:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?Tu możesz podglądać bociany - VIDEO NA ŻYWO

nowości na Portalu, możesz podglądać bociany VIDEO ŻYWO - zdjęcie, fotografia
30/03/2018 00:00

Ciekawi Cię przyroda? Lubisz podglądać zwierzęta w ich naturalnym środowisku? Jeśli tak, to koniecznie wejdź na nasz kanał Youtube. Tam każdy będzie miał okazję zobaczyć na żywo, jak zachowują się bociany w swoim gnieździe.

Kiedyś przyrodę podglądało się po prostu bezpośrednio  - wymagało to jednak cierpliwości i sporej znajomości zwyczajów zwierząt. Dla tych mniej cierpliwych uruchomiliśmy transmisję z bocianiego gniazda. Wszystko dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i szybkiemu internetowi firmy ArcyNET.pl w Zambrowie. To, co rejestruje kamera, można już oglądać on-linie 24 godziny na dobę na naszym kanale Youtube.

Kamera rejestrująca obraz wysokiej rozdzielczości skierowana jest dokładnie na gniazdo, które stoi na wysokim słupie w jednej z podzambrowskich wiosek. Aktualnie jest jeszcze puste, jednak w każdej chwili można spodziewać się przylotu „lokatorów”. Wówczas internauci będą mogli obserwować, jak bociany karmią młode czy uczą je latać. Duży zoom kamery może pozwolić nawet zaobserwować moment, w którym będą pękały skorupki bocianich jajek. To wszystko, jak na filmie przyrodniczym!

Czekamy zatem na przylot pierwszego bociana do gniazda w Starych Wądołkach i jednocześnie zachęcamy miłośników ptaków do jego podglądania. Mamy nadzieję, że bociany wybaczą nam naszą ludzką ciekawość.

Polecamy:
:: Kamery w Zambrowie. Zobacz miasto na żywo! [video]

Reklama

Tu możesz podglądać bociany - VIDEO NA ŻYWO komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Reklama