:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?teraz 9°C
powietrze B. dobre

Schetyna, Lubnauer, Nowacka... Liderzy Koalicji Obywatelskiej w Zambrowie [foto+video]

Portal zambrow.org 18/10/2018 20:59

Do Zambrowa przyjechali liderzy Koalicji Obywatelskiej, utworzonej przez Platformę Obywatelską, Nowoczesną i stowarzyszenie Inicjatywa Polska. Grzegorz Schetyna, Katarzyna Lubnauer i Barbara Nowacka udzielili poparcia Karolowi Kossakowskiemu - kandydatowi na burmistrza Zambrowa.

 

Liderzy Koalicji Obywatelskiej spotkali się dziś z dziennikarzami na terenach zielonych nad zalewem miejskim. Grzegorz Schetyna, Katarzyna Lubnauer i Barbara Nowacka udzielili oficjalnego poparcia kandydatowi na burmistrza Zambrowa Karolowi Kossakowskiemu. Wspólnie przekonywali, że tylko on może zapewnić nowe otwarcie w Zambrowie. Wsparli także kandydatów na radnych sejmiku wojewódzkiego Jacka Piorunka i Piotra Grodzkiego oraz radnych startujących w Zambrowie z list Koalicji Obywatelskiej.

 

- „Jesteśmy w Zambrowie, aby poprzeć kandydata na burmistrza pana Karola Kossakowskiego i Jacka Piorunka, który kandyduje do sejmiku. Jesteśmy też tutaj, aby powiedzieć, że to jest ważne miasto w tej części wschodniej Polski. Nam kojarzy się bardzo dobrze. (...) Jestem przekonany, że wygramy teraz wybory samorządowe w niedzielę. Za rok mamy wybory parlamentarne, też jestem optymistą co do ich rozstrzygnięcia. Będziemy nadal inwestować w te najważniejsze rzeczy w takich miejscach jak Zambrów. Żeby to mogło się dziać, musimy najpierw wygrać wybory samorządowe, wybrać tak dobrych i sensownych kandydatów jak Karol Kossakowski i Jacek Piorunek." - mówił lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna.

 

Katarzyna Lubnauer mówiła natomiast, że chciałaby, aby Zambrów był bardziej obywatelski, poprzez m.in. utworzenie budżetu obywatelskiego. Stwierdziła również, że nasze miasto powinno bardziej korzystać ze środków europejskich. Z kolei Barbara Nowacka podkreślała, że Koalicja Obywatelska ma program, który uwzględnia potrzeby społeczne.

 

Zachęcamy do obejrzenia materiału video z dzisiejszego spotkania.

Reklama

Schetyna, Lubnauer, Nowacka... Liderzy Koalicji Obywatelskiej w Zambrowie [foto+video] komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 00:09:28

  Moja żona skomentowała to w ten sposób zapewne wielu z nich do wczoraj nie wiedziała gdzie leży Zambrów dziękuję

 • gość 2018-10-19 04:01:13

  Tłumy mieszkańców Zambrowa powalają. Kurtuazyjne poparcie przez Jacka Pieronka kandydata Zambrowa do Sejmiku Województwa Piotra Grodzkiego ale niestety bez poparcia przewodniczących Koalicji Obywatelskiej Schetyny, Lubnauer, Nowackiej. Odnoszę wrażenie, że spotkanie zupełnie nie przygotowane, na chybcika, nawet brak większości kandydatów KO startujących w wyborach. "Ż E N U A"

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 05:07:14

  O boże

 • iwona50 2018-10-19 07:17:54

  Raptem wszyscy sobie przypominją o Zambrowie

 • gość 2018-10-19 07:24:19

  A ten [usunięte na prośbę użytkownika] w paski to kto? Jakaś fisza , czy się przybłąkał?

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 07:43:44

  Ciekawe czy Nowacka wie, że jej kandydat na burmistrza księdzem był.

 • gość 2018-10-19 08:01:38

  Piotr Grodzki hehe z niego taki sam polityk jak i fotograf

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 08:03:15

  Credo wpisane na stronie fb kandydata: "Panie Jezu Ty się tym zajmij ".
  Wygrana w kieszeni.

