Już niebawem mieszkańcy Zambrowa będą mogli obejrzeć paradę motocykli oraz pokaz stuntu motocyklowego w wykonaniu Macieja Koryckiego. Imprezę po raz kolejny organizuje Klub Miłośników Motocykli „Żubr".
Po raz kolejny Klub Miłośników Motocykli „Żubr" zaprasza wszystkich mieszkańców na motocyklową paradę i pokaz jazdy ekstremalnej.
Parada motocykli przejedzie ulicami naszego miasta w sobotę, 11 lipca. Motocykliści około godziny 14:30 wjadą ulicą Łomżyńską. Następnie przejadą kolejno ulicami: Białostocką, Piłsudskiego, Kościuszki, Aleją Wojska Polskiego, Magazynową, Mazowiecką, Kościuszki, Piłsudskiego, Sadową, Pileckiego, Bema, Papieża Jana Pawła II, Białostocką i Wyszyńskiego.
Motocykliści przyjadą na teren targowicy miejskiej, gdzie około godziny 15:00 rozpocznie się pokaz jazdy kaskaderskiej na motocyklu w wykonaniu Macieja Koryckiego.
Wstęp na pokaz stuntu motocyklowego - wolny!

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze