobku w kwocie 517 tys. 366 zł i z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego w kwocie 1 mln 189 tys. 839 zł. Ponadto Miasto Zambrów realizuje projekt utworzenia Żłobka Miejskiego w Zambrowie, którego instytucją pośredniczącą jest Wojewódzki Urząd Pracy. Jego wartość wynosi 815 tys. 381 zł, z okresem realizacji do 31 sierpnia 2019 roku.

 

Nie dla wszystkich dzieci opieka od 10 września

W minionym tygodniu Urząd Miasta Zambrów informował, że Miejskie Przedszkole Nr 5 w Zambrowie i Żłobek Miejski w Zambrowie rok szkolny 2018/2019 rozpoczną tydzień później niż wszyscy, czyli 10 września (poniedziałek). Okazuje się jednak, że nastąpiła zmiana planów na niekorzyść części rodziców.

 

W najnowszym komunikacie magistrat informuje bowiem, że w tym terminie rok szkolny rozpoczną jedynie dzieci z grup IV–XI z Miejskiego Przedszkola Nr 5. Natomiast dzieci z grup przedszkolnych I–III oraz wszystkie dzieci ze żłobka, ze względu na nieuruchomiony blok żywieniowy, będą mogły uczęszczać w innym terminie. W tym przypadku Miasto nie podało konkretnego terminu.

 

Żłobek Miejski rozpoczyna pracę we wtorek, 11.09.2018.

Reklama

Wstęga przecięta. Żłobek i przedszkole oficjalnie otwarte [foto] komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-09-08 17:53:08

  Brawo Kazio
  A ty lysy patrz sie i ucz!!!!!!!!!

 • Gość - niezalogowany 2018-09-08 20:31:26

  Uważam że brak organizacji i przekazu jest trochę niepoważne. Wczoraj co niektórzy dowiedzieli się że od poniedziałku ich dzieci nie będą mogły zostać pod opieką w przedszkolu i żłobku. Nikt nie śmiał zadzwonić czy wysłać smsa(Po co były deklaracje zbieranie nr telefonów). Podejrzewam że co niektórzy w poniedziałek zaprowadza dzieci i bardzo się zdziwią. Z tego co mi wiadomo to kuchnia nawet nie jest jeszcze wyposażona a co mowa o odbiorze przez sanepid. Więc nie łudzmy się że w tym tygodniu to ruszy. A tak wogle to gratuluję otwarcia czegoś(I gratulowania terminowego otwarcia) czego nie ma.

 • Gość - niezalogowany 2018-09-08 21:04:32

  To nie remat lazienki w bloku, czy przemalowanie mieszkania. To powazne przdsiewziecie, logistyczny kolos. Kazdy poslizg i przesuniecie terminu jest klopotliwe i rodzi problemy.
  Odrobina wyrozumialosci, o takim przeczkolu z takim zapleczemwiele duzych miast moze tylko pomazyc. My w gminie zerkamy na to z zazdroscia i niedowiezaniem.
  U nas buduje sie drogi w kukurydzy, buduje sie sale bankietowe dla kol gospodyn wiejskich i kopuje sie dzialki obciazone notarialnie bez sprawdzeniaplanu zagospodarowania przestrzennego.

 • gość 2018-09-08 21:29:24

  Rokicki przytulił 6 mln. Kiedyś było 10 procent odstępnego. Ciekawe ile dzisiaj.

 • gość 2018-09-08 21:41:15

  Szuflada otwarta. Biznesmeni już można wpłacać. Wybory idą. Pamiętajcie o podsłuchach.

 • Gość - niezalogowany 2018-09-08 22:55:08

  Otyń - lubuskie - przedszkole dla 100 dzieci zbudowane w 3 miesiące przy szkole za 1, 3 mln przy czym 1,1 mln z Unii. Zambrów - podlaskie - 385 miejsc dla dzieci w za 8 mln bez placu zabaw...brawo, jakie to nowoczesne...