 • jaki? - niezalogowany 2018-10-19 08:04:24

  oni tam w centrali PO i przystawek czytaj kolalicji (z popiaranym przez nich kontrkandydatem obecnego burmistrza) nie mają zielonego pojęcia o czy mówią 1 Żeby Zambrów więcej wykorzystywał kasy Z UE - nawet nie wie że koalicja w sejmiku woj. podlkaskiego PO-PSL tak rozdeje karty, że pieniądze idą bez konkursów idą do Białegostoku Łomży i Suwałk - a jakieś ochłapy w konkursach zostały takim miastom jak Zambrów 2 "Będziemy nadal inwestować w te najważniejsze rzeczy w takich miejscach jak Zambrów" no własnie rzeczy i będziemy nadal - błazenada
  Tak jak pis dacie swoim ? upolityczniacie wybory samorządowe - ludzie wam nie wierzą

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 08:20:00

  Pod tych wszystkich ekspertów ww! Opamiętajcie się, jak można człowieka nazwać [usunięte na prośbę użytkownika] bo chodzi w paskach! Zacznijmy się w końcu szanować, kochać 2 człowieka bo przez takich jak wy Polska nie będzie krajem! Zrób coś pożytecznego lepiej A na pewno lepiej się poczujesz, dobrego dnia

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 08:31:56

  Stefku Krajewski, Ty trochę pomóż Zambrowowi na szczeblu wojewódzkim!

 • gość 2018-10-19 08:49:27

  Pajacował, bo stanął w kadrze jak gwiazda imprezy z logo TVP. Przypuszczam, że wszedł tam specjalnie. Tyle.

 • gość 2018-10-19 08:50:48

  "Zambrów jest ostatnim przystankiem w naszej podróży" tak powiedział lider PO na Podlasiu. Czego te patałachy tu szukają. Niech wracają skąd przyjechali. Krew mnie zalewa jak tego słucham.

 • gość 2018-10-19 09:15:43

  Sa tam wszyscy jak to sie mówi ksiądz ................

 • gość 2018-10-19 09:17:10

  wracać do krów karierowicze, bo znów napiszą, że gdzieś pozdychały

 • Marcin. W 2018-10-19 09:23:44

  A co wam PIS da niech nie rozpowiadają kłamstw . Po pierwsze , mam wyśrubowane zdanie o Pisie niech wezmą przeproszą osoby O.N. WTEDY POGADAMY

 • Marcin. W 2018-10-19 09:25:07

  gość 2018-10-19 08:50:48
  "Zambrów jest ostatnim przystankiem w naszej podróży" tak powiedział lider PO na Podlasiu. Czego te patałachy tu szukają. Niech wracają skąd przyjechali. Krew mnie zalewa jak tego słucham. NIE WYZYWAJ CZŁEKU LUDZI bo jak by ciebie wyzwali to miło by ci było...

 • gość 2018-10-19 09:28:50

  Te Marcinek weż sie za koraliki a politykę zostaw starszym

 • gość 2018-10-19 09:39:55

  Dobrze, że jest alternatywa. W innym wypadku Zambrów byłby skazany do końca świata na kartoflaną sitwę obecnie okupującą koryto.

 • gość 2018-10-19 10:28:12

  no rzeczywiście goście niesamowici...śmietanka złodziejska zawitała...Ci ludzie wstydu nie maja...znowu chcą do koryta się dorwać...ale głupich głosujących nadal na PO jest cała masa...ludzie dorośnijcie w końcu i przejrzyjcie na oczy....porażka

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 10:32:36

  Drodzy Zambrowianie Idźcie na wybory!

  Te wybory to najważniejsze wybory po 1989 roku.

  To wybory między kłamstwem, manipulacją i obłudą reprezentowaną przez obecną partię rządzącą, a wiarą w ideały, szanowaną Polską i zwykłą ludzką przyzwoitością.

  To nie jest tak że pan Mioduszewski nie jest przedstawicielem partii i że głosujemy na człowieka, a nie na partię.

  Samorząd to szkoła, policja, podatki, a to wszystko jest sterowane przez rząd.
  Obrazowo: gdyby tak nie było, to na różnych samorządowych uroczystościach: a to w straży pożarnej, a to w szkole, a to w policji nie byłoby przedstawicieli rządu tj. przedstawicieli PiS.

