:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?rekreacja wypoczynek, Rodzinna Czwartakiada [foto] - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 09/06/2018 16:04

Kolejny raz rodzice i dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zambrowie wzięli udział w szkolnych zawodach sportowych w ramach „Czwartakiady”.

Kolejna już rodzinna „Czwartakiada” odbyła się dzisiaj w Szkole Podstawowej Nr 4 w Zambrowie. Impreza zorganizowana została przez Stowarzyszenie Przyjaciół Czwórki oraz dyrekcję i społeczność szkolną SP4.

Zanim przystąpiono do zmagań sportowych, uczniowie wraz z rodzicami zostali zaproszeni do małej salki gimnastycznej na przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Tę słynną baśń wszyscy znają, ale każda jej interpretacja jest wyjątkowa. Nie inaczej było i tym razem. Piękna królewna, zła macocha, prawdomówne lustereczko, dzielny książę, dobroduszny myśliwy, urocze krasnale oraz wrażliwe zwierzątka nie pozwoliły licznie zgromadzonej publiczności na nudę. Tym bardziej, że w ich role wcielili się … sami nauczyciele „Czwórki”!

Następnie impreza przeniosła się na na boiska „Orlik 2012” za budynkiem szkoły. Zarówno pogoda, jak i frekwencja na zawodach dopisała. Około 140 dzieci i rodziców wzięło udział w wielu konkurencjach sprawnościowych. Maluchy, ich mamusie i tatusiowie skakali w workach i na piłce. Wszyscy musieli pokonać tor przeszkód, a także wykonać slalom i trafić do bramki piłką nożną. Były również rzuty do kosza, biegi po prostej, biegi z kręglami, drabinka lekkoatletyczna, rzuty woreczkami do celu oraz jazda pojazdem „Rider”. Nie były to trudne konkurencje, ale wymagały dokładności, wyczucia równowagi i sprytu.

Ponadto podczas „Czwartakiady” każde dziecko mogło schłodzić się w kurtynie wodnej, rozstawionej przez strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie. Nie zabrakło również malowania twarzy. Świetnie spisały się również mamy, dzięki którym stoliki uginały się pod ciężarem pysznych, kolorowych i przede wszystkim zdrowych przekąsek i napojów.

Warto dodać, że każde dziecko za ukończenie wszystkich konkurencji otrzymało dyplom i nagrody. Były również medale.

Rodzinna „Czwartakiada” to cyklicznie odbywający się w Szkole Podstawowej Nr 4 w Zambrowie festyn przygotowany dla dzieci i ich rodziców. Po raz pierwszy impreza odbyła się 23 marca 2014 roku. Celem spotkań jest zaszczepienie wśród wychowanków zdrowego stylu życia, integracja spoeczności szkolnej oraz pokazanie, jak atrakcyjne może być wspólne spędzanie wolnego czasu.

Za pośrednictwem naszego portalu organizatorzy składają gorące podziękowania wszystkim osobom, które włączyły się w organizację tegorocznej „Czwartakiady”: rodzicom, nauczycielom, zambrowskim strażakom, Jarosławowi Strenkowskiemu z RIH w Zambrowie oraz sponsorom:

 • Właścicielom firmy CHU „Gregorek”;

 • Firmie MLEKPOL,

 • Firmie NEGRESKO,

 • Panu Krzysztofowi Krakowskiemu,

 • Panu Krzysztofowi Chrupkowi,

 • Państwu Agacie i Bogumiłowi Dybowskim,

 • Państwu Wiśniewskim – S.J. LEWIATAN,

 • Państwu Krystynie i Wojciechowi Jastrzębskim – „ZORZA”,

 • Panu J. Szelągowskiemu – „KONTEXT”,

 • Państwu Danucie i Dominikowi Mierzwińskim,

 • Państwu Marcie i Albertowi Orłowskim,

 • Państwu Agnieszce i Dariuszowi Święczkowskim,

 • Pani Małgorzacie Jankowskiej,

 • Pani Annie Wieczorek,

 • Rodzicom klas: I e, II b, III a, III b, III g.

