:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  3°C rozproszone chmury

Osobówka uderzyła w drzewo

Między Podłatkami Dużymi a Wiśniewem samochód zjechał na przeciwległy pas drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca pojazdu został zabrany do szpitala.

Wczoraj około godziny 13:30, na drodze pomiędzy miejscowościami Podłatki Duże i Wiśniewo, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Siła uderzenia była na tyle duża, że lewy bok pojazdu uległ znacznemu zniszczeniu.

 

Jak ustaliliśmy, przyczyną tego zdarzenia było prawdopodobnie zasłabnięcie 63-letniego kierowcy osobówki. Doznał on niegroźnych obrażeń i został zabrany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala w Zambrowie. Ostatecznie zdarzenie zostało sklasyfikowane jako kolizja drogowa.

 

Na miejscu pracowali policjanci z Komendy Powiatowej w Zambrowie, dwa zastępy strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie, a także strażacy z OSP Kołaki Kościelne i OSP Krusze-Łubnice.

 

Fot. OSP Kołaki Kościelne, OSP Krusze-Łubnice


Osobówka uderzyła w drzewo komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org