  ( na marginesie dodam że takie upolitycznienie szkół jakie ma miejsce teraz w Zambrowie - ciąganie młodzieży przymusowo na apele z udziałem różnej maści Ministrów, zamiast poświęcenie im czasu na ich nauczanie, to takiego czegoś jeszcze historii Zambrowa to do tej pory nie było)

  Tak, że pan Mioduszewski to nie jest samotny byt w czasoprzestrzeni, tylko to jest przedstawiciel rządzącej partii w Zambrowie, któremu zostało postawione zadanie zwyciężenia w wyborach samorządowych.
  Nie mieli w swoich strukturach lepszego kandydata.
  W zamian za to za jakiś czas partia umożliwi mu kandydowanie z dobrego miejsca na liście do parlamentu albo da mu jakiś ciepły stołeczek w ministerstwie albo w banku albo w jeszcze lepszej spółce Skarbu Państwa.

  Skoro Pan Mioduszewski tak kocha Zambrów i ma tyle pomysłów na jego rozwój, to ja mam podstawowe pytanie co Pan Mioduszewski do tej pory zrobił jako radny powiatowy konkretnie dla Zambrowa?

  Dalej- co Pan Mioduszewski zrobił jako "zwykły mieszkaniec Zambrowa dla swojego Miasta?

  Pan Mioduszewski liczy na to że kupi sobie głosy wyborców pączkami, miodem i ciepłą herbatą. Że urzadzi im koszarowe muzeum. Taki ma sposób na mieszkańców Zambrowa i to im oferuje.

  Idę dalej, zadam pytanie co ta "nowa oddolna" siła PIS, te nowe twarze PiSu zrobiły do tej pory dla Zambrowa, jaką działalnością społeczną mogą się te osoby pochwalić?
  Czy te osoby były czegoś inicjatorem, zauważały jakieś problemy w swojej okolicy, rozwiązywały jakieś problemy społeczności, angażowały się?

  Wykazały się niczym, zwyczajnie niczym.

  Niektóre z tych osób to niemowy.
  Ale za to mają dobry wzrok. Po prostu widzą i obserwują co się dookoła dzieje, że wystarczy być w PIS żeby dostać dobrą pracę, stołek, awans, karierę i po to tam tylko są.

  Głos oddany na Pana Kossakowskiego uważam za głos stracony.
  Były ksiądz jeszcze rano składał kwiaty pod pomnikiem, a już po południu był chory, bo bał się debaty.
  Każdy kto nie chce sponsorować drugiej tury wyborów powinien to przemyśleć.

  Wykorzystajmy to, że mamy niepartyjnych kandydatów, którzy wykazali się już pracą na rzecz samorządu mają doświadczenie i dorobek w pracy dla społeczności, gwarantują Zambrowowi zrównoważony rozwój, spokój, brak kłótni i awantur.

  Gwarantuję Wam, że po dojściu Pana Mioduszewskiego do władzy, pierwsze lata jego rządów to będzie rozliczanie poprzedników, szukanie haków ciągłe kłótnie i awantury.

  Póki co nie ma lepszego kandydata niż Pan Dąbrowski.

  Jeśli chodzi o radnych to też proponuję wybrać osoby znane, które w dotychczasowym swoim życiu i działalności społecznej wykazały się troską o dobro ogółu.
  Nie zaś osoby, które zrobiiły sobie ładny plakat poprawiając swoje lico na zdjęciu.

 • Gośćkkkkk - niezalogowany 2018-10-19 10:46:42

  [usunięte]

 • gość 2018-10-19 10:53:26

  samoobrona ?

 • Normalny - niezalogowany 2018-10-19 12:12:14

  Setino, a gdzie złodzieje z twojej PO
  typu Dżewiecki /w USA zakupione rancha/
  Typu Sikorski/ hrabia na włościach zarobił
  Fizyczńą pracą rąk/
  Wielkie larum w Polsat że bilbordy PiS w obrębie kościołów, a Wasz czerwony pajac
  SIEMA wysyła dzieci na teren kościołów
  Żebrać datki to OK .

 • gość 2018-10-19 12:20:05

  Mój człowiek Piotr Grodzki- wystawili pionka a on im wierzy zresztą odpowiedni człowiek z odpowiednią bandą niczym sie nie różni od innych. schretyna to już nauczył sie chodzić jak cywilizowany człowiek czy nadal skacze po dwa schodki, to dopiero pajace .