 

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszego wydarzenia.

Reklama

Miejsce zdarzenia mapa Zambrów

VI Rodzinna Czwartakiada [foto] komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-06-10 07:41:21

  Po raz kolejny szkoła organizuje Czwartakiadę w tym samym czasie w którym miasto organizuje inną imprezę dla dzieci- w tym roku to wyścigi rowerowe dla dzieci. Czy to naprawdę tak trudno przy organizowaniu imprezy szkolnej zadzwonić do magistratu i zapytać się czy nie koliduje to z innymi miejskimi atrakcjami. Rok ma 365 dni, miasto nie jest metropolią i chyba można to pogodzić. Spójrzcie na frekwencję- rocznik 2005-2006 startowało 3! uczestników. Daję bana dla organizatorów!

 • gość 2018-06-10 07:50:54

  Przyjdzie kolejny chłop na dyrektora to da wsparcie Ryśkowi. Za dużo bab do rządzenia w tej szkole. Na jesieni nowe rządy, więc może będzie zmiana w stylu zarządzania.

 • gość 2018-06-10 13:21:56

  Oj tak, przyda się MĘSKA ręka. Baby mu na głowę wchodzą. Słyszałam o przypadku, że pracownik stołówki wchodzi sobie kiedy chce do pokoju nauczycielskiego, przegląda dzienniki uczniów i spisuje oceny. Ale ma super relacje z dyrektorem, więc może.

 • Gość - niezalogowany 2018-06-10 19:28:22

  Rodzice sprzedają a szkoła się bogaci takie to przez rodziców było pomaganie w tych ciastach . Można powiedzieć że jakby oddali pieniądze dla szkoły.

 • gość 2018-06-10 20:48:22

  To akurat rodzice mają wybór czy przynieść coś na sprzedaż. Lekką presja wychowawcy i przynoszą. Kiedyś stowarzyszenie przyjaciół czwórki organizowało kiermasz, ale ten twór chyba już nie istnieje.

 • gość 2018-06-11 07:42:52

  CZWARTAKIADA była super!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • gość 2018-06-11 11:22:51

  A Pani od Muzyki wiecznie wyzywająca dzieci.

 • Gość - niezalogowany 2018-06-11 13:44:06

  Wyzywanie to w tej szkole norma. Pani od plastyki też lubi pojechać po uczniach.

 • gość 2018-06-11 16:29:33

  Brawo czwórka - sobotnia zabawa była super!!

 • gość 2018-06-11 16:48:49

  Więcej takich imprez SP4 zabawa przednia ,która zbliża rodziców dzieci i nauczycieli bo każdy tam świetnie się bawi!!! Żywym przykładem jest z roku na rok coraz większa liczba uczestników i sponsorów!!!

 • gość 2018-06-11 17:08:25

  Pomimo wielu starań w szkole panuje bałagan, brak dyscypliny. Pani ze stołówki do wszystkich mówi per Ty. Zajmuje się wszystkim tylko nie obiadami które często są gotowcami.

 • gość 2018-06-11 19:30:42

  Czepiacie się dziewczyny, to nie jej wina, że wszystkich zna. Z czymkolwiek do niej się zgłosisz to zawsze pomoże. Co w tym złego, że sprawdzi oceny mojego dziecka??

 • gość 2018-06-11 20:29:58

  Własnie,zgadzam sie z ostatnia wypowiedzią. To jest chora zazdrosć i tyle.Dajcie jej spokoj i zajmijcie sie swoimi problemami.Pomoże każdemu,,kto sie do niej zwróci,ale komu to chyba przeszkadza.Skończcie lepiej tę głupią dyskusję.

 • Gość - niezalogowany 2018-06-11 21:27:22

  Dajcie jej już spokój. Dobra dziewczyna,bo nigdy nikomu nie odmówi i zawsze służy pomocaZazdrość was zżera czy co.zajmijcie się swoimi sprawami lepiej.kogoś w oczy kole chyba I to ostro.

