:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C bezchmurnie

Nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu. Jedna osoba w szpitalu [foto]

Kiedy: 2018-04-24 , godzina: 14:00

Nieustąpienie pierwszeństwa jazdy było przyczyną dzisiejszego wypadku na skrzyżowaniu ul. Pileckiego i ul. Konopnickiej. Najpoważniejsze obrażenia odniosła pasażerka renault. Droga była zablokowana przez kilka godzin.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dziś, 20 kwietnia po godzinie 12:00. 54-letni kierowca opla wyjeżdżając z ul. Konopnickiej od strony SP4, z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu ul. Pileckiego, w stronę centrum, renault kierowanemu przez 19-latkę. W wyniku tego renault wjechał czołowo w bok opla.

 

Jak udało nam się dowiedzieć, uczestnicy zdarzenia zostali przewiezieni do zambrowskiego szpitala. Najpoważniejsze obrażenia odniosła starsza pani - pasażerka renault. Kierowcy biorący udział w wypadku byli trzeźwi.

 

- „Sprawcy zdarzenia, czyli kierowcy opla, zostało zatrzymane prawo jazdy. Za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem.” – powiedziała nam oficer prasowa KPP w Zambrowie mł. asp. Agnieszka Predko.

 

Warto dodać, że pierwsi na miejscu wypadku byli wracający z ćwiczeń ratownicy zambrowskiego oddziału Grupy Ratowniczej NADZIEJA. Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzielili pomocy osobom poszkodowanym.


Miejsce zdarzenia mapa Zambrów


Nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu. Jedna osoba w szpitalu [foto] komentarze opinie

  • gość 2018-04-24 14:22:54

    "Kiedy: 2018-04-26 , godzina: 14:00." To dopiero się ma wydarzyć bo dziś mamy 2018.04.24, chyba mają wróżkę.

Dodajesz jako: Zaloguj się