 • gość 2018-10-19 12:23:21

  Zambrów potrzebuje świeżości, nowego spojrzenia na miasto i jego rozwój, a także na człowiek w nim mieszkającego. Stary burmistrz, to stare nawyki, taki sam schemat postępowania. Realny wybór rozwoju miasta to wybór między Mioduszewskim, a Kossakowskim . Obaj są znacznie młodsi od Dąbrowskiego, który wiek emerytalny dawno już przekroczył. Moim zdaniem wybór Kossakowskiego zapewni harmonijny rozwój miasta. Nie zapomni też o mieszkańcach, tych najuboższych.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 13:26:17

  Hehe Grodzki to tam pasuje bo na codzien go posłuchać to zawsze kłamie

 • gość 2018-10-19 13:53:34

  zła zmiana dokonała zmachu na demokrację, wprowadzając kadencyjność -wójtów, burmistrzów i prezydentów - posłów i senatorów to oczywiście nie dotyczy
  Teraz I kadencja w samorządach będzie się skupiała na wygraniu II kadencji ----
  a II kadencja na skonsumowaniu wszystkiego co się da

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 14:31:37

  Nie wiem skąd on tego Grodzkiego i Kossakowskiego wytrzasnęli. To już Gliński milion razy lepszy.
  Nie wspomnę, że przed Grodzkim na liście jest trzech kandydatów z Łomży i jeden z Kolna.
  Nie zmarnuję głosu.

 • gość 2018-10-19 14:41:13

  Ciekwi mnie jaką pan fotograf Piotrek G bedzie miał minę jak jego dobrodzieje przegrają ,pewnie bedzie opowiadał że nie miał wyjścia i ,że go zmusili .Dobra zmiana wiadomo teraz kto kim jest.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 16:42:43

  Cytuję " wielki człowiek Zambrowa" hahah A to dobre!!!! :D można się pośmiać hahah A co on osiągnął dla Zambrowa i czym zablysnał? ?? Wczoraj fotograf dziś polityk hahah !!!! Ale śmiech na sali a raczej nad zalewem : D sami chyba się też z siebie śmieją takie miny :D

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 16:47:06

  Chociaż wesoło!!! :D proste te ich wypowiedzi :)

 • gość 2018-10-19 19:59:10

  JAK ONI NIE WSTYDZĄ SIĘ POKAZYWAĆ PUBLICZNIE ZA TO CO ZROBILI POLAKOM I POLSCE GDY BYLI U WŁADZY .ŻE TEŻ LUDZIE ICH NIE POGONIA

 • gość 2018-10-19 20:32:20

  "CO ZROBILI POLAKOM I POLSCE GDY BYLI U WŁADZY" właśnie gdyby Pan/Pani powiedziała co też Platforma zrobiła Polakom, bo z tego co ja wiem to rząd Tuska przeprowadził Polskę suchą nogą przez światowy kryzys, wybudował autostrady, orliki, przedszkola, etc. A obecnie koniunktura światowa jest bardzo dobra, a zadłużenie Polski rośnie , nie mówiąc już o różnych aferach, np. aferze GetBack, przy której Amber Gold to pikuś. Tusk nagród ministrom nie wypłacał, a Szydło po kilkadziesiąt tysięcy. A odprawy w spółkach Skarbu Państwa.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 21:07:24

  Jeśli ludzie przez tyle lat nie widzą co się dzieje w naszym mieście, to są zaślepieni chodnikami, kwiatami...albo są za takim rządzeniem. Ja liczę na rozsądek wyborców i chęć uwolnienia od tego chorego układu. Powodzenia!