 • gość 2018-06-11 21:59:03

  Odeszliście od wątku. Podsumowując: Impreza Ok, tylko w innym terminie i najlepiej żeby szkołą kierowała Pani ze stołówki, bo wszystko tak załatwi, że innych zżera zazdrość.

 • Gość - niezalogowany 2018-06-11 22:04:33

  Moje dzieci chodzą do innej szkoły niż SP4. Szczerze mówiąc, żałuję,że nie do SP4. Nie wypowiem się na temat relacji w pokoju nauczycielskim, czy na stołówce,ale wiem jedno: po sobotniej imprezie,zwlaszcza po przedstawieniu widzę zaangażowanie nauczycieli. Żadna inna szkoła nie organizuje takich pikników,a szkoda. Może inne placowki wezmą przykład. Zamiast chwalić potępiacie. A było naprawdę super. Dla mnie 6+.

 • gość 2018-06-11 22:17:20

  Jeśli na podstawie zaangażowania kilku nauczycieli w występ ceniasz poziom edukacji w szkole to gratuluję intelektu. To tak jak na Dudę niektórzy głosowali z tego powodu, że na zdjęciu ładniej wyglądał już Komorowski, czy też dlatego, że miał ładniejszą żonę. Przedstawienie było bardzo fajne, impreza plenerowa udana, dzieci zadowolone. Czwartakiada to pomysł dyrektora Zielińskiego. W szkołach może dziać się wiele ciekawych rzeczy niekoniecznie przy dużym nakładzie finansowym. Niestety nauczycielom się zwyczajnie nie chce. Najlepiej odpękać 4 godziny i do domu. Poza tym każda inicjatywa ponad normę wzbudza zazdrość innych nauczycieli, co powoduje, że nie chce się chcieć. Cieszę się, że niektórym raz do roku jednak się chce...

 • gość 2018-06-12 11:16:07

  Jeżeli chodzi o zaglądanie do dzienników to może by ktoś pomyślałam o tym, że Pani ze stołówki nie idzie spisywać ocen tylko numery telefonów do osób, do których dzwoni i grzecznie prosi o zapłatę za obiady. Zastanawiam się tylko komu tak bardzo zależy na zburzeniu relacji wewnątrz szkoły. Na pewno nie osobom z zewnątrz..Uważam, że nikt z poza szkoły nie ingeruje w takie rzeczy.

 • gość 2018-06-12 12:35:46

  Nie wiem po co zagląda w dzienniki, nie interesuje mnie to. Wiem natomiast, że we wniosku o zapisanie dziecka na obiady podaje się numery telefonów do rodziców. Ciekawe co na to RODO?

 • Gość - niezalogowany 2018-06-13 11:36:17

  Ja myślę, że dyrekcja za bardzo się spoufaliła z pracownikami i stąd takie kwiatki.

 • gość 2018-06-13 15:05:25

  Oto Polska właśnie! Ludzie robią coś pozytywnego, poświęcają swój wolny czas, zapewniają rozrywkę waszym dzieciom- (mówię o organizatorach Czwartakiady), a Wy tylko zamęt robicie. A to data nie ta, godzina nie ta, pogoda nie ta, nauczycielka ta czy tamta coś zrobiła.... A zróbcie coś sami, pokażcie co potraficie.... Mi by się nie chciało w taki upał ganiać za cudzymi dzieciakami

 • gość 2018-06-13 20:13:40

  Nasz rząd - w swoim mniemaniu - też wiele dobrego robi. I zobacz ilu osobom to nie pasuje. W przyszłości zapewne uda się tak zorganizować imprezę, żeby nie kolidowała z inną. Brawo za organizację Czwartakiady, a niedociągnięcia w szkole były, są i będą. Pan Dyrektor to fajny gość! A wiadomo - gdzie baby tam i kłopoty.

 • Gość - niezalogowany 2018-06-13 21:33:32

  Czwartakiada udana, przedstawienie było super. A w szkole jak wszędzie są nauczyciele których się lubi i których się nie lubi. Ale faktem jest, że nie którzy nauczyciele mineli się z powołaniem.