 • Gość - niezalogowany 2018-09-09 00:48:02

  Gmina zambrow
  Dotacja na budowe przeczkola w kwocie milion dwiescie tys, wojt muwi nie dziekuje

 • miron 2018-09-09 07:35:23

  w poniedziałek mają przyjść tylko niektóre dzieci a z posiłków tylko obiad z kateringu, ciekawe ile rodzice zapłacą?
  I jeszcze jedne ciekawe podziękowanie z wyróżnieniem tylko dla jednej dyrektorki przedszkola z nr 6 - ciekawe !
  Popieram przedmówcę otwarcie czegoś czego nie ma a i gości coś malutko - mam wrażenie że tylko ci co musieli

 • Gość - niezalogowany 2018-09-09 08:14:07

  A do tych wypowiedzi dodam ze jeszcze jakiś chłopek jest kandydatem na burmistrza a tyle ma wspólnego z Zambrowem ze wcześniej po chleb przyjeżdżał a teraz ziemie uprawia gdzieś w Porytem. I niektórym kupi słowniki ortograficzne i Zenek będzie raz w miesiącu .

 • gość 2018-09-09 12:29:04

  kazik chwali Barbi Grype a gdzie ona jest tak zaagazowana moze premie damie

 • Gość - niezalogowany 2018-09-09 12:43:39

  Chłopcy z Razem zrobili sobie kampanie wyborczą?

 • Gość - niezalogowany 2018-09-09 14:33:33

  Roboty zaczął za wcześnie i teraz mówią ze otwarte a nie otwarte. Burmistrz mu na wszystko oko przymyka.
  Tu wychodzi obłuda i kolesiostwo.
  Czas na zmianę!!!!
  Kiedyś trzeba to przerwać!!!!

 • Gość - niezalogowany 2018-09-09 14:43:01

  A to nie konie są od roboty?

 • Gość - niezalogowany 2018-09-09 14:43:35

  A to nie konie są od roboty?

 • Gość - niezalogowany 2018-09-09 14:45:02

  A to nie konie są od roboty?

 • gość 2018-09-09 14:51:57

  biedak znów ma Grype

 • Gość - niezalogowany 2018-09-09 22:49:17

  Proponuje zaprowadzić dzieci do urzędu miasta od poniedziałku. Litosci... roboty od kwietnia i klops. Słabo to wyszło panie burmistrze

 • Gość - niezalogowany 2018-09-09 23:41:51

  Czy tylko mi przeszkadza że w świeckim przedszkolu będą wisiały krzyże w salach?

 • Gość - niezalogowany 2018-09-10 00:19:14

  Otworzyli oficjalnie zlobek ktory de facto jest nieczynny, trzylatki rowniez! Brawo! My rodzice chcielibysmy znac przyczyne czemu tak sie dzieje I gdzie nasze dzieci Znajda opieke? My pracujemy! Czy ktos to rozumie!? Urlopy sie pokonczyly, ile mozna ciagnac zwolnienie? Czy ma sie tym zajac kuratorium czy moze telewizja? Wezcie odpowiedzialnosc za to co robicie. Wy sie uwazacie za powaznych ludzi? Wszystko jest pieknie ladnie tylko na pokaz w blasku fleszy I "elity " zambrowskiej a prawda jest Inna. Chyba czas najwyzszy rodzice wziac sprawy w swoje rece bo maja nas za ciemnote a my nic z tym nie robimy.

 • Gość - niezalogowany 2018-09-10 07:51:38

  Inwestycja za 6 mln w trakcie dorzucili 3 mln. Roboty pilnował naczelnik od burmistrza jako inspektor. Na bogato!!!!

 • Gość - niezalogowany 2018-09-10 08:46:25

  Żenada

 • Gość - niezalogowany 2018-09-10 08:51:27

  Ten naczelnik od burmistrza do wymiany!
  Czy on się na czymkolwiek zna???..

