:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?rekreacja wypoczynek, Rodzinna Czwartakiada [foto] - zdjęcie, fotografia
09/06/2018 16:04

Kolejny raz rodzice i dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zambrowie wzięli udział w szkolnych zawodach sportowych w ramach „Czwartakiady”.

Kolejna już rodzinna „Czwartakiada” odbyła się dzisiaj w Szkole Podstawowej Nr 4 w Zambrowie. Impreza zorganizowana została przez Stowarzyszenie Przyjaciół Czwórki oraz dyrekcję i społeczność szkolną SP4.

Zanim przystąpiono do zmagań sportowych, uczniowie wraz z rodzicami zostali zaproszeni do małej salki gimnastycznej na przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Tę słynną baśń wszyscy znają, ale każda jej interpretacja jest wyjątkowa. Nie inaczej było i tym razem. Piękna królewna, zła macocha, prawdomówne lustereczko, dzielny książę, dobroduszny myśliwy, urocze krasnale oraz wrażliwe zwierzątka nie pozwoliły licznie zgromadzonej publiczności na nudę. Tym bardziej, że w ich role wcielili się … sami nauczyciele „Czwórki”!

Następnie impreza przeniosła się na na boiska „Orlik 2012” za budynkiem szkoły. Zarówno pogoda, jak i frekwencja na zawodach dopisała. Około 140 dzieci i rodziców wzięło udział w wielu konkurencjach sprawnościowych. Maluchy, ich mamusie i tatusiowie skakali w workach i na piłce. Wszyscy musieli pokonać tor przeszkód, a także wykonać slalom i trafić do bramki piłką nożną. Były również rzuty do kosza, biegi po prostej, biegi z kręglami, drabinka lekkoatletyczna, rzuty woreczkami do celu oraz jazda pojazdem „Rider”. Nie były to trudne konkurencje, ale wymagały dokładności, wyczucia równowagi i sprytu.

Ponadto podczas „Czwartakiady” każde dziecko mogło schłodzić się w kurtynie wodnej, rozstawionej przez strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie. Nie zabrakło również malowania twarzy. Świetnie spisały się również mamy, dzięki którym stoliki uginały się pod ciężarem pysznych, kolorowych i przede wszystkim zdrowych przekąsek i napojów.

Warto dodać, że każde dziecko za ukończenie wszystkich konkurencji otrzymało dyplom i nagrody. Były również medale.

Rodzinna „Czwartakiada” to cyklicznie odbywający się w Szkole Podstawowej Nr 4 w Zambrowie festyn przygotowany dla dzieci i ich rodziców. Po raz pierwszy impreza odbyła się 23 marca 2014 roku. Celem spotkań jest zaszczepienie wśród wychowanków zdrowego stylu życia, integracja spoeczności szkolnej oraz pokazanie, jak atrakcyjne może być wspólne spędzanie wolnego czasu.

Za pośrednictwem naszego portalu organizatorzy składają gorące podziękowania wszystkim osobom, które włączyły się w organizację tegorocznej „Czwartakiady”: rodzicom, nauczycielom, zambrowskim strażakom, Jarosławowi Strenkowskiemu z RIH w Zambrowie oraz sponsorom:

 • Właścicielom firmy CHU „Gregorek”;

 • Firmie MLEKPOL,

 • Firmie NEGRESKO,

 • Panu Krzysztofowi Krakowskiemu,

 • Panu Krzysztofowi Chrupkowi,

 • Państwu Agacie i Bogumiłowi Dybowskim,

 • Państwu Wiśniewskim – S.J. LEWIATAN,

 • Państwu Krystynie i Wojciechowi Jastrzębskim – „ZORZA”,

 • Panu J. Szelągowskiemu – „KONTEXT”,

 • Państwu Danucie i Dominikowi Mierzwińskim,

 • Państwu Marcie i Albertowi Orłowskim,

 • Państwu Agnieszce i Dariuszowi Święczkowskim,

 • Pani Małgorzacie Jankowskiej,

 • Pani Annie Wieczorek,

 • Rodzicom klas: I e, II b, III a, III b, III g.