 • gość 2018-06-14 16:33:25

  A dlaczego nie ma podziękowań dla sklepu LIDL ??? Dzieci dostały smycze firmowe LIDLA, a w podziękowaniami ani słowem... Nieładnie, poprawcie!

 • Gość - niezalogowany 2018-06-14 22:57:11

  Myślę, że Pan Dyrektor jednak powinien być bardziej konsekwentny. Jest coraz gorzej w tej szkole. Nauczyciele nie są mili i wspierający dzieci. Zbyt dużo przykrości i mało wsparcia od kadry mają uczniowie.

 • gość 2018-06-15 08:18:19

  Sformułowania: durnie, debile, gnoje padają pod adresem uczni. Rozumiem, że są tacy uczniowie, których ciężko przywołać do porządku, ale szkoła i nauczyciel to nie miejsce i nie osoba, która powinna prezentować brak szacunku do ucznia. Ten brak szacunku przejawia się nie tylko w wyzwiskach ze strony nauczycieli SP4 pod adresem dzieci, ale i tym, że na lekcjach nauczyciele nagminnie korzystają z telefonów komórkowych czy tabletów i to nie do celów bynajmniej związanych z edukacją. Zajmują się na lekcji sprawami prywatnymi, a nie obowiazkami zawodowymi.

 • Gość - niezalogowany 2018-06-18 21:21:51

  Jest prawdą, że wyzwiska padają często. Już wiadomo, że sporo uczniów z tego powodu przechodzi do 5-ki. A lekcje muzyki i flet, za który Pani sypie a zwłaszcza chłopcom jedynki!!??Dzieci zaliczają kilka piosenek na rok- nawet Jezioro Łabędzie.

 • Gość - niezalogowany 2018-06-19 23:06:24

  A ja się odniosę do obiadów. Dzieci które już trochę do szkoły chodzą skarżą się, że obiady coraz gorsze. Podobno jedzenie mie jest swieze tylko odgrzewane. Jak tak dalej pójdzie to nikt nie będzie chciał chodzić na te obiady.

 • gość 2018-06-21 12:13:03

  Dziwne bo z tego co wiem to z roku na rok jest coraz więcej chętnych na obiady. Jakie odgrzewane??? Ludzie zastanówcie się co piszecie? Mój syn chodzi na obiady trzy lata i jak czegoś nie lubi to nie zjada. Weźcie poprawkę na to co mówią dzieci!!! Ogarnijcie się!!!!! W domu też zawsze robicie to na co ma ochotę Wasza "pociecha" nie licząc się ze zdaniem pozostałej części rodziny???

 • Gość - niezalogowany 2018-06-21 13:00:44

  W domu to ja mogę starego naleśnika podgrzać i dać dziecku na własną odpowiedzialność. Ale w szkole gdzie jest zbiorowe żywienie to raczej nie powinno się to zdarzać. A mi dziecko mówiło że naleśników nie jadło, bo były stare. Ja ich nie jadłam ale nie podoba mi się że stare jedzenie się dzieciom wciska.

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

dostępne od ręki - ZBIORNIK NA

ROLNIK SKLEP UL. BIAŁOSTOCKA 38, WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) ZBIORNIK NA PALIWO DWUPŁASZCZOWY Dane techniczne: * Wysokość: 1990 mm *..


Zobacz ogłoszenie

FOLIA, SIATKA , SZNUREK DO

SKLEP HAPROL ZAPRASZA W NASZEJ OFERCIE M.IN -FOLIA DO SIANA I SŁOMY- BIAŁA, ZIELONA, CZARNA I PRZEZROCZYSTA STRETCH, 500 LUB 750 -SZNUREK DO PRAS I..


Zobacz ogłoszenie

Praca na stanowisku doradcy

Poszukujemy osoby do pracy w charakterze doradcy klienta w Salonie NC+ w Galerii Bem w Zambrowie. Praca na cały etat ok 160h miesięcznie) w..


Zobacz ogłoszenie

Nowoczesny apartament w

Do wynajęcia nowoczesny apartament w Augustowie w ośrodku wczasowym Marina Borki nad jeziorem Necko. 2 sypialnie (4 pojedyncze łóżka z możliwością..


