:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  12°C pochmurno z przejaśnieniami

Dziewczęta z Rekordu Zambrów awansowały do ogólnopolskiego Finału Kinder + Sport [foto]

Dwie drużyny „dwójek” z Rekordu Zambrów będą reprezentowały województwo podlaskie w ogólnopolskim finale mini siatkówki Kinder + Sport w Zabrzu.

Po udanym występie w półfinałach wojewódzkich mini siatkówki Kinder + Sport, jakie zostały rozegrane 18 kwietnia w Mońkach, do etapu wojewódzkiego rozgrywek awansowały 3 zambrowskie zespoły: Rekord Zambrów 1 (Julia Wieczorek, Julia Mianowska ,Oliwia Walulik), Rekord Zambrów 2 (Ola Mianowska, Hania Choromańska, Nikola Jara) i Rekord Zambrów 3 (Kamila Leśniewska, Amelia Rosińska, Natalia Wojsz).

Finał wojewódzki „dwójek” Kinder +Sport odbył się dzisiaj, 12 maja w hali sportowej Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie. Oprócz trzech zambrowskich drużyn do rywalizacji stanęły: SAS Sejny 1, SAS Sejny 2, SAS Sejny 3, SP 12 Białystok 1, MOSiR Bielsk Podlaski 1, SP 21 Białystok 2, UKS Danex Siemiatycze 2, MOSiR Bielsk Podlaski 7 i UKS Olimpijczyk Białowieża 1.

„Dwójki” Rekordu Zambrów spisały się znakomicie. Po zaciętych meczach dziewczęta z zespołów Rekord Zambrów 1 i Rekord Zambrów 2 zajęły dwa pierwsze miejsca na podium. Oznacza to, że będą one reprezentować nasze województwo podczas ogólnopolskiego Finału Kinder + Sport w Zabrzu. Na trzeciej pozycji uplasował się zespół SAS Sejny 1.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie rozgrywek!

 


Miejsce zdarzenia mapa Zambrów


Dziewczęta z Rekordu Zambrów awansowały do ogólnopolskiego Finału Kinder + Sport [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się