 

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszego wydarzenia.

Reklama

Miejsce zdarzenia mapa Zambrów

VI Rodzinna Czwartakiada [foto] komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-06-10 07:41:21

  Po raz kolejny szkoła organizuje Czwartakiadę w tym samym czasie w którym miasto organizuje inną imprezę dla dzieci- w tym roku to wyścigi rowerowe dla dzieci. Czy to naprawdę tak trudno przy organizowaniu imprezy szkolnej zadzwonić do magistratu i zapytać się czy nie koliduje to z innymi miejskimi atrakcjami. Rok ma 365 dni, miasto nie jest metropolią i chyba można to pogodzić. Spójrzcie na frekwencję- rocznik 2005-2006 startowało 3! uczestników. Daję bana dla organizatorów!

 • gość 2018-06-10 07:50:54

  Przyjdzie kolejny chłop na dyrektora to da wsparcie Ryśkowi. Za dużo bab do rządzenia w tej szkole. Na jesieni nowe rządy, więc może będzie zmiana w stylu zarządzania.

 • gość 2018-06-10 13:21:56

  Oj tak, przyda się MĘSKA ręka. Baby mu na głowę wchodzą. Słyszałam o przypadku, że pracownik stołówki wchodzi sobie kiedy chce do pokoju nauczycielskiego, przegląda dzienniki uczniów i spisuje oceny. Ale ma super relacje z dyrektorem, więc może.

 • Gość - niezalogowany 2018-06-10 19:28:22

  Rodzice sprzedają a szkoła się bogaci takie to przez rodziców było pomaganie w tych ciastach . Można powiedzieć że jakby oddali pieniądze dla szkoły.

 • gość 2018-06-10 20:48:22

  To akurat rodzice mają wybór czy przynieść coś na sprzedaż. Lekką presja wychowawcy i przynoszą. Kiedyś stowarzyszenie przyjaciół czwórki organizowało kiermasz, ale ten twór chyba już nie istnieje.

 • gość 2018-06-11 07:42:52

  CZWARTAKIADA była super!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • gość 2018-06-11 11:22:51

  A Pani od Muzyki wiecznie wyzywająca dzieci.

 • Gość - niezalogowany 2018-06-11 13:44:06

  Wyzywanie to w tej szkole norma. Pani od plastyki też lubi pojechać po uczniach.

 • gość 2018-06-11 16:29:33

  Brawo czwórka - sobotnia zabawa była super!!

 • gość 2018-06-11 16:48:49

  Więcej takich imprez SP4 zabawa przednia ,która zbliża rodziców dzieci i nauczycieli bo każdy tam świetnie się bawi!!! Żywym przykładem jest z roku na rok coraz większa liczba uczestników i sponsorów!!!

 • gość 2018-06-11 17:08:25

  Pomimo wielu starań w szkole panuje bałagan, brak dyscypliny. Pani ze stołówki do wszystkich mówi per Ty. Zajmuje się wszystkim tylko nie obiadami które często są gotowcami.

 • gość 2018-06-11 19:30:42

  Czepiacie się dziewczyny, to nie jej wina, że wszystkich zna. Z czymkolwiek do niej się zgłosisz to zawsze pomoże. Co w tym złego, że sprawdzi oceny mojego dziecka??

 • gość 2018-06-11 20:29:58

  Własnie,zgadzam sie z ostatnia wypowiedzią. To jest chora zazdrosć i tyle.Dajcie jej spokoj i zajmijcie sie swoimi problemami.Pomoże każdemu,,kto sie do niej zwróci,ale komu to chyba przeszkadza.Skończcie lepiej tę głupią dyskusję.

 • Gość - niezalogowany 2018-06-11 21:27:22

  Dajcie jej już spokój. Dobra dziewczyna,bo nigdy nikomu nie odmówi i zawsze służy pomocaZazdrość was zżera czy co.zajmijcie się swoimi sprawami lepiej.kogoś w oczy kole chyba I to ostro.

 • gość 2018-06-11 21:59:03

  Odeszliście od wątku. Podsumowując: Impreza Ok, tylko w innym terminie i najlepiej żeby szkołą kierowała Pani ze stołówki, bo wszystko tak załatwi, że innych zżera zazdrość.

 • Gość - niezalogowany 2018-06-11 22:04:33

  Moje dzieci chodzą do innej szkoły niż SP4. Szczerze mówiąc, żałuję,że nie do SP4. Nie wypowiem się na temat relacji w pokoju nauczycielskim, czy na stołówce,ale wiem jedno: po sobotniej imprezie,zwlaszcza po przedstawieniu widzę zaangażowanie nauczycieli. Żadna inna szkoła nie organizuje takich pikników,a szkoda. Może inne placowki wezmą przykład. Zamiast chwalić potępiacie. A było naprawdę super. Dla mnie 6+.

 • gość 2018-06-11 22:17:20

  Jeśli na podstawie zaangażowania kilku nauczycieli w występ ceniasz poziom edukacji w szkole to gratuluję intelektu. To tak jak na Dudę niektórzy głosowali z tego powodu, że na zdjęciu ładniej wyglądał już Komorowski, czy też dlatego, że miał ładniejszą żonę. Przedstawienie było bardzo fajne, impreza plenerowa udana, dzieci zadowolone. Czwartakiada to pomysł dyrektora Zielińskiego. W szkołach może dziać się wiele ciekawych rzeczy niekoniecznie przy dużym nakładzie finansowym. Niestety nauczycielom się zwyczajnie nie chce. Najlepiej odpękać 4 godziny i do domu. Poza tym każda inicjatywa ponad normę wzbudza zazdrość innych nauczycieli, co powoduje, że nie chce się chcieć. Cieszę się, że niektórym raz do roku jednak się chce...

 • gość 2018-06-12 11:16:07

  Jeżeli chodzi o zaglądanie do dzienników to może by ktoś pomyślałam o tym, że Pani ze stołówki nie idzie spisywać ocen tylko numery telefonów do osób, do których dzwoni i grzecznie prosi o zapłatę za obiady. Zastanawiam się tylko komu tak bardzo zależy na zburzeniu relacji wewnątrz szkoły. Na pewno nie osobom z zewnątrz..Uważam, że nikt z poza szkoły nie ingeruje w takie rzeczy.

 • gość 2018-06-12 12:35:46

  Nie wiem po co zagląda w dzienniki, nie interesuje mnie to. Wiem natomiast, że we wniosku o zapisanie dziecka na obiady podaje się numery telefonów do rodziców. Ciekawe co na to RODO?

 • Gość - niezalogowany 2018-06-13 11:36:17

  Ja myślę, że dyrekcja za bardzo się spoufaliła z pracownikami i stąd takie kwiatki.

 • gość 2018-06-13 15:05:25

  Oto Polska właśnie! Ludzie robią coś pozytywnego, poświęcają swój wolny czas, zapewniają rozrywkę waszym dzieciom- (mówię o organizatorach Czwartakiady), a Wy tylko zamęt robicie. A to data nie ta, godzina nie ta, pogoda nie ta, nauczycielka ta czy tamta coś zrobiła.... A zróbcie coś sami, pokażcie co potraficie.... Mi by się nie chciało w taki upał ganiać za cudzymi dzieciakami

 • gość 2018-06-13 20:13:40

  Nasz rząd - w swoim mniemaniu - też wiele dobrego robi. I zobacz ilu osobom to nie pasuje. W przyszłości zapewne uda się tak zorganizować imprezę, żeby nie kolidowała z inną. Brawo za organizację Czwartakiady, a niedociągnięcia w szkole były, są i będą. Pan Dyrektor to fajny gość! A wiadomo - gdzie baby tam i kłopoty.

 • Gość - niezalogowany 2018-06-13 21:33:32

  Czwartakiada udana, przedstawienie było super. A w szkole jak wszędzie są nauczyciele których się lubi i których się nie lubi. Ale faktem jest, że nie którzy nauczyciele mineli się z powołaniem.

 • gość 2018-06-14 16:33:25

  A dlaczego nie ma podziękowań dla sklepu LIDL ??? Dzieci dostały smycze firmowe LIDLA, a w podziękowaniami ani słowem... Nieładnie, poprawcie!