Zobacz ogłoszenie

CB RADIO montaż, strojenie,

Sprzedaż, montaż, naprawa i strojenie CB radia i anten. Sklep Planet ul. Białostocka 22d , Zambrów tel. 604419967


Zobacz ogłoszenie

Ekogroszek Extra transport hds

Zapraszamy do zakupu węgla EKOGROSZKU EXTRA. Parametry ekogroszku: -zawartość popiołu 5,5% - wartość opałowa 25-27 MJ/kg Węgiel suchy magazynowany..


Zobacz ogłoszenie

Pożyczka bez sprawdzania

Pożyczka dla każdego bez BIK. Jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki na dowolny cel mamy dla Ciebie ofertę. - Nie pytamy o cel, - Pieniądze na..


Zobacz ogłoszenie

PRACA!

Poszukuję zdecydowanej osoby na stanowisko doradca klienta w Salonie NC+ w Galerii Bem w Zambrowie. Praca na cały etat, wysokie zarobki..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Zobacz ogłoszenie

SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Zobacz ogłoszenie

Pracownik produkcyjny

Do naszej fabryki okien w Starym Laskowcu poszukujemy kandydatów do pracy jako: Zadania: • Praca na super nowoczesnej hali produkcyjnej, • Prace..


Zobacz ogłoszenie

PIASEK ŻWIR CZARNOZIEM

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. Sprawna obsługa i szybka dostawa to nasze priorytety. Zadzwoń: tel...


Zobacz ogłoszenie

TYLKO TERAZ!

TYLKO W SALONIE NC+ W GALERII BEM PAKIET 155 KANAŁÓW (DODATKOWO HBO ZA DARMO) ZA 36,66 ZŁ MIESIĘCZNIE! UMOWA TYLKO NA 18 MIESIĘCY PRZYJDŹ I ZAPYTAJ..


Zobacz ogłoszenie

Rozbiórka wyburzenie budynku w

Świadczymy kompleksowe usługi rozbiórek i wyburzeń domu, obory, budynku gospodarczego, użytkowego i innych obiektów. Działamy w tych miastach: -..


Zobacz ogłoszenie

Meble na wymiar. Kuchnie,

Murawski Furniture z wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej zajmującą się projektowaniem i tworzeniem różnego rodzaju mebli na wymiar tj..


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnię osobę na stanowisko

Zatrudnię osobę na stanowisko kucharza w restauracji Impresja w Zambrowie. Praca na cały etat, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju (kursy,..


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnię osobę na stanowisko

Zatrudnię osobę na stanowisko kelner w restauracji Impresja w Zambrowie. Praca na cały etat, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju (kursy,..


Zobacz ogłoszenie

Opieka nad starszą panią 2

Praca dla miłej i uczciwej pani z podstawową znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Praca w okolicach Stuttgartu polegająca na opiece nad..


Zobacz ogłoszenie

Główna księgowa lub główny

Poszukujemy osoby na stanowisko: Główna/-y księgowa/-y Miejsce pracy: Zambrów, Firma Zorza, ul. Mazowiecka 57C OPIS STANOWISKA: prawidłowość i..


Zobacz ogłoszenie

Rowery zachodnich renomowanych

Zapraszamy w KAŻDĄ NIEDZIELĘ na KIERMASZ ROWEROWY od 10.30 - 13.00 Do zaoferowania Markowe rowery Holenderskie i Niemieckie. Rowery sprawdzone w..


Zobacz ogłoszenie

Zabudowana działka przemysłowa

Sprzedam działkę przemysłową, zabudowaną, nr ewidenc. 1903/1 i 1903/2 o łączne powierzchni 1,0055ha, położoną na terenach produkcyjno-usługowych..


Zobacz ogłoszenie

praca dla murarzy

Poszukujemy murarzy i pomocników murarzy z własną działalnością. Stawka godzinowa dla murarza 23€, pomocnika 18€. Praca w Antwerpii. Zapewniamy..