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 21:30:07

  Czy Pan Klimek oprócz jedzenia i zabawy telefonem komórkowym jeszcze coś wnosi jako radny ?Nigdy nie odezwał się na posiedzeniu i uważam że szansa jaką jemu daliśmy jako radnemu nie została wykorzystana. Ciastka,kawka i telefon to jego wizytówką.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-20 18:35:03

  Rozumiem, że chwilę przed przyjazdem dowiedzieli się, gdzie jest Zambrów. Kuźwa jeszcze mało się nakradli? Szkoda, że nie potrafią zrobić porządku ze wszystkimi przedsiębiorcami, którzy codziennie łamią Prawo Pracy w Zambrowie i wykorzystują tych biednych ludzi za marna kasę, dając dwa dni w miesiącu wolne i wiele innych rzeczy, których nie zrobili jak rządzili.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-21 10:15:34

  Panu Klimekowi przed wyborami telefon az grzeje sie w dloni. Wydzwania, nachodzi ludzi w
  domach by glosowali na niego. WSTYDY CHLOPAK NIE MA

 • Gość - niezalogowany 2018-10-22 17:07:37

  No i Klimek nie przeszedł. Slusznie. Zgadzam się z tym że on tylko jadl i telefon się bawił. Co niektórzy zapomnieli że te sesje są nagrywane

 • Gość - niezalogowany 2018-10-22 17:59:31

  Chyba ktos bardzo próbuje ublizyc niektórym, bo są z PO. Najlepiej siedzieć i wylewać swoje zale na internecie. Chyba kogoś zabolało, że ktoś dostał się na radnego. Masz wiecej do zaproponowania, na co czekasz startuj w wyborach? Byłeś radnym? Wiesz, co to kolesiostwo? Dzięki takim takim jak ty, kolesiostwo grzeje stołki od kilku lat.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-22 18:01:49

  Zambrów ulegarnia Pisiorow i 500+

 • Gość - niezalogowany 2018-10-22 18:30:35

  Kogos bardzo boli ze Klimek byl radnym hahaahha

 • Gość - niezalogowany 2018-10-22 18:37:23

  Zazdrosc ludzka nie zna granic trzeba oczernic na forum .

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

SPRZEDAM LAS w KOŁAKI

Mam do sprzedania LAS MIESZANY, o powierzchni 1,21 ha. Zapraszam. Tel. kontaktowy 515 279 804.


Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Piasek Zambrów - transport

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. piach, kruszywa z transportem w Zambrowie, Kołakach, Szumowie, Rutkach i..


Ekogroszek EXTRA PREMIUM +.

Polecamy Państwu ekogroszek o doskonałych parametrach : -wartość opałowa 26-28 MJ/kg - zawartość popiołu do 5% -- siarka 0,50%. Warunki transportu..


Alarmy, domofony, monitoring,

Alarmy, monitoring, automatyka domowa -instalacje alarmowe -instalacje elektryczne -napędy do bram -automatyka domowa -sterowanie z poziomu..


Usługi koparką Zambrów

Świadczymy usługi koparką oraz koparko ładowarką w Zambrowie, Szumowie, Kołakach Kościelnych i Rutkach oraz okolicy. Cały powiat zambrowski. Nasi..


Budynek użytkowy 452m2, Aleja

City-Biuro Nieruchomości: Budynek mieszkalno-użytkowo-handlowy o powierzchni użytkowej 452m2 położony przy Aleji Wojska Polskiego w Zambrowie...


Kupujemy samochody,my płacimy

Kupujemy samochody w bardzo dobrym stanie, z mniejszymi lub większymi wadami także auta powypadkowe ,bez opłat,angliki,motory,przyczepy..


Węgiel kamienny kostka 640

Posiadamy w sprzedaży węgiel o parametrach -wartość opałowa 24-25 MJ/kg -zawartość popiołu od 6% do 8% Posiadamy samochody samowyładowcze. Warunki..


Nowa kablówka telewizja w

Pakiety z Internetem już od 55zł, bez talerza, bez zawieszania się, w pełni cyfrowa kablówka na światłowodach. Sprawdź:..


Rozbiórki Zambrów wyburzenia

Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki budynków gospodarczych, przemysłowych i rolniczych (w tym obór rolniczych) na terenie Zambrowa, Szumowa, Kołak..


Wynajmę lokale użytkowe przy

Oferuję do wynajęcia lokale użytkowe o powierzchni: -226 m2 oraz -232 m2 przy Alei Wojska Polskiego nr 37B. Możliwość indywidualnej aranżacji..


Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Magazynier - kierowca

Hurtownia materiałów budowlanych i wykończeniowych Chemix Sp. z o.o. w Zambrowie zatrudni osobę na stanowisko Magazynier - kierowca Od kandydatów..


