:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  6°C rozproszone chmury

Dni Zambrowa 2018 za nami [foto]

Już po raz dwudziesty drugi zambrowianie obchodzili święto swojego miasta. Drugi dzień upłynął przy dźwiękach disco polo.

 

XXII Dni Zambrowa za nami. Dzisiaj również było mnóstwo zabawy, muzyki i tańców.

Najpierw na scenie rozstawionej na targowicy miejskiej przy ul. Wyszyńskiego w Zambrowie wystąpiły zespoły taneczne działające w Miejskim Ośrodku Kultury w Zambrowie. Grupy dziecięce i młodzieżowe przedstawiły tańce tradycyjne, m.in. walca i rumbę, a także taniec nowoczesny.

Następnie przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentował się zespół Top Girls. Trzy dziewczyny porwały tłum do wspólnej zabawy. Zebrani z uśmiechami na twarzach śpiewali i tańczyli przy dźwiękach disco polo. Potem na scenie pojawiła się grupa Cliver, zaś gwiazdą wieczoru był zespół Playboys. Muzycy zebrali gromkie brawa.

Pomiędzy kolejnymi koncertami na scenie odbywały się konkursy przygotowane dla publiczności. Śmiałkowie śpiewali i tańczyli, a najlepsi otrzymywali nagrody.

Warto wspomnieć, że dziś rano na hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 4 w ramach Dni Zambrowa rozegrano Otwarty Turniej Par w Brydżu Sportowym (>>ZOBACZ FOTO<<).

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszego wydarzenia. Niebawem opublikujemy również film.

Fotorelację z wczorajszych wydarzeń w ramach Dni Zambrowa  znajdziecie >>TUTAJ<<.


Dni Zambrowa 2018 za nami [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się