Zobacz ogłoszenie

Agregat uprawowo siewny

Przedmiotem sprzedaży jest nowy Agregat uprawowo-siewny 2,7m marki AGRO-LIFT. Agregat uprawowo-siewny bez hydropaku Wyposażenie standardowe: 1...


Zobacz ogłoszenie

profesjonalne tworzenie stron

Stworzę stronę WWW dla Twojej firmy, strony w pełni responsywne, optymalizacja pod SEO. Bezpłatna wycena. Szybka realizacja oraz w pełni..


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnimy magazyniera i

Drukarnia opakowań poszukuje pracownika na stanowisko magazyniera, jak również pracowników na inne stanowiska. Wymagane wykształcenie minimum..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

Skuter ATX Motor Red Power

Sprzedam skuter firmy ATX Motor Red Power. Skuter mało jeżdżony, w dobrym stanie, jeździ bardzo dobrze, nic się nie psuje. Garażowany. Do skutera..


Zobacz ogłoszenie

Działka 1,25 ha w Ngórkach

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1,25 ha położona w miejscowości Nagórki-Jabłoń, gmina Zambrów. Grunty..


Zobacz ogłoszenie

Mechanik samochodów

Mechanik samochodów ciężarowych Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: • Bieżąca naprawa własnych samochodów ciężarowych • konserwacja części..


Zobacz ogłoszenie

Maszyny, części - wszystko dla

Zapraszamy do sklepu rolniczego „ROLNIK”.. Sklep znajduje się przy ul. Białostockiej 38 w Zambrowie (posesja ze stawem; wjazd od ulicy Wiśniowej -..


Zobacz ogłoszenie

Pomoc operatora

Do naszej fabryki okien w Starym Laskowcu poszukujemy kandydatów do pracy jako: Pomoc operatora Zadania: ‒ obsługa maszyn produkcyjnych, -..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie 3-pokojowe, I

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 58,94m2 położone na I piętrze w bloku z cegły przy Placu..


Zobacz ogłoszenie

ZBIORNIKI DWUPŁASZCZOWE NA

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU ZBIORNIKÓW DWUPŁASZCZOWYCH NA PALIWO. W OFERCIE POSIADAMY ZBIORNIKI O POJEMNOŚCI 2000L l 2500L. ZBIORNIKI STANDARDOWO..


Zobacz ogłoszenie

Altanka

Altana nowa ośmiokątna o przekątnej 3,20 m. Altanka wykonana jest w całości z drewna sosnowego. Stabilna solidna konstrukcja, słupy nośne o..


Zobacz ogłoszenie

Pracownik biurowy

Telewizja Kablowa DIPOL Sp. z o. o. dostawca usług telewizji kablowej, dostępu do sieci Internet oraz telefonii stacjonarnej poszukuje kandydata na..


Zobacz ogłoszenie

Dom 120m2, działka 2038m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem o powierzchni 120m2 położony w Czyżewie przy ul...


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów Pogotowie

> Darmowa Diagnoza na miejscu w firmie > Kompleksowa Naprawa i Modernizacja Komputerów PC i Laptopów > Czyszczenie i Konserwacja >..


Zobacz ogłoszenie

Działka Wola Zambrowska

Sprzedam działkę z warunkami zabudowy o powierzchni 1000m2 ( 25x40) w Woli Zambrowskiej bezpośrednio położona przy drodze asfaltowej. Teren suchy i..


Zobacz ogłoszenie

Specjalista ds. obsługi

Do naszej fabryki okien w Starym Laskowcu poszukujemy kandydatów do pracy jako: Specjalista ds. obsługi klienta: Do głównych zadań osoby..


Zobacz ogłoszenie

Pomoc przy pracach

Witam, poszukuję osoby na kilka dni do pomocy przy pracach przydomowych w gospodarstwie.


Zobacz ogłoszenie

Budynek 452m2, działka 604m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: NOWA NIŻSZA CENA!!!!! Budynek mieszkalno-użytkowo-handlowy o powierzchni użytkowej 452m2..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"