:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  22°C słabe opady deszczu

Kino Zambrów - repertuar [5 - 12 stycznia]

wydarzenia, Zambrów repertuar stycznia] - zdjęcie, fotografia

Pięć tytułów filmowych znajduje się w ofercie zambrowskiego kina.

Prezentujemy repertuar kina w Zambrowie w okresie od dziś (czwartek, 5 stycznia) do przyszłego czwartku (12 stycznia). W sumie w tym czasie wyświetlanych będzie pięć tytułów.

Dziś po raz ostatni będzie można obejrzeć film familijny „Przygody Finna”. Finn jest wrażliwym chłopcem, wychowywanym przez samotnego ojca. Pewnego dnia postanawia pobierać lekcje gry na skrzypcach, jednak z niezrozumiałych powodów ojciec Finna nie zgadza się na to.

Również dziś kończy się emisja komedii „Dusigrosz”. Pod prysznic wchodzi ze stoperem. Myje się wyłącznie w zimnej wodzie. Telewizję ogląda przez lornetkę w oknie sąsiada. W domu korzysta tylko ze światła ulicznych neonów. Utalentowany skrzypek François Gautier od dziecka jest chorobliwie skąpy. Nie ma przyjaciół, bo postawienie drinka kosztowałoby go zawał serca. Nie związał się z kobietą, bo nawet zakup uschłych kwiatów to w jego oczach finansowe szaleństwo. Pewnego dnia świat François staje na głowie. Do orkiestry dołącza młoda i piękna wiolonczelistka, którą oczaruje jego muzyczny talent. Na domiar złego znikąd pojawia się 16-letnia Laura, przekonana, że jest jego córką. Biedny dusigrosz nagle poczuje, że jest kochany przez dwie kobiety, które nie wiedzą, że jego serce jest już zajęte przez… lokatę bankową.

Do jutra kontynuowana będzie projekcja dramatu „Światło między oceanami”. Bohater wojenny Tom Sherbourne przyjmuje posadę latarnika na bezludnej wyspie u wybrzeży Australii. Wkrótce przybywa do niego ukochana żona Isabel. Zakochani żyją tu szczęśliwie w rytmie przypływów i odpływów oceanu. Ich największym, niespełnionym pragnieniem jest dziecko. Miesiące bezowocnych starań, dwa poronienia i pogłębiające się uczucie oddalenia zaczyna wpędzać Isabel w depresję. I wtedy zdarza się cud: do wybrzeży wyspy dobija mała łódź, na której pokładzie Tom znajduje martwego mężczyznę i żywe niemowlę. Pod namową Isabel, wiedziony odruchem serca, Tom łamie swoje surowe zasady i godzi się przyjąć dziecko jako własne. Szczęście świeżo upieczonych rodziców wkrótce zaczyna blaknąć, gdy okazuje się, że w okolicy od miesięcy zrozpaczona matka poszukuje zaginionego męża i maleńkiego dziecka.

Od soboty na ekran zambrowskiego kina wchodzi film familijny „Wiplala”. W kuchni rodziny Blomów niespodziewanie pojawia się Wiplala, który wyglądem przypomina 10-centymetrowego człowieka. Mały Johannes znajduje go i zaprzyjaźnia się z nim. Wkrótce o nowym lokatorze dowiadują się także siostra chłopca Nella Della i ojciec dzieci. Wiplala ma magiczne zdolności, ale nie jest najlepszy w ich kontrolowaniu, dlatego przypadkowo zmniejsza całą rodzinę do swojego rozmiaru i nie potrafi tego odwrócić. Rozpoczyna się ekscytująca przygoda małych ludzi w wielkim świecie.

Drugą nowością będzie film „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”. To najnowsza produkcja LucasFilm. Kryminalistka o imieniu Jyn Erso (Felicity Jones) zostaje uwolniona z więzienia Imperialnego przez żołnierzy Rebelii, którzy chcą upadku Imperium Galaktycznego. Młoda przestępczyni niedługo po przybyciu do bazy Sojuszu Rebeliantów otrzymuje niezwykle trudne zadanie polegające na kradzieży planów nowej broni Imperium. Jyn Erso (Felicity Jones) oraz jej oddział, zanim wykonają główną misję, będą musieli stawić czoła ogromnej przewadze wroga.

Kino Zambrów - Repertuar projekcji filmowych na najbliższe dni:
Lp.TytułData projekcjiOd lat1.Przygody Finna5 stycznia, godz. 15.3072.Dusigrosz5 stycznia, godz. 17.30123.Światło między oceanami5-6 stycznia, godz. 19.30154.Wiplala7-9 i 11-12 stycznia, godz. 14.3075.Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie3D dubbing: 7-9 i 11-12 stycznia, godz. 16.45
2D napisy: 7-9 i 11-12 stycznia, godz. 19.3012

Koszt biletu na film w technologii 2D to 15 zł, ulgowy - 12 zł. Cena biletów na filmy 3D - 20 zł, ulgowy - 18 zł.

Zwiastuny filmów objętych aktualnym harmonogramem:
Kino Zambrów - repertuar [5 - 12 stycznia] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org