 • Gość - niezalogowany 2018-06-14 22:57:11

  Myślę, że Pan Dyrektor jednak powinien być bardziej konsekwentny. Jest coraz gorzej w tej szkole. Nauczyciele nie są mili i wspierający dzieci. Zbyt dużo przykrości i mało wsparcia od kadry mają uczniowie.

 • gość 2018-06-15 08:18:19

  Sformułowania: durnie, debile, gnoje padają pod adresem uczni. Rozumiem, że są tacy uczniowie, których ciężko przywołać do porządku, ale szkoła i nauczyciel to nie miejsce i nie osoba, która powinna prezentować brak szacunku do ucznia. Ten brak szacunku przejawia się nie tylko w wyzwiskach ze strony nauczycieli SP4 pod adresem dzieci, ale i tym, że na lekcjach nauczyciele nagminnie korzystają z telefonów komórkowych czy tabletów i to nie do celów bynajmniej związanych z edukacją. Zajmują się na lekcji sprawami prywatnymi, a nie obowiazkami zawodowymi.

 • Gość - niezalogowany 2018-06-18 21:21:51

  Jest prawdą, że wyzwiska padają często. Już wiadomo, że sporo uczniów z tego powodu przechodzi do 5-ki. A lekcje muzyki i flet, za który Pani sypie a zwłaszcza chłopcom jedynki!!??Dzieci zaliczają kilka piosenek na rok- nawet Jezioro Łabędzie.

 • Gość - niezalogowany 2018-06-19 23:06:24

  A ja się odniosę do obiadów. Dzieci które już trochę do szkoły chodzą skarżą się, że obiady coraz gorsze. Podobno jedzenie mie jest swieze tylko odgrzewane. Jak tak dalej pójdzie to nikt nie będzie chciał chodzić na te obiady.

 • gość 2018-06-21 12:13:03

  Dziwne bo z tego co wiem to z roku na rok jest coraz więcej chętnych na obiady. Jakie odgrzewane??? Ludzie zastanówcie się co piszecie? Mój syn chodzi na obiady trzy lata i jak czegoś nie lubi to nie zjada. Weźcie poprawkę na to co mówią dzieci!!! Ogarnijcie się!!!!! W domu też zawsze robicie to na co ma ochotę Wasza "pociecha" nie licząc się ze zdaniem pozostałej części rodziny???

 • Gość - niezalogowany 2018-06-21 13:00:44

  W domu to ja mogę starego naleśnika podgrzać i dać dziecku na własną odpowiedzialność. Ale w szkole gdzie jest zbiorowe żywienie to raczej nie powinno się to zdarzać. A mi dziecko mówiło że naleśników nie jadło, bo były stare. Ja ich nie jadłam ale nie podoba mi się że stare jedzenie się dzieciom wciska.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Specjalista ds sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..


Zobacz ogłoszenie

PelleT WYSOKIEJ jakości

ROLNIK-SKLEP T. MIODUSZEWSKI UL. BIAŁOSTOCKA 38 WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) Oferuje wysokiej jakości granulat drzewny PELLET renomowanego..


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

Volkswagen Passat B5

Sprzedam VW Passata 1.6 B+G 1997 rok OC i BT do 07.2019 Klimatronic, hak , podgrzewane fotele, Butla w miejscu koła zapasowego ważna do 2027 roku...


Zobacz ogłoszenie

Dom 140m2, ul. Słoneczna

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Dom wolnostojący, I-piętrowy o powierzchni 140m2 (powierzchnia zabudowy 105,83m2) położony w..


Zobacz ogłoszenie

ZBIORNIK NA PALIWO

ROLNIK SKLEP UL. BIAŁOSTOCKA 38, WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) ZBIORNIK NA PALIWO DWUPŁASZCZOWY Dane techniczne: * Wysokość: 1990 mm *..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie na Kosseckiego 4

Sprzedam mieszkanie(63m2) na pierwszym piętrze w bloku Kosseckiego 4.