 • gość 2018-09-10 09:51:21

  Burmistrz powinien zrezygnować ze startu w wyborach honorowo!!!!

 • gość 2018-09-10 10:26:02

  nie ma to jak otwierać coś, co nie działa.
  Wywiązywanie się z ustawowych obowiązków mocno kuleje.
  Inwestycja za ponad 7 mln. za taką kwotę od podstaw można wybudować nowy budynek dla setek dzieci.
  Jak wiadomo na nowej budowie wiele nie przytuli, a na remoncie i owszem...
  Pewnie dlatego obecna władza tak ochoczo remontuje co 5 lat jak ulicę 71 pp. czy co 10 lat SP 5. czy dziwny remont basenu....
  Szopka i przewalanie kasy nic więcej.

 • gość 2018-09-10 13:35:19

  Burmistrz mówi, że skończone- tu nie ma czego gratulować, tu trzeba się pakować.

 • Gość - niezalogowany 2018-09-10 17:43:51

  Może wam dołożą następne 500+ i wtedy będzie indywidualny tok nauczania.

 • gość 2018-09-10 18:59:09

  Zapomnieliscie o następnym SUKCESIE dobrodzieja tj. remoncie biblioteki i Pięknej Polityce Kadrowej, zatrudnianie
  na drugi dzien od otrzymania emerytury tego samego kierownika w bibliotece na nową umowę o pracę. Przecież obiecane miejce pracy trzeba zarezerwować dla swojaka po wyborach. Głosujcie dalej na wspaniałomyslnego dobrodzieja z ratusza, a Wasze dzieci będa szukać pracy w biedronce albo za granicą. Cóz ale wszędzie zelono i ławeczki czekają na bezrobotnych, można łapać świeże powietrze i wielbić burmistrza.

 • Gość - niezalogowany 2018-09-11 09:54:11

  O to bardzo ciekawe. Odprawa zapewne też byla? Kto odpowiada za politykę kadrowa w bibliotece miejskiej?

 • Gość - niezalogowany 2018-09-11 16:41:27

  To i Piszczatowski i Bieńkowska i pewnie Naczelnik od spraw obywatelskich i wielu innych...
  Dobre pytanie na kampanię.

  I w ogóle to dobre zapytanie publiczne- portal niech proszę wystąpi z takim pytaniem.

  Ilu pobierających emerytury, którzy dostali odprawy emerytalne i rozwiązali stosunek pracy powróciło do pracy na te same stanowiska.
  I pobierają emerytury i pensje.

 • Gość - niezalogowany 2018-09-11 16:43:55

  Nie tyle ilu co konkretnie kto z pracownikow podlegajacych Burmisrzowi zszedł na emeryturę dostając odprawę emerytalną i składając wniosek o emeryturę w ZUS, a następnie za kilka dni albo na następny dzień znowu zostało przez burmistrza zatrudnionych.

 • Gość - niezalogowany 2018-09-11 16:56:53

  Nieładnie Panie Kaziu, nieładnie.

 • Kaziu - niezalogowany 2018-09-11 18:04:56

  Oj te Kaziki coś w sobie maja, złodzieju ty!!

 • 2B/-2B - niezalogowany 2018-09-12 08:22:04

  hejt się rozlewa, a niektórzy wpisami tak bardzo chcą zaistnieć i zapominają, że
  "Cechą dóbr osobistych jest to, że prawa z nich wynikające (prawa osobiste) są prawami bezwzględnymi, skutecznymi erga omnes, to jest zarówno w stosunku do osób fizycznych jak i prawnych. Choć prawa te mają charakter niemajątkowy, ich naruszenie pociąga za sobą, niejednokrotnie skutki majątkowe. Szczególnie może to dotyczyć osób prawnych. Działania naruszające dobre imię osoby prawnej, narażają ją na utratę zaufania potrzebnego dla prawidłowego jej funkcjonowania w zakresie swoich zadań. Utrata zaufania zawsze powoduje, że część partnerów handlowych, rezygnuje z usług osoby prawnej, która utraciła zaufanie, co zazwyczaj przynosi straty majątkowe. Źródła ochrony tych dóbr osobistych upatrywać można również w Konstytucji RP, która w art. 47 gwarantuje każdemu prawo do ochrony prawnej czci i dobrego imienia.