FOLIA POWER STRETCH - ROLNIK

W OFERCIE FOLIA: POWER STRETCH 750 POWER STRETCH 500 ENSIBAL 750 ENSIBAL 500 FOLIA DO SŁOMY 500 i 750 I WIELE INNYCH FOLIA I SIATKA NA PRYZMĘ -..


Ekogroszek Eco Power

Wartość opałowa 24-25 MJ/kg, zawartość popiołu ok 7%-9%, uziarnienie 8-25 mm. Pakowany w worki 25kg* 40 sztu/ paleta. Warunki transportu do..


Mieszkanie 56,20m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na parterze w bloku przy ulicy 71 Pułu Piechoty w..


Terapia falą uderzeniową

Zapraszam na zabiegi terapii falą uderzeniową. Jest to nieinwazyjne, nowoczesne rozwiązanie do eliminowania przewlekłego bólu występującego w..


Sprzedam Mieszkanie 72 m2 w

Sprzedam mieszkanie o pow. 72,8 m2 na II piętrze z dużym balkonem w Zambrowie przy ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie ładne i czyste, po remoncie. Gotowe..


Projektant łazienek i wnętrz -

W związku z dynamicznym rozwojem Chemix Sp. z o.o. oddział Zambrów poszukujemy pracownika na stanowisko: Projektant łazienek i wnętrz - doradca..


Specjalista ds. sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..


Mieszkanie 71,66m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 71,66 m2 położone na VI piętrze w bloku z windą przy ul. Papieża Jana..


transport maszyn ciągników

Szukasz oferty transportowej w Zambrowie, w okolicy? Zapewniamy sprawną i szybką usługę transportową maszyn, ciągników, lokalny transport..


Działka 1,98 ha

Działki gruntu o łącznej powierzchni 1,987 ha położone w Pstrągach-Gniewotach , gmina Zambrów. Grunty z możliwością zagospodarowania na różne cele...


Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Sprzedam działki budowlane w

1000 M2 - prostokąt, wydane warunki zabudowy dla budowy domu jednorodzinnego z garażem. Woda jest, skrzynka z prądem jest w trakcie doprowadzania,..


NOWOCZESNE Bramy Przesuwne

Dostępne w naszej ofercie bramy i furtki panelowe to połączenie solidnej konstrukcji, precyzji wykonania oraz nowoczesnego wzornictwa. Znakomicie..


Światłowodowy Internet w

Internet bez zawieszania, gwarancja prędkości, szybko, solidnie. Sprawdź nas w blokach: https://arcynet.pl/internet-do-bloku-24m/ albo w domkach..


Ocieplanie Poddaszy Pianą Pur

Docieplamy natryskowo pianą otwarto i zamknięto komórkową: poddasza,magazyny, hale,garaże,fundamenty itp. Główne zalety piany to:brak mostków..


Obyspniki na pryzmy - nowa

Sklep ROLNIK Mioduszewski, wjazd od ulicy Wiśniowej Nowa dostawa obsypników na pryzmy Zapraszamy Dodatkowo oferujemy folię na pryzmy, siatkę na..


Sprzedam dom

Sprzedam dom w miejscowości Tybory Olszewo.gotowy do zamieszkania nie wymagający wkładu finansowego, działka ok 15 ar. Na dole kuchnia z salonem,..


STREFA PACZKI DPD - NADANIA I

DPD STREFA PACZKI to dedykowana sieć obsługi Klientów indywidualnych i małego biznesu w zakresie nadań i doręczeń paczek na terenie kraju. DPD..


Działka 8230m2, Głębocz Wielki

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 8230m2 położona w miejscowości Głębocz Wielki, gmina Szumowo, powiat..


Meble na wymiar. Kuchnie,

Meble na wymiar. Kuchnie, szafy, garderoby, zabudowy itp. Wysoka jakość wykonania. Bogaty wybór materiałów. Dogodne terminy realizacji. Strona na FB..


PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


RENOWACJA SKÓR / SPAWANIE

RENOWACJA SKÓR / SPAWANIE PLASTIKÓW https://www.facebook.com/autospabaczewski/ https://autospa-baczewski.pl/ Tel. 531-057-551


Sprzedam Mieszkanie

Sprzedam Mieszkanie na ulicy Magazynowej, metraż 70m2, 2 pokoje z kuchnią, mieszkanie na II piętrze. W bloku znajduje się domofon. Mieszkanie w..


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"