Zobacz ogłoszenie

Profesjonalna Kosmetyka

Profesjonalna kosmetyka auta jest niezbędny dla zachowania pięknego wyglądu samochodu przez długie lata. Pozwala również na podniesienie wartości..


Zobacz ogłoszenie

Nowa Deskorolka elektryczna

Mam dziś do sprzedania nową deskorolke elektryczną. Deskorolka niedawno kupiona w niemczech, posiadam fakturę. Do zamówienia dorzucam w gratisie..


Zobacz ogłoszenie

ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ KAT. C+E

Zatrudnię kierowcę kat C+E w transporcie międzynarodowym jazda z naczepą typu chłodnia , kierunki Rumunia , Węgry , Bułgaria. Oferuje atrakcyjne..


Zobacz ogłoszenie

ZBIORNIKI DWUPŁASZCZOWE FIRMY

Zapraszamy do zakupu zbiorników dwupłaszczowych na paliwo firmy FORTIS. W ofercie posiadamy zbiorniki o pojemności 2000l i 2500l zbiorniki..


Zobacz ogłoszenie

Zaplace za loda w aucie.70zl.

Zaplace za loda w aucie, cena do ustalenia;) Zaplace za loda w aucie. Jak jestes zainteresowana


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów Pogotowie

> Darmowa Diagnoza na miejscu w firmie > Kompleksowa Naprawa i Modernizacja Komputerów PC i Laptopów > Czyszczenie i Konserwacja >..


Zobacz ogłoszenie

PUNKT SPRZEDAŻY MASZYN

SKLEP ROLNICZY HAPROL ZAPRASZA DO ZAKUPU MASZYN ROLNICZYCH FIRMY LAND STAL. FIRMA PRODUKUJE WYSOKIEJ JAKOŚCI MASZYNY M.IN -AGRAGATY PODORYWKOWE..


Zobacz ogłoszenie

Spawanie oraz naprawa tworzyw

Oferujemy spawanie/naprawę: ✔️zderzaków samochodów osobowych i ciężarowych ✔️lamp (dorabiamy uchwyty i uzupełniamy ubytki) ✔️lusterek, atrap ,..


Zobacz ogłoszenie

Agri Radrol Zambrów ul.

Zajmujemy się sprzedażą maszyn rolniczych używanych pochodzących głównie z krajów Europy Zachodniej i Skandynawii. W ofercie posiadamy również..


Zobacz ogłoszenie

Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia lokal przy ul. Świętokrzyskiej 9.


Zobacz ogłoszenie

Budynek użytkowy 452m2, Al.

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Budynek mieszkalno-użytkowo-handlowy o powierzchni użytkowej 452m2 położony przy Aleji Wojska..


Zobacz ogłoszenie

Doradca Klienta w PP Alior

Aktualnie poszukujemy kandydata do placówki partnerskiej Alior Banku w Zambrowie na stanowisko: Doradca Klienta. Zakres obowiązków: • aktywne..


Zobacz ogłoszenie

Tania pożyczka bez zaświadczeń

Tania pożyczka do 20 000 zł bez zaświadczeń, nie pytamy o historię kredytową i zaświadczenia. Pieniądze możesz mieć na koncie w 15 minut. Możliwość..


Zobacz ogłoszenie

KIEROWCA C+E - codzienne

Firma z Czyżewa zatrudni kierowcę kat. C+E. Codzienne powroty do siedziby firmy. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny tel:602-616-444


Zobacz ogłoszenie

Sprzedawca stacja paliw Lotos

Stacja Paliw Lotos 290 w Gosiach Małych od 01.02.2019 r. poszukuje pracownika na stanowisko: - kasjer/sprzedawca - pół etatu Doświadczenie nie..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

Praca na stałe

Przyjmiemy do pracy na stałe do wypieku pizzy. Doświadczenie nie jest wymagane - wszystkiego nauczymy. Wynagrodzenie na START 2250pln brutto +..


Zobacz ogłoszenie

Pożyczki na dowód bez

Nieplanowany wydatek? Potrzebujesz szybkiej gotówki w ciągu chwili? Posiadamy wiele ofert pożyczek na oświadczenie. Nie musisz wychodzić z domu by..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"