  Sąd Najwyższy wskazuje w swym orzecznictwie, że: „cześć, dobre imię, dobra sława człowieka są pojęciami obejmującymi wszystkie dziedziny jego życia osobistego, zawodowego i społecznego. Naruszenie czci może więc nastąpić zarówno przez pomówienie o ujemne postępowanie w życiu osobistym i rodzinnym, jak i przez zarzucenie niewłaściwego postępowania w życiu zawodowym, naruszające dobre imię danej osoby i mogące narazić ją na utratę zaufania potrzebnego do wykonywania zawodu lub innej działalności” (wyrok SN z dnia 29.10.1971r., sygn. akt II CR 455/71)."

 • Gość - niezalogowany 2018-09-12 18:38:40

  Zaprowadziłem dziecko do tego pseudo przedszkola. Smród farby i ani razu dziecko nie było na spacerze. Kto to odebrał i pozwolił na przebywanie dzieci w tych warunkach? O kuchni nie wspomnę katering czy wg jakiś norm?

 • gość 2018-09-13 15:42:26

  Pracownice jeszcze odpoczywają po sprzątaniu więc nie mają siły na spacery - teraz nareszcie czas na odpoczynek :))) . A katering no cóż - według uznania włodaży. Myślę, że jeśli jest coś nie tak to zgłaszajcie do p.dyrektor , w końcu to ona odpowiada za dzieci.

 • Gość - niezalogowany 2018-09-18 20:35:27

  Ludzie i rodzice ! Na jakim świecie wy żyjecie i co wy chcecie od tego przedszkola ! Wy się cieszcie że zostało utworzone i że wasze dzieci zostały przyjęte ! I nie narzekajcie ! W większych miastach to dopiero rodzice majo problemy ! A co do cateringu to było wam powiedziane jak krowie na rowie że przez tydzień tak będzie ! I powinniście to zrozumieć ! Strasznie rozczeniowi się zrobiliscie ( rodzice) i którzy pracują to pracujo dużo jest takich co nie pracuje i siedzi w domach i tylko plotkujo i gadajo głupoty i się doszukujo tego co niema ! A co do p.dyrektor! To jest bardzo w porządku kobieta ! Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodzil ! ZASTANÓWCIE się nad tym co wygadujecie za glupoty i bzdury !

 • Gość - niezalogowany 2018-09-18 20:40:13

  Narzekacie a zapisaliscie dzieci do tego przedszkola i przyprowadzacie ! Nie pasuje !? Zawsze można zapisać do innych a jak nie to niańkie wynajmijcie i tyle !

 • Gość - niezalogowany 2018-09-20 20:32:40

  Nie tłumacz się winni się tłumacza

 • gość 2018-09-21 07:13:02

  Byłam na otwarciu jako rodzic i jestem pod dużym wrażeniem. A że jest obsunięcie tak czasami się zdarza. NIkt nie robił żadnych tajemnic. Na dwóch portalach była kilkukrotnie informacja dotycząca przesunięcia czy sprawy związane z kateringiem. Ale taka jest mentalność Polaków i widzę Zambrowiaków również. Jak nic Burmistrz nie robi to źle, jak zrobił i pobudował przedszkole to na pewno wziął łapówkę, to za dużo zapłacił, to panie śpią i nie chodzą na spacery to nie ma placu zabaw. Czy coś Wam kiedykolwiek pasowało? Każdy ma wybór!!! Jeśli tyle rzeczy jest nie tak to proszę zapisać do innych przedszkoli, a nie prowadzać do 5tki i ględzic.Przecież są niepubliczne Jagódki???

