:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -6°C pochmurno z przejaśnieniami

Na co dzień pomagają zwierzętom. Teraz sami potrzebują pomocy!

społeczeństwo, dzień pomagają zwierzętom Teraz potrzebują pomocy! - zdjęcie, fotografia

Fundacja dla zwierząt "Jedno Serce Nie Da Rady" potrzebuje waszej pomocy. Nie będzie mogła bowiem działać, jeśli nie zbierze środków na opłacenie zaległości. Dług na ten moment wynosi ponad 2900 zł. Dlatego w Internecie prowadzona jest zbiórka pieniędzy, która może okazać się dla fundacji ostatnią deską ratunku.

Od dłuższego czasu z finansami fundacji dla zwierząt „Jedno Serce Nie Da Rady” nie jest dobrze. Co jakiś dochodzą kolejne długi w lecznicach. Wystarczy jeden, dwa zwierzaki w cięższym stanie, wymagające zabiegu czy pobytu w szpitalu lecznicowym i już zaczynają się kłopoty z opłaceniem faktur za takie usługi. Mimo bazarków, zbiórek, brakuje pieniędzy. Fundacji nie udaje się odbić od dna, bo - jak tłumaczy - faktura goni fakturę.

- „Jest wiosna. Chcieliśmy skupić się na podstawowym działaniu, czyli kastracjach i sterylizacjach. Owszem, udało nam się teraz wysterylizować i wykastrować około 15 kotów wolnożyjących, ale to kropla w morzu potrzeb. Musieliśmy zaprzestać łapanek, bo nie mamy za co opłacić faktur. Za chwilę będzie wysyp kocich maluszków, zresztą szczeniąt również.” - informuje fundacja „Jedno Serce Nie Da Rady”. - „Działamy na maksa w Zambrowie. Stajemy na uszach i pomagamy, jednak ta pomoc niestety kosztuje. Bez pomocy dobrych ludzi nie podołamy.” - dodaje.

Chcąc ratować złą sytuację finansową fundacji „Jedno Serce Nie Da Rady”, w Internecie zainicjowano zbiórkę pieniędzy. Każdy, kto chciałby pomóc, wszelkie informacje dotyczące tej akcji znajdzie na stronie: ratujemyzwierzaki.pl.

Pomóżmy ratować zwierzęta!

Polecamy:
:: Obchody Międzynarodowego Dnia Inwalidy w Zambrowie [foto]
:: Ratują życie i zdrowie... dzisiaj proszą o wsparcie
:: Komu można przekazać 1% podatku w Zambrowie?
:: Pomóżmy stworzyć pokój marzeń dla Sylwii
:: Kiermasz ozdób wielkanocnych zakończony sukcesem [foto]
:: Niespełna 16 litrów krwi zebrano w ramach akcji „spoKREWnieni służbą”
:: „Dajemy drugiej osobie życie”. Rozmowa z dawcą przeszczepu krwiotwórczych komórek macierzystych [video]


Na co dzień pomagają zwierzętom. Teraz sami potrzebują pomocy! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org