:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  8°C bezchmurnie

Jutro otwarcie lodowiska. Godziny pracy i cennik

rekreacja wypoczynek, Jutro otwarcie lodowiska Godziny pracy cennik - zdjęcie, fotografia

Jeżeli pogoda nie przeszkodzi, to już jutro będziemy mogli wybrać się na lodowisko w Zambrowie. Ceny wejść nie uległy zmianie w porównaniu z poprzednim sezonem.

Już jutro, 22 grudnia o godz. 15:00 w Zambrowie otwarte zostanie lodowisko. W imieniu kierownika Pływalni Miejskiej Delfin i Lodowiska w Zambrowie Jerzego Przychodnia zapraszamy wszystkich chętnych na zimowe „szaleństwo”.

- „Pogoda jest w kratkę i to nam trochę utrudniało tworzenie lodu, bo praktycznie cały czas pada, ale grubość lodu jest już na tyle wystarczająca, że będziemy mogli otworzyć lodowisko.” - powiedział nam kierownik pływalni Jerzy Przychodzeń.

W dniu otwarcia lodowisko będzie czynne od godz. 15:00 do 21:00. W kolejnych dniach ze ślizgawki będzie można korzystać w godz. od 9:00 do 21:00. Opłaty za użytkowanie lodowiska pobierane będą jak w minionym sezonie – za wejście. Czas będzie nielimitowany.

Planując jazdę na łyżwach pamiętać należy jednak, że każdego dnia organizowana jest jedna przerwa techniczna w godz. od 15:00 do 16:00. W przypadku opadów deszczu lodowisko nie będzie czynne.

Warto dodać, że działająca przy lodowisku wypożyczalnia sprzętu w swojej ofercie ma szeroki wybór łyżew. Ponadto posiada kaski ochronne oraz specjalne chodziki do nauki jazdy.

Cennik lodowiska sezon zimowy 2016/2017:
:: Bilet normalny – 5,00 zł / 1 wejście / 1 osoba.
:: Bilet ulgowy – 4,00 zł / 1 wejście / 1 osoba.
:: Wejścia grupowe zorganizowane za pośrednictwem jednostek oświatowych, organizacji, stowarzyszeń, itp. (min. 5 osób) – 3,00 zł / 1 wejście / 1 osoba + opiekun gratis.

Cennik wypożyczalni sprzętu:
:: Wypożyczenie 1 pary łyżew – 3,00 zł.
:: Łyżwy dla grup – 3,00 zł / 1 osoba bez dopłat.
:: Wypożyczenie kasku ochronnego – 2,00 zł.
:: Wypożyczenie chodzika do nauki jazdy na łyżwach – 5,00 zł.

Ostrzenie łyżew – 5,00 zł/1 para.

Dzieci w wieku do 7 roku życia z lodowiska mogą korzystać bezpłatnie, jeżeli będą pod opieką osoby dorosłej, która wykupi bilet dla siebie.

Członkom rodzin wielodzietnych z Zambrowa, które posiadają kartę programu „Zambrów przyjazdy Rodzinie 3+”, przysługuje zniżka 50% od wszystkich podanych wyżej cen wejść indywidualnych.

Polecamy:
:: Lodowisko w przyszłym tygodniu?
:: Zamykają „Orliki” na czas zimy
:: Orlik przy „Trójce” czynny krócej
:: Zambrowskie orliki czynne krócej
:: Basen otwarty po przerwie
:: Trwa przerwa technologiczna na pływalni [foto]
:: Jeszcze w ten weekend skorzystasz z usług pływalni. Od poniedziałku przerwa
:: W poniedziałek zmiana godzin pracy pływalni

Jutro otwarcie lodowiska. Godziny pracy i cennik komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org