 • gość 2018-09-21 07:15:53

  Gość - niezalogowany 2018-09-20 20:32:40

  Nie tłumacz się winni się tłumacza

  A przygłupy piszą nie pochlbne opinie przed wyborami, chcąc zaszkodzić co po niektórym. Brawo. Ot mentalność polaczków.Tylko narzekać!!!!

 • Andrzej Dominikowski 2018-10-12 19:28:02

  Ble,ble,ble.
  To jest jedno z wzorcowych przedszkoli w Polsce.Nie zatrzymali preniesienia piątki do MG więc plują. Nie pasuje ,zorganizuj prywatne przedszkole.Dali 500 +,w kilka miesięcy przebudowali obiekt,a tu mało i mało.Pluc,opluwać,to jest ta dobra zmiana.Słuchajcie co jeszcze Wam spadnie z ambony.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Wynajmę lokale użytkowe przy

Oferuję do wynajęcia lokale użytkowe o powierzchni: -226 m2 oraz -232 m2 przy Alei Wojska Polskiego nr 37B. Możliwość indywidualnej aranżacji..


Magazynier - kierowca

Hurtownia materiałów budowlanych i wykończeniowych Chemix Sp. z o.o. w Zambrowie zatrudni osobę na stanowisko Magazynier - kierowca Od kandydatów..


transport maszyn ciągników

Szukasz oferty transportowej w Zambrowie, w okolicy? Zapewniamy sprawną i szybką usługę transportową maszyn, ciągników, lokalny transport..


Terapia falą uderzeniową

Zapraszam na zabiegi terapii falą uderzeniową. Jest to nieinwazyjne, nowoczesne rozwiązanie do eliminowania przewlekłego bólu występującego w..


Światłowodowy Internet w

Internet bez zawieszania, gwarancja prędkości, szybko, solidnie. Sprawdź nas w blokach: https://arcynet.pl/internet-do-bloku-24m/ albo w domkach..


SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Rozbiórki Zambrów wyburzenia

Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki budynków gospodarczych, przemysłowych i rolniczych (w tym obór rolniczych) na terenie Zambrowa, Szumowa, Kołak..


Sprzedam Mieszkanie

Sprzedam Mieszkanie na ulicy Magazynowej, metraż 70m2, 2 pokoje z kuchnią, mieszkanie na II piętrze. W bloku znajduje się domofon. Mieszkanie w..


Mieszkanie 4 pokoje, 71 Pułk

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na IV piętrze w bloku przy ul. 71 Pułku Piechoty w..


Nowa kablówka telewizja w

Pakiety z Internetem już od 55zł, bez talerza, bez zawieszania się, w pełni cyfrowa kablówka na światłowodach. Sprawdź:..


Usługi koparką Zambrów

Świadczymy usługi koparką oraz koparko ładowarką w Zambrowie, Szumowie, Kołakach Kościelnych i Rutkach oraz okolicy. Cały powiat zambrowski. Nasi..


Ekogroszek Eco Power

Wartość opałowa 24-25 MJ/kg, zawartość popiołu ok 7%-9%, uziarnienie 8-25 mm. Pakowany w worki 25kg* 40 sztu/ paleta. Warunki transportu do..


Specjalista ds. sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..


Obyspniki na pryzmy - nowa

Sklep ROLNIK Mioduszewski, wjazd od ulicy Wiśniowej Nowa dostawa obsypników na pryzmy Zapraszamy Dodatkowo oferujemy folię na pryzmy, siatkę na..


PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Dowozy Pizzeria

Potrzebny kierowca do pracy na dowozy w Pizzerii Perfetto. Bardzo dobre warunki pracy. Po więcej informacji prosimy dzwonić pod nr 604 461 261...


Meble na wymiar. Kuchnie,

Meble na wymiar. Kuchnie, szafy, garderoby, zabudowy itp. Wysoka jakość wykonania. Bogaty wybór materiałów. Dogodne terminy realizacji. Strona na FB..


