:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  8°C pochmurno z przejaśnieniami

Szlakiem bitwy o Zambrów rowerzyści zakończyli tegoroczny sezon rowerowy [foto]

Wyjazdem do Andrzejewa szlakiem bitwy o Zambrów miłośnicy dwóch kółek zakończyli sezon rowerowy w ramach akcji „Zambrów na rowery 2018”.

 

Miłośnicy rowerów zakończyli dzisiaj, 8 września tegoroczny sezon rowerowy w ramach akcji „Zambrów na rowery 2018”. Rowerzyści stanęli do 47-kilometrowej trasy szlakiem bitwy o Zambrów. Był to już ostatni rajd w tym sezonie w ramach akcji „Zambrów na rowery”.

 

Rowerzyści spotkali się na targowicy miejskiej przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego, skąd wyruszyli o godzinie 10:00. Przejechali ulicą 71 Pułku Piechoty, przez rondo przy ul. Mazowieckiej, gdzie przekroczyli dk 66, potem aleją Wojska Polskiego, ulicą Obrońców Zambrowa i Wądołkowską. Następnie cykliści udali się przez miejscowości: Wądołki Bućki, Wądołki Borowe, Grzymały, Zagroby Łętownica, Czartosy, Sasiny, Nowy Borek, Srebrny Borek, Łętownica Parcele, Przeździecko Grzymki, Andrzejewo.

 

W drodze powrotnej rowerzyści przejadą przez: Paproć Dużą, Srebrną, Podbiel Małą, Kalinowo, Ostrożne. Uczestnicy rajdu przyjadą do Zambrowa około godziny 15:00. Zakończenie rajdu nastąpi przy księżym lasku.

 

Impreza organizowana została w ramach akcji „Zambrów na rowery” przez Urząd Miasta i stowarzyszenie SPORTEAM.


Szlakiem bitwy o Zambrów rowerzyści zakończyli tegoroczny sezon rowerowy [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org