SPRZEDAM LAS w KOŁAKI

Mam do sprzedania LAS MIESZANY, o powierzchni 1,21 ha. Zapraszam. Tel. kontaktowy 515 279 804.


WĘGIEL, BRYKIET, PELLET

SKŁAD OPAŁU W WIŚNIEWIE k/ZAMBROWA OFERUJE: * WĘGIEL KOSTKA, ORZECH, * PELLET DRZEWNY EN PLUS A1 CERTYFIKOWANY * PELLET PREMIUM CERTYFIKOWANY *..


Ekogroszek EXTRA PREMIUM +.

Polecamy Państwu ekogroszek o doskonałych parametrach : -wartość opałowa 26-28 MJ/kg - zawartość popiołu do 5% -- siarka 0,50%. Warunki transportu..


Budynek użytkowy 452m2, Aleja

City-Biuro Nieruchomości: Budynek mieszkalno-użytkowo-handlowy o powierzchni użytkowej 452m2 położony przy Aleji Wojska Polskiego w Zambrowie...


Działka 1,98 ha

Działki gruntu o łącznej powierzchni 1,987 ha położone w Pstrągach-Gniewotach , gmina Zambrów. Grunty z możliwością zagospodarowania na różne cele...


Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Kupujemy samochody,my płacimy

Kupujemy samochody w bardzo dobrym stanie, z mniejszymi lub większymi wadami także auta powypadkowe ,bez opłat,angliki,motory,przyczepy..


Przyjmę kierowcę c+e

Zatrudnię kierowcę z kategorią C+E, jazda z naczepą firanką po Polsce. telefon: 666 328 277


Brama Wjazdowa Przesuwna

Brama wjazdowa przesuwna panelowa o wymiarach 6000 x 2030 mm ocynkowana ogniowo oraz pomalowana proszkowo. Możliwość założenia automatu. Jesteśmy..


Mieszkanie 56,20m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na parterze w bloku przy ulicy 71 Pułu Piechoty w..


Praca na stanowisku doradcy

Poszukujemy doradcy klienta do Salonu Canal+ w Zambrowie na niepełny etat (ok 120-130h miesięcznie). Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+prowizja)...


Ocieplanie Poddaszy Pianą Pur

Docieplamy natryskowo pianą otwarto i zamknięto komórkową: poddasza,magazyny, hale,garaże,fundamenty itp. Główne zalety piany to:brak mostków..


Węgiel kamienny kostka 640

Posiadamy w sprzedaży węgiel o parametrach -wartość opałowa 24-25 MJ/kg -zawartość popiołu od 6% do 8% Posiadamy samochody samowyładowcze. Warunki..


Alarmy, domofony, monitoring,

Alarmy, monitoring, automatyka domowa -instalacje alarmowe -instalacje elektryczne -napędy do bram -automatyka domowa -sterowanie z poziomu..


Bramy panelowe, palisadowe,

CENTRUM OGRODZEŃ MICHALSKI oferuje kompleksowo ogrodzenia: -panelowe -palisadowe -aluminiowe -betonowe -metalowe zdobione -ze sztachet..


Mieszkanie 71,66m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 71,66 m2 położone na VI piętrze w bloku z windą przy ul. Papieża Jana..


Sprzedam Mieszkanie 72 m2 w

Sprzedam mieszkanie o pow. 72,8 m2 na II piętrze z dużym balkonem w Zambrowie przy ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie ładne i czyste, po remoncie. Gotowe..


Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Piasek Zambrów - transport

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. piach, kruszywa z transportem w Zambrowie, Kołakach, Szumowie, Rutkach i..


Sprzedam dom

Sprzedam dom w miejscowości Tybory Olszewo.gotowy do zamieszkania nie wymagający wkładu finansowego, działka ok 15 ar. Na dole kuchnia z salonem,..


Dom 100m2, działka 2100m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Dom parterowy, murowany o powierzchni 100m2 położony w wsi Nagórki-Jabłoń, zaledwie kilka..


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"